Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja.

Polecane posty

Asiuleczkaj... f**k... Tak mi przykro.... Kochana wyplacz się i wracaj do walki. Ta pierwsza stymulacja zawsze taka testowa. W drugiej będzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja kiedyś w aptece w Poznaniu widziałam jakieś saszetki na mdłości dla kobiet w ciąży... Niestety nie zainteresowałam się nazwą, ale może zapytaj w aptece albo swojego dr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiuleczkaj gość
Dziewczyny pierwsze łzy juz wylane. Powiedzcie mi bo już nie byłam w stanie mówić przez telefon. Można rozpoczać drugą procedeurę od razu jak teraz @ przyjdzie czy jest jakiś czas na odczekanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Asiuleczkaj między jedną a drugą stymulacją powinno się zrobić co najmniej 3 miesięczną przerwę żeby organizm po stymulacji doszedł do siebie. Zosia.D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja prosiła, żebym pisała o sobie na bieżąco... A mi jest jakoś dziwnie głupio i niezręcznie... Bo ileż można? W kółko to samo... Jadę dzisiaj do mojego dr... Ciekawe co wypatrzy i co powie... Boję się myśleć jak dojadę w ten upał, chyba ugotowana :( No nic idę powiesić pranie, zjeść, pod prysznic i w drogę... Nadzieja u mnie dzisiaj na obiad pomidorowa :) (od wczoraj)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Hexe
Asiuleczka przytulam. Dziewczyny tak się zastanawiam o co chodzi. Ile ostatnio przypadków nawet tu na forum, że komórki się nie zapladniaja, a jak juz się to góra 1 mrozów brak. Jak pierdziele. Dbamy o siebie. , zzremy zdrowe rzeczy, suplementy za fortunę i kurna nic. Martwię się o moją Kropkę. Jak po ostatnim poscie usnelam tak się dopiero obudxilam. ja mam zupę od mAmy z wczoraj i chyba jeszcze porcję łososia z ndz. Ale ryżu i mierniki się nie chce robić zjem zupę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szmacioszka
Asiuleczkaj przykro mi, musisz odczekać 3 miesiące, niestety. Hexe bądź dobrej myśli, nie zamartwiaj się U mnie dziś pomidorowa I naleśniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiuleczkaj przykra sprawa .. Masz trzy miesiące na suplementy i regenerację. Zbierzesz siły i staniesz do ponownej walki ! Ja ze swojej strony polecam zbadać Wit.D i jak trzeba suplementować, no i Ubichinol myślę ze warto ma za zadanie wspomagać wszystkie komorki w naszym ciele. Dla m.dawałam kwas foliowy, Wit.D, ProMen i dwa orzechy brazylijskie dziennie, w sumie to mieszankę orzechów. Przytulam ! Ania1602 :-) kochana ! Jakie głupio ??? Każda by mogla tak powiedzieć..do skutku moja droga ! Trzymam kciuki za podgląd, owocny oczywiście. Czekamy na wieści. Hexe tylko pozytywne wizualizacje :-) wiem jaki to stres i ile nas to wszystko kosztuje, mimo to musimy się hamować w czarnowidztwie jak tylko możemy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane ja z zupek teraz przyswajam rosol, szczawiową i ogórkową :-) dziś obiadek w tzw. barze mlecznym, tanio smacznie i domowo. Pól schaboszczaka,ziemniak i marchewka duszona z groszkiem plus dwa kompoty teraz gleboko oddycham ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiuleczkaj jeszcze mniej wiecej miesiąc przed transferem bralam OmegaMed Optima plus DHA a jak mi sie skonczylo to PregnaPlus do teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiśkaD
