Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja.

Polecane posty

Hexe, tak jak piszą dziewczyny j akarte tez mialam dosyc szybko i wiem, ze jest waznym dokmentem, bo jak trafilam do szpitala to M musiał po nią jechac...upomnij sie koniecznie Iza - poki jest nadzieja trzeba wierzyc, sciskam Cie Azzurro - uhuhu to juz teraz ostatnia prosta :) trzymam kciuki zeby wszystko gładko poszło i żebyś miała duzo spokoju w sobie na ten czas Nadzieja - co do genetycznych to ja mialm i usg wewnetrzne i przez brzuch. A teraz na wizytach mam tak, ze jak lekarz czegos tam nie moze przez brzuch dobrze zobaczyc to robi wewnetrzne usg tez Biedronka - ściskam CIe KOchana w tych hormonalnych zawirowaniach ;* Ewa - współczuje Ci bardzo :/ jedź koniecznie do innego lekarza .....co sie tu ostatnio dzieje :/ aż strach zajrzeć :/ Lilianka - niedobre te Twoje bóle, moze udaj sie do lekarza co? malena - dja znac po wizycie czekamy :) Golf, Nadzieja - Wy tez meldujcie co U Was :) Dziewczyny macie jakies domowe sposoby na kaszel? bo sapc w nocy nie moge ,w dzien prawie nie kaszle ale noc to koszmar..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azzuro
Ewap - jedz do innego lekarza, tętno dziecka w tych pierwszych tygodniach może wlasnie dochodzić do 190. Ja miałam 186 a potem spada do ok 140 Nadzieja- ja miałam genetyczne przez brzuch i dopochwowo bo maly za bardzo sie wiercił. Ale i tak na każdej następnej wizycie miałam wewnętrznie bo tak mi lekarz mierzył szyjkę a dziecko potem przez brzuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Hexe
Azzuro to kahha pytała o kartę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewap tak jak piszą dziewczyny jedz do lekarza i rób wszystko to co możesz. Jakies czarne chmury nad naszym forum mam nadzieję że szybko wiatr je przegoni. Kochane życzę wam dużo siły i wytrwałości w dążeniu do celu. Za wizyty serduszkowe mocno trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morela wynik jest chyba na dobrej drodze :) wiadomo, że za wcześnie na radość :) czekam na wieści co powie lekarz... Szybko masz telefon, ja muszę czekać do 20..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja - ovitrelle, choragon i inne zastrzyki na pęknięcie mają hcg alfa, a nie beta. To testy sikane nie rozpoznają czy to alfa czy beta i mogą fałszować wynik dodatni testu, ale z krwi to wiarygodny wynik, bo weryfikuje tylko beta hcg..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość morela
Biedrona ja przy następnych weryfikacjach tez mam późno telefony;( no nic czekam jak na szpilkach na ten telefon, a czas tak wolno płynie;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morela - podpytaj proszę lekarza jaka powinna być wartość bety w 3-4 dpt... tak mniej więcej oczywiście, która wskazywałaby na pozytywny efekt. Dzięki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość morela
Pewnie, spytam się jak norma ma się do mnie i będziemy wiedziały czego się spodziewać ;) Ty jutro masz badanie prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Hexe
