Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

WYBORY

Polecane posty

Gość gaajowy
Partie rządzące przegłosowały pośpiesznie kontrowersyjną zmianę ustawy o Trybunale Konstytucyjnym została ona pośpiesznie przegłosowana. Skandaliczna nowelizacja ustawy otworzy możliwość do odwołania Prezydenta na podstawie niesprecyzowanych przesłanek, ale też pozwoli na przejęcie Trybunału Konstytucyjnego przez prawników sprzyjających obecnemu układowi władzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaajowy
Partie rządzące przegłosowały pośpiesznie kontrowersyjną zmianę ustawy o Trybunale Konstytucyjnym została ona pośpiesznie przegłosowana. Skandaliczna nowelizacja ustawy otworzy możliwość do odwołania Prezydenta na podstawie niesprecyzowanych przesłanek, ale też pozwoli na przejęcie Trybunału Konstytucyjnego przez prawników sprzyjających obecnemu układowi władzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otulona_snem wczoraj x Nigdy bym was o to nie posądzał. :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
włącz republikę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polacy ze Wschodu chcieli upamiętnić ofiary Rzezi Wołyńskiej pomnikiem w Warszawie .. To czołowa elita pseudo ( 138 osób ) pod przewodnictwem wysokiego urzędnika w kancelarii prezydenta pani Berdychowskiej wystosowała list protestacyjny by pomnika nie stawiać w Warszawie - a oto te nazwiska : Adam Michnik Bronisław Geremek Tadeusz Mazowiecki Agnieszka Holland Andrzej Wajda Krystyna Zachwatowicz MICHAŁ BONI Henryk Wujec Marcin Swiecicki Zdzisław Najder Marek Borowski Marek Balicki Stefan Bratkowski Jan Litynski Jerzy Osiatynski Janusz Onyszkiewicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wystarczy wpisać ' lista Berdychowskiej' i mamy te zapejsione yntelektualne ylyty Judeopolonii w pełnej okazałosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zydy zadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PO nie ma nic do zaoferowania przeciętnemu Polakowi. Nic poza wzięciem kolejnego kredytu na mieszkanie, samochód, pralkę czy telewizor. > co za p*****ly, brak slów :( PO to nie moja bajka, ale również nie PiS bo ci to tylko potrafią obiecywać i nic więcej. ps gdzie jest te 3 mln mieszkan ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś zydy zadza xx oooo juz ci się nie podoba, nasza przyszła Pierwsza Dama ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Polacy ze Wschodu chcieli upamiętnić ofiary Rzezi Wołyńskiej pomnikiem w Warszawie .. >>> I bardzo słusznie jestem ZA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaz musztardowy
iftar piszesz iż Duda wcale nie będzie pod butem Kaczora. Tego nie można wykluczyć. Ale to że sobie dobiera swoich ludzi nie musi o tym świadczyć. Za wczesne Twoje wnioski , Duda jeszcze nie jest prezydentem, nie zmierzył się jeszcze z żadnym realnym problemem. Ci co obawiają się że będzie pod wpływem prezesa i PIS nie mówią tego bez podstaw ku temu. Możliwe że Duda sobie to z prezesem "wynegocjował" że weźmie swoich ludzi , a i tak będzie grał to samo co PIS jeśli wygra wybory. Za wcześnie na wnioski. U mnie są obawy że dopiero na jesień Duda zacznie pokazywać swoją prawdziwą twarz. Dług wobec PIS ma i to nie ulega wątpliwości a to póki co nie był samodzielny polityk z jakimś wielkim swoim zapleczem i wpływami w PIS. Jeżeli stworzy przeciwwagę jako prezydent i będzie swoją niezalezność manifestował w decyzjach a nie tylko w słowach