Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja.

Polecane posty

Iza to niesamowite! Już Ci gratuluję tego Malucha! To już będziemy miały 4 nowe ciężarówki!!! Cudownie! Ps. Nadzieja fajnie że przypominasz o tym ananasku ciągle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morelka hihi mnie nie zgorszylas. Chodzi o to żeby nie doprowadzić do skurczy macicy, więc chyba będzie ciężko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość morela
Kurczaki libido mi podskoczylo jakbym miała 17 lat....to chyba te leki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka1212
Rafka super! Teraz dobrze przyklej to maleństwo i niech już zostanie;) Xxxx A Iza jutro! Twoje opanowanie i wiara wygrały. Dzidziuś na Ciebie czeka:) Xxxx Morelka - niestety ale chyba musisz sobie odpuścić amory;) hmmm może książkę poczytaj;) Xxxx Biedrona jak tam pierwsza weryfikacja? Trzymam kciuki aby już coś pokazała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafka22s
dziękuję kochane za dobre słowo :) Podano mi blastusia 1BB :) Embriolog powiedział, że jest bardzo ładny :) jupi jupi Za tydzień w pn betuję. Pozostałe zarodki nie dotrwały do stadium blastocysty, poddano dalszej hodowli 7 zarodków. teraz czekamy czy uda się choć z jednego zamrozić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochane nie sposób Was wymienić, ale tak bardzo Wam dziękuję za kciuki i dobre słowo :*:*:* x Iza82 - super!!!!!!!!!!! Ależ to musi być siłacz :D To jest niesamowite i musi skończyć się dobrze... Trzymam nieustannie kciuki! x Rafka - kciuki mocno zaciśnięte :D a podano Ci jeden czy dwa zarodki??? x No a na koniec moje wyniki ;) beta - 2,3, progesteron 38,98, a estradiol - 2973... No i bladego pojęcia nie mam czy to ok :( dowiem się o 20.00... x Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadzieja78
Biedronka :-) ale nas przetrzymałaś z tymi wynikami... Progesteron wg mnie jest super. Estradiol nie wiem jaki powinien być a beta.. mam wielką nadzieję że to jest ciąża !!! Trzymamy kciuki dalej !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadziejka - trzymaj, trzymaj :* Estradiol chyba trochę wysoki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza 82 :D:D:D:D:D wspaniałę wiadomości :D Rafka - trzymam kciuki dalej :D Biedronkaaaa - :))))))))) musi byc dobrze! ale mamy dzis dzien pełen wrażeń :D ja nadal walcze z kaszlem , suchym ktory mi spac nie daje.poszłam do apteki i poprosiłam o cos dla ciezarówek i pani sie zarzekała ze to co mi dala jest bezpieczne, pytałam czy alkoholu nie ma - nie ma na bank. przeczytałam ulotke a tam etanol............! nożesz kurrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diksi idź może do rodzinnego lekarza, juz tyle się męczysz. ewap co u Ciebie ? Darkness jak bieg ? Kikusia a co u Was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iza, kkahha, julia- dzieki :*, tylko plan mnie trzyma przy życiu, jak mam plan to od razu banan na twarzy, jest do czego odliczać:) dr powiedział tylko że jak będzie za dużo pęcherzyków to mi nie zrobi iui. Biedrona- cudownie, oby pięknie betka rosła. I czekamy do 20. Rafka- super, wypoczywaj teraz przez najbliższe dni. Morela- dokładnie skurcze macicy nie są wskazane, pozostaje łyżka rody zamiast ;) Iza82- pełna radość, miło czyta sie Twoje posty. Zocha82

