Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Co sądzicie o tym tekście utworu muzycznego?

Polecane posty

Czerń niema powiedziała już wszystko Zło nie może być prostsze Nie masz innej przyszłości Niż kościołów płomienie I krew autodestrukcji Stójcie zatem tam Bo łatwiej jest przeklinać wasze cienie Nic dla was nie znaczą Ci, których już nie ma i śmierci psalm Nienawiść do waszego boga Nadzieja -jak to ich? Świadomie odrzucając miłość bliźniego I kolejny dzień W sercu zamknięci na wasz świat Na kłamstwo człowieczeństwa Na was żałosnych, na śmierć i gwałt I wiarę w pokój Jesteście wrogiem Pełni pogardy zawsze nad wami Niszcząc swe życie chcę zniszczyć was W dwóch prostych słowach wojnę niesiemy By w gruzach zostawić każdego krzyża znak Jesteście wrogiem Śmierć ludzkości Brak już nam sił by wierzyć w wasz sens Bez znaczenia czy jest nim czerń czy biel Patrzeć jak kurwi się każdy z was Nienawidzicie nas - nienawidźcie nas Bo bogiem jest koniec, którego wy się boicie Zapominając, że czerń to zniszczenie Zagłada! Śmierć ludzkości! Chrystusa gdyby nikt nie pamiętał Doktryna zła stała się doktryną mody Spójrzcie w bok by zrozumieć Dlaczego stoimy po tej właśnie stronie Życie jest zbyt krótkie by szerzyć nienawiść Do fałszu, do złego, odkrytych kłamstw My pod sztandarem szytym płomieniami Niesiemy ogień który zniszczy świat Zagłada! Śmierć ludzkości! Zagłada! Śmierć ludzkości! Płoną kościoły! Niech płonie świat! Niech opadnie wiara w jutro! Czerń, to zniszczenie! Zagłada!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawołujom do ludobicia, to chyba jacys faszysci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale odbiorcami ich muzyki som ludzie, to dla mnie niepojete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć ruda! Może gość z 18:59 zasugerował się tym, że anHIVa utożsamia ich z NSBM.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trochę taki emo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w praktyce wychodzi na to samo, foszek na cały świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
slyszalem ze chlopcy z zespolu sa bardzo mili dla swoich sonsiaduf... takie z nich mizantropy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
AnHIVa utożsamia Infernal War, Iperyt, Voidhangera, Furię, MasseMord, Arkonę (polską), Graveland (choć Darken się odcina od NSBM), Slavland, Leichengott, Plagę, Oremus, Blaze of Perdition, Mgłę, Kriegsmaschine, Szron i wiele innych z NSBM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie. Podejście emo: -jest mi smutno i się zabije, chce umrzeć Podejście przeważające w takim mizantropicznym black metalu: -nienawidze świata i ludzi, wszyscy powinniście umrzeć Różnica jest wyraźna :) to prawda, że to foch na cały świat w obydwu przypadkach, ale w przypadku emo jest to foch przepełniony słabością, a black metalowy przepełniony siłą, agresją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zakładasz temat pytając co ludzie sądzą na temat danego utworu to się nie sprzeczaj z opinią. Dla mnie jest dziecinny, w stylu emo, ktoś ma foszka na cały świat i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"AnHIVa utożsamia Infernal War, Iperyt, Voidhangera, Furię, MasseMord, Arkonę (polską), Graveland (choć Darken się odcina od NSBM), Slavland, Leichengott, Plagę, Oremus, Blaze of Perdition, Mgłę, Kriegsmaschine, Szron i wiele innych z NSBM. " to prościej byłoby powiedzieć że prawie całą czołówke polskiej sceny black metalowej uważają za nsbm, a co sądzą o Christ Agony? :P Bo tylko tego mi brakuje na liście do kompletu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"zakładasz temat pytając co ludzie sądzą na temat danego utworu to się nie sprzeczaj z opinią. Dla mnie jest dziecinny, w stylu emo, ktoś ma foszka na cały świat i już. " a co sądzisz o tym? tez emo? xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Kolejny wstaje dzień Kolejny dzień końca Pulsuje pięknem życie W cudownym blasku słońca I znowu serce rośnie I znowu wpadam w zachwyt Kolejny chwytam dzień Kolejny dzień szarańczy Narodów chrystus gnije I świnia w perłach tańczy Tak szybko nam mijają Te słodkie dni szarańczy Za matek brudne łona Ich pociech podłe gusta I ojców myśli czyste jak starych kurew usta Cynicznie wznoszę toast Bo przecież nikt nie patrzy A ja też tutaj gniję W te słodkie dni szarańczy Kolejny wstaje dzień Kolejny dzień końca Oto krajobraz triumfu Pulsuje pięknem życie Pulsuje nieświadomi Że nadzieja zdechła tu już dawno Nie pytaj mnie o drogę Bo żadnej ci nie wskażę Ja tylko wzgardzam życiem Plując na jego ołtarze Narodów chrystus gnije I świnia w perłach tańczy Tak szybko nam mijają Te słodkie dni szarańczy Rozpalcie więc nadzieję Bo nie ma już ratunku Ja też zmierzam donikąd Choć w zupełnie innym kierunku Za matek brudne łona Ich pociech podłe gusta I ojców myśli czyste Jak starych kurew usta Kolejny wznoszę toast Cynicznie , tak jak zawsze A gnijcie skurwysyny W te piękne dni szarańczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedzmy, częstochowskie rymy, ale trochę ciekawszy. Mimo to dalej byłabym skłonna uwierzyć, że napisał to dzieciak na nudnej lekcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"to prościej byłoby powiedzieć że prawie całą czołówke polskiej sceny black metalowej uważają za nsbm" Dokładnie. Zresztą dla tych śmiesznych squatersów z anHIVy, to nawet apolityczny Street Punk jest nazi, bo nie ma tekstów o anarchii.:D "a co sądzą o Christ Agony?" No raczej też, bo Reyash jest założycielem Witchmastera. Kiedyś na forum hard-core.pl ktoś nawet pisał, że każdy Black Metal jest nazi.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę że są bezwartościowe jak wszystkie wypociny facetów, dla mnie niepojęte. Sztuka mężczyzn jest odrażająca i ohydna jak oni sami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gwalt, przemoc, destrukcja a jakże. To kwintesencja męskiej natury. Wiara w pokój no cóż sami zaprowadzić go nie potrafią zanim nie wyrzna innych w pień. Mężczyźni to diabły wcielone stworzone do zła. Uwielbiają zło i taplanie się w nim. Boją się dobra i miłości. Kastraci duchowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ave :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×