w ciągu najbliższego roku to odszczekam :-P to iż miałem go za figuranta prezesa. Poczekajmy z wnioskami. Dla Polski dobre by było oczywiście gdyby Duda stał się prawdziwym męzem stanu bo póki co przed nim okres politycznego dojrzewania - dostał się do "ligi mistrzów" . Wczoraj w wywiadzie z Gawryluk wypadł nieźle wizerunkowo, był odprężony i miał gadane , bo podczas wręczania wyników wyborów odniosłem wrazenie że jest strasznie stremowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"PO nie ma nic do zaoferowania przeciętnemu Polakowi. Nic poza wzięciem kolejnego kredytu na mieszkanie, samochód, pralkę czy telewizor. " >>> Gdyby to było takie proste. Ja rozumiem tą część Polski co się cieszy że PIS jest na fali wznoszącej. W końcu 8 lat czuli się wykluczeni. Ale zbytnio upraszczasz. To nie jest tak że PO nic nie zrobiła... zrobiła za mało i niestety jak każda władza zdeprawowała się i oderwała od rzeczywistości. PIS w ciągu 2 tylko lat pokazał jaki potrafi robić "syf" .. tylko 2 lat. Pomyśl co może zrobić w 4 lata. I oczywiście PIS też coś dobrego dla RP zrobił bo nigdy prawie nie jest tak że jakaś partia tylko szkodzi. Szkoda że tak mało dystansu i chłodnego spojrzenia , PO sp/ier/do/liło , potencjał społecznego zaufania utraciło ale to nie oznacza że PIS ma coś o wiele lepszego do zaoferowania. Zwyczajnie... zmiana miejsc przy korycie i znów ci sami ludzie więc zmiana jest iluzoryczna. Gdyby rządził KUKIZ zmiana pewnie byłaby bardziej realna, rewolucyjna itd. PIS będzie robiło swoje czyli na opak. To co PO robiła "tak" oni będą robić "siak" a czy z tego coś dobrego wyjdzie, zobaczymy dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to mi zabrzmiało jako negowanie całkowite faktu iż on może być manipulowany przez prezesa ale może źle zinterpretowałem >>> "_iftar_ dziś Ten tydzień, przynajmniej medialnie, pokazał, iż PAD wymyka się spod kontroli PiS. Więc wszelkie krakania, w tym Polityki, ze ludzie głosując na Dudę głosowali de facto na Kaczyńskiego są ciut przerośnięte jezyk.gif . PAD otoczył się swoimi ludźmi i słusznie."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i jeszcze ciekawostka. Pisaliście o obrażaniu się na forum. Siebie wzajemnie itd. A kto napisał w odpowiedzi na post orange o Fotydze słowa mniej więcej takie " To nie kobieta . To Fotyga". Nie podam linka bo nie pamiętam na którym z wielu topów shatyna to było napisane. Kto to napisał można się domyśleć. I jak uzasadnić taki tekst a podobno ktoś tutaj uzasadnić potrafi zawsze swoje słowa :classic_cool: są granice ... Fotyga to nie moja bajka, ale ten tekst jakoś mnie zniesmaczył a przypomniał mi się przy lekturze waszych sporów kto kogo obraża itd. >>> dedykacja dla osamotnionego nierozumianego przez innych shatyna tu na dole :-P tekst idealny w tym kontekście >>> https://www.youtube.com/watch?v=qCIyK3ec4kE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 mln mieszkań PiS mial zamiar wybudować w ciągu 8 lat.Niestety rzadzili tylko dwa lata Teraz pytanie do gaza Jaki "syf"po sobie zostawił PiS ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze pamiętam czasy PiS, ale po latach i porównaniu ocenia się jednak trochę inaczej. Realnie: PiS jest jaki jest, można go nie lubić, ale ma spójną koncepcję, utrzymuje swój określony elektorat u którego konkurencji nie ma (bo ją wykończył) i którego oczekiwania doskonale zna. Prawdopodobnie utrzyma się w parlamencie jeszcze kilka kadencji. PO dla odmiany skazana jest na polityczną śmierć: brak linii działania (chcecie in vitro - ok, nie chcecie in vitro - też ok, będziemy każdemu przytakiwać a nic nie zrobimy), brak wiedzy o oczekiwaniach i potrzebach swoich wyborców, co implikuje oczywiste gafy w kampanii. Moim zdaniem nadchodząca kadencja będzie ostatnią, w której PO jeszcze zaistnieje jako upierdliwa opozycja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
