Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

olxia_

Mój dietownik czyli walka z kilogramami.

Polecane posty

Gość czarna41
Hej jak Wam mija dzionek u mnie dziś; 1. serek wiejski z pomidorem 2.jogurt nat. miseczka czereśni 3. kalafior 4.zupa pomidorowa z cieciorką 5. sałata, papryka, tuńczyk do tego mnóstwo wody, czerwona herbata i godzinka hula hoop Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmelizowanaa
Ja dzisiaj zjadłam jajecznicę z warzywami i wypiłam koktajl z awokado i arbuza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czarna super menu, ja znowu poplynelm,,, chleb, chleb chleb, ne daje rady bez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka66600
gościu -->> ja też uwielbiam chlebek :) mogę jeść choćby z samym masełkiem:) i do tego tona słodyczy, lodziki, czekoladki, bydyńki, mniam ;) i jutro znowu będę płakać nad wagą, załamka totalna... Dziś na śniadanko były 2 żytnie kromki z bieluchem i pomidorkiem, o 10 zjadłam 3 syna kotlety jajeczne ze szpinakiem i cielęcinką, bo z wczoraj zostały, a szkoda wyrzucać, zwłaszcza że to dietetyczne raczej ;) na obiad mam ciemny makaron (też jakiś się ostał, chyba dziś wszystkie śmieci z lodówki wyjem) myślę że biały serek do niego pójdzie, później kefirek, a na kolację parówa, albo odwrotnie. A wczoraj zamiast stepera przyszli goście z arbuzem... Siedzieliśmy do 23 prawie i potem szybki prysznic i spać, dziś nadgonię, zaraz wskakuję puki dziecię śpi i wieczorkiem drugi raz, a co będę leżeć i tłuszczem zarastać dalej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia1221
Cześć u mnie wczoraj pracowity dzień był ... bo dużo obowiązków w domku.... na obiadokolacji trochę zaszalałam bo były ziemniaki, 2 jajka sadzone i buraczki i rosół z makaronem to wszystko do godz 17 po 17 godzinie tylko woda... z ćwiczeń jak zwykle rower i brzuszki, skłony i przysiady dzisiejszy dzień to śniadanie 2 kromki chleba , 2 ogórki, pół pomidora, 1 plasterek sera i dużo szczypioru do tego filiżanka herbaty na drugie śniadanie było 2 wafle ryżowe i bardzo duzo arbuza .... jestem bardzo najedzona teraz tylko obiadokolacja ... będą naleśniki ze śliwkami i pewnie jakaś zupa postaram się tez trochę poćwiczyć ale to nie nowość juz dla mnie .... chociaż czasem mi się nie chce tych ćwiczeń robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny u mnie waga utrzymauje sie taka sama jak tydzien temu 72,6. Na sniadanie zjadlam parowke a na obiad barsz z botwinki z ziemniakami a na kolacje sama nie wiem:) bede jechac na zakupy ale zadnych pomyslow nie mam moze cos doradzicie? Basia zrezygnuj z nalesnikow maja strasznie duzo kalori.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok przekonałaś mnie nie zjem tych naleśników co do zakupów może twarożek ze szczypiorkiem ? albo jako na twardo ? ja myśle zrobc na weekendzie galaretkę warzywną ..., nie robiłam nigdy a wygląda to smakowicie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna41
Tofinka na kolacje -jajka -twaróg -ryba do każdej opcji sałata, pomidor, papryka, szczypior itp,itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna41
Basia mamy podobne gusta jedzeniowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogórki świeże albo cukinia i z tego zrobić taką uboższa wersję leczo ? cukinia pokrojona w kostke do tego cebula pomidor i mozna jajkiem zakleić następnie ziołami przyprawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna tak :) a powiedz jak robisz tą rybkę ? smażysz, pieczesz ? czy z konserwy jesz ? bo ja mało jem ryb jak juz to tylko i niestety sa to ryby smażone tak sobie jeszcze pomyślałam o fasolce szparagowej juz jest dostępna także warto i to do menu włączyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna41
-tuńczyk w sosie własnym-konserwa -makrela wędzona -łosos wedzony -łosoś z grila -rybka na parze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna41
smażonych nie jem bo obrzydza mnie nasiąknięta tłuszczem panierka bleeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna41
zapomniałam o śledziach- płaty śledziowe w occie mniamm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna41
