Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja.

Polecane posty

Gość Magda 7814
Azzardo - życzę wszystkiego dobrego Iza - trzymam kciuki za Twoje komórki Dziewczyny czy możecie mi polecić jakiś dobry sprawdzony kwas foliowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kkahha, Magda – kciuki za Wasze zdrowe ciąże! x Hexe – nie mam swojego gina niestety. Jak będzie pozytywna beta będę się zastanawiać między Medfeminą a Mediconceptem, ale jaki lekarz nie mam pojęcia. Dzięki dziewczyny za wytłumaczenie z tą betą, bo jednak wydaje nam się, że wiemy sporu, a tu okazuje się, że jednak nie do końca ;) x Iza82 – trzymam niesamowicie mocno kciuki za Twoje komórki! Jesteś silna.. to dobrze… Ja miałam 10 komórek pobranych, na usg trzy dni przed punkcją widocznych 7 pęcherzyków. Estradiol 2500. Z 10 komórek dwie zdegenerowane i dwie niedojrzałe, sześć zostało zapłodnionych… Wierzę, że dojrzeją i będą w stanie do zapłodnienia… Wiara czyni cuda :* x Zocha82 – dziękuję, że pytasz :) nic nie czuję póki co ;) Dzwonili dziś z Kliniki w sprawie naszego Kropeczka, nie straciliśmy go, wczoraj go podali na zimowisko – z 1bb stał się 4bb… Pani embriolog powiedziała, że rzadko się zdarza coś takiego w ciągu jednej doby… Też oczywiście się rozbeczałam, bo stwierdziłam, że ma sporą wolę do życia ;) Ech… te hormony mnie wykończą.. A mojego M. przy okazji też ;) chodzę tylko za nim i pytam jak myśli, czy Kropek zostanie z nami na zawsze :( ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azzurro - powodzenia raz jeszcze życzę! No i kciuki zaciskam za szczęśliwe rozwiązanie... x Morela - chyba coś pomieszali żebyś miała III i IV weryfikację w tym samym dniu... Poza tym tak jak pisze Hexe najwcześniej IV weryfikacja jest w 14 dpt..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Hexe
Magda a dr nie przepisał Ci kwasu w większej dawce na receptę? Ja biorę albo5mg albo 15mg. Te w aaptece bez recepty są 0,4mg. Dobre suplementy aa z firmy solgar ale są dość drogie (w porównaniu do np folicu) niby są bez substancji chemicznych. Ciesze się z Twojego szczęścia. Bardzo Ci kibicuję. Ale pozwól ze pogratuluje Ci za 9mcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Hexe
Biedronka ja chodzę do Mediconcept dr Halama. Polecam. Wie co robi i zna się na tym. A i wyrozumiały jest. Robił mi iui.WWiele razy u niego płakałam a i się cieszyłam. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość morela
Tak, dzwoniłam do invicty i okazało się ze faktycznie pani w rejestracji coś się pomyliło i przełożyłi mi na 16.09 ostatnia weryfikację ;) *jeśli Chodzi o te nierownomiernie pęcherzyki to ja miałam ta sytuacje o której pisała biedrona. * biedrona wytrzymasz do czwartekj weryfikacji z beta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Hexe
Biedronka ciesze się ze macie drugiego Kropka na obozie zimowym. Ładny progres u Ciebie. Jaki czas przed procedura chodziła na akupunkture jak często i gdzie polecasz. Ja się trochę boje. Ale Może Bym Się Zmusiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biedronka- to masz siłacza brawo! Będzie rodzeństwo :) Zocha82

