Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

WYBORY

Polecane posty

W liberalnej Holandii też nie ma od zaraz, właśnie przeczytałem. Należy odczekać sześć dni i zastanowić się, obowiązkowa jest też rozmowa z lekarzem. Oczywiście jak jest w praktyce, nie wiem. Zycie sobie przepisy sobie, tak jest w większośc***aństw dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barranek
natomiat Blumstein kroczy dumnie w pochodzie manify z haslem - piertole - nie rodze ...i to jest w zasadzie jedynie sluszna koncepcja w jego przypadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rzegnem jusz was - najlepsze memy poshegnalne bronislawa aktuanie na onecie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedawno PO i PSL odrzuciły w sejmie wniosek o podniesienie kwoty wolnej od podatku. A teraz gdy przegrali wybory prezydenckie to nagle jednak można obniżać podatki - jak więc widać PO to czysta hipokryzja, dwulicowość i egoizm. Dbają tylko o własne stołki i póki społeczeństwo nie tupnie butem to nawet palcem nie kiwną aby coś poprawić - za to siedzą w drogich restauracjach i za mniej jak 6 tysięcy miesięcznie przecież nie pójdą do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie można obniżac podatkow i podatki nie będą obniżone i zadna z głównych obietnic wyborczych Dudy nie zostanie spełniona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ nie można obniżac podatkow i podatki nie będą obniżone i zadna z głównych obietnic wyborczych Dudy nie zostanie spełniona. } o Można, można. A jak żadna z głównych obietnic wyborczych nie zostanie spełniona, to będzie takim samym prezydentem jak Bronek. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mozna obnizyc podatki dla wszystkich oraz mozna ustalic wreszcie jaskas sensowna skale podatkow czyli ze ten smieszny panstwowy urzedas , lekarz , wojskowy albo nauczyciel takze zacznie cos reanie placic , a nie te 18% minus wydatki i ulgi co powiedzmy stanowi 10 % jego przychodow - musi byc wyzsza skladka podatkowa dla tych 'wiecznie zmeczonych ' wlasnym nierobstwem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiscie ze Duda zlozy projekty tego , co zapowiedzial aczkolwiek to musi przegosowac jednak sejm , ktory wybierzemy na jesien Bul jako sterowany przez PO i swoich zwierzchnikow z hameryki i z telavivu nie skladal niczego takiego , poniewaz to nie bylo w interesie prowadzacych Bula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiarygodność PO przebiła już dno. Na realizację tego wszystkiego co teraz zapowiada miała ponad siedem lat a zapowiadała ustami Tuska: likwidację Senatu, Funduszu Kościelnego, KRUS, NFZ, podatku Belki, zmniejszenie ilości posłów i klasy próżniaczej, komputery dla uczniów, przyjęcie Karty Praw Podstawowych, uregulowanie problemu związków partnerskich, opracowanie harmonogramu doprowadzenia płacy minimalnej do 50% średniej płacy krajowej itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barranek
pytanie wszystkich obywateli do Bronka : - co robil Bronek przez lata prezydentury ? odpowiedz Bronislawa : - paslem moja zone :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
barranek dziś pytanie wszystkich obywateli do Bronka : - co robil Bronek przez lata prezydentury ? odpowiedz Bronislawa : - paslem moja zone cool.gif x raczej dbał o to aby nie schudła skądinąd może jest chora na jakąś chorobe, która uniemożliwia posiadanie ładnej sylwetki, bo argumentem nie jest iż pięciokrotna ciąża zakończona 5 sukcesami, jest przyczyną potężnej nadwagi, tylko jej współczuć z tego powodu, tak jak się współczuje ludziom chorym jeśli zaś ta sylwetka jest wynikiem gnuśności, obżarstwa ponad miarę oraz brakiem roochu to nie jest to powód do samozadowolenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barranek
jaka choroba ? - zwykle lenistwo i obzarstwo oraz zwykly brak poczucia estetyki , co jest typowe u chazarstwa powiedzmy o wypowiedzi bronislawa o dunkach - kaszalotach ...ja bedac jego zona , najpierw zarzadzibym sobie 3 dni postu o chlebie i wodzie a pozniej zszedlbym powiedzmy do tych 70ciu , aby nie przesadzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otulona_snem dziś i jeszcze cos porownanie plodu ludzkiego do slepiej kiszki i z punktu biologii i psychologii IMHO uwazam za przerazajace i to probowal wytlumaczyc ci gazxxJak widzisz, podobne zdanie miał lekarz, dr medycyny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś mozna obnizyc podatki dla wszystkich oraz mozna ustalic wreszcie jaskas sensowna skale podatkow xx:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś nie można obniżac podatkow i podatki nie będą obniżone i zadna z głównych obietnic wyborczych Dudy nie zostanie spełniona.xxTo oczywista oczywistość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można, można. A jak żadna z głównych obietnic wyborczych nie zostanie spełniona, to będzie takim samym prezydentem jak Bronek. cool.gif >>> nie można i to z prostej przyczyny. zobacz sobie chociażby koszty utrzymywania Sejmu, Senatu, Kancelarii Prezydenta RP, tych wszystkich doradców, ekspertów i znajomych króliczka ... to wszystko kosztuje setki tysięcy zł., a o premiach już nie wspomnę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś > A zobaczcie sobie chociażby aferę w Sejmie dot. np trójcy madryckiej . wie ktoś jak to się skonczylo ? a ile jest takich przekrętów ? czy wywalono głownego księgowego z tej instytucji ? media milczą jak zaklete, a swojego czasu na ten temat codziennie nam duupe zawracały i co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatyn dziś >>> Wiadomo, że to co obiecał Duda to ok. 280 mld zl więc, jak ktoś myśli, że obietnice Duduś spełni to jest kiep :P A tak dla przypomnienia: W kwestii formalnej. „Praesidens”, czyli „zasiadający na czele” Jaką władzę ma prezydent RP ? 1. Podpisuje ustawy uchwalone przez Sejm i Senat z możliwością skierowania do Trybunału Konstytucyjnego lub z powrotem do Sejmu. To prawo weta, które może być odrzucone większością 3/5 głosów w Sejmie. 2. Ratyfikuje i wypowiada umowy międzynarodowe. 3. Mianuje i odwołuje ambasadorów. 4. Jest zwierzchnikiem Sił Zbrojnych RP – mianuje szefa Sztabu Generalnego i dowódców poszczególnych Sił Zbrojnych, na wniosek ministra obrony narodowej nadaje stopnie wojskowe. 5. Nadaje tytuły naukowe profesora. 6. Nadaje obywatelstwo polskie. 7. Ma prawo łaski 8. Wydaje rozporządzenia i zarządzenia, lecz niektóre wymagają podpisu premiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatyn czy Twój topik działa, czy masz szlaban jako ten, ktory nie myśli tak jak panprezespremier karze!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otulona_snem
Shatyn dziś p jakos wcale mnie nie dziwi,ze odniosles sie jedynie do tej krotkiej czesci mojej wypowiedzi,a nie do tych gdzie wyraznie napisalam ci,ze sie mylisz jezeli chodzi o zasady przeprowadzania aborcji na zachodzie,ale temat uwazam,za zamkniety przynajmniej dowiedziales sie tego,ze wykonanie tegoz,nawet w kraju ktory na to zezwala,nie jest takie proste i ze nie wyglada to tak ze sie kobieta skrobie w godzine,a pozniej z usmiechem idzie na kawe i ciastko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatyn jak ta typowa zydowska przylepa , podczepia sie pod wszystkie topike bez wzgledu na to czy chca sluchac jego michnikowych wklejek , czy nie chca a takze - czy chca sluchac jego jego antypolskich obelg , tekstow o 'szmatlawcach rydzykowych ' ciezko to wyplenic nawet azotoksem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakos wcale mnie nie dziwi,ze odniosles sie jedynie do tej krotkiej czesci mojej wypowiedzi,a nie do tych gdzie wyraznie napisalam ci,ze sie mylisz jezeli chodzi o zasady przeprowadzania aborcji na zachodziexxMoże dlatego, że ja o takich zasadach nie pisałem...:DxxNowy adres bo tamten jak zwykle metodą pisiorów i prawicowców...:Oxhttp://f.kafeteria.pl/temat/f1/kaczki-na-taczki-czyli-wybory-i-wybory-p_6244916

