Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

WYBORY

Polecane posty

Gość gość
Proste ale bez sensu.I nie chce mi się dyskutowac na ten temat.Żyjemy w innych światach czego najlepszym dowodem jest różne rozumienie słowa "przyjaźń", a więc nie mamy szans na osiagniecie konsensusu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłego dnia 🖐️ widziałem tabelę otulona, ale z niej nie wynika bezpośrednia sprawczość tego przez Balcerowicza, proszę więcej danych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trup Jaruzela niepotrzebny... no ale ludzi z PZPRu mamy od groma w Polskiej polityce. Choćby Nałęcz, co tam się czepiać Urbana. Albo ich wszystkich traktować z pobłażaniem albo wszystkich potępiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawdziwa przyjaźń jest wtedy , kiedy ludzie nie mogą bez siebie funkcjonować . Tak jak np. otulona i shatyn . O tak , jest to uczucie - choć wielkie - to szorstkie ( jak mawia klasyk) . Mimo upływającego czasu , potwornych sprzeczek , mimo rzucania w siebie najcięższych kalumnii wciąż razem . Jakie to wspaniałe i dziwne . Tak wygląda prawdziwa przyjaźń ! ( w polskim wydaniu oczywiście )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaz musztardowy
tekst gościa świetnie was podsumowuje otulona :classic_cool: xxx Nałęcz a Urban. Myrevin nie rozśmieszaj mnie :-P Urban ma o wiele więcej na sumieniu. Nie ma takiej opcji by wszystkich równo traktować. Takie coś to za komuny wszystko równo a z osobna ludzie mieli goowno :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaz musztardowy
otulona_snem dziś xxx Ok. Ale skoro PIS dostanie prawdopodobnie drugą szansę na rządzenie to dlaczego nie Balceron ? :-P ( dla jasności: raczej na Petru nie zagłosuję )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaz musztardowy
wiemy otulona wiemy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otulona_snem
otoz to,tylko niewielu nawet ludzi z naszego rocznika,laczy Balcerowicza z zamrozeniem gospodarki,poniewaz jakby nie patrzec,gdy on swoje pomysly wcielal w zycie mysmy byli dziecmi,o tym to moga pamietac ludzie kolo 50 lub lekko po,ale juz taki 18-25 latek to w ogole nie ma o tym pojecia,nie mowiac ze w szkole o tym nie ucza,bo i ja pamietam swoje podreczniki z 1995r,gdzie okragly stol to byly ochy i achy,jak to sie w PL komunizm skonczyl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaz musztardowy
"nasz rocznik" :classic_cool: u chu chu, ja chyba o 2 oczka w innym miejscu ale w zasadzie to samo pokolenie nie zgodzę się jednak z tezą że komunizm się nie skończył, przecież Szczepkowska wyraźnie w TV mówiła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:classic_cool: mnie nie wciągniesz w dyskusję że komuna się nie skończyła bo uważam że przy wszystkim błędach jednak się skończyła, albowiem świadczą o tym chociażby wybory w których już raz wygrał PIS a teraz wygra raz kolejny. Komuny nie ma. Ale wpływ ludzi związanych z nią pozostał w pewnych sferach itd. co do tego pełna zgoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamrożenie gospodarki miało miejsce jak mniemam w latach 97-2001 kiedy Balceron był w rządzie Buzka bo wcześniej podajesz czasy wcześniejsze to on robił swoją słynną reformę i chyba nic nie zamrażał :classic_cool: jak już to później kiedy AWS z UW ( dawniej UD ) rządzili aż ich Miller pozamiatał na jesień 2001

