Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja.

Polecane posty

Nadziejko jestem jestem,czytam Was kochane,kibicuje każdej z osobna:) Dziś byłam robić moje ważne dwa wyniki i teraz pozostaje mi czekać do 2 tyg i wtedy sie okaże czy jest poprawa czy jednak nie....od wczoraj strasznie mnie łeb boli,do tego mam jakieś dziwne zawroty i strasznie chce mi sie spać,ledwo autem dojechałam do domu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkiniaa84
Nel, Lilianka, nadzieja,dołączam do was, psiara że mnie straszna. Uwielbiam wszystkie zwierzęta ale psy kocham nad życie, nie wyobrażam sobie życia bez psa, a swoją sunie ehh traktuje jak członka rodziny, niektórzy podają się w głowę jak widzą co z nią robię ale cóż miłość to miłość ;-) *Asia858 czekam na wiadomość od ciebie kiedy IUI?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilianka ja tez ciagle chodzę w warkoczu i wczoraj kupiłam sobie ampułki do wcierania w skore głowy seboradin. Współczuje malutkiej i tobie tych ropiejacych oczek u nas to był tylko jednodniowy epizod i samo przeszło. My za to mamy ciagle zatkany nosek. A mój wielkolud ma juz 7200 g i aż stawy mnie bolą od dźwigania go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super pomysł z utworzeniem nowego wątku. x Nadzieja78 - rewelacyjny pomysł na temat wątku. Strzał w 10 ;-) x Biedrona1979 - przenieśli Cię z czerwca na lipiec ze względu na brak funduszy, ale tak szybko zleci,że będziesz zaskoczona,że to już. x darkness77 - wczoraj miałam dokładnie tak samo, jak Ty. Zasypiałam na stojąco, nie mogłam się skupić. Przespałam się chwilkę i poczułam się dużo lepiej. Może pogoda ;-) x Nel31 - wielkie gratulacje. Piękna beta. Z tym pęcherzykiem to rzeczywiście zaskoczenie, ale ja lubię takie niespodzianki. x Toosiaa - ładny wynik. Ja uważam,że nawet lepiej, gdy transfer jest przesunięty na kolejny cykl. Wtedy organizm nie jest przeładowany chemią. Lepiej odczekać. x Alexewl - fajnie opisałaś sytuację. Samo życie ;-) x Lilianka - współczuję malutkiej. Nie wiem na czym polega ten zabieg, ale mam nadzieję,że pomoże i już będzie dobrze. x Dołączam do grupy ulubienic czworonogów. Jestem wariat na tym punkcie. Bardzo rozczula mnie los zwierząt. Swoją sunię traktuję, jak członka rodziny, wszyscy o tym wiedzą i nikt mi się nie przeciwstawi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malena5
I ja się witam w odświeżonym wątku :) Też mi się lekko humor poprawił, bo dzwoniłam do Gamety i umówiłam się na 06.07 na rozpisanie stymulacji (po dwóch straconych cyklach) i pani powiedziała, że kasa już będzie (postaram się w to wierzyć)... Acha- dziewczyny z Gamety- w rejestracji miałam ostatnio problemy, bo mi babka kazała za wizytę zapłacić, a ja przecież w programie jestem. Chodzi o to, że dzwoniąc trzeba powiedzieć że jesteście w programie i w jakim celu wizyta, wtedy się nie płaci. I ja również musiałam płacić za badania wirusowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>Toosia, a Ty jesteś w rządówce? dziwne, że kazali Ci placić:/ gdzie się leczysz? wiesz już cos >Doremido, to Basik pytała o badania - ja już je mam za sobą :) ale za to ja pytałam, jakim protokołem moga mnie puścić. no i tak jak piszesz, tez obstawiam, że długim. po cichu liczylam, że krótkim i wtedy w lipcu bym się załapała na punkcję... ale to pewnie tylko płonne nadzieje :D niezła ekipa na sierpień