Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kryszy

Narzeczona mnie zdrawdziła

Polecane posty

Gość gość
zgaduję, że pogoniłbyś ją na cztery wiatry gdyby nie ten kredyt na mieszkanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak zwykle rozchodzi się o kasę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przykre, pewnie rozchodzi się o kasę. Sprzedać honor za kredyt mieszkaniowy, dramat. Ciekawe co zrobi i czy to nie jest fejk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryszy
Bardzo chciałbym żeby to był fejk, naprawdę... W dużej masz rację, gdyby nie ten kredyt to byłoby to łatwiej załatwić, a tak nawet gorzej niż z dzieckiem. Sprzedać to trudno, spłacać muszą dwie osoby, a mieszkać w tym samym mieszkaniu też nie łatwo. Ale są też inne rzeczy, 8 lat dorosłego życia pójdzie w piz**, w grę wchodzi też zżycie się z daną osobą i jej rodziną. Jest bardzo dużo czynników które muszę wziąć pod uwagę, nasi przyjaciele itp. Nie wiem, z jednej strony szkoda mi tego wszystkie ale z drugiej jebnął bym to wszystko i wyjechał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ONA NIKOGO NIE KOCHA; zostaw ja rok kredytu to mozecie uzgodnic ze ty splacisz kredyt a ona sie odpisze od mieszakania albo na odwrot nie widze was razem, jak juz ktos raz zdradzil zdradi nastepne razy,tylko ty juz jej na tym nie zlapiesz!!! to sa nawyki nie do oduczenia sie, ja tak mam kocham dwoch facetow a z trzecim romansuje ,wiem ze zle robie ale nie umiem z zadnego zrezygnowac bo kazdy z nich ma to cos co drugi nie ma, w tym jest problem ze z tych 3 facetow jednego bym sobie zbudowala ale sie nie da to mam 3 facetow na raz:-)) CZYLI MEZA CO PILNUJE DOM I SYNA 14l; a ja pracuje na siebie mam wysokie dochody i wydaje na swoje kaprysy :-) W SOBOTE IDE Z KOCHANKIEM NA WESELE a z drugim kochankiem jade do dubaju :-)) I MAZ NIC NIE WIE ;A JAK SIE DOMYSLA TO MNIE TO NIE INTERESUJE ,powiedzialm mu ze jak mu taka zona nie pasuje to moze sie rozejsc :-)) laczy nas syn , i dom wartosci miliona zl. bez kredytyu , jak sie rozejdzie dom straci ,a za polowe nie kupi sobie takiego :-) a ja na kase nie lece :-)) WYJEZDZAM MA DOM DLA SIEBIE BEZ MOJEGO ZAWADZANIA :-)) PRZEMYSL CZY TAK CHCESZ ZYC JAK MOJ MAZ ;a dojdzie napewno do tego,ona juz sobie olewa wasz zwiazek :-)) CZYLI CIEBIE :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpowiedz sobie na pytanie czy potrafiłbyś uprawiać z nią seks wiedząc, że jakiś inny koleś w niej był podczas jej związku z Tobą? Możesz sobie wyobrazić że jesteście szczęśliwi i np za 2-3 lata już o tym nie pamiętasz? xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet nie ma się nad czym zastanawiać. Rzeczy za drzwi i kopa w dupę. Nie marnuj na taką lalę więcej nerwów. Im szybciej zapomnisz tym lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Czyli się rżniesz z 3 facetami niezła z ciebie ... Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zostawić i nigdy nie wracać! A sądziłam, że tylko faceci to takie mendy, a tu proszę jednak kobiety też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zagraj jej bronia, napisz do siebie z innego telefonu tez taki smsm jak ona dostala i zobaczysz co sie stanie ,moze ona wyprostuje cala sytuacje, bo ty widac nie masz jaj!!!! ZDZIWI SIE TWOJA LASKA JAK PRZECZYTA U CIEBEI W TELEFONIE sms typu ;; kochanie bylo mi wspaniale,perfum ktory mi dales jest cudowny,a twoj zapach czule w mojej poduszce, szkoda ze nie moglismy zasnac razem,, usiadzie na doopie twoja pani !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś nie znalazlam jeszcze faceta ktory jest 100% MOICH OCZEKIWAN .-:-)) ZYCIE Z JEDNYM FACETEM JEST NUDNE , ciagle ten sam ptaszek, wibratorow ma kilka ,a co mnie nie stac na zywego :-PP MAM DOBRY BAJER FACECI TO LYKAJA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez mam 3 naraz :) i tylko jeden wie o swoich konkurentach ale mu to nie przeszkadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×