Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

WYBORY

Polecane posty

Gość gość
otulona_snem dziś i na koniec zeby niebylo,ze salwuje sie ucieczka nie mam juz po prostu ochoty na dalsza dyskusje,i to pisze bez zlosliwosci,ja sie naprawde bardzo ciesze Shatyn,ze tacy ludzie jak ty lub tobie podobni nie sa czescia mego swiata,zyj sobie jak ci sie podoba,a my bedziemy zyc jak nam sie podobaxxxAle ja głównie pisałem o znaczeniu słowa "przyjaciel" a nie o stylu życia...:OI o znaczeniu wielu innych słow... Czynsz, BKP itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie można tak ludzi piętnować tylko dlatego że mają inny pogląd.xxA czy ja napisałem o tym że mają inny pogląd?Nie.Napisałem o tym, że dla nich słowo "przyjaciel" znaczy zupełnie co innego niż powinno znaczyć.To nie pogląd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Konkretna sytuacja. Mam kobietę a ona ma przyjaciela. xxJuż to przecież napisałem...x"Jak widzisz to nie konkretna sytuacja jeśli chodzi o przyjaciela. Konkretna jeśli chodzi o myrevina..."Manipulujesz... No cyrk, używając twojej nomenklatury...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może niech siedzą w getcie dla "bid" i " pikusiów " ?smiech.giflapka.gif poddaję pod rozwagęxxNiech sobie siedza gdzie chca ale ja mam prawo napisać o tym gdzie siedza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaraz będzie spór o to kto jak co zrozumiał , o skróty myślowe itd. smiech.gifwięc spadam jak najprędzej bo mam obowiązki a niepotrzebnie tu wszedłemxxNie będzie bo wszystko jest jasne.Konkret : "myrevin" i "jego kobieta".Przyjaciel nie jest w tym wypadku konkretem bo to ogólne znaczenie oznaczające określoną osobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otulona_snem dziś a ja musze isc do lekarza i byc moze odniose sie do reszty pozniej xxNo to znak... Od Boga...:DTeż się wybieram do lekarza na 17...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli były kochanek nie może być przyjacielem? To chore...pechowiec.gif >>> Tak uważam ponieważ zawsze będzie podtekst seksualny, a to juz inna inszość. Poza tym u nas nadużywa sie słowa przyjaciel/przyjaciółka. Koleżanka/kolega, znajomy/a to nie przyjaciel czy przyjaciółka. Dla mnie przyjaźń to bliskie z kimś stosunki oparte na wzajemnej szczerości, życzliwości, zaufaniu, możliwość liczenia na kogoś w kazdej sytuacji, chwilii. To po prostu zawsze otwarte drzwi. :) Ktos powiedział, że "przyjaźń jest drzewem pod którym zawsze możemy się schronić "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może i jest okropne ale taka jest rzeczywistośc. >>> NIE taka nie jest rzeczywistość. Co możesz o tym wiedzieć Shatyn, co przeżywa kobieta w takiej sytuacji, co ja skłoniło do takiego strasznego, okrutnego kroku ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gaz musztardowy dziś I po co obrażać że Myr i iftar nie żyją w normalnym świecie ? > Nie wiem jak Myr, ale iftar żyje w wirtualnym świecie, takie odnoszę wrażenie. Od rana do nocy siedzi na kafe. To dla mnie, nie jest normalny świat. A tak na marginesie to wam się wzięło na wspominki i wypominki. Po co ? Liczy się teraz i przyszłość, przeszłości się nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatyn dziś >>> Przeginasz facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Konkret : "myrevin" i "jego kobieta". x Odczep się z twoimi mądrościami. Co w tym dziwnego, że facet zakochany nie toleruje jej przyjaźni z innymi facetami i to mu się nie podoba ? Przypominasz sobie jak byłes zakochany ? ;) TU ZIEMIA ... TU ZIEMIA ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatyn dziś Literatura jest bogata w takie przykłady "przyjaźni" między kobietą a mężczyzną. >>> Życie to nie literatura. Mówimy o życiu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
_iftar_ dziś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
_iftar_ dziś >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
_iftar_ dziś >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatyn czy masz swój topik czy nadal masz szlaban ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znowu posty nie przechodza :( ((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otulona_snem