się szykuje :) w kupie raźniej :) >Malena, dzięki za info co do wizyt :) ja mam wizytę 3.07 i tez usłyszałm, że od lipca ruszają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey :) mozna sie dolaczyc? Mi, tzn Nam udalo sie za pierwszym razem(IVF), dzis jestem w 25tygodniu i 1 dniu ciazy. Bedziemy mieli coreczke :) Ciaza niestety strasznie uciazliwa, niemal od samego poczatku meczy mnie zle samopoczucie, wymioty, bole glowy, ogolne oslabienie organizmu.. no ale 5 lat czekalismy na upragnione malenstwo, wiec mam nadzieje, ze po porodzie dziecko mi to wszystko wynagrodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OnlyDreams no cos ty kochana :-) , przeciez wiadomo ze bedzie jeszcze gorzej niz teraz:-) ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OnlyDreams
no nie wiem ;) ogolnie bardzo zle znosze ta ciaze, przeraza mnie jak czytam, ze 26 tydzien to ostatni tydzien 2go najlepszego trymestru w calej ciazy :D ehem ;) ja jeszcze tego najlepszego czasu w ciazy nie mialam, a ma mi sie juz konczyc? :D nieee, byc nie moze :) o o Mam taka cicha nadzieje, ze dziecko odziedziczy wiekszosc dobrych rzeczy po mnie ;) tzn da mi sie wyspac :D ja podobno przesypialam niemal od poczatku cale noce ;) o o Pozatym, moze sie drzec, moze mnie budzic.. wszystko mi jedno, ja sie chce tylko pozbyc tych okrutnych nudnosci i wymiotow, bo teraz nawet 20 minut w samochodzie to dla mnie udreka.. a wstyd mi stawac gdzies na uboczu i wymiotowac. No i chce zeby mi sily wrocily ;) bo teraz to nawet nie mam ochoty na moje hobby - przed ciaza conajmniej raz w tygodniu chodzilam po lesie, gorach itp i robilam zdjecia.. teraz od czasu gdy zaszlam, bylam moze ze 3 razy i to na krotka chwile :) o o jakos inaczej sobie wyobrazalam siebie w ciazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kochacie zwierzęta? super:) ja tez. Rozumiem ze miesa nie jecie?:) kiedys któras z was pisała o potrawce z...królika... mam nadzieje ze nie zadna "fanka " psów i innych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OnlyDreams no to pozostaje mi tylko zyczyc Tobie zeby ciaza szczesliwie sie rozwiazala i zebys miala spiocha hehe i wrocila to hobby jak najszybciej:-), o kurcze to faktycznie musi byc ciezko , zeby tak meczyly nudnosci o kurde , no ale przetrwasz :-), powodzenia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OnlyDreams to tak , kazda ciaza inna , i wszystko w niej inne , od samopoczucia , po wyglad itd, nie wiadomo co sie wylosuje , wazne zeby byla bezpieczna dla dziecka i mamy, pozdrowienia i powodzenia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wlasnie dziewczyny, bo nurtuje mnie takie pytanie.. jako, ze zalozylyscie temat o IUI i IVF, chcialam zapytac te ktore juz urodzily : urodzilyscie w terminie? czy moze troche wczesniej? Jak duze byly wasze dzieciatka? wlasnie zaczynam zabawe z wyprawka i nie mam pojecia jakie rozmiary najlepiej na poczatek kupic :) mam mniej wiecej podzielone na 56 cm i 62, ale ostatnio pytalam sie mamy jak duza sie urodzilam, to mi wyskoczyla, ze mialam 59 cm :D i troche sie przerazilam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julia83
