Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Okres spóżnia się 6 dni a test negatywny ,,, strach

Polecane posty

Gość gość
autorko jakieś wieści masz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisze po 16 jak odbiore wynik,czy Beta moze sie mylic???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie może, a tym bardziej już tyle dni po spodziewanym okresie hormon bety jak najbardziej będzie czytelny i wiarygodny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
beta jest wiarygodna i to ejst niepodważalne , tym bardziej tyle czasu spóźnienia Daj znac jaki wynik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wynik Bety 0, sama nie wiem co myslec. Chyba chcialam tej wpadki, noi co jest ze okresu nie ma prawie 2 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko tez tak miałam . Okres pierwszy raz w zyciu spoznil mi się 16 dni, dostałam wczoraj @, wszystke testy negatywne,. Ponoc takie opóźnienie to wynik zmiany klimatu, pogody, czynnikow stresowych itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wizyte u gin mam za 3 tyg, boje sie ze moze jestem chora ? Chyba chce zostac jeszcze mama.... nie mam 30- stu lat...., chyba jeszcze wszystko przede mna prawda :-) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
okresu nadal brak..... zamiast tego biala wydzielina typu " twarozek"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko i jak sprawy się mają???? ja dzisiaj dostałam okres spóźniony o 24 dni :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hashimoto
hej, u mnie spóźnia się 2 dni jak na razie. testy 2 zrobione ale nie z rannego moczu. obydwa negatywne. @ nie spóźnia mi się nigdy - jeśli już to przychodzi dzień wcześniej. a z reguły najpierw jeszcze jest plamienie brązowe i tak się rozkręca i rozkręca.... tydzień po owulacji ( i sexie) miałam śluz z odrobiną żywej krwi, myślałam, że to sławne plamienie implementacyjne. dziwne to ... ale jak czytam co u Was to jednak tak się zdarza. chyba czas napić się wina i wyluzować plus umówić do gina... chciałabym być w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
robiłam testy tyle razy i mam tak nieregularne cykle że wiem jedno: jeśli test wskazuje że ciąży nie ma, to ciąży nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ojj ludzie nie ma co rpzezywac- mi sie ponad rok temu tez prawie 2 tyg spoznił-lekarz wyjasnił ze tak moze byc-nawet u zdrowej kobiety, rozne sa czynniki i nie ma co sie doszukiwac anomali zdrowotnej- teraz jestem w ciazy i to bez problemu- przeciez ciało nie zawsze chodzi jak w zegarku, to nie machina, to biologia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko dostalas @?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hashimoto
Byłam 2 dni temu u gin. Nie było nic widać z usg. Powiedziała, że sprawa się rozwiąże szybko. Nadal może być ciąża wg niej. Dziś był test z nie porannego moczu - negatyw. Nigdy w życiu nie spóźniałam się aż 8 dni. No chyba że w ciąży. Ale wtedy dzień po spodziewanej @juz były II . Piersi nabrzmialy. ... Pewnie nic z tego nie wyjdzie, no no niby jak?ale bym chciała. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hashimoto
Test robiony dziś rano- negatyw. @ jak nie było tak nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno nie jestes w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez mam hashimoto, tez miałam opóxnienia w okresie nawet 1-2 tyg, nie czesto ale kilka razy w zyciu-taki nasz urok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hashimoto
To juz 10 dni jak nie było okresu tak go nie ma. Od 2 dni jest delikatnie brązowe plamienie. Myślałam że to raz dwa zamieni się w @, ale nic takiego się nie dzieje i dwie mnie to. Piersi nadal nabrzmiale I do tego dzis na sutka pojawił się biało mleczny płyn. Scisnelam go aby się upewnić ze to z piersi a nie skadkolwiek I tak! To z piersi. O co ze mną chodzi? Co to za anomalia? Gin mówiła podczas wizyty 5 dni temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zbadaj prolaktynę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prolaktyne zbadaj mleko w piersi moze wskazywac na nadmiar tego hormonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hashimoto
@przyszła po 11 dniach spóźnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko co tam???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny jestem tu nowa wiec proszę o wyrozumiałość zacznę od tego, ze okres baaardzo mi sie spoznia wogole nie czuję abym miała go dostac:/ ostatnią miesiaczkę mialam od 27.05-31-o5 tak jak zawsze trwala 5 dni i od tamtej pory cisza...robilam ze 4 testy ale wszystkie negatywne... mieszkam na wsi a moj lekarz wraca z urlopu dopiero 18 sierpnia. do tego czasu chyba zwariujrmy z narzeczonym. bylam na początku czerwca u lekarza aby skonsultowac wyniki hormonow. w sumie wszystko ok przepisal mi tylko tabletki CYKLODYNON na poprawe pracy jajnikow. sama z siebie zaczelam brac kwas foliowy tak na wszelki wielki mam 23 lata i w sumie chcielibysmy miec juz malenstwo. czekam na odpowiedz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hashimoto
Miesiąc temu okres spóźnił mi się 10 czy 11 dni (historia powyżej) . Nie byłam w ciąży. Więc w tym po spoznieniu 1 tydz myślałam że to już tak u mnie teraz dziwnie będzie. Ale dla formalności zrobiłam test. Pozytywny. Byłam już też na krwi- potwierdzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie jaka była u ciebie na teście kreska ta druga. Blada czy taka normalna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi iststnio też sóźnił się tydzień myślałm że to ciąza miałąm wszystkie objawy, nawet nudności mi się zaczęły, , zrobiłam test negatywny, drugi też, poszłam na betę o , chyba to był stres , 2 dostałm dopiero jak przeczytałm wynik bety tzn za dwa dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hashimoto
2 kreska bledsza niż 1. Ale dobrze widoczna. Tego samego dnia beta 642. Wychodzi na 4-5 tydz i to by się zgadzało licząc od daty ostatniej @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hashimoto pisałaś, ze 3.lipca przyszla @. Ile trwał ten niby okres? to były plamienia czy okres i ile czasu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×