Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

olxia_

Mój dietownik czyli walka z kilogramami.

Polecane posty

Gość czarna41
Grubciu nie chce Cię dołować ale taki upał zapowiadają do końca sierpnia- zdechnąć idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmelizowanaa
Zjadłam na obiad warzywa z piekarnika i kawalek kurczaka i teraz dwie nektarynki ;) to mam jakieś 1200 i mam na dzisiaj dość tak się najadłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna41
Ja właśnie zajadam się twarogiem z pomidorkiem- malinowką mniammmmm i melduje całe 15 min hh normalnie lało się ze mnie chyba poczekam z hh aż się ochłodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluseczka1984
Ja zjadlam przedtem troche bigosu a teraz wypilam kefir i takie goraco ze sie nie bardzo chce jesc:-) no ale trzeba jesc zeby schudnąć:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za mną późny obiad bo musiałam trochę odtajać po pracy :). Zrobiłam sałatkę:sałata,pomidor,2 jajka i do tego 1 parówka.Wyszło super!Teraz opiłam się wodą i nie wiem czy coś jeszcze dziś w siebie wcisnę.Niebo całe się zachmurzyło i zrobiła się potworna duchota a deszczyku nawet kropelki buu. Ćwiczyć bardzo mi się nie chce ale od jutra trzeba zacisnąć zęby i chociaż przez 15 minut coś podziałać bo przede mną jeszcze długa droga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna41
3 godz. przed snem cos białkowego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmelizowanaa
Zjadłam na kolację o 19 jedną ciemną kromkę z pomidorem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluseczka1984
Ja tez po 20 godz.staram sie nie jesc chodze spac ok 23 takzr ok dzis bylo 4 pomidory:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja w te upały stapiam się z otoczeniem, a to z kanapa, z łóżkiem w nocy :D i niestety tez potwierdzam, że ma tak być do końca miesiąca... Po południu nawet burza była i deszcz luną, tylko co z tego jak w ogóle powietrza nie ma, okna pootwierane i lipa, duszno w domu, że się rzygać chce... Wykapałam dziecko, nakarmiła, położyłam spać i stwierdziłam, że koszulkę to mogę wykręcić, Wy też się tak okrutnie pocicie? Po powrocie z pracy zauważyłam że hh nabiło mi wielkie siniaki na lewym biodrze (spostrzegawcza jestem że hoho :) ) ale i tak dziś już nie dam rady nic robić, gorąc, okres i wszystko bleee... Pomarudziła, to się odmeldowuję, do wandy i spać :) miłej, chłodnej nocy Wszystkim :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ostatni posiłek staram się jeść w okolicach 19, spać chodzę 21-22, ale ostatnio tak mi wieczorami duszno i niedobrze, że zazwyczaj kończy się na obiedzie miedzy 16 a 17, potem to hektolitry wody tylko wchodzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to chodzę późno spac bo jestem nocnym Markiem nawet gdy rano trzeba wstać do pracy :P.Duszę się okrutnie a pocę też,oczywiście.Już dosyć a to końca nie widać..masakra. Na kolację zjadłam jeszcze 1 wafla ryżowego.Na dziś wyszło 700 kalorii :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmelizowanaa
Ja zazwyczaj chodzę spać ok. 24 ;) Czasem idę o 23, a czasem o 1 w nocy :D Odkąd jem ok. 1400 kcal to nie odczuwam zbytnio głodu przed snem :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pomału szykuję do snu,jeszcze długi spacer z psem,wanna i do łóżka bo raniutko pobudka do pracy.Kolorowych snów wszystkim i do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna41
Hej dziewczyny- dobrze że wstałam przed szóstą, bo było jeszcze rześko to pootwierałam wszystkie okna, ogarnęłam chate i zrobiłam leczo tylko ciekawe kto je bedzie jadł bo ja to nie mam ochoty na nic.Teraz już grzeje i to konkretnie. Powodzenia i nie dajcie sie upałom:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka66600