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcześniej też naszkodził Polskiej gospodarce. Obrócił praktycznie w niwecz ustawę Wilczka itd. A mrożenie, czy jak by tam zwał koniec lat 90-tych. Tam gdzie ja pracowałem, salon samochodowy sprzedawał około 20-30 samochodów dziennie. Balcerowicz wpieprzył 20% akcyzy i salon jak sprzedał 1 samochód dziennie to było dobrze. Po trzech miesiącach dochody państwa z tytułu sprzedaży samochodów spadły o 30%. Bezrobocie skoczyło do 24%. Po prostu udupił gospodarkę i miliony pracujących Polaków. Ten człowiek w normalnym państwie powinien być np zgilotynowany. :classic_cool: Ale ludzie mają krótką pamięć to może i te 10% dla jego partii być realne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas wzrost gospodarczy był na poziomie 7%, w Chinach jak był na poziomie 12% nikt nie myślał o schładzaniu gospodarki. To Balcerowicza i pana Petru powinno się zamrozić. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaz musztardowy
hasło "dziura Bauca" na pewno nic nie mówi dzisiejszym wyborcom Kukiza :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ci którzy głosować chcą na Petru ( Balceron w tle ) to często już nie tacy młodzi bo przedsiębiorcy w średnim wieku. Oni pamiętają. Ale pewnie wybaczyli :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otulona_snem
mi wystarczy,ze Petru z Balcerowiczem w tle,na poczatku kampanii prezydenckiej poparl od razu Komorowskiego,zatem wiadomo do jakiej opcji politycznej mu blizej i liczy moim zdaniem,na odplyw czesci elektoratu platformy i czerwonych do niego,tyle co odleci z PO,tyle zyska tak mysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Topik Shatyna znowu zablokowany. 502 Bad Gateway nginx. Ktoś się wyraźnie jego boi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale się boją Dudy ale się boją shatyna:D xxx Otulona, 8 lat rządów PO to nie jest 8 lat rządów tej partii w takim TVN czy Polsacie. Od lat media w Polsce są goowniane a ludziom oglądającym Fakty itd. podpowiada się co mają myśleć. 8 lat rządów PO niezależnie od oceny na to wpływu nie miały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno działania hakerskie należy zgłaszać na policję oby tylko 502 Bad Gateway nie stało się nowym przydomkiem shatyna alebo ślepa kiszka że tak pojątrzę sobie bo mam dobry humor :classic_cool: w każdym razie, ktoś musi mieć wiele samozaparcia by to robić tak długi czas, coś a' la shatyn który od lat to samo robi na forum. Godny przeciwnik jeśli o upór chodzi....tylko że łamiący prawo niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przywileje emerytalne chce znieść Petru. Zagłosuj na niego Iftar. Co do emerytury w tym wieku... w zasadzie bez komentarza :-O ps.żadna partia tego tak zaraz nie zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otulona_snem
gaz-,przez 8 lat IMHO,rzadowa propaganda wbijala ludziom do glowy,ze prezydentura panu Komorowskiemu nalezy sie jak psu micha,ze wyborcow mozna besztac i wyzywac od idiotow,skurwysynow i zlodzieji bale i tak nalezy ich popierac,ze kto nie z nimi ten w odmety szalenstwa popadl i oszolomstwa w jednym.. i coz dodac- to sie na tych mediach zemscilo,sami sobie w stope strzelili,bo tak jak kiedys tv dzisiaj, ma juz niewielu,a raczej moze i wielu,ale wiekszosc funkcjonuje rowniez w necie,gdzie mozna znalezc rozne stanowiska i rozne opinie nie tak nachalnie pro-rzadowe,ja sobie nie przypominam by mowie pod rzadami nawet SLD tvn zachowywal sie tak agresywnie i manipulacyjnie jak teraz,samo to,ze przemilczeli( cala prawa cala dobe tak nawiasem piszac :p) sprawe pana Durczoka,nie zajaknowszy sie o tym ani slowem,to rowniez przemilczeli tasmy z Bienkowska,stawiam pytanie w proznie czego sie boja? pewnie utraty rzadowych reklam i dotacji plynacych z tego tytulu,bo jak nie wiadomo o co chodzi to zawsze chodzi o geld i to niemaly p a cos jeszcze jezeli chodzi o Pana Petru,przypominam niesmialo frankowiczom,iz nie kto inny jak ten czlek,byl w latach 2004-2008 ekonomista banku BPH,ktory jako jedyny bank bardzo agresywnie optowal za kredytami we frankach,namawiajac tysiace ludzi na owa finansowa glebie i to wlasnie ten pan byl twarza kredytu we frankach,ale tego w rzimowie nie uslysz,to mozesz przeczytac u Urbana,albo sluchajac Bielewicza p i o te zamydlanie przez 8 lat,relatywizowanie rzeczywistosci,rozmydlanie problemow i zamiatanie afer,ktore w normalnych krajach tych ludzi zmiotlyby ze sceny mi chodzilo,a w PL narobi bajzlu,ludziom szkody,schowa sie i przyczai na kilka lat i wyplywa jako nowa twarz sukcesu :D,mam nadzieje ze go kijami pogonia wyborcy i nikt tego badziewia jakim jest partia Petru i Balcerowicza nie kupi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zablokował mi komuch topik... Tak, że pewien czas "pomieszkam" tutaj.Chciałem, przeniosłem sie na swój topik ale... Sami widzicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otulona_snem
_iftar_ dziś p a tego nawet nie skomentuje,bo mi cisnienie skoczy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otulona_snem dziś pisalam wczesniej,nie popieram takiego dzialania,wystap moze pisemnie do portalu,listem poleconym pismo napisz,ze takie sytuacje wystepuja uniemozliwiajace ci korzystanie z forum,co na papierze to na papierzexxJak widze już o tym wiecie...:DMożna napisac pismo ale... Cała sprawa rozbija się o to, że nikogo sprawa nie interesuje, albo co bardziej prawdopodobne, nie maja informatyków...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wg mnie do takiego "skandalu" trzeba zacząć się powoli przyzwyczajać, jak pisiory wygraja wybory i będą mieli szanse wejść z kimś w koalicję...To będzie normalne...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×