Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

WYBORY

Polecane posty

Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
postów nie widac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy shatyn sie dzisiaj znowu bedzie kompromitowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda :-) Ale szalonego Stefana chyba nie ? :-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic dziwnego skoro Duda od jesieni dokonał niemozliwego.To nie jest zwykły gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otulona_snem dziś ma swoj topic i niech sobie na nim robi co mu sie podobaxxProblem w tym, że nie mam dzięki oszołomowi anty wolnościowemu czyli prawicowemu, pewnie pisiorowatemu i omamistycznemu...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A bez złośliwosci to owa wypowiedź to absolutne wróżenie z fusów. Nie wiadomo jak się zachowa PAD, na kogo postawi, komu powie do widzenia.xxPo części już wiadomo, bo sam Duda o tym mówił kogo będzie miał w swojej kancelarii.Ale rozumiem, że boli was debilna wypowiedź głównego współpracownika waszego wybrańca i jego wizja Polski.Sami sobie takiego wybraliście, to takiego macie...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otulona_snem dziś zreszta nie tylko on,Rybinski rowniez,na yu jest mnostwo wykladow na ten temat,ale w rezimowie karmi sie ludzi wysokim PKB,jakby ten czynnik mial realny wplyw na portfel przecietnej polskiej familiixxPKB nie ma i nigdy nie miało bezpośredniego wpływu na to o czym piszesz.PKB to wskaźnik stanu gospodarki i jest używany, żeby wykazac w jakim stanie znajduje się gospodarka a nie żeby pokazać jacy Polacy są bogaci.Wypadałoby znać tak podstawowe rzeczy...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do wypowiedzi lekarza.Możesz sobie otulona wpisac jego nazwisko w google i poczytać na jego temat.A że ta wypowiedź zorientowanego człowieka w tych sprawach ci nie pasuje to tylko twój problem.Wiem, ze zabolało...:DAle taka jest rzeczywistośc a nie twoje wyobrażenie o niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myrevin dziś {Nie zwykłem uciekać przed komuchami }oBardzo, ale to bardzo rozsądnie, przed sobą nie da się uciec. xxxGówniarska próba obrażenia mnie ale... Po tobie niczego innego nie mozna się spodziewać. To twój poziomek...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
juz w TVN zaczyna sie jazda na prezydenta Dude

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo sam daje ku temu podstawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie. To ty usiłujesz zniżyć sie do poziomu wypiertdków typu Myrevin..:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedny Shatyn wszyscy go obrażają on tylko niemal wszystkich nazywa bidami , bidusiami, pikusiami, itd, itp. :classic_cool: Poza tym on obraża? A inni tylko próbują? :D Jemu to tylko wolno robić. No piaskownica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co straszyć skoro to są oczywistości i fakty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ Od moralności nikt nie zwalnia tego co innych umoralnia}. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myrevin dziś Biedny Shatyn wszyscy go obrażają on tylko niemal wszystkich nazywa bidami , bidusiami, pikusiami, itd, itp. cool.gif Poza tym on obraża? A inni tylko próbują? smiech.gif Jemu to tylko wolno robić. No piaskownica.xxxBo ja nie obrażam tylko nazywam takie wypierdki tak jak na to zasługują swoimi czynami czyli tu, postami.Ale rozumiem, że ty nie rozumiesz... Przy takim stanie umysłowym, pewnie nie za dużo rozumiesz sądząc po twoich postach i gówniarskich próbach obrażenia mnie...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shatyn sobie wyobraża że innych będzie obrażał a jego wszyscy będą za to głaskać. :D No przedszkolny umysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza tym on obraża? A inni tylko próbują?xxTak. Bo żeby mnie obrazić trzeba reprezentowac przynajmniej mój poziom który dla wielu jest za wysoki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jemu to tylko wolno robić. No piaskownica.xxKażdemu wolno określać innych tak jak na to zasługują swoimi postami.Można to łatwo sprawdzić.Jakie masz podstawy, żeby sugerowac, ze jestem komuchem?To poprosze o konkrety i się zaraz przekonamy czy to ja mam rację czy ty.:DNazwałem cie wypierdkiem bo na to zasługujesz usiłując mnie obrazić sugestią, że jestem komuchem.I teraz od ciebie zależy czy to ty mnie usiłowałeś obrazić czy też ja to zrobiłem w stosunku do ciebie.Jeśli uzasadnisz na podstawie moich postów że jestem komuchem tzn że ja ciebie obraziłem bo nie miałem powodu do nazwania cie wypierdkiem.Jesli czegoś nie rozumiesz to chętnie wytłumaczę.No to popisz się...:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otulona_snem dziś od prawie dwoch lat nic nie sprawia mi wiekszej przyjemnosci jak znizanie sie dla MyrevinaxxNo to się nie dziw że jesteś oceniana w sposób przysługujący osobom będącym na żałosnym poziomku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myrevin dziś Shatyn sobie wyobraża że innych będzie obrażał a jego wszyscy będą za to głaskać. smiech.gif No przedszkolny umysł.xxPo uzasadnieniu nazywania mnie komuchem zobaczymy kto tu ma przedszkolny umysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zero godności komuchu, zero!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapytano przedszkolaka dlaczego tak śmierdzi i gdzie zrobił kupę.Przedszkolak jak to Myrevin... Uciekł i udaje, ze pytania nie słyszał i że kupy nie zrobił...I kto tu jest przedszkolakiem?:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po prostu cię zlewają natrętny starcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdyby go zlewali to by o nim i do niego nie pisali. pomyśl zanim coś napiszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×