Drogi Gościu! Wybrakowanym pustakiem mozesz nazywac co najwyzej siebie, a nie mnie! Ja i zadna z nas nie obraza tutaj Ciebie bezposrednio. Widac poziom kultury osobistej u Ciebie ponizej granicy przyzwoitosci. Ciesze sie, ze Ty masz lub moze jeszcze myslisz, ze mozesz miec dzieci- tego naprawde mozemy Tobie pozazdroscic. A moze nie masz i nie chcesz ich miec- wtedy tez super. Gorzej jesli po prostu nie masz z kim ich miec i teraz myslisz, ze ich nie chcesz. Ja rozumiem, ze to forum publiczne i kazdy moze tutaj napisac co chce. Nigdy nie odpowiadalam na obrazajace nas wpisy gosci, ale dzisiaj nie dalam rady sie powstrzymac. Zastanawiam sie co Tobie Drogi Gosciu dala ta wypowiedz? Jaka satysfakcje? Z czego? Odpowiedz to moze tez poszukam sobie innego forum na ktorym bede mogla poprawiac sobie humor obrazajacymi wpisami jako gosc. Chociaz nie... moje sumienie by mi na to nie pozwolilo. My wybrakowane pragniemy dziecka, ktoremu damy milosc i szczesliwy dom. My wybrakowane duzo w swoim zyciu przeszlysmy i jeszcze przejdziemy. My wybrakowane musimy miec sile leczyc sie, pracowac i zyc jak gdyby nigdy nic sie nie stalo. My wybrakowane musimy znosic obrazanie przez gosci na forum i ludzi w zyciu codziennym. My wybrakowane walczymy dopoki lekarze daja nadzieje. Kazda z nas ma swoja granice wytrzymalosci. Zycze Ci, zebys nigdy nie musiala przez to przechodzic. Zycze Ci, zeby nikt z Twoich najblizszych nie musial tego znosic. Zycze Ci, zebys nigdy nie musiala komus udzielac rady na jakim forum moze znalezc odrobine pomocy w tej trudnej sytuacji. Zycze Ci, zeby zycie natchnelo Cie dobrem wobec innych. Pamietaj, ze dobro powraca. Zlo rowniez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gościu bez przesady... przeciez twoje dziecko kiedys moze byc "wybrakowane" po co obrazasz? zreszta wiekszosc z tych dziewczyn jest w ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze niechęć gości bierze sie z faktu ze wy (nie wszystkie ale wiekszosc) bronicie się w taki sposob ,że widać ze jesteście "tępymi dzidami" pełnymi agresji i jadu... i prostymi babami ze wsi... (powtarzam-nie wszystkie ale sporo niestety)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TEMAT FORUM :" IUI IVF komu się udało ? " Czy zasadne jest w temacie " Wózki dziecięce,jaki wybrać ?" pisać " tępe puste dzidy c*****y wybieracie wózek" Nosz k***a mać ! Mam tego dość !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chcę komentować wpisów trolli, ale po tym co czytam odechciewa mi się wchodzić na to forum. Myślę że najlepszym rozwiązaniem byłoby przenieść się w jakieś zamknięte miejsce gdzie ludzie tego typu nie mają wstępu. Szkoda czasu i nerwów na czytanie tych głupot. Nienawiść i zawiść ludzka nie znają granic. Zosia.D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościu do Ciebie to tylko na Twoim poziomie ! P*****lnij sie w łeb i idź poczytaj słownik ortograficzny, potem skończ chociaż gimnazjum, a i tak nigdy nie dojdziesz do naszego poziomu .. Zamiast zająć się sobą to od rana do nocy śledzi ludzi na forach zeby podrasować swoje ego..tak tak ! Tylko nie dowartościowany, zakompleksiony niedouczony prostak tak postępuje ! bezpłodny a nie płodny widzisz różnice ? Nie bo nic do Ciebie nie dociera ! Piszesz po raz setny ten sam post pełen bełkotu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś z gośc***isał kiedyś, że każdy ma prawo tutaj pisać i dodatkowo może pisać co mu się podoba ... Nie rozumiem więc dlaczego problemem jest to, że ktoś: - narzeka na mdłości - MA DO TEGO PRAWO :) - narzeka, że leki są drogie - przecież są, zatem to nie jest żadne kłamstwo - MA DO TEGO PRAWO :) - narzeka, że musiała rozbierać się przy innych - przecież to upokarzające - MA DO TEGO PRAWO :) Dziewczyny ... nie udziela się, bo IUI się nie powiodło, a IBF przede mną ... ale dzięki Wam dużo już dowiedziałam się na temat procedur. A wypowiedzi gości, to żenada. Macie rację, że czytając to wszystko odechciewa się wchodzenia tutaj. Kibicuje Wam mocno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i znowu dziwnie porobiło sie na forum :( -ZosiaD. mam to samo a szkoda bo zawsze miło