Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja.

Polecane posty

Ananasowa - jest dokładnie tak jak piszesz 1200 mg dobowa dawka plus pod język 300 mg na dobę.. x Morela - ja mam 3x 400 mg (2x 200 lub 4x 100).. Jak przeczytałam ile płacisz to ręce mi opadły :( A możesz mi napisać jakie masz wyniki estradiolu i progesteronu? Masz o połowę mniejszą dawkę i już Ci z niej schodzą... Będę wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZosiaD - przyznam nieśmiało, że byłabym chętna ;) i wdzięczna... Daj znać tylko jak mam się skontaktować. x Ja natomiast mam do odstąpienia inofem, dla dziewczyn przygotowujących się do IVF.. chyba prawie 60 szt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość morela15
Dopochwowej teraz mam brać 3x200mg, podjezykowa 3x2 tabletki i estrofem 2x1 tabletka. Moje wyniki z wczoraj to progesteron 40,6 a estradiol 1623. Lekarz powiedział, że będziemy powoli schodzić z dawek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, na ulotce luteiny dopochwowej jest nawet napisane, że ciężarne mają aplikować palcem,a nie aplikatorem. Doczytałam to po czasie... Mnie dzisiaj trochę brzuszek ciągnie i odpoczywamy w łóżeczku. Jutro usg i pewnie do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro juz wizyta- mam nadzieje , ze bede mogła jeszcze w tym cyklu skorzystać z eskimoska, pokładami w nim ogromne nadzieje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
toosia - bardzodobrze, ze zebrałaś siły i walczysz, bedziesz wzorem dla innych a my trzymamy kciuki żeby stymulacja poszła zgodnie z planem :) Zosia D :) ciesze sie, ze u Was dobrze, 1400 to juz niezła waga :D cudnie....sie nie moge odczkac takich wyników ;) my sie wazymy w poniedziałek Biedronka - te fotki to miód na serce, nie? ;) Groszek rośnie wpaniale :) a z tym cisnieniem to niby norma jest to , ze w ciazy mamy je wyzsze niz przed...u mnie teraz jest w" normie "bo przed ciążą bylo zawsze bardzo niskie.....za to obecna norma rozwala mi łeb ....o. Ale z tego co wiem trzeba kontrolowac jesli jest ponad norme bo to moze byc niebezpieczne wiec grzecznie sie badaj ;) Ja na durną lekarke sie wypiełam. ściagam tylko wyniki i teraz u gina wezme nowe skierowanie, i do gdańska pojade nawet jesli to za pół roku bedzie..innego wyjscia nie mam. morela15 - przebojowo z tym terminem ale sie nie martw, Maluch wyjdzie jak uzna ze to ten czas i nie przegapisz ;) wize, ze troll już usuniety.i cudownie!! Azzurro - tak tez myslałam, ze potem brakuje tego brzuszka...a pewnie głaskac sie jeszcze bede przez kolejny miesiac ;) a co do ułożęnia to ja mam ciagle erazanie , ze moj Maluch siedzi z prawej strony i tylko tam rumcuje.. co do bóli o ktorych piszecie...to ja mam czasami taki dziwny ból jakby mnie pochwa bolała czy cos w tych okolicach...musze sie gina o to zapytac w poniedziałek.. kkahha - co to tej poloznej to w sumie mowiła, ze skoo ja wybrałam ;) to teraz jakby cos niepokoilo albo beda jakies pyanie zawsze moge podjechac albo zadzwonic wiec miło...ale czy bedzie przy porodzie to ja nie wiem...ja chyba inny szpital wybiore bo u mnie troche strach..ale ten o ktorym mysle jest 89 km dalej wiec roznie moze byc. Teraz mam 25tca zajecia zaczna sie za 2 lub 3 tyg ale tylko dlatego ze brakuja 2 osoby do grupy ;) I wreszcie masz karte ;) he he....a zdjecia sa z pewnością super :) kiciolka - Ty tez przyciagaj dobre mysli :) mam pytanie jeszce do ciężarówek/mamusiek....czy Wam sie tez zdarzaja niekontrolowane wycieki z piersi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedronka poplakalam się jak przeczytałam o Twoich odczuciach przy rozmowie z koleżanką. Ta trauma będzie jeszcze trochę w nas tkwić.... To co nas wszystkie tu spotyka to tragedia, z której na szczęście wielu już udało się wyjść. Xoxo Ananasowa ja tym razem nic nie czuje. Żadnych skurczy, boli, nawet piersi mi nie rosną:/ ale też się nie dopatruje żadnych zależności. Chociaż chciałabym jakieś plamienie implantacyjne zobaczyć:) Zmęczona jestem przez długą podróż... Ale już jesteśmy na miejscu i jest bosko. Pogoda wymarzona. Póki co odpoczywam. Xoxo Kiciolka kiedy teraz będziesz badała estradiol? Daj znać koniecznie. Xoxo Kahha super że jest karta ciąży! Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szmacioszka