Toosia to dziwne ze placilas. W sumie w recepcji Panie niejednokrotnie mowily zebym za cos placila ale jak mowilam ze jestem w rzadowce, to mowily aha i nie placilam. Malena5 super wiesci! Widze ze wszystkie ruszymy z kopyta w lipcu i w sierpniu beda same punkcje i transfery:) Fajnie. Ale bedzie sie duzo dzialo:) ananasowa mi ostatnio mowil lekarz ze jest wiecej ciąż z dlugiego protokolu, wiec tak sie pocieszaj:) Only Dreams wspolczuje samopoczucia, bo ja tez swoja ciaze wyobrazam soboe inaczej, wiec mam nadzieje ze u mnie tak nie bedzie. Szybko minie i zaraz bedziesz sie cieszyc swoim Mauszkiem. Skanusia ja tez czekam @ zeby umowic sie na histeroskopie. Tylko u mnie glownie w celu scratchingu, watpie ze beda cos jeszcze sprawdzac, chociaz chcialabym. Dziewczyny w ktorym dniu cyklu robi sie scratching? Zuzka jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadzieja78
Demorela mnie tez boli głowa od kilku dni, nawet myslalam ze bierze mnie jakieś przeziębienie.. Wyniki na pewno wyjdą ok, czekam na nie razem z Tobą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelka1983
Nadzieja obawiam sie, ze glowa boli cie od menopuru. Mnie nigdy glowa nie boli, nie mam zadnych migren itp. Jednak podczas stymulacji (jedynie menopur) boli codziennie, zaczyna w poludnie, pozniej przestaje i na wieczor na nowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiśkaD
Uff... Udalo mi sie wszystko przeczytac, ale chyba nie jestem juz w stanoe wszystkim odpowiedziec... X Julia i Nadzieja- dziekujemy kochane :* :) oby teraz dzialalo lepiej :) X Biedrona- bedziesz najlepsza, najlepiej uzbrojona w cierpliwosc Mamusia :) tylko termin porodu przesunie sie o tydzien ;) W tym czasis odpoczywajcoe z M. i cieszcie ostatnimi chwilami spokoju od kolejnej procedury :) p.s. Jak sie czuje Twoj M.? X Julia-:) hmm scratching z tego co kojarze to moja kolezanka miala drugi raz bez znieczulenia, na zwyklej wizycie ginekologicznej, a poerwszy pod lekka narkoza, bo dr nie mogl sobie poradzic i nie chcial jej meczyc. Histeroskopia to badanie jamy macicy czy wszystko ok. Moze po prostu zeobia Ci dwa w jednym? :) X Nel- :):):) X Nadzieja :):):) zawsze zostawiam sobie Ciebie na koniec :):):) Ale mam dla Ciebie dobre wiesci- dzisiaj konczy sie drugi dzien kiedy nie boli mnie glowa!! Po 4 zastrzyku menopur jak reka odjal! Oby juz tak zostalo :) wczoraj bylam tak szczesliwa, ze glowa nie boli i nadrabialam zaleglosci w domu :) pranie, gotowanie, sprzatanie i praca :) Dzisiaj poerwszy dzien kiedy dosc intensywnie czuje jajniki. Zobaczymy co tam do czwartku wyrosnie :) Jejku to juz za 2 dni! Kiedy to minelo?! X Milego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość griszankaanka
Dzien dobry i ja sie powitam na nowym watku :) Ja dla odmiany sie przeziebilam. Migdalki powiekszone, katar, bol glowy i jakas oslabiona sie czuje. Wczoraj bylam u mojej lekarki rodzinnej po skierowanie i czulam, ze cos sie zaczyna dziac i prosilam, zeby zobaczyla co tam sie dzieje. No wczoraj nic, a dzisiaj zdycham :( Tosiaa jezeli jestes w rzadowce, to zadzwonilabym na Twoim miejscu do kliniki i poprosila o wyjasnienie, dlaczego za punkcje mialas zaplacic taka kwote. W koncu w programi cala procedura jest refundowana. Po punkcji tez moglas byc polprzytomna i nie zorientowac sie, ze to blad z ich strony. Przypuszczam, ze lekarz nie zaznaczyl, ze masz procedure na NFZ. W tych klinikach tez pracuja tylko ludzie. A jak zaczna sciemniac, to napisz do MZ, bo przeciez nie moga od nas ciagnac zadnych dodatkowych oplat. Malena w tej Gamecie to tez jakas kpina, jak Ci udowodnia, ze jak