zaglądałam... -Nadziejko współczuje tego złego samopoczucia i przytulam,niebawem odezwe sie do Ciebie na priv:) -Asiuleczka przytulam mocno Przepraszam,że nie odnoszę sie do każdej z osobna po tak długiej lekturze,ale za każdą trzymam kciuki i każdej kibicuje co nie oznacza,że o Was nie myślę i nie pamiętam. Zauważyłam,że jeździmy w góry,zatem bardzo przestrzegam przed ośrodkiem Łokietek w Borowicach w okolicach Karpacza!!!! Kochane omijajcie to miejsce wielkim łukiem bo właścicielka to wyrachowana,nieuprzejma,chamska i gburowata baba:( !!!! Już wiem,że nigdy tam nie wrócę i wręcz będę ostrzegać innych:) -Biedronko urlop był super:) pogoda dopisała i dopisuje dalej:) Miałam ogrom czasu pomedytować nad życiem i tym wszystkim co sie w ostatnim czasie wydarzyło....Praga i Skalne Miasto na zawsze pozostanie w mej pamięci i wiem,że do Pragi jeszcze wrócimy:) więcej napisze na priv:) U mnie nie ma czym dychać,ale super ,że jest taka pogoda bo jeszcze jesien i zima dadzą nam popalić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejaa, z tym tsh to chyba prawda, mj gin mowił to samo, w moim labo norma sie zaczynała od 0.27 a ja mialam 0.23. to bylo kolo 13 t.c a kolo 17 t.c podskoczylo do 1,20 :) a ten schaboszczak doda CI siły :D asiuleczkaj - przytulam Kochana mooocccno, ufajmy temu co pisza dziewczyny, nastepna stymulacja bedzie owocniejsza :) ja dzis ruszyłam w teren, fryzjer mnie czekał ale powiedziałam, ze oststni raz w taki upał zapuszczam sie na dalsza wycieczke :D zmęczyłam sie jak wieloryb - chociaz na wadze w sumie 1,2 kg tylko na plusie ;) i czekam az moj brzdac mnie wreszczie kopnie solidnie ;) i juz wiem, ze bedzie chłopak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiuleczkaj okropnie mi przykro :( Przytulam Cię. Ania po to jest forum, zawsze pisz do nasz wszystkie wieści. Nadzieja, nie możesz oddać takiego pysznego obiadku :) Dziewczynki wszystkie jesteście super babki, najlepszym wsparciem i nieograniczoną skarbnicą wiedzy. Dzięki Wam jakoś sobie radzę i nie tracę wiary w sukces. Nie ma co przejmować się takim nikim, kto ma jakieś problemy z psychiką. To dopiero trzeba współczuć, bo tego na pewno się nie da wyleczyć :) No ale trzymam kciuki, żeby znaleźli lekarstwo na głupotę i zło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, którym się udało inv. Czy po transferze miałyście lutinus czy luteinę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diksi :-) kolejny chlopak super ! Porzeczka masz racje jeszcze kilka dni ciepla a potem znów deszcz i ziąb, cieszmy się slonkiem :-) Iza :-) u mnie p.dr.uznała ze najlepiej na te 14 dni po transferze będzie Prolutex w formie zastrzyków bo wiadomo ze sie wchłonie.. a potem normalnie duphaston trzy razy po jednej. dzis odebrałam wyniki min.moczu i zonk ogolne badanie wszystkie jednostki w normie oprócz bakterii, przy normie do 130 u mnie jest 200 , jutro pójdę zrobić posiew. W czwartek wizyta. A już myslalam ze sobie wkręcam klucie w podbrzuszu i pochwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witajcie kochane:)mam prosbe napiszcie mi prosze jak to było z tym ananasem przed transferem? kolezanka prosiła mnie zebym dopytała, wiec to robie:)z góry dziekuje justyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nadziejko ja czekam na zimne dni, moje dzieci tez:) diksi kolejny chłop:)gratki justyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja, jedz żurawinę. Ja jem zawsze i dużo wit C i dużo wody z sokiem z cytryny ale nie wiem czy w ciąży można wit c w nadmiarze. Justynka, ananasa się je od punkcji, 2 cm plaster codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość griszankaanka
