Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja.

Polecane posty

Gość gość
aha, ok sprawdź koniecznie raz jeszcze u innego lekarza co z ciążą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Golfik, Malenka wyczekanego pikania dzisiaj wam życzę:) Nadziejko, a Tobie pięknych widoków już ukształtowanego, zdrowego dzidziusia. Weź chusteczki ze sobą;) Wczoraj okazało się, że zostały mi tylko dwie pary spodni do wyboru;( chyba czas rozglądać się za ciążówkami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Hexe
Biedronka byłam w Trzebnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Hexe
Biedronka przecież Darkness ma odwołany transfer z powodów endokrynologicznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzka u mnie tez sie tak okazalo :-) wszystkie mam dopasowane a tu niziutko twardy brzuszek sterczy ;-) jak leże zapadnięty jak wstanę delikatnie wypukły.ps.na każdej wizycie mam chusteczkę w ręku a i tak dr.częstuje mnie swoimi .. Ewap wydaje mi sie ze krwiaki mają coś wspólnego z zaburzeniami krzepliwości. Jedz koniecznie na jakas konsultacje. Biedronka :-) jestem ciekawa czy coś beta drgnie u Moreli w 3dpt .. No bo jaka by byla zasadność jej robienia tak wcześnie? w sumie dziewczyny w 5dpt mialy juz podwyższona .. Nie miałabym odwagi na te Wasze wczesne weryfikacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hexe - o rety, jakoś mi umknęło to, że Darkness ma odwołany transfer.. x Nadzieja - ja też się boję ;) ale im dłużej będę robić sobie nadzieję, tym bardziej się nakręcę i bardziej będzie bolało. Milita w 5 dpt miała betę 5... Ale w 3 czy 4 dpt.. nie wiem jaka jest prawidłowa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Hexe
Ewap trzymaj się. Myślę o Tobie i trzymam kciuki. Nadzieja czy Ty ubichinol zamawials na tej str czy w innej aptece? Aha tam piszą o poprawie nasienia o komórkach nic. Zamawials to dla siebie czy M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość morela
Tez się zastanawiam nad tą beta...wiesz myślałam że betę dopiero będę robiła przy czwartej weryfikacji, a przez trzy pierwsze tylko progesteron i estradiol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krwiaki robią się od złuszczającej się lub odklejającej kosmówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Hexe
Źle się tu ostatnio dzieje. Biedronka Morela musicie to zmienić Biedronka ja nie pisałam tego z pretensja. Mi też wiele rzeczy umyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ubichinol dziala na każdą komórkę w Twoim ciele. Ja go stosowałam, a teraz kupuje go dla m.dla zdrowotności :-) podawalam dla Darkness link do apteki w której go kupowałam, teraz nie mam możliwości go dodać, postaram się wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewap i co? Pojechalas do innego lekarza? Mam nadzieję że wszystko się jednak dobrze skończy. Biedronka Morelka pisałam Wam że robią też betę , Milita tak miała :P Już w 5dpt wyszło jej 5. W 3 i 4dpt jeszcze wychodzi 0 zwykle. Tak pisały dziewczyny na innym forum. Nadzieja, Malena, golf trzymam kciuki. Dajcie znać po wizycie. Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hexe miedzy innymi - "Koenzym Q10 jest także bardzo silnym przeciwutleniaczem (antyoksydantem) – chroni białka i DNA mitochondriów przed zniszczeniem; utrzymując ich funkcje biologiczne." Ja uwazam ze mi pomogl :-) a na pewno nie zaszkodził ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedronka jeśli chodzi o darkness to zapominanie to objaw ciąży hihi. Oby u Ciebie to był pierwszy zwiastun :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewap156
kazali mi leżeć to leżę czy można dołożyć co więcej do moich leków jak i rąk tyle biorę prolutex duphaston luteine encorton clexane magnez no spa myślę że i w s piątku nic mi więcej nie dadzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurczę dziewczyny przykro mi że znowu jakaś zła passa:( X Kkahha ja nie wiem co to za lekarz że nie dał Ci karty ciąży. Ja dostałam w 8tc, mam tam wszystkie wyniki badań, wagę, ciśnienie. Jak w 15tc wylądowałam w szpitalu to pierwsze prosili o kartę ciąży, do porodu też chcieli. Poza tym jest to potem... pamiątka. Ja np często porównywałam swoje obie ciąże na podstawie kart ciąży. X Nadzieja udane wizyty:) X Dziewczyny zaglądam do Was i czytam zazwyczaj jak karmię. Moja już ma 6,5 miesiąca, druga poszła do 1 kasy. Mąż cały dzień w pracy, moja mama ma zerwany mięsień dwugłowy i też nie może mi pomóc. Teściowej choć mieszka obok nie proszę bo olała nas na Chrzest i pojechała do córki za granicę więc małą widzi tylko przypadkowo. Jeszcze sobie coś przeciążyłam bo odwożę ją do szkoły z małą i tacham ją na rękach do szkoły. Boli mnie od mostka przez żebro do kręgosłupa i łopatki. Od tego ciężko mi oddychać. Dzis w nocy prawie nie spalam z bólu. Normalnie noszę małą w chuście ale jadę autem i nie ma czasu i miejsca wiązać jej na parkingu. :( X Pozdrawiam Was wszystkie. Lilianka31

