Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja.

Polecane posty

A nieeeee, jednak wszystko działa :-) Julia jest Boska!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nel31 te zaslugi trzeba jednak przypisac Nadziei bo ona zainicjowala kontynuacje w nowym wątku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja już po. co go samej punkcji nie było tak źle,boli mnie podbrzusze,ale to normalne. Pobrano mi 14 pęcherzyków z czego 8 jest dobra. Teraz czekamy na informacje ile się zapłodni. Niestety nasze zarodki będą musieli zamrozić. Transferu w tym cyklu nie będzie. mam za duży progesteron i lewy jajnik wygląda jak balon. dostałam leki. zaczynam od orgametril 3x1 przez 14 dni ,następnie przerwa @ i ovulastan forte. i dopiero na usg. Jestem lekko rozczarowana bo myślałam,że już będziemy czekać na dobrą wiadomość. Wzięłam 5 dni temu chorobowe do końca miesiąca i nie potrzebnie, bo za 1,5 miesiąca będę musiała znów iść na zwolnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Toosia tez obawiam sie takiego biegu sprawy..ale nic na to nie poradzisz, wykorzystaj ten czas odpocznij zrob cos dla siebie :-) Julia z Biedronka ja zaczelam antki w 5 czy tam 6 dniu cyklu ! Także nic straconego w razie co.. Dziś 3 menopur za mną :-) Nie mogę doczekać sie wizyty Miśki i Darkness w czwartek i potem swojej w piątek ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkiniaa84
Witam dziewczynki na naszym nowym forum tzn odswiezonym ;)) * Juleczko ty nasza organizatorko dziekujemy bardzo ;* *golf mam nadzieje ze trafilas na test z jakiejs zlej parti, zrob bete. * biedronko tez nie nawidez jak ktos mi miesza w moim kalendarzu niby tylko tydzien ale dla nas to az tydzien ( ale juz blizej jak dalej) * nel extra wiesci, moje gratulacje ( moj partner pewnie tez by tak zareagował, ah te chłopy ;) * ola858 tobie rowniez gratuluje ale to IUI to jakies sredniowiecze , chociaz juz masz to za soba. Wszystkie was serdecznie pozdrawiam , non stop was czytam ale o ivf nie mam zielonego pojecia dlatego sie nie udzielam, za wszystkie jak zawsze trzymam kciuki. Dzis moj trzeci dzionek stymulacji aromkiem zostaly jeszcze dwa dni ;) Mam do was pytanie czy stymulacja wplywa jakos na apetyt bo caly czas cos wcinam????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nel - tak Invicta Wrocław ;) Dzięki Kochana za propozycję, ale u mnie apteczka też pełna po brzegi, a teraz nawet nie wiem co będę brać.. Ale będę miała na uwadze Twoją propozycję :) x Nadziejka - dzięki za info, w takim razie może faktycznie jeżeli będę musiała brać antki to zacznę je brać już w lipcu i w sierpniu punkcja jak ta lala ;) Też żyję Waszymi wizytami, itd.. wtedy czas szybciej też płynie ;) i też czekam z niecierpliwością na wieści od Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No rzeczywiście to pomysl naszej Nadziejki a robote wykonała Juleczka jestescie super dziewczynki ;****************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Toosia ja miałam tą samą sytuację:( Też miałam wysoki progesteron....miałam cykl przerwy i teraz się przygotowuję do criotransferu...aktualnie mam 5dc w czwartek mam USG więc mam nadzieję,że czegoś więcej się dowiem... Tylko ja mam tylko jedną śnieżynkę:( Mam nadzieję,że tą najmocniejszą... Dziewczyny jak się przygotować do criotransferu?? co szczególnie jeść,aby organizm mógł przyjąć tą moją śnieżynkę...:( Z jednej strony się cieszę,że to prawie już a z drugiej boję jak cholera:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexewl
To i ja sie wpisuje :) dziewczyny super pomysł z nowym wątkiem ... Jakoś nie mogę sie "uwolnić" od forum chociaż jestem na innym etapie. Dzis mój synek ma "muchy w nosie" i chociaż ma 3,5 miesiąca jest strasznie nieznośny, obrażalski i padam dzis na pysk. Wykończył i mnie i babcie ale jest moja najwieksza słodyczą, także kochane przyszłe mamy odpoczywajcie póki możecie. Dziewczyny aż sie oczy cieszą na widok naszego kalendarza oby ciężarnych było jak najwiecej. Ponawiam pytanie jakie macie sposoby na wypadanie włosów ??? Chyba zostanę łysa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_Tosia - przynajmniej sobie odpoczniesz! Trzymam kciuki za komóreczki, jutro powinni dzwonić z kliniki! _Kkinia84, Gość Szmacioszka - dziękuję! _Biedronka - ja mam Lutinus w zapasie (1 całe pudło plus 9 pigułek z drugiego), bo źle na niego zareagowałam, a przepisują bo się lepiej wchłania i uwaga jest jeden lek, co kosztuje 52 zł, a z całego pudełka bierze się jedną tabletkę i to koniec. Więc jak już będziesz wiedziała, co w trawie piszczy, bo zamiast wydawać 52 zł służę tableteczką! A co! Trzymaj się dzielnie, dasz radę, wiem, że czasem tydzień to cała wieczność!!! Musi być dobrze! _Gość Szmacioszka, a jak Ty się czujesz? Jak plamienia? _Pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Toosia - oby wszystko przebiegało teraz po Twojej myśli. Wszystkie dobrze wiemy jak wkurza nas obsuwa czasowa, ale to siła wyższa.. Trzymam kciuki, aby komóreczki ładnie się zapłodniły :) x Kkinia - nie trzeba obcykanym w IVF, aby się tu udzielać :) w końcu forum jest IUI - IVF :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nel31 kochana jestes z tym dzieleniem się tabletkami:* Toosia ładna ilość komóreczek, mam nadzieję ze wybiorą e najlepsze i wszystkie się zapłodnią. Kiedy mają dać Ci znać o ilości zarodeczków. Nadziejka to nie wiedzialam ze tak pozno mozna zaczac brac, ale to dobrze:) Biedronko u mnie podobnie zaczyna sie cykl wiec w sierpniu pewnie razem bedziemy miały punkcję. Oby! Alexewl fajnie ze piszesz co u Ciebie:) malami89 jedz duzo białka, no i wcinaj świeżego ananasa przed transferem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doremido
hey I ja jestem! :) Nel super wiadomosc :) gratulacje! x ananasowa to ty pytalas o badania do Gamety do kwalifikacji? coraz wiecej Gametowek....a dzis 4 strony nadrabialam...ja bym zrobila oprocz Amh jeszcze Fsh I TSH I prolaktyne. A jeszcze ktoras pytala, Amh niskie to pewnie dlugi protokol....ale to lekarz powie, ja przy endometriozie I AMH 3,17 mialam dlugi.... x Nadziejko ja mialam gonapeptyl I menopur I ten drugi o niebo lepiej I mniej plynu :) teraz masz lepsza taktyke, bo mi M tez szybko wbijal :) x golf trzymam kciuki, juz nie raz o tych testach slyszalam! x Nel mi by sie przydal ten lutinus....moge odkupic....bo juz chyba 10 op kupilam po 200 zl, biore go od 5 maja.... x u mnie dobrze, chociaz nie mam apetytu przez ciagle mdlosci I wymyslam co by tu zjesc, bo glod tez mdlosci wywoluje I tak w kolko :)....wczoraj tez na glowe umieralam, niestety apap wzielam....weekend kolezanka byla, wiec mi minal migiem! trzymam kciuki za was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedronko czuję się, jak to się mówi, po japońsku, czyli jako tako :) Są chwile, kiedy ryczę i są chwile, kiedy się uśmiecham. Mąż nie pozwala mi rozpaczać, więc muszę się jakoś trzymać. Teraz musiał wyjechać na kilka dni, więc mogłam sobie trochę posmutać. Trochę się wystraszyłam, bo w sobotę i niedzielę pobolewał mnie wieczorem brzuch, ale ból do zniesienia, więc mam nadzieję, że wszystko ok, dzisiaj już nie boli. Nadal lekko krwawię, ale tak miało być do 10 dni, więc w normie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doremido a powiedz mi kochana jakie dawki mialas menopuru i ile dni stymulacji ? I przypomnij ile pęcherzyków wyhodowałaś ? Alex :-) jak ten czas leci..ja uzależnilam sie od forum , dobrze ze mam net w telefonie to co chwilę mogę zerknąć ;-) Co do włosów to nie pomoge..wiem ze trzeba podciąć zeby dodatkowo nie obciążać cebulki. Biedronko , mam podobnie. Przy niektórych wpisach wstrzymuje oddech..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejko tez czytam w telefonie i cieszy mnie to. Czasem zaluje ze wiadomosci nie przychodza jak w messengerze na fb:) Na wlosy moze jakis naturalny szampon? Bez zadnej chemii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DoReMiDo nie ma problemu ja nawet nie chcę pieniędzy tylko zamiennik w postaci karmy dla psów, bo na ile mogę staram się pomagać Towarzystwu Opieki nad Zwierzętami, a już jednego najkochańszego sierściucha utrzymuję, drugiego adoptowałam wirtualnie, M się trochę denerwuje, że najchętniej oddałabym wszystko czworonogom :-) Mój mail to: kirke.at@wp.pl (tylko to już jutro odpowiem, bo jutro mam na rano :/ _Dziewczyny róbcie badania prolaktyny, bo czasem taki szczegół może zaważyć na całości, a to ważne aby prolaktyna była w normie! _Pozdrawiam ciepło i serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania1602 - też popłakuję jak mąż nie widzi ;) wtedy nie krzyczy ;) cieszę się, że się uśmiechasz :D x Nel - Kochana jesteś z tymi tabletkami :* ale kto pierwszy ten lepszy już Doremido chętna :) x Julia - no przyznam szczerze, że fajnie by było podchodzić parami.. Zawsze to jednak raźniej. Z nami punkcję w sierpniu miałaby jeszcze Ananasowa, Basik30 i Agusia :) Chociaż Ty i Aga na bank, a pozostałe to zależy od kwalifikacji i rozpoczęcia całej procedury ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szmacioszka
