Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja.

Polecane posty

Gość EWAP156
nadzieja to ciesz sie ze masz dobrego lekarz naprawde a wziernik zawsze jest zawsze obecny bo od kiedy zobaczyłam zarodek czyli od wczoraj byłam badana dwa razy pomimo iz bylo hcg niskie i nie byl obecny jeszcze zarodek a polip został bo jest na szyjce i jak to powiedział nie ma co ruszac,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewap zmień lekarza, bo ten który kazal Ci przyjść we wrześniu to tez ignorant. Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde!!!! Dziewczyny w poniedziałek transfer a mnie dopadło przeziębienie... Co prawda lekkie ale jest,najbardziej dokuczliwy jest ból gardła i lekki kaszel. Macie jakieś dobre rady? Czy przeziębienie może mieć negatywny wpływ na zagnieżdżanie zarodka? Nie chcę stracić swojej szansy tym bardziej,że mam tylko jednego zarodka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perla15
Czesc dziewczyny, od dawna was podczytuje ale jakos nie mialam smialosci napisac, ale dzis jest ku temu okazja gdyz mam ogromny dylemat, najpierw w skrocie moja historia- od sierpnia 2012 przez rok naturalne starania bez wiekszych efektow, po roku konsultacja z lekarzem, maz malo plemnikow (15mln) ja pcos, dwie iui nieudane, w miedzyczasie ciaza natur ale poronienie w 8 tyg, ciaza byla rok temu i do tej pory nic, zmienialam lekarza od marca, mam problem z glukoza na czczo i podwyzszona prolaktyne,dostalam leki, ostatni cykl mialam na clo ale sie nie udalo, dzis dzwonilam do mojej lekarki. Aby umowic se na kolejna wizyte ale niestety wyjezdza na urlop i ten cykk bedzie stracony. Mam sie zjawic u niej dopiero 25 sierpnia w tedy bede w polowie cyklu, stad moje pytanie do was czy moze w tym cyklu wrocic sobie do starego lekarza i od razu wykonac iui zeby nie tracuc cyklu czy dac go na stracenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, byłam dzisiaj na badaniach bo dzisiaj mam wizytę. Jestem na gonapeptylu i kwasie foliowym... I miałam robiony estradiol i progesteron, wynik estradiolu jest trochę dziwny bo mam <5 czyli norma jak dla osoby po menopauzie... Morela15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
* perla15 trudno powiedzieć... Nie wiem z jakiego powodu zmieniłaś lekarza... Czy masz do niego zaufanie... Jeśli zaufanie jest, nie masz do niego negatywnego nastawienia to możesz podejść u niego do IUI, bo szkoda cyklu. Podobno stymulacja z poprzedniego cyklu może mieć też pozytywne działanie w kolejnym, więc warto działać ciągiem. Chyba, że jest to silna stymulacja i jajniki muszą odetchnąć. * Morelka nie wiem co z tym estradiolem. Dobrze, że dzisiaj wizyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zastanawiam się czy tak powinno być czy nie z tym estradiolem... Bo może to przez gonapeptyl. Morela15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Morela a czemu masz badany teraz estradiol ? Nie zaczęłaś jeszcze stymulacji ? Nadzieja78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na dzisiejszą wizytę miałam zbadać progesteron i estradiol...teraz od 30,07 brałam gonapeptyl i 06.08 kończyłam antykoncepcyjne. Szczerze mówiąc ja się już w tym nie łapie...teraz mi chyba rozpisza stymulacje na 7 dni kolejne i wizyta. Strasznie się martwię ze coś mi się tam poprzesyaiwalo bo nie wiem czy tak ma być po tym gonapeptylu czy nie...do 17:40 czyli do wizyty chyba odejdę od zmysłów! Morela 15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szmacioszka - ja sie nie znam ae czuje u Ciebie Dziewczyneczke :D Pingwinku- ściskam i życze samych dobrych dni :) Nel :)))))))))))) Griszanka, jestes z nami ? ;) u mnie wczoraj tez popadało i noc byla wspaniala porównując do ostatnich ;) wreszcei sie wyspałam :)) Zosia D.... śpisz na brzuchu? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wytrzymałam i poleciałam zbadać betę... I troszkę się uspokoiłam, bo 20 dpt jest 2056 :-) Może trochę mnie to uspokoi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PikiDiksi co za pytanie :) od marca nie zdarzyło mi się ani spać ani leżeć na brzuchu :) Zosia.D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadzieja78
