Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja.

Polecane posty

Gość gość
Elfica moim zdaniem nie ale nie będę wyrokować trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzka1212 - ja nadal biorę worek leków. Nic mi jeszcze lekarz nie odstawił. Mam luteinę 2x1, douphaston 3x1, acard, crexane, aspargin, omegamed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lillianka Clotrimazol jest bez recepty, poprzednim razem smarowałam na zewnątrz trzy dni do wizyty( po konsultacji Tel) i lekka ulga była. Mozesz spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kkahha dziękuje :) Julka ja miałam plamienie tylko w dzień punkcji, ale myślę, że może się też zdarzyć kilka dni po. jak masz wątpliwości zawsze lepiej dopytać lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hexe dziękuję za namiar. Po 1 zamówie na pewno i zrobię :-) Nie potrzebnie się nakręciłam przecież skoro lekarz kazał mi tak zrobić to wiedział co robi. W środę idę na wizytę a teraz czekam na @ i koniec nakręcania się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eversea domyślam się, że tak właśnie jest. Ale nie ma się co dziwić, że chcemy dmuchać na zimne. No i w sumie tak powinno być jeżeli to dotyczy się dzieci i zdrowia. Trzymaj się dzielnie, mam nadzieję, ze szybko Was wypuszczą do domu całkiem zdrowych! <> Julia mam nadzieję, że będziesz mogła jogurty i serki, bo tam nie ma laktozy, zależy co Ci wyszło. Kup sobie mleko sojowe do kawy. Dobrze, że się nastawiasz na ciążę. Trzymam kciuki za zarodki i bardzo już bym chciała wiedzieć co i jak. Myślę, że nie musisz tam dojeżdżać. Gdybym miała daleko też bym wolała nie męczyć dzidzi podróżą. Ja mam blisko więc przez pierwszy okres mam zamiar chodzić równolegle do kliniki i do mojej prywatnej przychodni. <> Biedrona to super, że widziałaś kropeczkę, bardzo się cieszę!!! Też dziś na to liczę ale nie nastawiam się wiem, że jest małe prawdopodobieństwo. Ponoć usłyszeć serduszko na początku jest ciężko i raczej nie możliwe. Serce niby już w 22 dniu życia zarodka bije, więc u mnie od wczoraj :) Dzięki, oby były 2 pęcherzyki :D <> MH1 :* <> PikiDiksi, czego się boisz? Zmieniaj stopkę i już ;) <> Merenka i w 6 tygodniu widziałaś serduszko? Super! <> Oleska a ja myślałam, że młodo wyszłam za mąż bo w wieku 24 lat :) Niestety, życia nie da się przewidzieć... żadna z nas nie sądziła, że akurat ją spotka niepłodność :( A Wy szybko podjęliście leczenie i dobrze. IUI ma niską skuteczność, nie załamuj się, w końcu będzie dobrze. <> Justyna, nie znam tego profesora ale musi być super!!! <> Azurro też to słyszałam o USG i ostatnio byłam jednego dnia na 2 wizytach i dr odmówił USG i kolejny też. Spytałam dlaczego i otrzymałam odpowiedź, że USG niby nie szkodzi... ale pewności nie ma. :( szybkiego powrotu do zdrowia :( :( <> Elfica ja stosowałam dietę na jajeczka i po transferze. U mnie porażka z jajeczkami no ale najważniejsze, że ciąża jest. http://nieplodnosc-zmagania-wuk.blog.pl/2013/06/10/dieta-polecana-przy-in-vitro-i-naturalnych-staraniach/ Trzymam kciuki za jutrzejszą betę! <> DoReMiDo trzymam kciuki, żeby było tylko lepiej i lepie :* <> a_gusia :( strasznie mi przykro ale trzymam kciuki, żeby w ten 10 dzień beta poszybowała! <> Darkness czyli wracasz do zdrowia, to dobrze! Na wycieczce musisz być w formie a na pewno będzie super. Są przecież dziewczyny co naturalnie się udało mimo porażki ivf. Do dzieła :) <> Nadzieja pytałaś dr czy można pić czystka w ciąży, ja się