Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anitka_21 :)

w jaki sposob obliczyc na 100 kiedy zaszlam w ciaze???

Polecane posty

Gość gość
Anita,co sie dzieje,pisz.Mieszkasz dalej u taty?Co z Twoim bylym,znalazl Cie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pół kafeterii z wypiekami na twarzy oczekuje na wieści. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narazie wszystko porzadku w piatke ide do lekarza zobaczmy co mi tam powie nwoego a poz tym nic sie nie dzieje bynajmnie u mnie za to iu mojego i pualiny niezle rewelacje ale nawet mi sie nie chce pisac zeby sie nie denerwowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anita co tam slychac? Co u bylego i Pauliny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anita mam nadzieję że niczego nie ukrywasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anita napisz co u Ciebie byłego i Pauliny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmienilam numer telefonu i juz m,oj do mnie ni pisze nawet agneli nie dalam swojego niumeur nie mam teraz nikim kotaktu z tamtad tata mi tak doradzil i tego sie trzymam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylsm dzisiaj u lekarza zbadla mnie i powiedzial ze wszystko jest w porzadku niestety na wadze nadla nie przytylam ale powiedzial ze mam sie tym nie przejmowc podobno dziekco dobrze sie rozwija :) nastepna wizyte za miesiac mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z tego co wiem to u nich nie ejst za kolorow slyszalam ze sie bardoz poklocili ktoryms razem bo on podobnoi odkryl ze go zdradizla na jakiejs imporezie i wywail ja z domu ta nie chciala wyjsc szarpali sie pod klatka podobno ma teaz takie limo pod okiem... no i pare dni miesykala u rodyicow ktoryz tey nie chcieli jej pżryzjac a potem pojechala do jakiegos gacha i chyba do tej pory tam siedzi ciekaw ejak lugo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Straszny hipokryta z tego twojego bylego - jak on zdradza Pauline (m.in. z Toba), to wszystko jest ok, ale Paulinie nie wolno. W ogole chore to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia223
A skąd ty wiesz co sie u nich dzieje? Obchodzi Cię to i ciągnie Cie tam cały czas inaczej byś tego nie wiedziała. Wypytujesz znajomych co u nich a po co? do czego Ci to potrzebne? Bo tęsknisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anitka nie może wytrzymać ani chwili bez męża nie wiecie o tym? Na pewno nie wytrzyma u ojca do końca ciąży i poleci do niego, mogę się założyć. Zresztą nie wiem co ten facet ma w sobie że tyle kobiet na niego leci :) oprócz kasy oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dowiedzialam sie tego od nageli ale teraz nie mam z nia kontaktu wiec nie wiem cosie tam dzieje mozse juz wrocil,a do niego a moze nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia223
A jak sie czujesz? Mi ciąża zaczęła sie dawać we znaki od 4 miesiąca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To kim jest jej były mąz, że ma tyle kasy? Myślałam, ze to jakis prosty niewykwalifikowany robotnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a owiem wam ze czuje sie coraz lepeij przedtme to wymiotowelaam praweie ocodziennie nic nie moglam jesc a teraz juz nie jest tak zle czasem tlyko mnie mdli ale jz nie whymiotuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anita kim jest twój były mąż? tzn. jaki wykonuje zawód?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo to jest jakis tam robotnik po zecie, ale zdaniem Anity zarabia ladne pieniadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie js tpo zecie skonczyl technikum ma matujre oraz wysztalcenie tedhcniczne i bardzo dobra prace oraz dobre pieniadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O nawet ma mature... lol :P A co to znaczy wg Ciebie "dobre pieniadze", Anita?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co go tak zazarcie bronisz, Anita? Czyzbys nadal cos czula do tego damskiego boksera i furiata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nc do nieog nie czuje ale nie rozumiem skad bierzecie tkaie informacjf e skoro ja nigdy nie pislama nic na temat ani jaki on ma zawod ani ile zarabia... le zarabia duzo uwierzcie mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedynym minusem jego rpacy jest to ze pracuje po 12 godeizn na zmiany nocki i dniowki ale za to ma potme tydzien wolnego wiec cos z a cos,..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia223
75% dzisiejszych uczniów technikum ma maturę i technikum bo jak nie zrobią w terminie to zdają poprawką albo zaocznie więc to nie jest wybitne osiągnięcie;) Bardzo dobry zarobek to wg mnie 5 tys chociaż dla kafeteriuszy to pewnie tyle co nic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kim on jest z zawodu, Anita? Mechanikiem, kierowca, stolarzem? Chyba mozesz nam napisac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A swoja droga to ciekawe, ze ludzie po studiach nie maja pracy, a koles tylko z matura zarabia "dobre" pieniadze. Pewnie jest jakims wykwalifikowanym "robolem". Przepraszam za wyrazenie, jesli kogos urazilam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz kjiedysa napisalam ze to chyba nie ma znaczenia co on robi ma dobra prace i pracuje na zmiany nie przemecza sie a zarabuia naprawde duzo i do tego jak ma wol ne jezdzi na fuchy ktore tez sa dobrze platne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×