iftar , spiernikaj z koljenego tematu założonego przez m oda tego forum to tak jakbyś się tłukł ze ścianą :D odpuść , pisz wszędzie ale nie tam gdzie jest ...shogun hahahaha shatyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość wczoraj >>> posłużę się klasykiem: to oczywista oczywistość jaki syf zrobił w RP PIS :-) :-) :-) inaczej od władzy by go nie odsunięto i nie miałby tak negatywnego elektoratu jaki ma teraz PO ( w dwa lata dorobił się go PIS, PO dopiero po wielu latach) nie mam ochoty na rozmowy z ludźmi nieobiektywnymi , wyczuwam pisowca na odległość ( przepraszam jeśli się pomyliłem ), nie mam ochoty na typowe przekomarzanki które uwielbia shatyn , nie spodziewam się że cokolwiek z przykładów jakie podam do ciebie trafią, co innego rozmowa z iftar także...sam rozumiesz 🖐️ możesz uznać że zwiałem itd. ja tu nie jestem by przekonywać kogokolwiek i dawać dowody , uzasadniać itd. PIS w 8 lat chciał 3 mln mieszkań ? Pierwsze słyszę >>> gość wczoraj >>> spoiwem PO był Tusk. Kiedy nie ma spoiwa to rzeczywiście PO może się rozpaść. Ale PIS niech nie dzieli skóry na niedźwiedziu. Oczywiście PO kiedyś jak było zakładane to miało swój cel i swoją "ideologię" Państwa obywatelskiego itd. Z biegiem czasu Tusk pozbył się konkurentów a teraz w PO nie ma ludzi , fighter'ów którzy by poprowadzili ją do zwycięstwa. PO to konglomerat bezideowych często ludzi - ale jest jeszcze tam konserwatywne skrzydło które w coś wierzy itd. Ja PO nie popieram już dobre kilka lat w taki sposób w jaki popierałem lata świetlne temu bo też byłem młody idealista też uwierzyłem w to że Państwo może być inne, chciałem aby SLD odeszło od władzy. Ale PIS przebił SLD , jest gorszy od komuchów. "Dobrze pamiętam czasy PiS, ale po latach i porównaniu ocenia się jednak trochę inaczej. " Pisz za siebie "oceniam" a nie "ocenia się" - ja mam prawo do własnej a ty do własnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_iftar_ dziś >>> I dlatego ja w tej chwili dałem na luz i też czekam na dalszy rozwój wypadków z obawami co prawda ale i otwartym umysłem. Jeśli Duda mnie zaskoczy pozytywnie to tym lepiej tez dla Polski, bo bycie w miarę niezależnym na pewno będzie dobre dla RP. Swoją drogą miałem Cię za młodszą :-P >>> _iftar_ dziś >>> Nie napisałem że jesteś wyborcą PIS :classic_cool: Rozumiem Twój wybór i motywację jaka Tobą kierowała i nie potępiam bynajmniej . >>> Norton był znakomity w American History X czy Primal Fear. >>> 🖐️ miłej niedzieli , na posty "konfrontacyjne" po których wyczuwam chęć do "nawalanki" nie odpowiadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otulona_snem