Morela chyba tylko lekarz Ci rozjaśni, nie przypominam sobie zeby ktoś pisal o estradiolu na tym etapie ..daj znac po wizycie. ja do swojej tez juz odliczam , jeszcze dwie godziny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Malena ilu dniowego miałaś maluszka? Zosia.D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a ja śpię tylko na brzuchu, i juz teraz pilnuję sie żeby tego nie robić bo mnie wtedy boli i tak cala noc sie kręcę w te i nazad :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
```perla15 nie pamiętam która z dziewczyn miala na wariackich papierach iui i się udało! wato próbować. powodzenia! ```malena5 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Hexe
A ja już czuję się okresowo :( mimo że to dopiero 23 dc. :-( Trzymam za Was kciuki ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Malena a wcześniej kiedy robiłaś betę? Jaki jest przyrost? Kiedy masz wizytę? Zosia.D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadzieja kup sobie taką poduszkę dla ciężarówek, nie wiem jak to się dokładnie nazywa... rogal? Wtedy nie będziesz miała możliwości spania na brzuchu ;) Zosia.D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosiu, 04.08- 123; 06.08- 263; 10.08- 798; 13.08- 2056. Przyrost jest i to mnie cieszy. Nast wizyta 20.08 i chciałabym zobaczyć pęcherzyk, wczoraj dr nie widział, ale z powodu hiperstymulacji mam jeszcze płyn w brzuchu i mocno powiększone jajniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
Kkahha no właśnie nic mnie nie boli nie swędzi i nic a to planienie tł takie dziwne nie żywa krew i to nie ze mnie zalała bardziej zauważyłam to w toalecie jak wiecie co .......i to było rano i już się uspokoiło także myślę że to po badaniu jednak AK i staram się wyciszyć no niestety jestem taka ze po każdym badaniu chyba tak będę miała i do tego brzuch mnie boli zawsze po badaniu czy byłam w ciąży czy nie taka jakaś dziwna jestem. Może za bardzo teraz się wsluchuje co mi w d***e strzyka i może warto wyluzować bo to nie pomaga a tylko szkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Malena to jest jak najbardziej prawidłowy przyrost! Na usg pęcherzyk widać przy becie powyżej 1500, a serduszko jest przy ponad 15000, więc spokojnie. Niech maluszek się rozwija i wije sobie gniazdko pod Twoim serduszkiem. Zrób sobie sikacza na pamiątkę ;) wyjdą Ci już piękne 2 kreski :) Zosia.D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*Morela, z estradiolem wszystko w porzadku, musi być niski po gonapeptylu :) po to go wąłsnie brałas, by wyciszyć jajniki. ja po dwóch tygodniach brania miałam estradiol bliski 1 i to bardzo dobrze, zatem u Ciebie też wszystko ok:)) tak ma własnie byc:) ja na poniedziałkowej wizycie tez badałam i od tego dnia puregon. *Tosia, mi ktos kiedys powiedział, że lekka infekcja nawet pomaga w zagnieżdzeniu, bo Obcemu łatwiej oszukac organizm ;) *Perla, witaj:) jesli masz do poprzedniego lekarza zaufanie, to zrób iui! *Malena, gratuluje :) *Nadzieja, daj znac po wizycie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jejuuu ananasowa to mnie uspokoilas!!! Dziękuję!!! ;) ;** Morela15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DoremiDo