Biedronka dasz mi informacji odnośnie akupunktury o które pytałam wczoraj. B prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Golf, Malena, Nadziej, dajcie znać po wizytach. Wiem, że będzie dobrze :) Magda, Biedrona, PikiDiksi niesamowicie Wam dziękuję. Biedronka no to faktycznie Wasz kropek to mistrzu!! Trudno, chłopiska muszą to nasze marudzenie wytrzymać. Oni jednak nie muszą się stymulować, badać i punkcjować itd. to chociaż tyle niedogodności hehe. gość wczoraj i gość wczoraj takie historie napawają optymizmem. Też polecam dr Paligę :) Ewap, nie mogę uwierzyć w to co Ci powiedział dr. CO ZA PACAN! Przytulam Cię mocno :( :( Leż dzielnie. Trzymam mega mocno kciuki, z całych sił! Musi się dobrze skończyć! Zuzka zakupy ciuszkowe i to z powodu ciąży! Ale masz się super 2w1 takie przyjemności ;) gość Hexe, jak wpiszesz ubichniol to to chyba była pierwsza apteka, jaka się wyświetli. Lilianka :( to Ci się porobiło nie fajnie ze wszystkim ;( Mam nadzieję, że szybko z mamą wydobrzejecie. Zdrówka życzę. Zocha, ja bym nie robiła iui :( Ale to zależy co CI lekarz doradza. PikiDiksi może syrop z cebuli :( Dzwonili do mnie z laboratorium, jednej komórce się udało dojrzeć już wczoraj i ją zapłodnili IMSI :) JESTEM PEŁNA OPTYIZMU, ŻE TA JEDNA KOMÓRECZKA TO BĘDZIE WŁAŚNIE TA NA CAŁE ŻYCIE!! Jutro informacja, czy się zapłodniła i dzieli. Dziękuję Wam wszystkim za wsparcie. Jesteście nieocenione :* Dziewczynki po transferze chodzi się na badania krwi? TO jest ta weryfikacja? Ależ ja jeszcze nic nie wiem a powinnam się już dowiedzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hexe - Kochana jakoś mi umknęło przepraszam, faktycznie pytałaś. Pierwsza wizyta 120 zł, każda następna 70 zł. Pani każe chodzić co tydzień. Mierzyć temperaturę rano i coś jeszcze... Najlepiej zacząć od początku cyklu. Najlepszy efekt daje 3 miesięczna kuracja, czyli tyle, ile dojrzewają pęcherzyki.. Ja byłam u niej parę razy, bo to delegacja, to wakacje i tak jakoś skończyło się na paru razach tylko. Nazywa się Katarzyna Pokrywka i przyjmuje na Biskupinie. W necie spokojnie ją znajdziesz :) Każe też wcinać mleczko pszczele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość morela
Biedrona dzwoniła pani doktor do mnie i moje wyniki są jak najbardziej prawidłowe. Zwiększyła mi tylko dawki luteiny i dołożyli luteiny pod język(można ją też polykac). Spytałam tez o betę i powiedziała, że to narazie od zastrzyku, wiec nadziejka miała rację;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morela - no widzisz a ja czytałam kiedyś coś innego... Wyniki prawidłowe, ale co to znaczy? Czy prawidłowy poziom estradiolu i progesteronu, czy być może wskazują one na pozytywny wynik? x Nadzieja - zwracam honor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedronka dobre wyniki ale nie że świadczące o powodzeniu tylko ze dobry progesteron żeby była ciąża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość morela
Powiedziała ze na tym etapie wyniki hormonów są jak najbardziej prawidłowe i tyle;) i zaleciła oczywiście oszczędzając tryb życia. Myślę, że wszystko będzie jasne przy kolejnej weryfikacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu się przycina .. u mnie ok, dzidziuś kręcił się jak szalony :-) teraz czekam do 10-tego na usg genetyczne to może trochę odetchnę.. czekam co u pozostałych dziewczyn ale jest zacięcie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*Ewap, jedź koneicznie do innego lekarza!!! co to w ogóle za diagnoza po zwykłym usg i pozstawienie pacjentki bez opieki?! koniecznie udaj sie do innego lekarza!! *Morela, wyniki bety zafałszowany jeszcze przez zastryzk na pekanie, ale reszta hormonów w normie, co moze dobrze wróżyć - druga weryfikacja będzie bardziej wiarygodna! niezmiennie trzymam kciuki :)) *Biedronko, ale się ucieszyłam na Twojego mrozaka!!! jupiiiii!!!! to bedzie chłopak, mówięc CI:)) Kropek waleczny!:) za Ciebie też neizmiennie zaciskam kciuki i wierzę, że doczekasz się cudu :) gdyby nie to, że mam odroczony transfer, to przezywałabym to z Wami, a tak