Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anitka_21 :)

w jaki sposob obliczyc na 100 kiedy zaszlam w ciaze???

Polecane posty

Gość Sylwia223
Anita ma 24 lata i wg mnie wcale nie nazywa sie Anita;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mysle ,ze te nasze dobre rady nadal nie trafia do Anity .Tylko patrzec ,a Anita pojedzie do dawnego srodowiska z ciekawosci lub do Angeli na kawe i znow wszystko rypnie .A kto wie czy nie bedzie chciala wybrac sie na impreze ,bo jak mowi jest mloda i musi sie bawic ,tylko u niej zabawa polega na pojsciu do baru na piwo (o zgrozo )i uprawianie przygodnego seksu .Tam ,w jej srodowisku to jest normalne i ona mysli ,ze to normalne . Dziewczyny ,prosze powiedzcie czy tak sie dzisiaj dzieje wszedzie wsrod mlodych ,bo chce wierzyc ,ze nie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anita, a jak macocha na Ciebie zareagowala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm normlanie ze mna rozmwiaqal dzisiaj zrob ila dobra lkolacje wszyscy razem zjeldismy gadalismy sialismy sie ogolnike to powiedzieli mi obje tze musza to wszystko przemyslec jak to wszystko zaplanowac cozywiscie sie wpytpywali wszyskto kiedy mam temrin ktory tydzien iedy bylam u lekarza itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia223
Zgadłam,że Twoje prawdziwe imie to nie Anita?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sylwia płotkaro Czy twoje prawdziwe imię to Sylwia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia223
Nie to nie jest moje imię;) Oj Anita Anita trzymaj sie tam nie daj sie wciągnąć z powrotem w towarzystwo twojego byłego. Lepiej żeby sie nie dowiedział puki co bo Cie jeszcze może pobić jak Pauline i zrobić krzywdę dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzisiaj sobota. Anita mam nadzieję, że nie imprezujesz? Zapamiętałaś, że ani kropli alkoholu w ciąży? Gdyby Twoja matka miała internet gdy była z tobą w ciąży, może Twoje życie inaczej by wyglądało. Chociaż ona i tak by piła, bo to taki typ... Jeśli zależy Ci na tym dziecku to się pilnuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skoro jesteś u taty, to zapytaj jak matka w ciąży się zachowywała, na pewno powie Ci jak z nią było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide dziosoiaj na zabwe z tata jego zona i ich znjaomymi jest na wiosce ale oczywiscie nie bede pila tylko posiedze zjem kielbase z grilla potancze yroche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapytaj czy matka piła jak była z Tobą w ciąży, bo mam podejrzenia, że alkohol trochę Cię uszkodził w życiu płodowym, dlatego nie potrafisz teraz pokierować dobrze swoim życiem. No i baw się dziś dobrze, jak idziesz z ojcem, to nie musimy się martwić, że komuś laskę zrobisz, nie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam rozmawilam wczoraj z tata ale nic konkretnegt sie od niego nie dowiedzialam nie chcial za bardzo rozmawia na temat matki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to szkoda, ale jestem pewna ze Twoja matka pila alkohol bedac z Toba w ciazy. A jak u Ciebie? jak sie czujesz? byly sie odzywal? zmien nr telefonu, tak bedzie najlepiej. Pracujesz jeszcze na nocki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czujs ei obrze nic mnie nie boli potanczylam sobie wczoraj troche i bylko fajne moj sie nie odywal pewnie moze nie wie jeszcze ze sie wyrowadzilam bo nsie nie widizal z angela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh dziec yzny ale sie dziisja zle czulam czy to normalne?? kreic mi sie w glowie wymiotowlaam chyba z 3 razy caly czas leze w lozku tak sie zle czuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ciąży mdłości są normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I teraz jeszcze idz do pracy na nockę... A dziwiłaś się dlaczego w ciąży pewnych rzeczy należy unikać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do pracy na nockę, wracasz zmęczona, a tu zamiast spac i wypocząć, idziesz do łazienki wymiotować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia223
To normalne. Chyba nie szalałaś za bardzo na parkiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A d**y dalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia223
Wymiotowaniem sie nie przejmuj to nic takiego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anitka zmien avawatara na mniej litewski, zamknij ten etap i zacznij myśleć jak matka, a nie jak lafirynda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Litewski:D Pisalam kurew.ski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×