boję... <> Lilianka dostaniesz masz Clorimazol bez recepty. <> kkahha super, ze wszystko dobrze i zero infekcji. Teraz byle do 15.10 bo pewnie już się nie możesz doczekać. <> Ja już nie mogę się doczekać wizyty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza nie pytałam bo przez mdłości nawet o nim myśleć nie mogłam :-P i nie pije. Piłam do transferu. Julia wysyłam zdjecia na fb priv o jakie fałdki mi chodzi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Postanowiłam, że odpuszcze tą jutrzejszą bete i zrobie test ciążowy. Jak się udało to pokaże. Moje szaleństwo zaczyna brać nademną górę więc muszę się ogarnąć i pogodzić z tym, że to nie ten cykl... Dziewczynki trzymam za Was kciuki mocno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialam telefon z kliniki!!! Transfer jutro 13.30! Kurczę martwię się. 4 komórki się zaplodnily. 2 rozwijają się bardzo dobrze, 2 słabo. Boje się o nie. Płakać mi się chce! Jutro podajemy najlepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia zaciskam mocno kciuki i trzymam. Najważniejsze, że dwa są super! Wszystko będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
```kkahha zaczynają się dziewczynki :) gratuluję i czekam razem z Wami na potwierdzenie. a o jakie pytanie pytasz? cukier? między 24 a 28 tc. ja miałam w przed dzień rozpoczęcia 24 tc. ```julia83 weź się w garść, nie masz wpływu nato co się teraz stanie. przygotowuj się do przyjęcia jutro zarodka i to tyle co możesz. nie martw się na zapas. módl się żeby ten z Wami został. co będzie później, będziesz myślała później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleska0987
Tak Iza wyszlam mlodo 22 lata:) taka szkolna milosc, zanim wzielismy slub bylismy ze soba 7 lat. Julka trzymam kciuki napewno wszystko pojdzie po Twojej mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szmacioszka
Julia Nic się nie martw, będzie dobrze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia nie płacz :-) chyba ze ze szczęścia ! Są dwa super i jutro jednego zabierasz i on juz z Tobą zostanie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny:* agusia bardzo mi przykro-wiem co czyujesz:( przytulam Cię i walcz dalej tymbardziej,że masz mrozaczki:) więc będzie dobrze:( trzeba się wypłakać i iść dalej-trzeba walczyć:*:* Julka Kochana Moja-strasznie Ci kibicuję i wierzę,że będzie dobrze:) bierzesz jutro 1 czy 2 zarodki?:) nigdy nie wiadomo mnie też nastraszyli,że słabo się rozwijają a jednak przetrwała do blastocysty:) więc głowa do góry:) i 3mam kciuki mocno mocno:* Ja po punkcji plamiłam tzn tego samego dnia-nadal plamisz?? może skontaktuj się z lekarzem:** Darkness 3mam kciuki za naturalny cud:):) :* Iza o której masz tą wizytę? czekam na relację:) bo ciekawość mnie zżera;:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*Julka, to dobra wiadomość:) są zarodki i jutro najpiekniejszy i najelpszy zamieszka pod Twoim serduchem, a my tu będziemy zaklinac rzeczywistośc, by pozostal tam na długie miesiące :)))) 4 zapłodnione z 6 to bardzo dobry wynik :) embriolog powiedził mi, że zazwyczaj zapładnia się 30%, a na moje oko kochana, to u ciebie wyższy wynik :) oddychamy spokojnie, jutro bedziesz w ciąży :)) *ja tez popieram Azurro, co do używania soray do higieny intymnej, ja wczesniej uzywałam "dla kobiet aktywnych", a wczoraj mąż zapobiegawczo kupił mi "ciąża i połóg" - chyba wybiega w przyszłośc. Oba te produkty nie zawierają SLS, a to bardzo wazne! nawet lacto zawiera :/ * CIężąrówki, bardzo