Hejka, ja nadal 2w1. Dzisiejsze KTG nie pokazalo nic, co mogloby sie rozwinac w powazniejsza akcje - nadal czekamy na rozwoj sytuacji. Biedroneczko niedlugo bedziesz odliczac kolejne tygodnie ciazy :) Asiuleczkaj przykro mi, ale nastepna stymulacja bedzie szansa na poprawe bledow z terazniejszej i korekte lekow. Nastaw sie pozytywnie, w koncu musi byc dobrze ;) Nadzieja ja tez mialam TSH minimalnie ponizej normy, ale jak to moj dr powiedzial "wole tak", delikatna nadczynnosc, ale w ciazy to czesto stan fizjologiczny. Zadnych lekow nie przyjmowalam, samo sie unormowalo ;) Iza ja po transferze mialam luteine dowcipnie 3x100 i duphaston, ale nie pamietam w jakiej dawce. Hexe omg, ale jak to tak? Rzeczywiscie porazka w tej inviccie. Ja wiem, ze pozniej i tak ta cala gromada ludzi podziwia nasze podwozie ale sam fakt latania po sali z golym tylkiem jest upokarzajacy. Oczywiscie nikt nie uprzedzil, ze bedzie to tak wygladac. Ja po transferze jeszcze chwilke lezakowalam - przewizli mnie na inna sale i co wtedy z tym ubraniem, kto je taszczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miska D. Pojechalas! Ale nie dajmy się prowokować. Starajmy się udawać ze wpisu nie było. Ania fajnie że się odzywasz. Daj znać po wizycie. Hexe senność to dobry objaw :P Kurczę w Invikcie w Warszawie jest salka do przygotowania się, ale zawsze mnie pospieszali co też było stresujące. Mój M wchodził ze mną na transfer. Ciekawe czy w Gamecie też będzie mógł. Wczoraj dowiedziałam się że kolejna moja koleżanka w ciąży. Została mi tylko jedna już... Plus 3 w pracy:( Starała się 1,5 roku. Dlaczego nie ja? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
* Nadzieja byłam dzisiaj w tej aptece, o której pisałam wcześniej... Zapytałam o te saszetki, bo już nie są wyłożone na widoku (to było dosyć dawno), pani powiedziała, że to był Refluxin M. Sprawdziłam w necie, ale nie wiem czy to było to, tamte wyglądały inaczej. Jednak pani w aptece polecała tabletki Mamarin, ponoć są skuteczne i kobiety w ciąży wracają po nie. * PikiDiksi gratuluję synka. * Podgląd zaliczony, prawy jajnik się obija, lewy działa. Drugi podgląd w piątek. Mam się kłuć dalej i brać masę suplementów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
X SIERPIEŃ 11 - Basik30 - wizyta w sprawie kwalifikacji 11 - Asia858 - USG 11 - ananasowa - wizyta rozpoczęcie stymulacji 12 - malena5 - wizyta pecherzykowa 12 - zielinka_87 - testowanie po IVF 13 - Biedrona - wizyta rozpoczęcie stymulacji 14 - Ania - podgląd w trakcie stymulacji do IUI 17 - Magda7814 - transfer 17 - Toosia - transfer 18 - Iza82 - wizyta rozpoczęcie stymulacji 20 - julia83 - wizyta rozpisanie stymulacji 20 - golf - testowanie 21 - Biedrona - wizyta podczas stymulacji do IVF 22 - Hexe - testowanie 24 - Rafka22s - podgląd IVF X CIĘŻARÓWKI:. Griszankaanka ciaża po IVF TP. 06.08.2015 /chłopiec/ gośćx TP. 08.09.2015 /chłopiec/ Azzurro TP. 23.09. (ciąża naturalna) /chłopiec/ MH1 ciąża po IVF - TP. 22.10.2015 /dziewczynka/ Milita ciąża po IVF TP. 24.10.2015 /chłopiec/ Kikusia84 ciąża po IVF TP.12.12.2015 /chłopiec/ Zosia D. ciąża po IVF TP.14.12.2015 /Wojtuś/ Merenka ciąza po IVF TP.7.01.2016 /chłopiec/ DoReMiDo - ciąża po IVF TP.23.01.2016 Szmacioszka - ciąża po IVF Piksi Diksi - ciąża naturalna Nel 31 - ciąża po IVF KKahha - ciąża po IVF Zuzka1212 - ciąża po IVF TP. 17.03.16 Nadzieja78 - ciąża po IVF TP. 20.03.16 X MALUSZKI Lilianka31 TP. 18.02.2015 (ciąża naturalna) /LILA/ Alexewl TP. 11.03.2015 (ciąża naturalna) 2.03. /synuś/ Justyna (ciąża po IVF) 2.03.15 /Szymon i Wojtuś/ Niecierpliwa TP. 30.03.2015(ciąża naturalna) /Franek/ Kateus 14.04.2015 /Marysia/ Iza0505 TP. 28.07.2015(ciąża po 2 IUI) /Franek/ X UDANE IUI: ola855 1 IUI, Nevada 2 IUI, kkasiaa 1 IUI, ewa270 1 IUI, Pheebe 1 IUI, elua 1 IUI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×