Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

WYBORY

Polecane posty

Gość barranek
wystarczy spojrzec na dwa zdjecia prezentowane wlasnie na onecie i odpowiedz jest jasna , ze nie mogl wygrac zapyzialy , napuszony , stary shogun z duzo mlodszym sympatycznie wygladajaym , usmiechnietym duda ...nawert otepienie balwankowate tego narodu ma jednak swoje granice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie daleko ważniejsze od wizerunku który rodzina Dudy rzeczywiście ma niezły jest to co on będzie robił, jak będzie robił, czy będzie starał się jakoś być jednak niezależny itd. Na razie to wielka niewiadoma dla niektórych a dla takich jak ja którzy nie cierpią PIS bardziej niż PO, raczej świadomość tego że będzie to plastikowy prezydent podparty na PIS-ie ale oczywiście mogę się mylić a życie moje obawy zweryfikuje. Jeżeli będzie rządził PIS to czekam na wrak Tupolewa , bo krytykowano za to PO, teraz byłby czas by sprawdzić jak efektywne będzie PIS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pięć lat czekałem, aby usunąć lokatora bez użycia przemocy. :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
_iftar_ dziś x :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziada nie gada
Krecili krecili ale nie wykrecili. Wynik i tak dla mnie jest podejrzany. Pewnie bylo a.Duda -70% a szczynukow -7%. Teraz nalezy zabrac sie za ludzi typu niesiol, nalecz, sikorski, nowak, lis, schetyna, kaminski, kopacz i wszystkie inne czerwone s****wa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barranek
podwyzszenie kwoty wolnej od poodatku daje kazdemu z dochodami te 900 z rocznie i jest wreszcie jakas forma sprawiedliwosci istniejacej w normalnych krajach , gdzie ta kwota byla iles tam razy wieksza niz te 3 tys z groszami , czyli kazdy zarabiajacy powyzej 300 do 7000 zl placil te 18 % . - konieczne bedzie podniesienie podatkow dla tych zarabiajacych powyzej powiedzmy 3300 (netto) do 24 - 25 % . a powyzej 7000 do 35 % i sprawy jakiejs sprawiedliwosci spolecznej oraz tego co jest w innych krajach zostana ustawione tak jak byc powinno ...oczywiscie komu sie to nie podoba moze sie udac na emigracje , ktora w koncu jest jakas wielka zyciowa szansa dla takiego goscia , co zresazta sugerowal sam shogun