pozytywnie zazdroszczę Wam spotkań z MAluszkami :)) rosnijcie zdrowo :) *Darkness, niezbadane sa wyroki,... może naturlas bedzie :) a na wycieczkę jedz - nie będziesz żałowac :) jak noga? *ja od wczoraj jadę na luteinie i czekam na wtorek na mojego 4AA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ananasowa wtorek zbliza sie wielkimi krokami :-) i bedziesz gościć małego ananasika ;-) mam wyniki badań, wszystkie b.dobre candida itd.ujemne, lactobacillus b.liczne więc lactowaginal odpada, dr.polecił mi Mucowagin i muszę zmienić płyn do higieny, jutro wybieram sie do apteki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:::::Agusia-bardzo mi przykro, ja podobnie przeżywałam nieudane transfery jak Julia, każdy kolejny znosisz lepiej, po pierwszym to było uczucie nie do opisania, żalu, złości, niedowierzania, po ciąż biochem. myślałam, że mi serce rozpadnie się na pół, ale dawało mi to nadzieje, że kiedyś się uda, w trzecim przy słabych zarobkach liczyła na cud, ale psychicznie nastawialam się na kolejną procedurę, i ten plan B w głowie i wsparcie M pozwalał mi szybko się otrzepać z przykrych przeżyć. :::::Julia-głowa do góry, pamiętaj że słabsze zarodki to nie znaczy złe. Poza tym jutro dadzą Ci najsilniejszego. Głowa do góry! ::::: Iza- czekamy :) ::::::kkahha-super:) ::::: darkness-jedz zrelaksuj się. ::::: u mnie nic z tego w tym cyklu :( - pęcherzyki nadal nie rosną, chyba to była zła decyzja z tą iui. Dr nie dopuszcza jeszcze tego cyklu, wyniki pokazują że nadal jestem przed owu. A ja marzę już o kolejnej @ by zacząć procedurę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka musisz wierzyć ze ten jutrzejszy to ten szczęśliwy! Kazdemu zarodkowi trzeba dac szanse bo kazdy to wasze potencjalne dziecko! Ananasowa czekamy na wtorek! Bardzo trzymam kciuki! Agusia masz mrozaczki nie poddawaj się! Odpocznij i przygotuj się! Kahha no to uparty ten prof moze mu sie nie chce tej karty wypisywać? Fajnie ze bez infekcji sie obyło, ja teraz tez nie narzekam a na polowkowe ide dopiero 7 pazdziernika.....troche pozno ale mi mowili ze 3d widac dobrze po skonczonym 23 tyg. A ty u kogo robisz to badanie jak moge wiedzieć? U mnie chyba lepiej, bo twardnien nie mam, ale opuscilismy w razie czego 1 spotkanie szkoly rodzenia bo do srody leze plackiem! Pojdziemy za tydzien jak dostane zielone światło. Nadzieja ja poczulam ruchy w 17 tyg i tak szybko jestem szczupla ale wtedy bylam pewna ze byl to potrojny delikatny kopniaczek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
***julia powodzenia:) ****darkness udanych, owocnych przytulanek:) ****kkahha no super ze dziewczynka, teraz czas na dziewuszki , ty i nadzieja:) *****Oleska ja w klinice miałam 2 nieudane iui, które oczywiscie robił mi prof, ale on sceptycznie podchodził do iui ja chyba tez i po iui zdecydowalismy sie na ivf ale komercyjne, złozylismy tez dokumenty na rzadowe i mielismy to szczescie ze w dniu wizyty ustalania stymulacji do ivf recepcjonistka zwał dalej połozna:)powiedziała ze zwolniły sie dwa miejsca w rzadówce:)co było dla nas zajefajnym zaskoczeniem:)i tak sie załapalismy a i cała ciąże prowadziłam u profesora:)dojezdzajac raz w miesiacu 190 km w jedna strone do Białegostoku:)ale warto było bo czułam sie bezpiecznie justyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kkaha, Zuzka - :) x kkaha - a który to Twój tydzień ciąży? Podpytuję ze względu na to, że nadal bierzesz acard i chcę wybadać, bo biorę go na własną rękę… x