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny już przy drugiej weryfikacji robi się w invikcie w Warszawie betę. Zocha daj znać po wizycie. Biedronka ale się Cieszę z tego Twojego mrozaczka! Aż podskoczylam jak to przeczytałam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny kiedyś udzielalam się na tym forum. Opowiem wam w skrócie moja historię: Ja; hashimo, problem z prolaktyna, najpierw 2 jajniki drozne potem tylko 1 , rezerwa1,1 mąż; slabe plemniki. Mieliśmy 3 inseminacje nieudane zapisani już na in vitro. Ale moja pani dr chciała sprawdzic jak wygląda u mnie środek i zrobiliśmy laparoskopie. Dziewczyny pierwsze owulacje po kochalismy się z mezem mnie bolalo bo nie było komfortowo ponieważ wszystko jeszcze swieze ale zgoda dr była i udało się;-) Dwa miesiące temu urodxilam piekna coreczke pisze to i mam nadzieję że doda wam wiary cuda się zdarzają ! Ach starania 6 lat. Jezeli ktos jest z Katowic polecam dr paliga. Pozdrawiam i trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzymam za Was wszystkie kciuki. Mam dwójkę z in vitro :) w tym jednego z zimowiska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
Faktycznie czarna seria ja tez wylądował wczoraj na IP i masakra dziewczyny 10 t c i koniec tak to określił lekarza widziałam dzidziusia i łapki i nóżki ale serduszko za szybko bije powinno być do 170 a u mnie 190 lekarz stwierdził że to wskazuje na wadę genetyczna i dlatego organizm chce się pozbyć ciąży wszystkie leki biorę jak to określił można by położyć do szpitala ale brak miejsc i zostałam odeslana. Pozdrawiam życzę powodzenia ale u mnie naprawdę koniec dziś krwawienie jak na normalną @ i brzuch boli okropnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość morela
Tak mi przykro ewap..... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Hexe
Ewap porostu Cię przytulam i płacze razem z Toba. Jestem z Tobą. Przeżywam to samo. Kurwa co się dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
A wiecie co było najgorsze ze myślałam że jak zacznę krwawic to ze to będzie tak wyglądało ze plamienie brązowe a później coraz bardziej a to było tak ze rozmawiam z koleżanką super się czułam a tu nagle dosłownie kaluza krwi okropnie się przestraszylam a to podobno zrobił mi się jeszcze krwiak który tak krwawil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewap jak będzie Cię bardzo bolało to jedz do szpitala moze innego, dostaniesz przeciwbólowe..jesteśmy z Wami dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość morela
Biedrona jestem po pierwszej weryfikacji i juz oznsczali mi betę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
Hexa a który to ciebie tydzień .bo ja się boję bo mnie wpisali a powiedzieli ze jak będą skrzepy to wtedy szybko na IP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
Wiecie ja jestem z Lublina i tak mnie rozbawiło az zamiast plakac to sie smialam jak mi powiedzieli ze w Lublinie ginekologia przepełniona a zdychaj człowieku na ulicy.liczylam ze to z krwiaka ale martwi mnie bolacy brzuch. i to co mi powiedział z wadą genetyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewap przepraszam ze to napisze ale na glupszego lekarza trafic nie moglss! Krwaeienir moze byc od krwiaka.jesli ci zalezy idz do innego szpitala. Jaki konowal stwierdza wade genetyczna po tetnie plodu bez badan???? Prosze cie tak poprostu w to uwiezylas? Moje dziecko pod koniec ciazy tez powinno miec na ktg tetno 140-150 miala 180-190 stradxyli wadami itp jest zdrowa jak ryba. Ja bym sie nie poddawala i ratowala maluszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka1212
Matko jedyna!!! Co tu się dzieje!?! Dziewczyny tak bardzo mi przykro. Samo się płacze:( Oby jak najszybciej wasz ból był ukojony. Brak mi słów, zresztą sama wiem, że w takiej chwili nic nie pomoże. Trzeba to przetrwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Golf , Malena dzis Wasze wizyty serduszkowe. Pozytywnych widoków Wam życzę. Ja juz mam palpitacje jak przed każdą wizytą a tu jeszcze dobrych kilka godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
A jeszcze jedno pytanie z czego biorą sieć te krwinki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
krwinki biorą się ze szpiku, tam są produkowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Hexe
Ewap był to 6tc. Ewap idź do jakiegoś dobrego lekarza prywatnie jak najszybciej. Może jest szansa. Mi też ten konwalia IP powiedział ze nawet jakbym urodziła to dziecko było by b chore bo in vitro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja nie wierzę własnym oczom co ostatnio czytam :( x Ewap – tak strasznie mi przykro :( nie mam pojęcia nawet co napisać :( Trzymajcie się dzielnie razem z Hexe… Ale to co napisał gość dziś nie jest głupie i warto posłuchać! Nie wiem, idź czy jedź do innego miasta albo lekarza nie wiem.. W każdym razie działaj… x Morela – o rety już beta! Ale co wyjdzie po 3 dniach po transferze, przecież nic… Czekam z niecierpliwością na Twoje wyniki i trzymam strasznie mocno kciuki! Pytałaś czy wytrzymam z IV weryfikacją do 18.09, ale chyba wytrzymam bo tak naprawdę przy III weryfikacji, którą mamy 11.09 i tak Kochana będzie wszystko już jasne (to będzie 11 dpt)… Strasznie się denerwuję tą Twoją i swoją weryfikacją i trzymam za nas obie kciuki… x Darkness – Kochana jutro Twój dzień. Mam nadzieję, że spokój choć trochę zagościł w Twoim życiu i że chłopaki mocno Cię wspierają… Booże jak ja trzymam też za Ciebie kciuki!!! x Golf, Malena – wielkie kciuki za Wasze wizyty serduszkowe, wierzę że usłyszycie coś pięknego i wzruszycie się na maksa :) x Nadzieja - też kciuki za wizytę :) Zdawajcie dziewczyny relację... Myślę o Was non stop...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
chodziło mi nie o krwinki tylko krwiaki które mi się porobily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×