Nel, dzięki, super się czuję I nie plamię, ale nie zapeszajmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nel jutro napisze maila to I z karma sie dogadamy :) x Nadziejko mialam 16 dni sam gonapeptyl caly, od 17 caly czas caly gonapeptyl I menopur najpierw 150 a po 6 chyba dniach mi podniesli do 300 I mialam tak 11 dni a 12 chyba sam owitrelle I 14 dnia rano punkcja. zaczelam 5 marca a punkcja 4 kwietnia. zabrali mi karte wiec dokladniej ci nie powiem :). 10 pecherzykow, 8 komorek, 3 dobre, 2 zarodki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szmacioszka wierze ze razem bedziemy rozpoczynac styczen porodowy :). bedziemy mialy podobny termin. Ty moze poczatek lutego? x Pixi jeszcze Ty na kiedy masz termin? jak tam masz umowe? x Ponawiam pytanie co z Milita?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
alex to chyba wszystkie dzieci miały wczoraj muchy w nosie:)moje tez,usmiechaja sie w głos a za chwile ryk, stwierdziłam ze oni nas ładuja w bambuko!takie małe a juz rzadzi:) mi tez strasznie wypadaja włosy:( a i w nocy strasznie sie poce , koszulke mam cała mokra, nigdy tak nie miałam:( dziewczyny ja tez bardzi sie ciesze z dziewczyn które sa w ciazy i czekam na kolejne :* justyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czy w czasie punkcji za coś płaciliście. Ja wczoraj musiałam zapłacić 980zł nie zapłaciłam tyle bo nie byłam przygotowana na taką kwotę,resztę mam im przelać na konto. Dostałam przed punkcją antybiotyk i kupiłam od nich tabletki DOSTINEX. nie zapytałam się bo byłam jeszcze w lekkim szoku, zapytam się jak będą dzwonić z kliniki w sprawie zarodków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szmacioszka
DoReMiDo, mam termin na 26 stycznia, ale te obliczenia są dla mnie dziwne, przecież dokładnie znam datę zapłodnienia I według mnie to początek lutego. Oby tylko dotrwać. Golf, czekamy na betę. Miłego dnia dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doremido dziękuję :-) u mnie sam gonapeptyl 16 dni. Taką Samą mam dawkę menopuru na początek :-) ja zaczęłam 31 maja ( to byl ostatni dzien antków ) gonapeptyl od 29 maja, nadzieję ze do końca miesiąca będzie "po robocie " ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilianka31
U mnie też włosy wypadają ale nie obcinam na razie bo koleżanka fryzjerka tak mi doradziła a przynajmniej splotę w warkocz i wtedy tak nie lecą. Rano i wieczorem wyczesuję wszystko co się da. Poza tym kupiłam szampon Wardi Shan, myję już nim 4 tyg i jest duza poprawa. X Ja dziś jadę z malutką na przetykanie kanalików łzowych. Od dwóch miesięcy bardzo ropieją jej oczka. Miała już 2 krople-antybiotyki i bez poprawy. Bardzo się tym stresuję. Byłam jeszcze wczoraj u innego pediatry aby popatrzył na te oczka i potwierdził żeby przetkać. Moja córa waży juz 6600, a za 2 dni kończy 4 miesiące. X Nel widzę że masz tak jak ja. Ja też dla zwierząt bym wszystko oddała i często mam o to spięcia z mężem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nel i Lilianka co do zwierząt jestem z Wami :-) Totalna palma ! Milion łez wylanych nad każdym czworonożnym nieszczęściem. Tez pomagam jednemu schronisku jak mogę :-) Lilianko z Twojej młodszej córci dorodna panienka ;-) Ja dziś odwiedzam koleżankę w 9 miesiącu ciąży :-) Udanego dnia wszystkim !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julia83 - mają dać nam znać jutro po południu lub wieczorem. Mamy ogromną nadzieje,że będą same siłacze i zechce któryś zostać z nami. Wczoraj nie mogłam spać,dziś też ledwie się poruszam ból jest dość mocny, robi mi się słabo. zaczęłam przyjmować leki i mam nadzieje,że się lepiej poczuje. W jak u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×