Hey! Jakis czas mnie nie bylo ale poczytywalam na kom i jak dojechalam do konca to juz zasypialam i nic nie bylam w stanie odpisac :) bylam 4 dni w rodzinnym miescie i porzadkowalam mieszkanie po tacie :( jeszcze wszystko nie jest oproznione, mama mieszka u siostry a to ma byc na wynajem....strasznie psychicznie mnie to zmeczylo....w pon wrocilam do domu i zabralismy na pare dni chrzesniaka meza (juz 2 w tym roku) wiec zajecie mam i padam szybciej niz on :) Ps. pisze bez polskich znakow bo mi mlody cos na klawiaturze poprzestawial :) wybaczcie... x Hexe - trzymam kciuki! x Pingwin :( mam nadzieje ze sie ulozy, chodz na pewno jest ci teraz bardzo ciezko..... x Ania - czekamy na rezultaty tej stymulacji :) x Asiuleczkaj :( zielinka_87 :( i u Was doczekamy sie dobrych wiesci x Smiac mi sie chcialo z obaidow na forum bo w tych samych daniach jadlam pomidorowa i nalesniki :) x Ktos pytal o Lutinus ja bralam przed i po transwerze bo jestem na luteine dopochwowa uczulona i u mnie super dzialalal, bralam tylko 2 x 200 (czyli 4 tab dziennie) a po szpitalu dolaczyli mi jeszcze dupchaston.....3x1 i jak mialam infekcje to wtedy z lutinusa przeszlam na luteine doustna i dzis juz biore tylko 1x1 luteine i 3x1 dupchaston jeszcze 3 tyg bo niby przy endometriozie jest on dobry.... x x ewap :) super ze jestes juz po wizycie, ja bym juz nie szla tylko prala progesteron i sie wyciszyla bo jak to nie sa czerwone krwawienia to przez te ciagle badania moze sie tylko pogorszyc .... x Azuroo - straszna ta historia z lekarka na NFZ.... x Szmacioszka, Pixi dziekuje za pamiec! Ja jestem za Pixi, ktorej gratuluje synka :) i ciut przed Szmacioszka :) no pewnie jestes ciekawa co tam się u was kryje :) Ja tez moge sie pochwalic :) :) wczoraj bylam na wizycie i wszystko z maluszkiem ok, łożysko w dobrym miejscu, szyjka ok i wielkość dziecka ....iiiiiii tez u nas chlopak :) Leon chyba bedzie :) jakas druzyna nam sie tu szykuje :) maz bardziej byl na synka, ja na corke, ale bardzo sie cieszymy :) tylko w rodzinie ogrom chlopakow i wszyscy sa juz troche znudzeni :) mamy ich 7 i 1 dziewczynke :) no to bedzie 8 :) Lece na spacer z psem odezwe sie jeszcze pozniej, pozdrawiam ciezaroweczki i te ktore jeszcze czekaja na 2 kreseczki (oby jak naj mniej )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
* Morela, Ananasowa dobrze prawi. Po gonapeptylu ma być niski estradiol. Ja miałam koło 15. * Malena super, że betka ładnie rośnie. Już nie badaj bo się będziesz tylko stresować niepotrzebnie. Teraz to już USG najważniejsze. * Azurro współczuję wizyty u lekarza ignoranta. * Ewa Gratulacje pęcherzyka, zarodeczka i serduszka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj Perła fajnie że jesteś Mi by było szkoda cyklu może idź do innego gina w tej samej klinice Może ktoś ją zastepuje popytaj a jak nie to jesli tylko masz zaufanie do poprzedniego chęci czas i kasę to działaj Szkoda każdego cyklu ;* napisz co zadecydowałaś Asia 858

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szmacioszka
DoReMiDo gratuluję synka:-) Marlena5 przyrost super Piksi:-D Ja właśnie wróciłam z plaży i jestem czarna jak mulatka. A i ja leżakuję na brzuszku, bo go po prostu jeszcze nie mam i w piasku robię sobie lekkie zagłębienie, ale nie śpię na nim, bo mi niewygodnie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azzurro - juz nie bede pisc ze porażka z takim lekarzem.....choc szlag trafia ze za wszystko trzeba płacić !!! Ja sie nastresowałąm jak stwierdzono borelioze bo bez kasy nic sie nie dało! Zosia D zapytałam z ciekawości bo ja uwielbiam na brzuchu spac i tera mi tak jakos nie pasuje z wiadomych wzgledów , wyrzuty mam jak sie na brzuch położe, specjalnie tak nie robie ale przez sen sie zdarz i sie boje ze Malego zgniote...a na boku tak jakos mi niewygodnie ;) Doremido - Leon brzmi wspaniale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×