Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

olxia_

Mój dietownik czyli walka z kilogramami.

Polecane posty

Czesc dziewczyny wpadłam dać znać ze sie nie poddaje i walcze z kg. Rano nie miałam czasu zjesc bo córka była niegrzeczna wiec szybko ja wzielam na spacer pozniej do obiadu przesiedziałam na allegro i zrobilam zakupy:) .Na obiad miałam zrazy z ziemniakami i mizeria wiec troszkę zjadlam pozniej dokoncze na kolacje rybkę wedzona takżę mysle ze do 1000kcal sie mieszcze.Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jesli chodzi o piwo to ja tez chyba sie skusze dzis lub na jakiegos drinka:)najwazniejsze to jesli pijemy to nie jesc nic .Najgorzej wlasnie dzialaja na nas przekaski do piwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki, witaj Bea :) Bea powolutku pozmieniasz nawyki zywieniowe i schudniesz, bedzie dobrze :) Tylko dziewczyny maja racje - maslo zdrowsze niz margaryna, bulka tarta niepotrzebna (z samej wody i osolone tez pyszne jak sie glodnym jest ;) ) Majonez to samo - lepiej jogurt uzyc, ziol i przypraw a tez bedzie smaczny dip. Zamiast slodyczy pozwol sobie czasem na lody, tez slodkie a duzo mniej kalorii maja. Trzymam kciuki! Karmelizowana niesamowity wynik, jak Ty to zrobilas?? Wielkie gratulacje!! :D Martynka tez gratki, 3 kg w tydzien??? Boze, ja nigdy tak szybko nie chudlam, maxymalnie 2 kg raz ubylo, ale to tylko raz i prawie caly tdzien wtedy nic nie jadlam.... Super jestescie, oby tak dalej! Olga Twoim przykladem musze chyba sprobowac serka z cynamonem, bo jeszcze nigdy nie jadlam. A dlaczego ostatni dzien w pracy, zmieniasz na inna? Czarna super, ze Ci slodycze juz deczko za slodkie, moze sie calkiem odzwyczaisz? U mnie to wielki problem, w sumie najwiekszy. Ktosik 2 kg to nie przez jeden dzien, woda Ci sie jakas zebrala, nie przejmuj sie :) Ja dzis fasolka szparagowa, do tego bulka pelnoziarnista i jajko sadzone. Duze jablko i 2 nektarynki. 2 kawy, 2 litry wody. Na obiado-kolacje bedzie zupka warzywno-pomidorowa zabielana lyzka jogurtu i ostro przyprawiona. Teraz wcinam wlasnie lody waniliowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmelizowanaa
Hehhee chyba schudłam tyle siłą woli ;) dzisiaj na obiad gotowana pierś z kurczaka z kalafiorem i kapusta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmelizowanaa
Jak tam dziewczyny ? Ja dzisiejszy dzień zaliczam do udanych. Kolejne ważenie za tydzień ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój dzień też zaliczam do udanych. Tylko te moje hula hop nie moge krecic czekam jak mi zejda siniaki bo za bardzo boli :-( aj przesadziłam wczoraj . Do jutra :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje drogie odchudzone koleżanki ,gratuluje z całego serca minusów na wadze.Oby tak dalej . Ja nadal nie wchodzę na wagę czekam na koniec okresu ale za to wczoraj przymierzałam swoje starsze ciuchy typu eleganckie kurcze są do "wywalenia "bo niestety lecą w dół ,brzydko się układają .Oczywiście nie wyrzucę schowam je gdzieś ale nosić jak na razie się ich nie da i obym nigdy ich nie ubrała. Ogólnie patrząc w lustro bez cm widzę udko szczuplejsze ,brzuch to już dużo mniejszy . Wczoraj żadnych grzechów nie popełniłam nawet nie wypiłam łyka piwa nie byłam sama bo jedna z koleżanek też nie piła bo się dowiedziała że spodziewa się dziecka więc 2 piły 2 nie.W domu byłam wcześnie po 21 parę minut. Gosia odchodzę z pracy bo się przeprowadzam w sierpniu ,a że jedziemy na wczasy niedługo i wszystko co miałam w robocie do zrobienia swojego zrobiłam to postanowiłam odejść miesiąc wcześniej