Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anitka_21 :)

w jaki sposob obliczyc na 100 kiedy zaszlam w ciaze???

Polecane posty

Gość gość
Weszłam dzisiaj tak z ciekawości na konto Anity i przeczytałam jej stary temat. Czy ktoś jeszcze zauważył jak bardzo zmienił się sposób pisania Anity. Teraz jej posty są ledwie czytelne. A kiedyś: X ja sie zalamalam bo juz tak dobrze bylo miedzy nami ;/ ;/;/ a dzisiaj rano wchodze na jego kompa bo zostawil wczoraj u mnie lapa zanim do roboty pojechal - i oczywiscie kretyn zapomnial go wylaczyc i cala noc byl wlaczony, nie pozamykal stron nawet. a wiec patrze jakie tam na stronki a mial sporo pootwieranych, jakies allgro aukcje samochodowe faceboku nk i inne pie**oly. i zamykam to wszystko po kolei i patrze a tam jak byk portal eoryczny... zdjecia jakichs nagich lasek i k***sow nie wiedzialam ze w ogole cos takiego istnieje. patrze ze jest tam zalogowany wchodze na jego konto a on tam ma fotke ale nie rzebrana na szczescie tylko bez koszulki w spodenkach z adidasa ktore razem kupowalismy calkiem niedawno wiec zdjecie nie jest jakies stare. az mi sie ciemno przed oczami zrobilo ma tam pelno korespondencji z dziewczynami... plakac mi sie chce i juz nie wiem co mam robic ;( jak sie go zapytam o to to na pewno sie wyprze i jeszcze mi sie dostanie ze grzebalam mu w komputerze myslicie ze mozliwe ze to jakas pomylka?? mielismy sie zareczac na dniach X Jak myślicie co się stało, że tak jej się pogorszyło. Mam wrażenie, że im Anita jest starsza tym coraz bardziej upośledzona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anitka pytasz na jaki zmienić ten awatar. A obecny sama wybrałaś? Rusz głową drugi raz i sama zdecyduj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marne prowo analfabetki a wy się wkręciliście ... -100/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co Anita? Masz to napisane po co. Dlaczego kiedyś pisałaś normalnie, a teraz ledwie można się doczytać? Nie wymawiaj się żadnym dys bo piszesz na komputerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia223
To pisz wolno nikt tutaj nie siedzi 24h na dobę wiec nie musisz sie spieszyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja siedze i odswiezam xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh dziewcyzn moj zaczla do mnie nzowu psia ci dzwonic pisal mi gdzie jestme i kiedy do nich przyjde ze tskni za mna i chchje sie spotkac a jak mu nie dpisywalam to coraz bardzije chamskie teksty ze mam do nioego przyjecha ajak nie to on mnie znajdzie i tak itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech sobie dzwoni, pisze. Olej go! Nawet nie czytaj tych wypocin, tylko od razu jej kasuj. Ten koleś to jakiś margines społeczeństwa... Może zmień numer telefonu i nikomu ze starych znajomych go nie podawaj. Będziesz miała spokój, który w obecnym stanie jest Tobie bardzo potrzebny. Słuchaj ojca!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystąp do sądu o zakaz zbliżania się. Zachowaj te smsy, będziesz miała dowód. Ja bym na Twoim miejscu Anita poszła do jakiejś poradni o orzeczenie o Twoje niepełnosprawności umysłowej. Łatwiej by było znaleźć Ci pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie ciekawi czy Anita w końcu była u lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Była już dawno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anitko idź do kościoła się pomodlić, musisz wrócić do Jezusa Chrystusa, wypowiadać się. Jezus jest miłosierny i wybaczy Tobie twoje grzechy jeśli wpusisz go szczerze do swojego serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anita juz kiedys pisala, ze jest ateistka, wiec do Boga raczej nie wroci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak trwoga to do Boga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh dziewcyzny caly cza ssie zle czuje czy to kiedys prjedzie?? wymiootuje prazwie codziennie nic mi sie nie chche jesc wydaje mi sie ze nawet shcudlam a nie przytylam czy to jest noirmalne??? w ogolge nic po mnie nie widac ze jestem w ciazy bruzch mi nie urusl nic tka jak mowie wydaje mi sie ze schudlam kiedy ebdzie wqidac brzuch???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na dodsatek moj ciagle do mnie wypisuje nie odpisywalam mu nic ale sie widocznia dowiedzial od anglei ze sie wynioslam do tatay i napisal mi kiedy wracam i czy na dlugo ta zostaje boje sie mu cos odpoisyac zeby ie Zaczal czegos podjerzeac mam nadzieje z eon nigdie sie nie dowie o tym ze ejstem w ciayz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w którym tygodniu ciąży jesteś? Brzuch to sprawa indywidualna -najbardziej rośnie w zaawansowanej ciąży a nie na początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi brzuch zaczął rosnąć dopiero po 20 tv, różnie. Te wymioty to niestety norma. Anita zmień numer !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na kiedy jesteś zapisana na usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anitko pamietaj zeby dbac o siebie, wcześnie chodzić spać by się wysypiać, zdrowo jeść!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×