(Mi by nie pasowało gdyby moja kobieta łaziła zwierzać się innemu facetowi bo od tego ma mnie. ) p i o to dokladnie gaz i w takim wlasnie kontekscie nam chodzilo :) i ze dziala to w dwie strony,ale mysmy napisali wylacznie o swoich odczuciach,popierajac post ifci,ktora jasno,wyraznie i zwiezle wyrazila sie,iz bedac zaaangazowana w zwiazek z innym mezczyzna,nie miala ochoty,sily czy inne powody by wycofac sie z innej relacji jaka bylo kolezenstwo z toba Shatyn i powinienes to zrozumiec,a nie robic z nas jakichs nie z tego swiata oszolomow co to nie rozumieja ideii przyjazni,zwiazek tworza dwie osoby i to one decyduja o relacjach w nim,ja sobie z kolei nie wyobrazam,by moj facet pedzil na spotkania z jakas baba i dywagowal o relacjach miedzy nami z nia,moze po prostu wystarczy zrozumiec ze dla niektorych takie cos jest w zwiazku nie do przyjecia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Budżet Polski ma ogromne zapasy tylko nie ma odpowiedniego gospodarza, a co za tym idzie odpowiedniego rozdysponowywania dla całego społeczeństwa, bo jest tylko "dla swoich ". może warto sięgnąc do odpraw prezesów spółek skarbu państwa, posłów, senatorów, co niektórych urządników jak np. ZUSu itd. itp. Dla tych urzędników rządowych, ktorzy tak dzielnie szukają oszczędności dałbym tyle ile otrzymują bezrobotni z prawem do zasilku. To dopiero byłby czad, budżet by odżył i po 5 latach Polska byłaby krajem nie do poznania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sobie z kolei nie wyobrazam,by moj facet pedzil na spotkania z jakas baba i dywagowal o relacjach miedzy nami z nia,moze po prostu wystarczy zrozumiec ze dla niektorych takie cos jest w zwiazku nie do przyjecia? >>> To po prostu chore wg mnie i w pewnym sensie zdrada. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś >>> Nasi zachodni sąsiedzi za 1/3 pieniedzy jakie my dostaliśmy z UE zbudowali drugą gospodarkę świata w ciągu 15 lat. A nam w nieskonczonośc mowi się o zaciąganiu pasa i oszczędzaniu, no i ma być lepiej za 10, 15, 20 .... lat :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaz musztardowy
To że ktoś jest relatywnie często na kafe nie oznacza że świat wirtualny jest dla niego najważniejszy i nie ma dystansu. >>> " A tak na marginesie to wam się wzięło na wspominki i wypominki. Po co ? Liczy się teraz i przyszłość, przeszłości się nie zmieni." >>> Ale co ja wspominałem ? Tak konkretnie z uzasadnieniem :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie niektóre reakcje shatyna są histeryczne, przesadzone i uderzanie w wielkie kwantyfikatory świadczą dla mnie o braku dystansu od tego co na forum - totalnego. Oczywiście że mogę się mylić w tej diagnozie. Człowiek w tym wieku powinien dawno dać sobie spokój z 1. użeraniem się z goownażerią na forum 2. potrafić odpuścić w sytuacji w której ewidentnie rozmowa schodzi na złe tory a nie produkować post za postem i wpadać w słowotok byle coś udowodnić co i tak nie ma żadnego znaczenia bo to tylko forum a nie debata nad sensem zycia w obecności miliona słuchaczy na uniwersytecie 3. potrafić odróżnić rzeczy ważne od mniej ważnych, a odnoszę wrażenie że priorytetem jest wygrać goownianą dyskusję nawet za cenę utraty względnych "sojuszników" tu na forum Ale to tylko moja subiektywna opinia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otulona_snem dziś >>> Każdy tak jak piszesz w swoim związku ustala reguły. Iftar sobie ustaliła swoje. Goowno ma do tego opinia shatyna albowiem to związek iftar i tego faceta - ich prywatna sprawa , więc niech się nie zachowuje jak rozhisteryzowane dziecko. Każdy związek dwojga osób wiąże się z kompromisami i ograniczeniami czasem także w sferze wolnych wyborów. Shatyn miesza pojęcia wplatając wartość jaką jest wolność ponad wszystko , nawet za cenę tego że możesz niechcący skrzywdzić swojego partnera że zwierzasz się nie jemu a komuś innemu. ale to trzeba dojrzeć do takich spostrzeżeń a nie być 50-cioletnim dzieckiem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale co ja wspominałem ? Tak konkretnie z uzasadnieniem jezyk.gif >>> Jak to, nie wiesz ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dudapomoc na ulicy. Trwa poszukiwanie nowej lokalizacji dla biura pomocy prawnej prezydenta elekta >>> ooooooo co tak szybko się skonczyło ? http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,18031950,Dudapomoc_na_ulicy__Trwa_poszukiwanie_nowej_lokalizacji.html?lokale=local#BoxNewsLink

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Była to najkrótsza dzierżawa lokalu na świecie, tylko dla celów wyborczych. :P Może dom Jara by tak wydzierżawić na Dudapomoc. Kaczyński mieszka sam więc pomieszczeń nie zabraknie, a i przed wyborami do parlamentu bedzie to ogromny + dla prezesa PiSu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nooooo i zaczęło się spełnianie kampanijnych obietnic, jeszcze trochę do nastepnych wyborów i ... tylko tak dalej ;) ps To pewnie wina Tuska i PO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UWAGA !!!Informacja dla Iftar, gasa i innych niezorientowanych.Cała ta dyskusja nie jest o Iftar. Iftar wywołała pr0oblem ale to wszystko co tu napisałem nie odnosi się do jej osoby.UWAGA !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×