ja z kolei napisze tak,iz czy rzadzili w PL czerwoni czy rzadzila prawica osobiscie nie przypominam sobie takich afer i calkowitej braku reakcji na nie(chodzi mi glownie o afere teasmowa),w normalnym kraju,tacy ludzie dawno byliby odsunieci od pelnienia funkcji publicznych,argument,ze winny jest ten ktory nagrywal,to tak jakby Niemcy np posluzyli sie argumentem wobec Karla Theodora zu Guttenberga,ze on to niewinny,tylko winny doktorant,ktory wczesniej przed nim prace doktorska taka napisal,a on tylko skopiowal biedactwo :D,rozumiem,ze porownanie moze w stosunku do afery tasmowej niezbyt dobre,bo skala obu zjawisk zupelnnie inna,ale temu czlowiekowi zlamalo to kariere polityczna bardzo dobrze zapowiadajaca sie i natychmiast odsunieto go od czynnosci publicznych,tak sie powinno nieuczciwosc i oszustwa pietnowac,bo skoro w takich malych niby sprawach kreci,to istnieje domniemanie,iz posuniecie sie do gorszych rzeczy narazajac dobro calego narodu( kraju),dlatego moj glos,jak i wielu moich znajomych nie byl glosem za,ale przeciw,no i sprawa ostatnia rezimowa juz po dwoch dniach od jego wyboru rzadala spelnienia obietnic:D,miast przedstawic ludziom,bo wiekszosc tego nie wie,ze prezydent bez poparcia parlamentu niewiele moze,to larum sie podnosi by obietnice spelnial po 48 godzinach,swoja droga w tych tv nic nie bylo na temat nowych tasm z Bienkowska i jej 6 tys zl,to rowniez pokazuje sprawe niebezpiecznego badz co badz zjawiska realtywizowania rzeczywistosci dla swoich celow i ludzie wlasnie przeciw temu glosowali,nie stawiajac krzyzyka na PO,po prostu zniszczyli idealy na ktorych doplyneli do wladzy,a swoj elektorat traktowali jak stado idiotow i zlodziei z tego wynika,a takie imperatywy sa niewybaczalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myrevin
Jak łatwo ludzie ulegają propagandzie widać tutaj doskonale. To jak jest w Polsce i jej rozwój dzieje się MIMO władzy i rządom a nie dzięki NIM. Reżim tylko może mniej kłód pod nogi rzucać ludziom. Chiny są doskonałym przykładem że nawet w komunizmie gospodarka może kwitnąć. Wystarczy nie przeszkadzać ludziom np podatkami. Pamięć ludzka jest krótka co pokazuje w sondażach poparcie dla hipotetycznej partii największego szkodnika w polskiej gospodarce, Balcerowicza. To on rozpieprzył polską gospodarkę. Dzięki jego działaniom bezrobocie w Polsce wyniosło 20% (dziś takie dane można znaleźć, wtedy podawano 24%) tuż przed wejściem Polski do unii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale zbytnio upraszczasz. To nie jest tak że PO nic nie zrobiła... zrobiła za mało i niestety jak każda władza zdeprawowała się i oderwała od rzeczywistości. >>> To prawda, masz racje, a poza tym to co zrobila PO to niestety, nie potrafi sprzedać i to jest problem. Zobacz sobie rząd Kopaczowej, nawet ostatnie przegrane wybory nie obudziły ich ze snu, milczą jak zaklęci. Po jasną ciasna jest rzecznik rządu ? Za co bierze pieniądze ? Niech robią tak dalej to zalicza nastepne przegrane wybory i to na wlasne zyczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj 3 mln mieszkań PiS mial zamiar wybudować w ciągu 8 lat.Niestety rzadzili tylko dwa lata > Bajdy opowiadasz czlowieku. zobacz sobie co wtedy na ten temat i nie tylko na ten, powiedział Kaczyński . To, że bedzie rzadzil 8 lat to mu się nawet nie śnilo. Rząd premiera Tuska (PO) to pierwszy rząd po 1989 r., który rządził 2 kadencje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaz musztardowy
gość dziś >>> :classic_cool: >>> Jeżeli dymisja rządu to teraz póki Komorowski może im w tym pomóc , rozwiązać parlament itd. No i propozycja nowego premiera po Kopacz wg mnie nie jest przywódcą takiego formatu który w kryzysie jest w stanie pociągnąć ich wysoko w notowaniach. Może trzeba by zaprosić do PO Kazia Marcinkiewicza ? :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×