Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja.

Polecane posty

Gość gość morela
Biedrona Czujesz coś? Bo ja nic, a nic, ale to chyba Jeszcze za wcześnie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda 7814
Witajcie dziewczyny !!! Hexe - przykro mi bardzo . Biedronka , Morela - trzymam kciuki za Was ! Nie udzielała się ostatnio, moja mama się rozchorowała, powróciła depresja z którą się zmaga od lat. Jutro powtarzam betę, mam nadzieję ze będzie ok. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hexe mojego m.nasienie tez ok, ale 3 miesiące przed procedura zakupilam mu ProMen w aptece internetowej dawałam codziennie kw.foliowy i Wit.D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Hexe
Biedronka Nadzieja dziękuję za info. podeślę któraś link do tego ubi- cos tam, nie mogę znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda - kciuki za jutrzejszą betę i dużo siły życzę odnośnie walki z chorobą mamy... x Iza82 - kciuki za jutrzejszą punkcję, oby były dorodne komóreczki, a potem zarodeczki ;) x Morela - zdecydowanie za wcześnie ;) gadam sobie do Kropka, wierząc że z nami zostanie.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julita670
Hej Betę powtórzyłam w poniedziałek. Niestety spadła do 480. Odstawiłam leki i czekam. Ale oprócz bardzo delikatnego brązowego plemienia nic się nie dzieje i to mnie bardzo martwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia na rozpisce jest co prawda, żeby przyjść 1h przed wizytą w celu dokonania badań, ale położna mówiła, że nikt tak nie robi... Ja bym zadzowniłam do kliniki. Do 4 masz jeszcze kilka dni. Oki, napiszę wszystko co i jak. Nadzieja i tak taniej niż lutinus ;/ Magda przykro mi z powodu mamy, oby szybko z tego wyszła. Trzymam kciuki za betę. Biedronka dzięki :* <> Dziewczynki przepraszam, że się nie odniosę do wszystkiego ale padam. Dziś mam urodzinki i miałam dużo pracy a potem gości i same przyjemności :) W sumie to dobrze bo nie miałam kiedy myśleć o jutrzejszej punkcji. Proszę trzymajcie kciuki za moje jajka ;P i żeby się zapłodniły odpowiednio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza spełnienia największego marzenia! Nie pozostaje mi życzyć nic innego niż dorodnych jajeczek jutro i wspaniałego zarodeczka który z Tobą zostanie. Dzwoniłam do Gamety. Pani z recepcji zapytała doktora i przekazała ze mam wziąć jedną tabletkę mniej. Przerwa do Menopuru musi być taka jak była ustalona. Jeszcze tylko 4 tabletki - do soboty. Juhu! Julita :( nie wiem co powiedzieć... Takie cudowne wieści były na forum jeszcze niedawno, a tu nagle 2 straty ... Trzymajcie się i wspierajcie z Hexe... Biedronka jak ja trzymam za Ciebie mocno te kciuki... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiciolka
Iza82 wszystkiego naj naj oraz spełnienia marzeń,dzisiejszy dzień będzie wspaniały super komóreczki,później zarodeczki i szkrab biegający po domu Julita i Hexe jesteście dzielne,życze by ten zły los się odwrócił i teraz musi być dobrze. Magda kciuki za bete i wiele zdrówka dla mamy wiem co to znaczy moja mama tez to ma. Buziaki dla Wszystkich,uciekam do pracy pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magda bedzie dobrze:)bardzo Ci współczuje i wszystkim bliskim ze twoja mame spotkała tak straszna choroba jak depresja:(bardzo duzo sił Wam zycze w wspieraniu mamy justyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Hexe
Julita bardzo mi przykro. Niestety wiem jak to boli. Kochana czy miałaś robione jakieś badania? Dlaczego tak się dzieje? Kochana moja przytulam Cię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie do ciężarnych. Czy Wy na wizycie macie mierzone ciśnienie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julita - współczuję, konsultowałaś odstawienie leków z lekarzem? x Iza82 - powodzenia! A przy okazji dużo szczęścia i spełnienia marzeń :D x Magda - czekamy na info o becie :) x Morela - podczas weryfikacji badany jest progesteron, estradiol i beta? Czy ja coś pomieszałam. Dali Ci w ogóle datę kiedy powinnaś zrobić betę? Ostatnią weryfikację mam 18.09, 18 dpt to mega późno nie mówiąc o