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan Andrzej123
Brawo, Brawo, Brawo panie Andrzeju DUDA! Dziękuję: za wspaniałą kampanię, za godne prezentowanie się, za okazywany szacunek dla wszystkich wyborców, za okazany szacunek urzędującemu prezydentowi Komorowskiemu, za przedstawiony program naprawy Rzeczypospolitej, za przedstawiony program naprawy polityki zagranicznej RP, za rzeczowe, inteligentne i merytoryczne odpowiedzi w debatach, za wytrzymanie medialnej nawały PO z każdej strony i w każdy sposób , za deklarację słuchania głosu całego narodu polskiego. Jest Pan PREZYDENTEM RP!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3% przewagi Dudy nad Komorowskim to niewiele ale oczywiście niejeden paranoik zwęszy fałszerstwo :classic_cool: 🖐️ przypominam o ruskich serwerach i o standardach Białorusi, jak na te standardy to jednak Duda miał wiele szczęścia że wygrał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps. Niesiołowski powinien tak jak Macierewicz siedzieć w szafie. Ale to co mówił było prawdą : to co wyrabiało PIS po wygranej Komorowskiego było haniebne. Teraz PO tak się wobec Dudy nie zachowuje. I to jest ta różnica dzięki której PIS ja tak nienawidzę a PO nienawidzę mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Komorowski przegrał nie przez zła kampanie.Byl slabym prezydentem i tyle .PiS jest mądrzejszy od PO więc i prezydent jest mądrzejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barranek
absrtahujac od tej kolezanki Gali i kolegi Dalego ...powstaje na powaznie trzecia sila , czyli powazna partia kukizowcow , ktora z Pisem moze teraz rzadzic Bolonia spychajac w niebyt wypasiona zydopostkomune - i to mne se libi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie lubię Realu dlatego wolalbym żeby Ancelotti został, ale czułem ze tak to się skończy. Klopp mógłby z tym zespołem stworzyć potwora, dlatego trzeba trzymać kciuki by Perez nie wyleczył się z Beníteza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha Perez to jest udany: - Carlo, wypier/dalaj! ale pamiętaj to jest wciąż twój dom :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
_iftar_ dziś A co powiesz na to że wartością ważniejszą od wolności jest życie ludzkie ? Przecież jak ktoś ma ochotę mordować to prawo mu tego zabrania , a więc ogranicza jego wolność de facto. KK chce ochrony życia od poczęcia a więc od powstania zygoty i ma takie prawo. xxPrawo to zupełnie inna sprawa. Jak napisał gas i jak ja często powtarzam, wolność bez prawa to anarchia.KK chce to niech sobie chce i u siebie wprowadza i nie może wymagać, żeby państwo podporządkowało się jego prawom.Aborcja nie jest morderstwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uważam że wartością nadrzędną jest życie i wolność kobiety co ma zrobić z "zawartością" swojej macicy ( a nie brzuchem jak napisałeś ) powinna być ograniczona.xxMacica jest częscią brzucha.I dlaczego niby ma być ograniczone prawo do dysponowania swoim brzuchem czy macicą?W żadnym cywilizowanym kraju tak nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam nadzieję, że to początek zmian. Piję do tego, do czego się wczoraj przyczepił shatyn. Prezydent niczego nie zmieni w moim życiu bo nie ma takiej władzy. Ale mam nadzieję na początek zmian w świadomości i poczynaniach Polaków. Bo ostatnie 25 lat odebrało temu narodowi potencjał. Potencjał myślenia i działania. W gonitwie wiązania końca z końcem zatraciliśmy umiejętność odróżniania dobra od zła.xxAle tak konkretnie.Co mają przynieść/zmienić te zmiany? Na czym mają polegać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I mieści się w brzuchu kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Państwo nie interesuje macica kobiety, ani jej brzuch tylko nowe życie które w nim się znajduje. W wyjątkowych sytuacjach aborcja powinna być dopuszczalna, w każdych innych powinna być traktowana jako zbrodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zbrodnia z powodu usunięcia zlepka komórek?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie. Jestem człowiekiem który powstał w wyniku przemian zlepka komórek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale pytałem cie o zupełnie co innego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tyle, że jestem myślącą istotą. Nie szanuje? Szanuje. Z czego ma wynikać twój zarzut?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Natomiast jesli chodzi o twoje pytanie to rozmowa z Otuliną zawierała odpowiedź. Nie jest moją winą, że tego nie lapiesz.xxNie. Nie zawierała odpowiedzi. Zawierała ogólniki i żadnych konkretów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatyn jest forma istnienia bialka tzn. takim zlepkierm aminokwasow , co to kwasi kazdemu czy chce , czy nie chce :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak widzę tego tez nie wiesz Iftar...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok wiec zakladam ze gdy twoja kobieta zajdzie w ciążę i powie ci 'shatyn, będziemy mieli małego shatynka!' odpowiesz jej 'kochanie, to nie dziecko to zlepek komórek' :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja kobieta już dawno urodziła mi dziecko które najpierw było tylko i wyłącznie zlepkiem komórek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nasze nusselbaume , czyli niesiolowski placze ...ze 'ludzie placza ' i pytaja go - co teraz z nami bedzie ? ajwajwaj :( :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kukiz...x""Włączyłem telewizor. Po raz pierwszy od miesięcy. W mainstreamie coś na kształt żałoby narodowej. Smutno strasznie. Aż niesmacznie to wygląda" - napisał. Z uśmiechem dodał jeszcze: "O! A teraz na pasku TVP INFO puścili »Prezydent Komorowski uznał porażkę«... To Bogu dzięki, bo mógł przecież skorzystać z ustawy 1066"."xxZa mądry ten facet nie jest...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×