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo przeciez glownie chodzi o to by taki Nowak,nie byl skazany i dalej mogl funkcjonowac w polityce jako uczciwy,nieskazany i nieskalany obywatelxxZ tego co zrozumiałem on jest skazany tylko odstąpiono od ukarania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oskarżający w sprawie prokurator Przemysław Nowak z Prokuratury Okręgowej w Warszawie ocenił po wyjściu z sali sądowej, że to dobry wyrok. - Od początku mówiłem, że w tym postępowaniu chodziło o uznanie winy, a nie o karę - dodał.x- Przede wszystkim wyrok oznacza stwierdzenie popełnienia przestępstwa; sąd stwierdza winę, stwierdza, że popełniono przestępstwo, ale nie skazuje na karę - wyjaśnił prok. Nowak. Dodał, że Sławomir Nowak znajdzie się teraz w rejestrze karnym nie jako skazany, a jako osoba, wobec której warunkowo umorzono postępowanie karne.xhttp://wiadomosci.onet.pl/kraj/wyrok-ws-zegarka-slawomira-nowaka-uchylony/s0qb2x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie moja wina.To jednego z takich ludzi co niektórzy wybrali na prezydenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Że to. To prawicowcy i pisowcy chcą kneblowac ludziom usta i ograniczac wolność.Że to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak. Widziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otulona_snem
(Tyle że tak samo traktują tą sprawę miliony ludzi na zachodzie. Tak samo jak ja.) p podaj linki,moga byc rowniez po niemiecku lub angielsku,jak to miliony ludzi na zachodzie traktuja "ta" sprawe jak ty- z gory dziekuje 🖐️ ))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Otulona :classic_cool: wreszcie ktoś zaczął "rozmawiać" z shatynem jego metodami. Też czekam na te linki, a jak nie poda to wiadomo na co wyjdzie.:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×