grzeje jak wściekłe, po drodze do pracy wsiąkłam w chodnik :P ale mam dobrych kolegów i jak już się do pracy doczołgam to klima chodzi i przyjemnie chłodno :D Więc do pracy rodacy i miłego dnia Wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluseczka1984
Cześć dziewczyny u mnie tez grzeje niemiłosiernie:-( zwazylam sie dzis i jest 83.9 kg bylo 85 ale wynik bardzo kiepski zwazajac na to ze probuje schudnac ze 3 tyg:-( takze motywacji i zachety dzis u mnie brak choc lepiej w dol niz w gore:-) ale poprostu szalu nie ma:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majaaak
Kluseczka nie przejmuj sie, no wlasnie najwazniejsze ze w dol a nie w gore, moze przeanalizuj jeszcze raz swoj jadlospis albo dolacz wiecej cwiczen? waga napewno w koncu ruszy;) ja mam okres od wczoraj, zwaze sie za kilka dni. Milego dnia dla was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny :) Witam Was serdecznie w kolejny,upalny dzień.Nic mi się nie chce,nawet krzesło w pracy parzy jak głupie... U mnie waga póki co stoi w miejscu ale jeszcze troszkę,że tak powiem ze mnie kapie to może dlatego.Zważę się tak środa lub czwartek i zobaczymy :). Liczę,że waga w końcu ruszy bo wczoraj miałam 700 kalorii tylko zjedzone a w niedzielę 900. Za mną rano śniadanie czyli jogurt mały naturalny +brzoskwinia a teraz jabłko i 2 wafle ryżowe.Na obiad robię faszerowaną paprykę bo dostałam dziś od koleżanki z pracy(ma swoje warzywa na wsi) i taką mam ochotę,że hej! Zbieram się do ćwiczeń i zbieram ale jak wracam ugotowana z pracy to tylko spacer z psiakiem,prysznic i mam ochotę wtopić się w łóżko z książką do nocy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluseczka1984
Grubsia ja tez dzis robie cukinie faszerowana:-) daje mieso mielone z indyka pomidory z puszki i pieczarki razem i faszeruje a Ty?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aśka gruba
tu się dowiedziałam jak dobrze jesć. www.sportisbeauty.pl ufam specjalistom i sportowcom, którzy coś osiągnęli. Wcześniejsze oklepane diety nic mi nie dawały. Wręcz z czasem było gorzej się przestawić :( Dzięki tej stronie mam ułożoną indwidualnie dietę do moich potrzeb kalorycznych. Opiekę 24/h i w razie watpliwości po prostu pytam. 6 Kilo już zeszło a będzie więcej :) spróbujcie! www.sportisbeauty.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W wersji normalnej to brałam mięso mielone,gotowałam ryz i robiłam farsz trochę jak do gołąbków i nadziewałam tym papryki a później na wierzch trochę mozzarelli.jednak szklanka mielonego mięsa to prawie 500 kalorii! Więc zrobię teraz inaczej.Szklanka gotowanego ryżu,mała pierś z kurczaka podsmażę trochę w przyprawach i zrobię z tego farsz do nafaszerowania.Na to dam po plastrze mozzarelli i tyle.Zobaczymy co wyjdzie bo trochę to będzie eksperyment :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna41
Grubciu na pewno bedzie pyszne- ja robie wersje bez miesa cebulka,pieczarki,kasza jaglana lub gryczana-a jak z miesem to prosze panią w miesnym zeby mi zmieliła 20dkg piersi z indyka i wtedy to niecałe 200kal. Dziewczyny robie kawe mrożoną -kto chętny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie nie pomyślałam i kupiłam jeszcze zwykłe bo było i jak dziś zobaczyłam na ileważy liczbę kalorii to podziękuję :P. Zrobię właśnie z kurczakiem,po pracy rozmrożę i albo drobną kostkę podsmażę i dodam do ryżu albo sobie zmielę sama w domu tą pierś i gotowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna41
zimna kawa+ zimne mleko+kostki lodu zimna kawa+lód big milk dziś wersja pierwsza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna41
aaaaaaaaaaa kawa rozpuszczalna oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O to ja się skuszę :).Bo niektórzy słodzą kawę jeszcze,jakieś posypki i bite śmietany a ja nie słodzę ani kawy ani herbaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna41
bo to wersja dietetyczna jest hihihih ide sie opalac- chyba zgłupiałam??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×