tym, że do tego czasu chyba oszaleję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kkahha tak na każdej wizycie miałam mierzone cisnienie justyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julita .. Przytulam ! Jeśli robiłaś wszystkie badania to nie poddawaj się tylko, popatrz na mnie i dąż do celu. Jeśli nie robiłaś to zrob kariotypy i immunologie, dr.w Artemidzie powie jakie. Kkahha ja mam mierzone ciśnienie, moje zazwyczaj wynosi 90/60 czyli niskie, a w gabinecie mam 120/80 :-P , dr.tez zawsze mnie waży, spadlo mi 3kg i tak stoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedronka w 18 dpt to pewnie będą patrzeć czy jest pęcherzyk. U mnie w klinice nie ma takich cudów..;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość morela
Biedrona tez mam napisane ze będą oznaczane trzy hormony estradiol, progesteron i beta...ale nie wiem czy już tam szybko będą robili betę?! Też się nad tym zastanawiam. A ostatnia weryfikację, przed którą mam zrobić beta hcg mam 11.09 i wtedy też wizytę mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Hexe
Biedronka ost- darmową weryfikację możesz mieć już 14 dpt zadzwoń i przełoż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Hexe
Nadzieja kochana jesteś dziękuję. Poczytam zaraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DoremiDo
Julita :( x kahha - ja tez zawsze mam badane ciśnienie, puls (ja zawsze ten puls mam wysoki ponad 100, a ostatnio ponad 120 ....) i waga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julita, HExe - trzymajcie sie dzielnie Kobietki! ja sciskam kciuki zeby te złe wydarzenia od Was odeszły KKahha - mi tez mierza ciśnienie, mam jak Nadzieja, normalnie bardzo niskie a tam nawet ciut wyzsze niz norma ;) marenka - odpoczywaj i bedzie dobrze :) Iza - udanej i owocnej punkcji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedrona wcześniej miałam tylko 1 zarodek dlatego były nie udane 2 podejścia. Teraz dr przeciągnąl stymulację i dlatego mam ich więcej. Sama jestem pozytywnie zaskoczona :) nie krepuj się od tego jest forum . Jak jeszcze chcesz coś wiedzieć to pytaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Hexe
rafka, a ile za pierwszym razem miałas zapladnianych komorek? tez 6? napiszesz jaka teraz mialas stymulacje? bo ja tez tylko 1 zarodek miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia - dziękuję Kochana za kciuki :* Ja za Ciebie też trzymam mocno!!! Mam nadzieję, że te nasze drugie, trzecie co u niektórych procedury naprawdę zakończą się wymarzonym sukcesem... x Rafka - dzięki :) Ja po prostu tak analizuję swoje pierwsze podejście, dlaczego tak się stało i splot informacji na forum dał mi jednoznaczną odpowiedź... Ewidentnie byłam niedostymulowana, a do tego miałam za niski estradiol i strasznie nierównej wielkości pęcherzyki. Też któraś z dziewczyn pisała, że miała nierówne i lekarz podjął decyzję o dostymulowaniu, a mój... niestety o punkcji.. Mam niesamowity żal do tego lekarza, ale staram się to puścić w niepamięć, choć trafia nas, że wydaliśmy 10 tys. na taką pomyłkę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Hexe
*Zosia, Nadzieja przepraszam, że tak bezpośrednio, ale jak u Was wyglądało oczyszczanie po poronieniu. Ja w niedzielę krwawiłam dość mocno, wyleciał ze mnie duży skrzep z czym białym, wielkości czereśni (sorry, że tak dosłownie). Od nocy z ndz/pn mam tylko lekkie plamienia (chwilami). Wczoraj miałam usg, mój dr mówił, że będę jeszcze krwawić (etapami) może to trwać jeszcze nawet 2 tyg. zapobiegawczo dał mi antybiotyk. Za tydzień mam zrobić betę i później ją znów za kilka dni powtórzyć. Na kolejną wizytę mam iść po @. Czy tez tak miałyście czy krwawiłyście cały czas? Niby u mnie wszystko ok, zdaniem lekarza. *Biedronka, Morela- ja uzyskałam info ze 4 wer. może być dop. 14 dpt, wówczas jest też wizyta. U mnie już był pęcherzyk. Życzę Wam powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hexe - dzięki za info.. A dlaczego każą powtarzać betę? Chodzisz do swojego lekarza, czy te wizyty są w ramach programu w Klinice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×