zapomniałam o śledziach- płaty śledziowe w occie mniamm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem o co Ci chodzi wczoraj jak miałam na obiad kotlet schabowy i zobaczyłam ten tłuszcz podziękowałam ...właśnie wszystko sie zmienia jak człowiek zaczyna i ma taką świadomosć aby było zdrowiej dlatego zrobiłam sobie do obiadu jajko sadzone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie u mnie na śniadanie owsianka z truskawkami na obiad ten nieszczęsny łosoś co leżał w końcu dziś będzie bo juz przyprawiony czeka .Potem się zobaczy .Kupiłam sobie b.duza piłkę do ćwiczeń bo wcześniej miałam taką moich synów wiec będę na niej ćwiczyć, potem też idziemy nad morze puszczać latawiec bo dzisiaj wieje to tez ruch będzie bo juz dwa dni nie ćwiczyłam chociaż te dwa dni w ciągłym ruchu były a i jedzenie było ubogie bo nie miałam czasu.Ja chleba nie lubię ogólnie kupuje tylko dla dzieci bo one jedzą i kiedyś piekłam różne chleby ale maszyna teraz maszyny nie mam to nie chce mi się wyrabiać ciasta.Zbliza się weekend a więc trzeba się trzymać dzielnie jak w tygodniu , pozdrawiam Olga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmelizowanaa
Olga czemu nieszczęsny ? łosoś smaczny jest i zdrowy ;p ja właśnie zjadłam warzywa na kolację i na dziś mam dość ;) Po drodze wypiłam jeszcze dwa koktajle : jeden warzywny, jeden owocowy i jestem full pełna:) jestem dumna bo koktajle sama robiłam ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No pyszny nawet bym powiedziała a ze nieszczęsny to tak napisalam.Wróciliśmy z latawca wiatr przestał wiać i latawiec sobie nie polatał .Olga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmelizowanaa
Jak ja dawno latawca nie puszczałam :D zazdroszczę ! muszę sobie chyba dzidziusia zrobić ;p przeżyję drugą młodość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez lata nie puszczalam a jakies 3 tyg. temu tak wialo, ze puszczalismy :D super bylo! A tak oficjalnie to dzisiaj moja corcia zostala dumna uczennica 2-giej klasy ;) po feriach oczywiscie :D Ech jak ten czas szybko leci... dopiero co sie szkola zaczynala a dzis juz koniec :O i czytac, pisac i liczyc tez juz umie ;) :D Pozdrowka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No leci ten czas jeszcze niedawno maluszki a tetaz juz poważni uczniowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmelizowanaa
Hej hej. Ja dzisiaj zjadłam sobie ciemną kromke z warzywami i teraz uciekam na miasto :) będę później, trzymajcie dietę :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minionka89
Cześć dziewczyny:D Skończył mi się pakiet internetu w telefonie, a kompa nie zawsze chce mi się odpalać dlatego tak mało tu ostatnio zaglądam. U mnie obecnie jeszcze "dieta" wakacyjna ale od poniedziałku zaczynam:) teraz już tak na serio:) zostały mi dwa kg i ujędrnienie więc jestem dobrej myśli:) miłego dnia i trzymajcie swoje postanowienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja na snaidanie zjadlam jajecznice z jednego jajka na sniadanie. Ja tez bardzo lubię tunczyka i ryby wedzone. Chyba pora na kawe bo dzien jak dla mnie taki spiacy. Mam straszna ochcote na pizze jej az mi slinka cieknie,jak tu o niej przestac myslec:)?Milego dnia zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmelizowanaa
Tofinko zrobić sobie "pizzę" na spodzie od kalafiora ;p no albo ewentualnie taką z mąki razowej z dodatkami warzywnymi ;p Najwięcej to ma ser, mąka pszenna no i sos ;) Ja dzisiaj na obiad zjadłam truskawki i warzywa z patelni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna41
Witam sie po obiadku. Dziś póki co dietka ładnie -jajecznica z cukinią i pomidorem -papryka, ogórek zielony -leczo z piersią z kurczaka -jogurt naruralny -twaróg ze szczypiorkiem i pomidorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmelizowanaa
Właśnie zjadłam sobie obiadek: tortellini i do tego 1 ziemniak z wody bez dodatków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czarna daj przepis na zupe pomidorowa z cieciorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×