niż planowałam . Martyna z tym majonezem to też nie wiedziałam że az tyle kalorii ma jedna łyżka ,mój mąż jada majonez ale on chudy to może a mnie mdli jak widzę majonez nawet na półce w lodówce nie wiem tak mam ,ogólnie bardzo wielu rzeczy nie jadam może to właśnie mój błąd bo np mój mąż i młodszy syn jedzą wszystko a chudzi jak patyki.Starszy syn ma po mnie wielu rzeczy nie zje ale ten z kolei to sportowiec i też szczupły .Kawa wypita idę się kapać na śniadanie będzie czas potem jak wrócę z zakończenia roku . Na obiad plan taki fasolka ,ziemniak ,medaliony z indyka z grilla elekt.Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Wam za mile przyjecie :) ja tez wytrzymalam. Od obiadku o godz. 16nie zjadlam juz nic i jezdzilam godz. Na rolkach. Dzis sadze ze dam rade. Mam urlop,wiec nie bedzie podjadania z nudow,zajme sie sprzataniem. Gorzej jutro. Robie imprezke w domu.Powodzenia dziewczyny na dzisiejszy dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Beacisko.Ty masz urlop i nie będzie podjadania u mnie na odwrót ja mam wolne i tego się boję.Ale jak padać nie będzie i pogoda ok to młodego w krzesełko i na rower ,bo akurat rower to uwielbiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosik_40
Dzień Dobry ! Witam z poranną kawką. Wczoraj dzień zaliczony był bez wpadek Poranne warzenie -89.1. Faktycznie chyba woda się zatrzymała :). Zaczyna się najgorszy czas dietowania czyli weekend. Dziewczyny obyśmy dały radę. Miłego dnia koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie OlgaGda oddaj rzeczy za duże nie przydadzą ci się już nigdy nie przytyjesz :-) Ja tak zrobiłam zostawiając je wątpisz w to że już zawsze będziesz szczupła :-) Ja staram się nie pozwalać sobie na grzeszki bo jak już raz sobie pozwolę to poleci i będe samą siebie oszukiwać :-/ Więc postanowiłam sobie że po miesiącu jak wytrzymam to pozwolę sobie na jakieś piwko i jak narazie to się tego trzymam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna41
Hej dziewczynki melduje sie i ja, dzis bedzie; bułka otrebowa, pomidor, sałata lodowa 2 ciastka owsiane(właśnie sie pieką) kapusniak kefir 2 jaja na miekko, pomidor ,sałata Powodzenia wszystkim i miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna_26
Ja już po kawce :-) u mnie dzisiaj śniadanie 2 kromki chleba razowego z sałata lodową ,krakowską drobiową i pomidorem 2 śniadanie szklanka groszku wczoraj sobie obrałam :-) uwielbiam:-) obiad leczo :-) mała miseczka do tego kromka razowego pieczywa kolacja zrobię sobie sałatkę z piersi kurczaka,sałata lodowa kukurydza,papryka i może z fetą:-) 2 litry wody. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmelizowanaa
Hej dziewczynki :) Ja dzisiaj zjadłam na śniadanie kromkę ciemną z kiełkami i łososiem, a do tego wypiłam kawę. Na drugie śniadanie mam czereśnie, a na obiad to zobaczę co mi do głowy wpadnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendoberek :) Ja juz po pracy, wlasnie jem sniadanie :D Dzis bulka pelnoziarnista i jajecznica z 3 jajek na cebulce, szynce, pomidorze i ze szczypiorkiem. Sok warzywny na popicie Za mna juz 1.5 litry wody i 2 kawki. Pozniej bedziemy na imprezie, wiec nie wiem co zaserwuja a wczesnym wieczorkiem idziemy z dziecmi na festyn i pewnie jakies lody beda :D Cudowny dzien dzisiaj, bardzo cieplo, lekki wiaterek, oby taka pogoda utrzymala sie jak najdluzej, chociaz deszcze niebawem zapowiadaja... :O Mogloby przyjsc wreszcie to lato! Wczoraj ugotowalam nowa zupke z ziemniaczkow, warzyw i fasolki szpragaowej, pyszna wyszla, wiec jesli na imprezie albo festynie nic nie zjem to sobie te zupke na wieczor polkne ;) Milego dnia i pieknie, ze nadal sie wszystkie ladnie trzymaja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmelizowanaa
Gosiu śniadanko pierwsza klasa, aż mi ślinka leci :D Może też skuszę się na jajka dzisiaj np. nadziewane jogurtem i musztardą, albo jakiś omlet z suszonymi pomidorami... coś będę myśleć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmelizowana uwielbiam jajka i jem je prawie codziennie pod rozna postacia, ale przewaznie jajecznice albo na twardo. Na miekko smakuja mi jeszcze bardziej, ale jakos nie chce mi sie gotowac za czesto, bo wtedy musze na prawde te 4 minuty bardzo pilnowac, tylko takie lubie kiedy bialko jest calkiem sciete a zoltko plywajace ;) :P :D A i tak nie zawsze sie uda, bo roznej przeciez swiezosci sa te jaja... Ale nadziewanych chyba jeszcze nigdy nie jadlam, jak je robisz?? No i suszone pomidory uwielbiam, sa w takim pysznym dipie u nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i jeszcze chcialam dopisac, ze sniadanko juz za mna, ale znow mnie strasznie korci na czekolade.... uwielbiam Milke Noisette... moglabym zjesc pol opakowania na raz, takiej 300 gramowej oczywiscie, bo jest taka miekka i pyszna...... :P Trzymajcie kciuki obym dzisiaj nic nie tknela, bo wczoraj sobie pozwolilam i to na noc... chcialabym do pon. chociaz nic nie tknac.... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmelizowanaa
Gosiu mam dwa sprawdzone przepisy na jajka :P Pierwszy: gotuję jajka na twaro i przekrawam na pół w skorupkach - po czym środek wydrążam, a skorupki zostawiam. Białko z żółtkiem miksuję wraz z podsmażoną cebulką i pieczarkami ( można dodać fetę) - farszem nadziewam skorupki. Na blaszce rozprowadzam masło ( cienko) i skorupki z nadzieniem delikatnie oprószam bułką tartą i tą stroną kładę na blaszkę i wkładam do nagrzanego na 180 stopni piekarnika na jakieś 15-20 minut, aż masełko się rozpuści i zarumieni bułkę tartą. Przepis nr 2 - gotuję jajka na twardo, obieram ze skorupek, przekrawam na pół i wyjmuję samo żółtko. Żółtko miksuję z dwoma łyżeczkami musztardy, dodaję łyżeczkę jogurtu naturalnego, solę, pieprzę i ten "sos" wlewam do dziurki po żółtku ;) Przepis na omlet jeszcze na koniec: roztrzepuję dwa jajka, dodaję liście szpinaku, pomidor suszony pokrojony, solę, pieprzę i na rozgrzaną oliwę wszystko wlewam i na wolnym ogniu smażę, czekając aż się jajko zetnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzmi przepysznie, bede probowala na pewno tych omletow, bo zadko takie jem i tych nadziewanych tez, dodalam sobie do przepisow ;) Dzieki! Pije teraz ostatnia, malutka kawke i ide pod prysznic sie odswiezyc, bo o 14 wychodzimy; dzieci przygotowaly wystep u swoich "podopiecznikow" - seniorow na pozegnanie roku szkolnego. Do wieczorka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna41
o jakie jajcarskie tematy heheh tez lubie jajka w kazdej postaci a najbardziej na miekko często mam takie na kolacje do tego jakies warzywka dzisiaj sprzątałam całe dopołudnia teraz zjadłam obiadek i relaks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmelizowanaa
Gosiu baw się dobrze :) Czarna to miałaś troszkę fitnessu w postaci sprzątania mieszkania ;p ja jak ostatnio sprzątałam to aż pot się lał :D Dzisiaj tylko odkurzałam, ale potem wskakuję na rowerek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna41
Karmelizowana masz racje przy sprzątaniu można sie nieżle spocić a ja przeszłam dziś samą siebie- pranie, prasowanie, odkurzanie,mycie podlóg i okien, jeszcze planuje godzinke hh ale to jak troche odsapne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmelizowanaa
Czarna tak jak mówisz - sprzątanie może dać w kość, ale z drugiej strony można spalić do 300 kcal za godzinę sprzątania ;) Ja zjadłam omlet i zaliczyłam 30 minut na rowerku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pffff...,. Ciezki dzien. Gotuje i pieke na jutrzejsza imprezke no i musze przeciez sprubowac, czy krem ok, czy salatka slona :)w kazdym razie: sniadanie: serek homo, obiad : zupa jarzynowa. Do tego garsc truskawek . No i oczywiacie kilka lyzeczek potraw na probe. Zamierzam jux dzis nie jesc zobaczymy. Waga pokazuje 57,9 kg .nie mozliwe zeby zgubic prawie 2 kilo w 3 dni. Pewnie to zginelo to co wypocilam na rolkach :) Tak,macie racje weekend to dla nas ogromne wyzwanie zeby nie stracic tego co wypracowalysmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ,ale jesteście super cały czas w ruchu . My też teraz wróciliśmy młody powyciągał mnie na place zabaw latałam za piłką ,na wygłupialiśmy się trochę . Dzisiaj było śniadanie -1 kawałek ciemnego chleba tylko z masłem bo czasu nie miałam zbytnio .Potem była u mnie koleżanka wypiłam 2 kawę ona zajadała wafelki i ptasie mleczko ja nie ruszyłam zresztą to słodkie a za słodkim nie jestem . Obiad zjadłam pierś indycza grillowana ,2 ziemniaki z koperkiem i do tego fasolka z wody posypałam sobie ziołami prowansalskimi coś pysznego wyszło..Poszliśmy na plac po 14-tej wróciłam po 18 parę min - zrobiłam sobie kromkę chleba z serkiem grani szynką i warzywami .Tym co imprezują życzę udanej imprezki tym co spokojnego wieczoru. A jutro jadę na paintball na cały dzień , mój brat organizuje co jakiś czas takie wypady i własnie po mnie rano przyjedzie ,ależ się nalatam aż padnę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmelizowanaa
Wow ale fajnie Olga z tym paintballem :) Zazdroszczę ;) Ja cały weekend mam spokojny i żadnych imprezek, ale akurat się z tego cieszę bo przynajmniej nie będę musiała zbytnio ćwiczyć silnej woli ;) Dzisiejszy dzień uważam za udany, zjedzone 1300 kcal i przejeżdżone na rowerku jakieś 10 km ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna_26
Witajcie dziewczyny:-) Melduje się właśnie piję kawkę . Wczorajszy dzień zaliczam do udanych wszystko poszło zgodnie z planem jak narazie nie uległam żadnej pokusie :-) Dzisiaj na śniadanko mam wczorajszą sałatkę (sałata lodowa,pierś z kurczaka,kukurydza,papryka,seler naciowy sos z jogurtu naturalnego z chilli,czosnkiem niedzwiedzimi koperkiem oczywiście pieprz i sól :-) 2 śniadanie 2 kanapki z pieczywa razowego z masełkiem sałatą,pomidorem i wędlina drobiową. Obiad nie wiem kiedy zjem bo jade do brata zobaczyć córeczkę :-) kolacia jogurt naturalny z rodzynkami :-) Właśnie czy któraś stosowała bio-oil na rozstępy? Ciekawi mnie czy działa wiem, że nie znikną z mojego ciała ale może będą mniej widoczne. Na razie wiem, że pięknie nawilża ten olejek i jeszcze piękniej pachnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna41
HEJ wszystkie jeszcze spią? Kolejny dzień przed nami. Jutro wyjeżdżam na 10 dni, więc dziś nie wybieram sie na żadne zakupy tylko wyjem to co mam w lodówce- bedzie dietetyczniei to bardzo heheh dzis zjem; serek wiejski z cynamonem 2 ciastka owsiane zupa pomidorowa z razowym makaronem kefir sałata lodowa, pomidor, fasola czerwona na jutro zostało mi; 1jajko, pól piersi z kurczaka, duży kefir, 2 pomidory,2 korniszony ,szklanka mleka, ćwiartka sałaty lodowej. Wysprzatam sobie lodówke- jak miło hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×