Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja.

Polecane posty

Gość gość
widzisz zosiu twoje cierpienie zostało wynagrodzone, i teraz w brzuszku rusza sie mały wojtuś:) justyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja supeeerrrrr :D :D :D Gratuluję i jestem pewna ze teraz juz wszystko bedzie w jak najlepszym porządku :) Widze ze mozemy mieć na forum inwazje małych Wojtusiow, bo to jeden z moich powaznych typów, głównie przez geneze. Od początku mowilam, ze moja kruszyna jest moim malym wojownikiem (dla przypomnienia napisze ze mialam tylko 1 zarodeczek i to podany w drugiej dobie, a mimo wszystko dal rade i nadal daje ;) ). A imie to pochodzi od "woj" - wojownik i "ciech" - cieszyc sie. Jak dla mnie pasuje idealnie, zwlaszcza w mojej sytuacji nabiera szczególnego znaczenia. Ale mamy jeszcze trochę czasu i moze mi sie cos "odwidziec" ;) Sciskam serdecznie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna popieram Cię w 100% :-) Hexe :-) dziekuje..ps.gdzie Twoja stopka no? Kikusia, malami, MH1 , Asia :-) MiskaD a ja czekam na Twoja stymulację i na pewno tu będę razem ! zainwestuj w Ubichinol i femibion koniecznie .. Doremido masz rację :-) tak będziemy liczyć.. Szmacioszka :-) wg dpt to który byl? Merenka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadzieja, Darkness gratulacje wielkie!!!!!! Juz teraz musi być tylko dobrze!!! Jeśli chodzi o imiona to mój jest Aleksander :) Wielki! Wczoraj mieliśmy chrzciny synuś aniołek przespal prawie cała imprezę i w kościele i w restauracji. Dla wszystkich to był szok bo normalnie to było prawdziwe święto. Alexewl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejko, gratuluję!!! Oby teraz było tylko spokojnie :-) x Za mną już dwa zastrzykiz Menopuru. Sama jakoś nie mogę się przełamać, mąż mnie kłuje :-P Nie jest źle, ale jednak mocno szczypie przy podawaniu :-\ Teraz jeszcze 2 zastrzyki i 16.07 pierwszy podgląd. x Coś mi nastrój siada... x Buziaki dla wszystkich :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Merenka u nas Wojtuś od początku. Ustaliliśmy że mąż wybiera imię dla syna, ja dla córki. Nie ma szans by nam się odwidziało ;) Wojtula i koniec ;) Zosia.D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szmacioszka
Nadzieja 25dpt, dzień transferu to dzień 0, gin mówiła, że musi być 6 tydodni 2 dni , aby było serduszko, *trzy dni wcześniej był pęcherzyki, bo miałam krwawienie i pojechałam niezapowiedziana sprawdzić czy wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julia83
Malena5 to normalne że podczas stymulacji nastroj siada. To przez te wszystkie hormony. Oszczędzaj się bo to najważniejszy czas, jakośc komoreczek musi być najlepsza! Nadzieja ja naprawdę wiedziałam że jesteś w ciąży, mimo Twoich wątpliwości. Cieszę się bardzo! Teraz już tylko Szczęścia życzę! Dostałam odpowiedź z MZ. Napisano że klinika we własnym zakresie zarządza środkami. Że mogła już zużyć wszystkie cykle i powinni wystartować z dniem 1 lipca. Więc zapewne jeśli tego nie zrobili to znaczy że zuzyli już kasę za drugie półrocze. Zatem dobrze że nie czekam bo pewnie dopiero w styczniu ruszą. Ponadto postanowiłam dzisiaj że nie czekam na przeniesienie i jadę do Gamety na pierwszą wizytę już w czwartek w tym tygodniu. Umowilam się na normalną płatną określoną jako pierwsza wizyta:) Na niej powiem, że się przenoszę, ale chciałam wcześniej poznać plan działania i zrobić ewentualne badania jeśli czegoś mi brakuje. Chcę wiedziec na czym stoję, jeśli mam zacząć brać kolejne antki to nawet nie mam recepty no i przede wszystkim czy robić w tym cyklu histeroskopie. Będę miała tyle pytań. Umowilam się w końcu do Michała Radwana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szmacioszka
Julia83 dobrze , że działasz. A klinika powinna zagwarantować 3 podejścia pacjentce, a gdy wyjdzie pierwsza procedura, to wtedy kwalifikować w to miejsce następną osobę. Powodzenia w Gamecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadziejko, nie wiem jak Ty to obliczylas, ale z tego co piszesz to skoro punkcje mialas 24.06 , minus 14 dni, to Twoj teoretyczny okres byl 10.06, a z tego wychodzi, ze dzisiaj konczysz 5 tydzien. Pozdrawiam i trzymam za Ciebie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Heh no i sama pomylilam sie w obliczeniach, bylam pewba, ze dzisiaj jest 15-ty;) takze Nadziejko wedlug moich obliczen jutro skonczysz 5tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc 7:33 liczyłam od transferu minus 2 tygodnie, zgodnie z druga wklejona przeze mnie opinią lekarza z kliniki w której sie leczę, zresztą nie będę się teraz tym stresować pojadę na wizytę ok 24 dpt i będę wszystko wiedziała.. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia, Ania :-) Malena postaraj się zrelaksować, nie przemęczać i daj znać jak podgląd !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna Porzeczka :-) staram sie jak mogę myśleć pozytywnie ale nie niestety z tylu głowy stoi mój kompan strach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten sam gosc
Nawet jesli liczylas od transferu to jak dla mnie to dzisiaj konczysz 4 tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlaśnie sie dowiedziałam że znajoma w tym samym labo robila betę w 14dpt i jej wynik to ok.700 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadzieja, a może u Ciebie bedzie parka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadzieja ja miałam podobna betę w 14 i 16 dniu i mam synusia :-)Ciaza mocno sie trzyma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorrrki miało byc w 12 i 14 dpt :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość 9:17 gratuluję. Darkness jak tam u Ciebie przed wizytą ? Który to będzie dpt ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadzieja,ja zycze Tobie wszystkiego dobrego,niech Ci sie uda bo na to zasługujesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadziejko a wiesz już ile Bąbli pojechało na zimowisko? Zosia.D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadzieja to ja gość z 9.17 :-) Doprecyzuje-nasz synek za chwile bedzie miał roczek,dlatego postanowiłam Ci napisać ze miałam prawie identyczne wartości bety :-D Jupi jupi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia, czyli w czwartek pewnie się gdzieś w Gamecie miniemy ;-) chyba, że masz wizytę popołudniu (ja mam być już na 9:30 na basdanie estradiolu, a 2h później do lekarza). :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Hexe
Nadziejka:) obiecuję dziś po powrocie do domu się zalogować:) Dziewczyny doła mam... jeszcze do soboty tryskałam pozytywną energią i wiarą w powodzenie pierwszego transferu, etc... a dziś kaplica... jestem zdołowana, wiara gdzieś odeszła, znów odjadam się słodyczami (mimo iż wiem ze nie powinnam) ehh..e ryczeć mi się chce... Dziewczyny, czy gonapeptyl wywoływał u Was mdłości? Ja biorę zastrzyki od piątku co 2 dni , i od tego czasu codziennie mam meeega mdłości, normalnie momentami 'paw w gardle'. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki jeżeli chodzi o prenalen w ciąży... to ja wam powiem szczerze że nie narzekam:) Syrop i tabletki zawsze pomagały :) Dobrze się po nich czułam :) I są bezpieczne bo zawierają naturalne składniki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×