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kachna1123 - gratulacje i spokojnych 9 miesięcy :) x Lekarz już dzwonił i estradiol faktycznie wysoki, ale dawki nie zmniejszył i wszystko kazał brać jak do tej pory. Betą oczywiście mam się nie sugerować bo to może być efekt pregnylu jeszcze.. Powiedział, że po drugiej weryfikacji już powinno coś drgnąć i być wiadomo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehee odważna Morela zadała pytanie, bo mnie też skręca ;) i zastanawiałam się czy chodzi o sam mechanizm ;) czy też skurcze macicy, które mogą być niewskazane... Następna weryfikacja w poniedziałek i przed tą to już będę cała w strachu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość hexe
Niedziejka pamiętasz o mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hexe- Ubichinol kupisz w aptece gemini, Dziewczyny podawały kiedyś i faktycznie jest tam wiele leków w db cenie. Ja kupiłam tam wit d3 firmy Solgar, androvit, inofolic. Biedrona- wszystko jest na dB drodze, w pon sie okaże :) Zocha82

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość hexe
Zocha dzięki. Tez tam kupuje ale ubichinolu chyba tam nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość morela
Biedrona super wieści!!! Progesteron chyba powinien być właśnie wysoki, wiec masz ładnie;) wiem, co czujesz apropos poniedziałku....to będzie nasz dzień prawdy...jak o tym myślę, to już czuję ten strach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość hexe
Nadzieja dziękuje Ci ogromnie. Sciskam Cię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hexe - ja też zawsze kupuję w gemini, możesz odczekać parę dni, bo oni mogą nie mieć akurat w danym momencie.. A jak widać sporo z nas się u nich zaopatruje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MH1
```Nadzieja78, kkahha ja mam co wizytę badanie przez brzuch i Pani bada moją szyjkę dopochwowo nie za pomocą usg tylko "ręcznie", do tego mierzy ciśnienie i spr wagę. co drugą wizytę mam badanie moczu. chyba co 3 lub 4 wizytę morfologię, co wizytę tsh i ft4 (bo miałam problem już przed ciążą). ```Iza82 trzymam kciuki! ```gość morela ja od początku ciąży miałam tak jak Ty -tykająca bomba. dr pozwolił chyba po 10tc. a na początku po prostu jakoś sobie radziliśmy ręcznie itp. mój m nie specjalnie chciał bo ciągle się boi, ale jakoś trwamy. doskonale Cie rozumiem. ```Biedrona będzie dobrze. wierzę w Twojego kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na chwilę ... przepraszam, że nie odniosę się do wszystkich. Dziewczyny nieustannie kibicuję ... cieszę się ze wszystkich pozytywnych wieści :) o Nadzieja78 - niestety wszystkie wydarzenia ostatnich kilku tygodni niezbyt pozytywnie wpłynęły na moją psyche i zdrowie jednocześnie. W sobotę rano dopadły mnie bóle w okolicy splotu słonecznego (nerwy) i nie było mowy o bieganiu :( W poniedziałek powrót do pracy - kilka stresujących informacji i we wtorek wieczorem masakryczny katar. Nie wiem za bardzo o co "chodziło", bo dziś czuję się już w miarę ok ... widzę jednak, że wszystkie wydarzenia podcięły mi skrzydła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Hexe
Dzięki dziewczyny za info w sprawie ubichinolu. Nie wiem na który się zdecydować. Kahha Ty stosowałas ten z firmy kaneka?bo pamiętam ze mówiłaś ze Ci pomógł. Dziewczyny a ile kapsułek dziennie stosujecie? W tym z Gemini jest napisane że przez 2 tyg 2x1 a ten Nadziejki 2x1. miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Hexe
nie dokonczylam tym z gemini 2 tyg 2x1 a potem 1x1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hexe ja kupuje na tej stronie Cefarm z firmy Keneka, sprawdzałam i ma najlepsze skoncentrowanie, stosowałam 1x1 a na miesiąc przed transferem 2x1. Mój m teraz codziennie po jednej ( jak nie zapomni ;-) ) Darkness dużo spokoju Ci życzę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Hexe
Nadzieja przekonałas mnie ;) zamawiam zaraz ;) Jak się czujesz. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×