Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anitka_21 :)

w jaki sposob obliczyc na 100 kiedy zaszlam w ciaze???

Polecane posty

Gość gość
Tak cię omota ze będziesz z nim znowu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo jest to szkodliwe dla jej zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak sadzisz? Moze jeszcze weź godziny nadliczbowe i ciężko pracuj fizycznie. Najlepsza droga do poronienia. Chyba, ze o to wlasnie ci chodzi..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawdę udawanie, że nie ma Cię w domu i nie odzywanie się do niego są poza Twoimi możliwościami intelektualnymi?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie tak Anita, moglas udawac, ze nie ma Cie w domu! Czy to takie trudne do pojecia??? I co by sie stalo, gdyby nawet sie zorientowal, ze udajesz? Zalezy Ci na jego opinii, po tym wszystkim co Ci zrobil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cyz wz nie ryumiecie jaki on jesxt__ gdzbzm ja udwala ye mnie nie ma we domu to yacyal bz wzdywaniac do mnie i do asngeli i chodyic po sasiadach pztac sie gdyie ejstme a potem walic w drywi i dryec sie na cala klatke juy nie ray y nim to żryerabialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak Ci ktos proponowal wyjazd za granice do pracy i wyrwanie sie z tego calego bagna, to nie chcialas. Nad morze tez nie zamierzalas wrocic... Ty Anitka niby chesz sie odciac od bylego i wszystkich tych meneli, ale jakos jednak nie masz ochoty... Zalosne to doprawdy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boje soie wzjechac nie ynyjac nikogo i yostac calkiem sma Ł) juy probowalam y swzjaydem do ciotki i nie dalam sobie tam radz nie mialam nawrt y kim poagdac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z Toba jak z dzieckiem. Nie umiesz poznawac ludzi, zaprzyjazniac sie? Pewnie lepiej rozmawiac i bawic sie z menelami pokroju mezusia, Pauliny, Angeli i calej reszty tego pijackiego towarzystwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz to i tak juz zreszta pozamiatane :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możecie mi wierzyć lub nie,ale ja to zgłoszę do odpowiednich organów.laska jest opóźniona umysłowo i jedyne co potrafi to tylko dawać doopy.Tu chodzi tylko i wyłącznie o dziecko ,bo ona jest tak tępa,że nie ma opcji żeby sobie polepszyła w życiu.Anita jeśli urodzisz to dziecko to odbiorą ci je,masz to jak w banku.Nie dopuszczę aby wychowywało się w takim środowisku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anita - praca w nocy to wybicie z naturalnego rytmu. Chyba czujesz, ze po takim dyżurze potrzebujesz wiecej czasu na sen i wypoczynek, ze po kilku takich dniach masz problem z zaśnięciem w nocy? A w ciąży nie powinnaś sie przesilać, bo to zagrożenie dla zdrowia i życia dziecka. A tu masz pare innych rad http://www.rodzice.pl/ciaza-i-porod/zdrowie-i-uroda-w-ciazy/Co-tak-naprawde-szkodzi-w-ciazy-prawdy-i-mity.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jeszcze jedno - dlaczego masz sie chować przed bylym? A choćby po to by po rozmowie z nim nie bolał cię brzuch. O jednym piwie mniej w lodowca nie wspominając. Przecież on cię urabia, a ty sie temu poddajesz! I wrócisz do niego. Niestety, widac to coraz jaśniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiscie, ze do niego wroci. Facet ma ewidentnie dosc puszczalskiej i nic nierobiacej Pauliny i chetnie wymienilby ja na Anite, bo ta i ugotowac potrafi i upiec, posprzata, wypierze i nawet nie trzeba jej o to prosic. Wybzykac sie daje na wszystkie sposoby, jest ulegla, a do tego potulna i wierna. Anita, juz to przerabialas tyle razy - nie daj sie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jeszcze jak mu powiesz, ze jestes z nim w ciazy, to pewnie sie ucieszy, bo bedzie mu to na reke - to doskonaly pretekst, zeby wyrzucic z domu Pauline, a z Ciebie znowu zrobic niewolnice...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak chcesz to niby zglosic? Nawet nie wiesz, gdzie ona mieszka, nie masz zadnych danych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam ogromne możliwości ,żeby to zgłosić.Bóg mi świadkiem,że tego tak nie zostawię.Kobieta ta jest niewydolna wychowawczo,opóźniona w rozwoju,prowadzi rozwiązły tryb życia.Przysięgam,że to dziecko nie bedzie się wychowywać przy niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pogadaj sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz ogromne możliwości. Taaaaaa... Ale my pytamy o te realne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisałam prace
Dokladnie.Tak realnie nam podaj te sposoby :D Zalosna jestes choc zachowania Anitki nie pochwalam Nic,doslownie NIC nie zrobisz. Swego czasu pisalam prace i zalozylam temat,ze mam w domu 10C,nie mam czym napalic w piecu,jestem z dzieckiem 2 miesiecznym a maz wyjechal,nie mam pieniedzy,wyplata meza wplynie za 2 tygodnie. Badałam zachowanie społeczeństwa.Jedna tez straszył,że już zglosiła,ze przyjdzie opieka,policja i odbiora dziecko.Prowokacja trwała dobrych pare dni a ona codziennie wpisywała jakies swoje,że zrobi z tym porządek,że jutro zapukaja itd. Podałam mała miejscowość-nazwę ,w której rzeczywiście mieszkam. Nikt nie pukał i nikt mnie nie szukał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewcyzny stwierfdizlam ze tak dlaje nie moze byc musz powiedziec wszyskto tacie dzisiaj do niego pijade mam nadizeje ze mi pomoze bo w pracy juz nie dajae rsady nie pojde tam wiecej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anita, czy Ty wiesz, że przez swoją głupotę już zawsze będziesz związana z ex męzem-debilem? On Ci nie da teraż żyć, kiedy będziecie mieć wspólne dziecko :( Tacie już dawno powinnaś była powiedzieć. Załatw to jak najszybciej i już nie kombinuj, bo zawsze tragicznie na tym wychodzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego jedynym wyjsciem jest USUNAC!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale r/u/c/h/a/ć się,to pojechałabyś rowerem nawet w gradzie lub śniegu:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×