Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

WYBORY

Polecane posty

Gość gość
Ja się naprawdę lepiej czuję jak nie czytam twoich postow Shaty. Nie chcę Cię obrazić bo nie o yo chodziło ale faktycznie żyjemy na dwóch różnych biegunach. Nie wiem po co Ci to larum i po co Ci ta potrzeba kafe wygranej. To znaczy może i wiem ale nie mi ta wiedza jest potrzebna tylko Tobie. No i mogę się mylić. A przy okazji to Ty taki mac gywer jesteś ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ja się naprawdę lepiej czuję jak nie czytam twoich postow Shaty. Nie chcę Cię obrazić bo nie o yo chodziło ale faktycznie żyjemy na dwóch różnych biegunach. xxJa swój świat opisałem w miarę dokładnie. To świat ludzi wolnych, bez względu na płeć, wyznanie, seksualność, zamożność itp.Jaki jest Twój świat... Nie wiem..:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatyn dziś Guzik wiesz na ten temat. Nie, człowieku przestań wciskać ciemnotę. Z wieku dziecięcego już dawno wyrosłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A przy okazji to Ty taki mac gywer jesteśxxPo prostu ma wiele lat i pracowałem, bawiłem się itp z ciekawymi, nietuzinkowymi ludźmi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Guzik wiesz na ten temat.Nie, człowieku przestań wciskać ciemnotę.Z wieku dziecięcego już dawno wyrosłam xxJaką ciemnotę?Usunięcie ślepej kiszki to dużo bardziej poważna operacja od usunięcia ciąży.Technicznie. Po czytaj artykuł do którego dałem linka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Guzik wiesz na ten temat.xxNo to teraz podaj podstawy do takiego twierdzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak własnie myslałem...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaz musztardowy
"Jak to, nie wiesz ?" >>> Jaka bida :-P i udowodniłem że nie uzasadniłaś swojej opinii, wygrałem i zaraz się z......m z tego powodu :-P wyszłaś na to co zwykle >>> zamykam ten cyrk, proszę już więcej nic nie publikować dzisiaj 🖐️ :classic_cool: dosyć pośmiewiska na jeden dzień :D:D dobranoc, nie ma to jak pośmiać się przed snem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobranoc, nie ma to jak pośmiać się przed snemxxJeśli jest z czego to tak.Ale w tym wypadku? :ONie wiem czy jest z czego...Bo biedni to ludzie którzy nie znają przyjaźni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ I nie wiem czy we wszystkich wypadkach ale w paru na pewno "moje" kobiety miały swoich przyjaciół obojga płci.} o I dla tego, tak mniemam, była ich liczba mnoga a nie jedna. ;) Oczywiście definicja przyjaźni jest różna.. jak zwykle z tobą, jałowa dyskusja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście definicja przyjaźni jest różna.. jak zwykle z tobą, jałowa dyskusja.xxNie. Jest jedna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I dla tego, tak mniemam, była ich liczba mnoga a nie jedna.xxDobrze mniemasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie obawiaj się nieprzyjaciół - w najgorszym wypadku zabiją cię; Nie obawiaj się przyjaciół - w najgorszym wypadku zdradzą cię; Obawiaj się tych obojętnych: to z ich milczących błogoslawieństw wynika wszystko zło świata.[ Bruno Jasieński ]Przyjaźń poznaję po tym, że nic nie może jej zawieść, a prawdziwą miłość po tym, że nic nie może jej zniszczyć.[ Antoine de Saint Exupery ]Przyjaźń jest najszlachetniejszym uczuciem,do którego zdolne jest ludzkie serce.[ Carl Hilty ]Boże chroń mnie przed przyjaciółmi,przed worgrami obronię się sam.[ Orwell ]Przyjaciółmi nie są wcale najbliżsi, lecz ci,którzy myślą jednakowo o tym, co pożyteczne.[ Demokryt ]Przyjaźń jest jak pieniądze, łatwiej je zdobyć niż utrzymać przy sobie.[ Samuel Butler ]Przyjaźń jest subtelną rozkoszą szlachetnych dusz.[ Safona ]Nawet w obliczu śmierci przyjemna jest świadomość posiadania przyjaciela.[ Antoine de Saint-Exupéry ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyjaźń - duchowa, emocjonalna i platoniczna więź łącząca dwoje lub więcej ludzi, oparta na wzajemnym zrozumieniu, wspólnych doświadczeniach. Przyjaciel to „drugie ja” (Teofrast z Eresos), „połowa duszy mej” (Horacy). Przyjaźń jest cnotą, złotym środkiem między wadami wrogości i pochlebstwa. Cechami idealnej przyjaźni są: zaufanie i wierność, życzliwość i szczerość. Arystoteles rozróżnił 3 rodzaje przyjaźni: opartą na wzajemnej korzyści, na przyjemności i na doskonałości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gaz musztardowy dziś gość dziś Ja się naprawdę lepiej czuję jak nie czytam twoich postow Shaty>>>no ja nie czytam ...jużxxCzyli tak jak poprzednio... W końcu masz prawo.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to polecam szczególnie...xxPrzyjaźń - duchowa, emocjonalna i platoniczna więź łącząca dwoje lub więcej ludzi, oparta na wzajemnym zrozumieniu, wspólnych doświadczeniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaz musztardowy