bede korzystac z Waszej wiedzy po udanych transferach za miesiac z kawałkiem :) *Zocha, to Ty pytłas o sens iui po nieudanych ivf? jeżeli to niepłodnosc idiopatyczna,a Wy macie siły, by spróbowac, to ja bym się nei zastanawiała :) oczywiscie, pod warunkiem, ze macie dobrego lekarza!! *Iza, cieszę się, że jedna komoreczka dała rade i dzielnie walczy!!! neich tam pieknie się dzieli!!! cieszę się , że masz pozytywne nastawienie, mimo ze sytuacja przez moment była dramatyczna. tak trzymaj,dziewczyno!!! *Kiciolka, jak wczorjasz wizyta? *MałaMii, nadaj po wizycie! ciekawa jestem, jakie ustalenia padły przd crio - pamietaj, bede Ci deptac po pietach ;) *Mamusie, rosnijcie zdrowo i bezstresowo:) *u mnie ostatni dzien luteiny i bede czekac na @. czy to prawda, ze po stymulacji przychodzi pozniej i z regudły jest bardziej dokuczliwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po :-) Bąbelek prawie 2 cm, serduszko bije ok. 170 uderzeń na minutę. Dr stwierdził, że jest bardzo dobrze. To krwawienie, to prawdopodobnie krwiak i bardzo dobrze , że wszystko wylatuje, bo jakby nie wyleciało, to mogłoby przerodzić się w wielki skrzep i pociągnąć pęcherzyk. Prawdopodobnie jesze zakrwawię, bo widać mały krwiak. A robią się one prawdopodobnie od Clexane i Fraxi, ale są one niezbędne. Mam polegiwać, nie leżeć non stop i zrobić badania na nast. wizytę 15.09. Ulżyło mi... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedrona ,ciesze sie z twojego mrozaczka :) i nadal 3 mam kciuki to co masz w brzuchu.Poprostu musi sie udac. xMorela za ciebie tez.Moze juz juest nadzieja? X Iza82 JUPI U mnie dr.nie wlaczyla jak bije(nie chciala uszkodzic dziecku) tylko na monitorze pokazala ze sie rusza ze ciaza zywa :).Zarodek jest, ma 3mm:).Tylko mam torbiele ale pojedyncze .1ma 4cm,jak mamdarynka jak dla mnie to duzy ale powiedziala ze nic z tym nie robimy bo ono wschlonie mam tylko nie wspolzyc zeby nie peklo i uwazac na siebie .Wizyta za miesiac i wtedy mi zalozy karte :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak poza tym wszystko dobrze,nie mam plamien,nie mam wymioty i nie mam mdlosci.Wszystko czuje ok oby tak dalej.Mam odstawic estrofem.Encorton mam brac 5mg,nie 10 jak do tej pory i fraxiparine do 3 miesiaca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejko super!:) a ja myślałam, że to już dzisiaj masz genetyczne!? Czemu nie miałaś? Mam pytanko do Ciebie na temat heparyny - masz jakąś? Bo ja na ostatniej wizycie dowiedziałam się, że do końca ciąży muszę się kłuć!!!! Myślałam, że po 3mcu skończę tak jsk golfik. Płakać mi się chce momentami, czasami nie mam gdzie się wkłuć!;( Xxxx Malena, golf - cieszę się, że wszystko ok z Waszymi bobaskami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Golf, Nadziejka, Malena - strasznie się cieszę, że z Waszymi Kruszynkami wszystko ok :D oby tak dalej.. Nieustannie trzymam kciuki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Golf, Ananasowa - dzięki za kciuki, tym bardziej że dziś gorszy dzień i jakoś myśl o niepowodzeniu mnie nawiedziła ;) x Jula - dzięki za info :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzka kłuje sie caly czas, i tez do końca :-) żaden lekarz teraz ich nie odstawi ..spróbuj robić je po bokach na wysokości biodra. Ja zastrzyki robie ciągiem od gonapeptylu, to będzie już trzy miesiące.. A genetyczne mam 10 września za tydzień :-) dzis byla zwykla wizyta u mojego gina w zwiazku z tym zapaleniem itd Biedronka żadnych złych myśli :-) zajadaj ananasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×