Alexvon dobrze, że masz plan działania Julia i ananasowa będzie dobrze Piksi czytałam, że to może być siara i pamiętam, że coś o tym pisała MH1 Biedrona to tylko pozazdrościć, że nic nie boli. Luteinę powinnaś mieć refundowaną w każdej ilości, ja brałam 4x4 pod język i 3x4 100mg dopochwowo i wszystko na ryczałt do 18 tc, a ciśnienie to zawsze miałam jak umarlak, a jak mierzy pigułka to wysokie, więc mierzę codziennie w domu i jest w normie, może też kontroluj samą. Azzurro zawsze mnie denerwowało, że ciężarne głaszczą brzuch, a teraz sama to robię i najśmieszniejsze, że mąż też głaszcze się po swoim, a rośnie mu równo ze mną, bo niestety on ma zachcianki ciążowe i się śmieje, kto tu jest w ciąży. Pozdrawiam Wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz po.Od dzis mam karte :)Wyniki badanie z krwi mocz,tarczyca itd.dobre.Dzidzia ma 4cm:)))))tetno dobre.Za 2 tyg.prenatalne.termin porodu mi nie wyznaczyla ale tak na slepo powiedziala 25kwietnia.Na prenat.mi powie dokladnie:). xBiedrona 9mm :)cudownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny:) Cały czas Was podczytuję ale tyle tutaj piszecie,że nie nadążam:) Julka jak tam samopoczucie?:) Jak się czujesz?:) jeszcze chwilkę i będziesz mega szczęśliwa:) nadal 3mam kciuki mocno mocno:* xxx Ananasowa a Ty jak?:) Jesteś na l4?:) odpoczywaj i mów do brzuszka-również 3mam kciuki:D:) a ja czekam do poniedziałku bo mam wizytę to będzie mój 9 dc...i mam nadzieję,że już się dowiem kiedy mogę zabrać moje skarby:) oby było wszystko ok!! trochę dziwnie się czuję po tych lekach nie wiem czy już jestem tak przewrażliwiona...czy już stres mnie zżera... chciałabym już czekać na wynik bety jak Wy:) xxx alexvan powodzenia jutro na wizycie:) Myślisz ,że w tym cyklu wrócisz po mrozaczka?:) Jak tak to będziemy razem :):) xxx Toosia dawno Cię nie było:( super,że walczysz dalej:) 3mam kciuki za stymulację - oby były piękne jajeczka:) a później zarodeczki...już wiesz czym będziesz stymulowana?? xxx morela,Biedrona :):) ale Wam zazdroszczę tych widoków:) ale wkońcu wszystkie takie będziemy oglądać...tylko każda w odpowiednim dla niej czasie...:) Dziewczyny ta wytrwałość będzie Nam wynagrodzona!! szkoda,że czas szybciej nie płynie:( xxx Zocha 3mam kciuki - kiedy betujesz??:) xxx Malenka już wiesz kiedy Cię do domku wypuszczą? xxx Zosia jak ten czas leci:) to już 29 tydzień?? :) Zaniedługo będziesz tulić swojego syneczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azzurro
Piksi- ta położna ze szkoły to będzie jako środowiskowa czyli bedzie Ciebie nawiedzać w domu a nie w szpitalu do porodu. Klucie w pochwie to skutek tych skurczy haxtona, ja tez je czułam tam a nie w brzuchu. Czasem bardzo mnie kłuło aż się zginałam. Z piersi nic mi akurat nie cieklo ale ja to słabiutka mleczarka i juz niemal nie mam pokarmu . Kkahha- ja głaskałam brzuch tylko w domu, jakoś w miejscach publicznych nie potrafiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malamii, jak USG będzie ok, to jutro mnie wypuszczą. Ale i tak się denerwuję, że sytuacja może się powtórzyć. Zostaje mi tylko wiara że wszystko już będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje Wam za cenne informacje, dzwoniłam do Rzgowa i faktycznie w tym roku nie mają środków, zadzwoniłam też do invicty-wrocław tam nawet nie prowadzą wizyt kwalifikacyjnych. Mieszkam w poznaniu i to są najbliższe placówki. Jak to było u was czy od kwalifikacji czekałyście długo na procedure?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MalaMi, bardzo bym chciała, mam nadzieje , ze nie bedzie przeciwwskazań i w 2- ie byłoby nam raźniej. Julcia podeslij mi swoj adres tu na maila grupapomagamy@gmail.com ( tylko ja mam do niego dostęp ) :-) i wypoczywaj kochana :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
Sznacioszka z ciśnieniem mam ten sam problem u lekarza 145/95 a w domu przez trzy tygodnie pomiary i ok 110/70 ale ja tak zawsze miałam i lekarz tak zawsze na mnie działał .Malena i ja właśnie czuje ten strach juz od 3 tygodni jak nie będę wiedziała że krwią ka juz nie ma to chyba ten strach pozostanie idę na badania to się denerwuje ze dużo chodziłam i zaraz będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*ananasowa -ja się leczyłam u lekarzy z wydziału niepłodności na polnej, jednak chyba możliwości się wyczerpały. Generalnie z partnerem jesteśmy zdrowi i nie ma się do czego przyczepić. Za długo zwlekałam z podjęciem decyzji o invitro bo gdzieś podświadomie co miesiąc liczyłam że się uda. Zapisze się na wizyte do Rzgowa i zobaczymy czy się uda dostać do programu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, powiedzcie mi, bo zaczęłam sie zastanawiać czy nie spytać jutro lekarza czy ewentualnie możemy jeszcze raz przeprowadzić stymulacje i punkcje ( wprawdzie mam 1 eskimoska ) ale wiem tez , ze im jest sie starszym ( mam prawie 35 lat ) raczej podaje sie 2 czy poprostu zaczęłam świrowac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alexvandekol nie ma możliwości podejścia do kolejnej procedury jeżeli nie wykorzystasz wszystkich zarodków uzyskanych w poprzedniej próbie. A o tym ile zarodków się podaje decyduje lekarz, szmacioszka ma ukończone 35 lat, ale zabrała ze sobą jeden zarodek i jest w ciąży, więc nie ma reguły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusia- dziekuje za informacje !!! Tym bardziej wierze w mojego eskimoska !!! Mam nadzieje , ze bede mogła podejść do criotransferu jeszcze w tym cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azzurro - dzieki za info, czyli mam sie nie martwic tymi kłuciami? 25 tydz tonie za szybko? golf - lubimy dobre wiadomości :) rośnijcie zdrowo :) małamii - niech czas Ci szybko zleci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×