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hexe - no co Ty piszesz :) przecież nie odebrałam tego jako pretensji.. :) x Julka - kochana jesteś :* i z tymi zerami w 3 i 4 dpt to trochę mnie uspokoiłaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba wcięło mi posta, więc się powtórzę ;) x Hexe - ja wcale tego tak nie odebrałam :) x Julka - Kochana jesteś :* a to, że w 3-4 dpt beta może wynieść zero to mnie uspokoiłaś :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewap to ja pisalam o tym konowale. Naprawde zaden lekarz nie stwierdzi wady genetycznej po tetnie dziecka. Conajmniej musial by robic usg jak genetyczne sprawdzac komory serduszka przeplywy itp. Poczytaj o tym. Dzieci maja rozne tetno nawet do 190. I nie zawsze oznacza to cos zlego. Jak juz trEba kontrolowac. Ale z tego co pamietam (chyba sinie myle) poczatkowe tygodnie serduszko dziecka bije duzo szybciej i moze byc yo wartosc nawet 190. Opisze ci moj przypadek. Fakt jest inny bo ja bylam juz w 3 trymestrze. Ale byl to 31 tydz poszlam na ktg bo lekqrz jest tak przezorny ze od 30tyg kaze raz w tyg robic. Tetno zawszze bylo 130-160 a tu nagle 110-190. Panika lekarza dyzurnego zero tlumaczrn tylko tekst dziecko jest chore ma wade serca robimy cesarke. Bylam w takim szoku ze dopiero na slai operacyjnej zaczelam myslec maz c zadzwonil do mojego gin przyjechal do mnie nie pozwolil na cc bo to 31 tydz kazal obserwowac. Zrobil usg przrplywy itp bylo ok. Podlaczyl pod ktg tetno sie uspokajalo. Dotrwalam do 38 tyg dziecko zdrowe. A przrz konowala miala bym wxzesniaka byc moze chorego dzisiaj z 31 tyg. Po drugie moja suostra miala krwiqka w ciazy w 7 i 11 tyg tak krwawila ze kaluza krwi na podlodze byla byysmy pewne ze po ciazy brzuch ja bardzo bolal a dzis mala ma rok. Jedz do dobrego gin prywatnie i zobacz co jest z twoim kropkiem bo szkoda zeby cos sie stalo bez powodu przez lekarza idiote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewap, wierzę, że Kropeczek jest silny i wygra jednak tą walkę! Janteż borykam się z plamieniem i walczę :-) Byle do 16... Ale mi się dłuży... Dobrze kojarzę, że kilkaz Was przetrwało nawet silne krwawienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość morela
Dziewczyny mam wyniki, Beta 1,7 Estradiol 1179 Progesteron 14,13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewap- przykro Mi, co za passa... Bądź dzielna. Dziewczyny mam pytanie do was co sądzicie o podejściu do iui po nieudanej procedurze ivf przy niepłodności idiopatycznej? Pod warunkiem ze mam lekarza który zna mój organizm i wie jak przeprowadzić zabieg, myślicie ze to ma sens ? Zocha82

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewap- przykro Mi, co za passa... Bądź dzielna. Dziewczyny mam pytanie do was co sądzicie o podejściu do iui po nieudanej procedurze ivf przy niepłodności idiopatycznej? Pod warunkiem ze mam lekarza który zna mój organizm i wie jak przeprowadzić zabieg, myślicie ze to ma sens ? Zocha82

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zocha jasne ze ma sens, ile jest przypadków zaciążenia po nie udanym ivf poprzez naturalne starania !:-) Ewap tak mogą dać cos wiecej i przynajmniej monitorować, jak trafilam z bólami brzucha w 7 tyg do mojego dr.to od razu mnie do szpitala położyl, leki e kroplówkach daly radę. Zrobisz jak uważasz, ja bym pojechała do mojego lekarza prowadzącego natychmiast! Morela.. I wlasnie takiej sytuacji bałabym sie najbardziej ! Czy ta beta drgnęła bo jest ciąża czy to pozostałość po ovitrelle :-) co lekarz na to ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość morela
Ovitrele? Co to takiego?;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość morela
Ovitrele? Co to takiego?;p a lekarz będzie do mnie dzownil po 15;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość morela
A to ja miałam jakiś inny -choragon Nie ma co się nad tym zastanawiać, czekam na telefon od lekarza i zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szmacioszka
Malena, ja miałam krwotok w 10 tygodniu I myślałam, że to koniec, ale pojechałam na SOR I okazało się, że serduszko dalej biło, pamiętaj plamiwnia I bóle brzucha nie oznaczają nic złego, jak miałam krwawienie to nic mnie nie bolało, nie było symptomów, które mogłbby mnie zaniepokoić. A dziś już 19 tydzień i czuję się dużo lepiej niż na początku, leż i dużo odpoczywaj. Ewap jedź koniecznie do lekarza I nie odstawiam leków. Morela i Biedrona trzymam kciuki. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×