A_gusia - przytulam mocno :( x MH1 - powoli zaczyna do mnie to docierać :) zwłaszcza jak dzisiaj musiałam robić przystanki w drodze do pracy, bo zaczęło mdlić ;) x Doremido - dobrze, że dobre wieści nam tu podajesz, bo trochę napędziłaś nam stracha… x Iza82 - jak po wizycie? Czekam z niecierpliwością na info ;) x Julia - Kochana :) jak przeczytałam Twojego posta to tylko pomyślałam sobie „WOW to tak jak u mnie :) dwie zapłodnione dobrze rokujące i dwie w hodowli gorzej rokujące” U mnie co prawda te pozostawione w hodowli nie przetrwały, ale dwie zapłodnione tak :) a dalszy scenariusz znasz ;) Najważniejsze, żeby były to silne zarodeczki, a nieważne nawet jakiej klasy, czy są to 4aa, czy 3bc lub niżej sklasyfikowane. Każdy zasługuje na swoją szansę. Jak mi powiedzieli, że drugi zarodek to 1bb, byłam pewna że nie przetrwa do mrożenia… A jak usłyszałam od pani embriolog, że w ciągu doby podskoczył do 4bb to zaniemówiłam, więc u Ciebie też będą siłacze zobaczysz :) Poza tym Morela miała podany 1bb i co jest w ciąży, więc te klasy zarodków to takie nieobiektywne ;) A to, że nie czekają do podania blastocysty to tylko dlatego, że dobrze rokują i szkoda żeby dalej rozwijały się poza organizmem mamy :) Historia może się powtórzyć jak u Merenki, tak więc ciesz się, że są i to najważniejsze. Wystarczy ten jeden, a płakać to możesz tylko ze szczęścia!!! Bądź dobrej myśli, a ja tak jak pozostałe dziewczyny strasznie mocno trzymam kciuki :* x Darkness - Kochana jedź i się nie wymiguj.. Zobaczysz, że ten wypad dobrze Ci zrobi i z lżejszą duszą podejdziesz do crio … x ZosiaD – co u Ciebie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku dziewczynki dzięki za odzew! Jesteście przekochane! Już mi lepiej, a chciało się płakać chyba na raz ze stresu, wzruszenia, strachu i szczęścia, ale musiałam się powstrzymać bo w pracy byłam. To już jutro! Myślałam że nie doczekam się tego momentu tak się dluzylo! Fajnie że wierzycie w moje zarodeczki, jak tyle osób będzie tak mocno kibicować to na pewno dadzą radę! Xoxo Malena szlysmy takim samym protokołem. A Ty miałaś podany w 5 dobie? Xoxo MH1 masz rację. To się nazywa rozsądne podejście do sprawy:) Xoxo Nadzieja niech Twe słowa będą prorocze:) Dobrze że wyniki ok . Xoxo Malamii no plamie dalej. Taka gęsta wydzielina w kolorze kawy z mlekiem. Dziwne bo nie mam nic dopochwowo a to wygląda jak wypływająca luteina tylko w innym kolorze. Mam nadzieję że do jutra minie. Przed transferem wspomnę o tym. Xoxo Ananasowa doskonały jest ten Twój zarodek! Na pewno się uda! Twój mezus to też czuje:) Xoxo Zocha uparta ta Twoja dr! Lubię takie osoby! Xoxo Kahha gratuluję dziewczynki! Ale super! Xoxo Biedronka dzięki za te słowa :* Niczego bardziej nie pragnę niz pójść Twoimi śladami! ❤ Xoxo Iza czekamy na wieści czy jest parka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny prosze o szybką pomoc czy któraś z Was stosowała puregon? Do tego potrzebny jest pen który kupujemy osobno? Pomóżcie jak to z tym jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiciolka - puregon brałam ja i MH1... Na bank w aptece dostaliśmy pen, a czy za niego dodatkowo płaciliśmy nie pamiętam, ale raczej tak... Tak mi podpowiada M. Pani w aptece pamiętam, że nas zapytała czy mamy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia jeszcze nie, poczekam do rana. Odezwę się rano co i jak. A Ty się spróbuj choć trochę wyspać, żebyś jutro miala dużo siły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×