Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

olxia_

Mój dietownik czyli walka z kilogramami.

Polecane posty

Miał być złoty, platynowy blond:) ale jakoś tak tego nie przypomina hehehe:) mam mokre włosy to też inaczej wygląda niestety suszarki nie mogę włączyć bo sąsiedzi to chyba by mnie wynieśli:) mieszkamy na takim osiedlu gdzie są praktycznie sami starsi ludzie, więc pewnie już dawno śpią:) mąż mnie rano zabije bo trochę podchodzi to pod rudy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Parę razy umyjesz i zejdzie rudy.Jak wysuszysz to bedą jasniejsze.Zmykam spać .Chciałabym zeby na wadze jutro sie pokazalo 73.9 ,Do jutra dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JeszczePokazeZePotrafie
Dzień dobry dziewczynki:) ja już się obudziłam Ale leżę w łóżeczku piję kawę. Dziś czuję się mega czytałam ze na glodowce najgorzej przejść przez 3 dni potem już luzik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Dziewczyny czytam Was od pierwszego postu i chciałabym do Was dołączyć. Przyjmiecie mnie?☺Ja ważę 75 kg przy 1,64cm wzrostu a więc zdecydowanie za dużo. Przed pierwszą ciąża ważyłam 50 zakończyła ja z 70 kg zwalilam to w 3 mies po po porodzie.Glownie ruszając się dużo bo jadłam nieregularne czasami obiad potrafiłam zjeść po przyjściu z pracy o 21.Przez lata tak 5 waga utrzymywała się 55-57kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
C.d mojej opowieści. A więc zaszłam w druga ciążę i juz nie było tak fajnie bo przytyłam z 56 kg aż do 86 kg .Po porodzie straciłam te 10 kg ważyłam 76 zacząłem brać tabs anty i waga wróciła w ciągu dwóch lat do 86 kg .Wiec rok temu dokładnie w wakacje odstawiłam tabletki i przez miesiąc równo spadło mi 10kg bez specjalnym wyrzeczeń. A teraz odparu tyg postanowiłam juz zabrać się za odchudzanie porządnie czyli dieta + ruch o jakos te moje kg nie bardzo spadają .Jem mniej zrezygnowałam z chleba .smażonego słodkiego jedynie owoce .Jeżdżę na rowerze stacjonarnym przeważnie 2 razy dziennie po 1-1,5 godziny do pracy rowerem bądź tramwajem wysiadam parę przystanków bliżej aby się przejść .Jedynie mój błąd chyba jest w tym ze mało pije .No os dzisiaj postanawiam wodę mieć zawsze pod ręką .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha jak pisałam kg nie bardzo no jest to takie 1,2 kg mniej ale za to centymetrów troszkę tu i ówdzie ubyło mi .Pozdrawiam i życzę miłego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna41
Hej kobietki, witaj gościu słoneczko zagląda mi do okna i od razu lepszy humor. Moje jedzonko na dzis; serek wiejski z pomidorem i rzodkiewka 2 ciacha owsiane(ukryłam przed rodzinką) makaron razowy z truskawkami jogurt nat. garść orzechów tuńczyk, sałata, papryka trzymajcie kciuki bo ja zawsze caly tydz pieknie a weekendy daję ciała ale nie tym razem mam taka nadzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna41
Martyna podoba mi sie Twoje dzisiejsze menu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Minionka jak włoski m,a,z sie nie wystraszył? Tofinka jak tam waga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna41
ten gosciu wyzej to ja dobra biore sie za jakas robote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki:) mój plan na dziś: Woda, śniadanie: bułka z dynią,z ogórkiem, rzodkiewką i pomidorkiem plus 2 parówki. Woda Ćwiczenia II śniadanie: kefirek woda Jak na razie tyle pomysłów. Chyba kupię dziś składniki i zrobię ciasteczka wg przepisu Czarnej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JeszczePokazeZePotrafie
A ja dziś czwarty dzień głodu i czuję się cudownie już po ciuchach czuję mnie mniej :) jadę się jeszcze podrobic ;) do fryzjera i kosmetyczki :) i mam mega motywację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna41
Ania powiałao optymizmem super Melduje prawie 2 godz, latania z odkurzaczem, mopem, 2 prania i prasowanie- teraz pora na kawusie i 2 sniadanko mniammmmm dzis sa jeszcze lepsze niż wczoraj. Za jakies pól godz. hh chociaz po wczorajszym kręceniu mam poobijane kości biodrowe, bo na tej wysokosci mam najwiecej tłuszczu na brzuchu i chciałam się z nim rozprawić heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Włoski muszę poprawić bo schodzę z ciemnego dlatego kolor jeszcze nie idealny ale dam rade :) jak wręce z wyjazdu to pójdę do fryzjera. Teraz szkoda kasy bo na plaży i tak kolor wyblaknie:) wybieramy się na spacer:) to od razu kupię składniki na ciasteczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmelizowanaa
Hej laski :) ja też wracam do swojego koloru naturalnego tj. z czarnych schodzę na brąz. Teraz na śniadanie zjadłam ciemną kromke z masłem i wypilam kawę ;) sorry za błędy ale piszę z tel. :) wczoraj na kolację wypiłam lampkę wina i byłam głodna jak wilk ale się nie dałam i wytrzymałam hehe. Alkohol zdecydowanie mi nie służy i odstawiam go póki co całkowicie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna41
melduje godz hula hoop teraz zabieram sie za gotowanie obiadku a niektóre widze dopiero po śniadanku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosik_40
Witam dziewczyny w sobotnie południe. Zaliczyłam dziś : 7 00 śniadanie -2 kropki żytniego chlebka z szynką i rzodkiewką , do tego kawusia 11 00 II śniadanie -banan Obiad będzie o 14 -ej -zupa krem z pomidorów z papryką i brązowym ryżem . Dziś weekend więc pokus wiele : grill i alkohol , mam nadzieję , że dam radę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmelizowanaa
Ja się zabieram za obiad i zrobię sałatkę z kalafiora kukurydzy jajka z jogurtem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po ćwiczeniach :) skakanka super:) szkoda, że dziś taka brzydka pogoda bo u nas w ogrodzie botanicznym dzis festiwal kwiatów. Chcieliśmy się wybrać no ale chyba jednak nic z tego nie będzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmelizowanaa
U nas dzisiaj też impreza na mieście, ale pada i grzmi i nie ma sensu wychodzić nawet :p Dzisiaj nie ćwiczę bo robię po wczorajszym odpoczynek, ale za to masowałam się dość długo gąbką :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ :) u mnie waga 74.2 ważyłam sie po obiedzie,czyli jednym gołąbku z pomidorem.Ile ubyło wam po tyg?Mi przeszlo kg, chyba nawet 1.30.Spotkałam dzis na zakupach kolezanke ktora po ciazy tak jak przytyła bardzo a dziś szczuplutka.Zawzieła sie i jest chucherko.Dziewczyny mozna byc szczuplym nawet jak ma sie duzą nadwagę i brzuch wielki po ciązy.Uwierzyłam ze mozna tylko trzeba chciec i sie pilnowac zeby sie nie obrzerac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JeszczePokazeZePotrafie
Dziewczyny wróciłam szykuje młodego na wyjazd mój kochany głodny chyba dziś się złamie. Mi się nie chce wcale jeść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosik_40
Melduję się na posterunku :). 12 km na rowerku zaliczone. O godzinie 19 00 kolacyjka- tuńczyk z rzodkiewką i pomidorkiem , a do tego 2 kromki ciemnego pieczywa . Pozdrawiam serdecznie koleżanki :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na obiadek spaghetti z tuńczykiem i pomidorami, makaron pełnoziarnisty:) a zaraz wybieram się do teściowej na poprawę farby:) hehehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmelizowanaa
Minionka po farbowaniu nawilżaj mocno włoski :) Najlepiej od razu jakąś mocną odżywkę nałóż :) Ja zjadłam serek wiejski z cynamonem i kromkę chleba, a teraz nie jestem głodna i chyba nie będę już dziś nic jeść. Moja waga jest zepsuta i co chwilę pokazuje inny wynik ( od 83 kg do 90 ), więc zważę się dopiero u rodziców w tym tygodniu ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna_26
Witam dziewczyny :-)Właśnie prawie minął mój 3 dzień diety ponoć najgorszy jeżeli chodzi o głód ,ale powiem że jak u mnie to było ok wszystko poszło zgodnie z planem :-) Tylko skusiłam się żeby zrobić te ciasteczka owsiane i jak nałożyłam tą jeszcze nie gotową papkę to już chciałam je zjeść :-) Ale one to na jutro dzisiaj już by było za dużo kalorii :-) A jak u was? Ja dopiero zważę się w czwartek mam nadzieje że 2 kg mi ubędzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna41
Melduje pierwsza, bezgrzeszna sobote do dawna tydzien temu siedziałam przy grillu i sączyłam trzecie piwko a dziś wielki kufel wody stoi przede mną. Ja waze sie we środe po tyg. licze na -1kg ale kazdy spadek mnie ucieszy. Trzymajcie sie dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dziś kilka grzeszkow: snikers i pół piwka z cola i limonką:) ale widać już dużą różnicę więc te dwa grzeszki to myślę, że nie wpłyną jakoś bardzo na moje kształty :) hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×