Ja tylko wtrące ( oczywiście Szejnfeld nie powinien uzywać takiego słowa ) że część komentarzy na pewno jest "kupiona". Na interii czy onecie w okresie wyborów 90% opinii to był hejt na Komorowskiego, jeden post podobny do drugiego. Teraz nagle po wyborach proporcje są już inne, więcej wyważonych opinii. Ja nie lubię teorii spiskowych ale coś jest na rzeczy. ps. Rosjanie mają podobno cały sztab ludzi wynajętych by pisali na forach . Firmy różnego rodzaju na forach piszą za pieniądze fałszyzwe opinie o produktach. Partie by tego nie wykorzystywały ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wycofać Szejnfeldów , Niesiołowskich i inne Katarasińskie itd. z pierwszej linii , bo ludzie chcą zmiany a częścią niej są nowe twarze. Owszem to tylko taki "puder" ale wizerunkowo bardzo ważny bo wiele osób patrzy tak powierzchownie. PO powinna eksponować mniej zużyte i młodsze twarze. ps. wg sondażu dla TVN , Nowoczesna.pl wchodzi do parlamentu z 10% :classic_cool: , Petru określany jest jako "Kukiz dla bogatych" - trudno nie odmówić temu określeniu jakiejś słuszności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja szmatławca urbanowego w ręcach nie miałem nigdy :-P Szejnfeld powinien powiedzieć tak :" część wypowiedzi jest opłacana". Jeżeli Petru miałby mieć 7-10% to wesprze w parlamencie PO , na pewno nie całkowicie ale częściowo tak bo PIS to dla niego kompletny archaizm i obciach. W każdym bądź razie ja się już pogodziłem z tym że wybory wygra PIS. Natomiast 40% nie zdobędą raczej więc będzie potrzebna koalicja. Z Kukizem się pokłócą prędzej czy później . Tak więc kadencja pewnie będzie skrócona albo rząd mniejszościowy porządzi ze dwa lata itd. Takie mam prognozy... nie najlepsze. Bo to źle dla Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja póki co nie mam decyzji takiej że zagłosuję na Petru . A kto zagłosuje ten zagłosuje mi chodziło o konfigurację partii w parlamencie bo nie chce aby parlament zdominował PIS z satelitą Kukizem. Bo to nic dobrego. To by była komuna bis jak rządziło PZPR i ZSL gdzieś się tam pałętał ( o ile dobrze pamiętam skrót ). Jeżeli Kukiz partii nie stworzy a nie chce tego to wejdzie jako stowarzyszenie... inny scenariusz jest taki: część posłów Kukiza przejdzie do PIS i dzięki temu PIS zyska większość w parlamencie :-P będzie ciekawie. Ale czy dobrze ? Śmiem wątpić. ps. Balcerowcz na pewno ma swoje "za uszami" ale nigdy nie byłem zwolennikiem hejtu na niego. Pewnie to też wina tego że nie znam się jakoś specjalnie na ekonomii więc i ciężko mi merytorycznie odnieść się do zarzutów wobec niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no .. Petru to Unia Wolności, mało kto już dziś pamięta że aferami podobnymi do PO obfitowały tamte czasy. I teraz tego doradcę ekonomisty, który rozpieprzył polską gospodarkę próbuje się nam wcisnąć. http://abload.de/img/pkb90-11t3o0r.jpg ten dołek we wzroście gospodarczym w latach 2002/2002 to jest efekt działalności tych panów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpowiedź na twoją tyradę na mój temat jest prosta i krótka.Cała ta dyskusja dotyczyła przyjaźni a nie Iftar, a Iftar POWINNA mi wytłumaczyć to wszystko nie latami i nie tutaj ale osobiście przez telefon.Proste? No właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale w dzisiejsze państwo chowa z honorami wojskowymi Jaruzelskiego, to on (między innymi) był odpowiedzialny z a Przemyka. Urban przy tym to "mały pikusiek". :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otulona tyle że ja nie o tym , ja o tym jakim gnojkiem był Urban :classic_cool: nie pamiętam by publicznie przeprosił i się pokajał za swoją działalność bym teraz miał mu dawać kasę za jego gazetę. Ale to tylko moja opinia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myrevin dziś xxx Owszem byłem temu przeciwny. Ale to nie zmienia faktów o Urbanie i w zasadzie nie ma związku z tym tematem. Urban to człowiek którego nie szanuję i o to mi chodziło. Trup Jaruzela tu niepotrzebny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×