sie rejestrowalas na wizyte nie wskazalas, ze jestes w programie, a brak notatki, to blad pracownika. Z drugiej strony, skoro maja takie wymagania, to niech sami dopytuja czy prywatnie, czy w ramach refundacji. OnlyDrams oj wspolczuje Ci. Moja mama ze mna w ciazy wymiotowala do samego porodu. Jeszcze na porodowce puscila pawia i urodzila. Calkiem niedawno dowiedzialam sie, ze to sie nawet jakos fachowo nazywa, jakis syndrom, ale nie pamietam jak dalej. Po porodzie powinno ustapic, ale co fakt, po tylu miesiacach wymiotow organizm jest wrazliwszy i trzeba uwazac na to co sie je. A lekarz nie przepisal Ci zadnych lekow na mdlosci i wymioty? W kwestii ubranek, to nawt jak sa ciut wieksze dzieci, to ponoc i tak przez jakis czas mieszcza sie w tych 56, a nawet plywaja. Z reszta rozmiar rozmiarowi nie rowny. Ja mam juz calkiem sporo ubranek i powiem Ci, ze niekiedy 56 i 62 sa identyczne, a jedne body na 62 sa mniejsze od 56. Ale tak czy inaczej te na 56 raczej dlugo malenstwu nie beda sluzyc, ja mam tylko po kilka sztuk, a reszta juz wieksze na 62 i 68. Poki co staram sie nie przesadzac z iloscia. Ja w czwartek zaczne 34 tydzien i jakos mnie tak naszlo. Bo teoretycznie powinnismy informowac klinike o przebiegu ciazy, porodzie i stanie noworodka. Justyna, ty na tym watku jestes chyba pierwsza i jedyna jak dotad, ktora urodzila juz po IVF. Jak to u Ciebie wygladalo? Pozdrawiam dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja dopiero zaczynam przygodę z in vitro, napiszcie proszę czym różni się długi protokół od krótkiego? Jeśli możecie to podajcie mniej więcej jakie są koszta badań w Gamecie, czy za punkcję i transfer też się płaci? Chciałabym wiedzieć na co mam się przygotować jeśli chodzi o kasę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiśkaD
Basik30- ja poki co zaplacilam: 2xwizyta po 180zl, czyli 360zl, tabletki anty 40zl, amh (w gamecie, bo tam najszybciej i najtaniej) 110zl, wirusologia moja i m. okolo 360zl (robilam w centrum krwiodawstwa w Poznaniu-duzo taniej niz w poznanskiej diagnostyce, ale jak wiadomo diagnostyka ma rozne ceny w roznych miejscowosciach), antyTPo, antyTg i tsh- okolo 100zl, gonapeptyl 28 zastrzykow i euthyrox 25mg to koszt chyba 18zl, menopur 1200j. i 600j. to koszt 440zl. To daje na chwile obecna okolo 1430zl. Dodam, ze za sama wirusologie, tsh, anty TPo i antyTG w gamecie policzyli mi 700zl, wiec tam naprawde nie warto tego robic. Najlepiej jechac z kompletem tych badan to moze wtedy wystarczy jedna platna wizyta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MiśkaD tsh atg i atpo mam z marca wiec powinno wystarczyc, fsh tez mam ale troszke starsze ( miesci sie w 6 miesiacach), natomiast wirusowek nie mam ja ani maz. mowisz ze u nich lepiej nie robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki no ta Glowa to i może rzeczywiście od menopuru ..Dziś 4 zastrzyk przede mną ale jajniki jeszcze nie dają znać. Poza tym zaobserwowałam wzdęcia :-P , czego normalnie nie miewam. No nic chociaż placze mi przeszły, bo niezla beksa się ze mnie zapowiadala ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiśkaD
Basik30- wiec tych badan nie musisz powtarzac :) ale wirusowek zdecydowanie lepiej u nich nie robic :) my poszlismy do kasy i na szczescie pani pisala sobie ceny obok badania i widzielismy je. Szybko w glowie zaczelam dodawac i powiedzialam, ze jednak tylko amh zrobimy. A to wszystko dzieki Doremido, bo kojarzylam jak cos pisala, ze w centrum krwiodawstwa bylo najtaniej :) no i jak sie okazalo to bylo duzo taniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiśkaD
Nadzieja- ja wczesniej tylko kilka razy poczulam lekkie klucie wiec ze spokojem :) ja generalnie mam bardzo wrazliwe jajniki i zawsze je czulam. Teraz przy gonapeptylu to bylo nawet fajnie, bo w ogole nic nie klulo :) Moze juz jutro cos poczujesz, albo pojutrze, bo masz troszke mniejsza dawke :) chyba, ze bedziesz w gronie szczesliwcow, gdzie komoreczki pieknie rosna, a kobiety nic nie czuja :) Dobrze, ze placze minely :) teraz czekam, az bol glowy minie :) Ja mam nadzieje, ze juz do mnie nie wroci :) Zauwazylam, ze jestem dosc mocno rozkojarzona ostatnimi dniami i przez to moja wydajnosc w pracy spadla :( Jak tak dalej pojdzie to weekend spedze w pracy :( Czy warto wziac wolne na drugi dzien po punkcji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_Golf - Kochana, jak wyniki? _DoReMido - przed chwilką odpisałam na maila :-) _Kkahha - dziękuję! _Malena5 - super, że już niebawem zaczniesz stymulację! _Toosia, strasznie dziwne z tym płaceniem, punkcja jest darmowa i nie masz obowiązku kupowania od kliniki leków, ja też biorę dostinex, dostaję receptę i fru do apteki! _Ananasowa - podobnie, jak u Maleny życzę wszystkiego dobrego i pomyślnej stymulacji! Będzie szał ciał w lipcu! Fajnie! _OnlyDreams - witamy!!! dobrze, że masz dystans, uśmiałam się z Twojego opisu (że to najlepszy czas :-) ), choć rozumiem, że wcale, ale to wcale nie jest Ci do śmiechu! Dużo zdrówka! _Julia83 - będzie dobrze, ruszysz razem z dziewczynami!!! _MiskaD - mi Pani ginekolog radziła, żeby w tym czasie nie schylać się milion razy, więc może niech pranie M. powiesi ;-p _Griszankaanka - zdrowiej, zdrowiej i jeszcze raz zdrowiej! _Nadzieja78, na pewno wszystko pięknie rośnie, tylko "po cichutku"! Moje długo nie dawały znaku życia, jak to pięknie Dziewczęta opisały każda z Nas jest inna - banalne, ale bardzo prawdziwe! Będzie dobrze! _Gość Szmacioszka - tak po cichutku, żeby nie zapeszyć: bardzo się cieszę, że plamienia ustały i że czujesz się lepiej :-) _Aniu1602 - wspaniale, że cały co róż coś skrobniesz! Przytulam! _Darkness77 - jak sprawy na horyzoncie? Dajesz ze wszystkim radę? _PikiDiksi - co z umową? Masz ją już w kieszeni? _Pozdrawiam bardzo ciepło i serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
griszanka ja prowadziłam ciąze w klinice wiec byli na bieżąco:), ale po urodzeniu (mieli dane transferu i date porody wg om)zadzwonili do mnie w kwietniu(termin miałam na marzec) czy urodziłam, jakiej płci , waga itp:) bo pani powiedziała ze prowadza statystyki:)wiec mysle ze na pewno oni do ciebie zadzwonia bo dla nich to kolejny sukces, który nazywa sie Twoim synkiem:* justyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MiśkaD - po punkcji weź koniecznie wolne! Odpocznij! Ja nawet dobrze się czułam, ale drożność jajowodów to przy tym była bułka z masłem! Po Lutinusie wystąpiły u mnie wszystkie skutki uboczne z ulotki, jak wyszłam z psem, to czułam najdrobniejszy kamyczek pod stopami. To ważny zabieg, jeszcze zdążysz się napracować!!! :-) Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
griszanka zdrówka:) domowe sposoby syrop z cebuli:) ja w ciazy czesto byłam chora juz nie wspomne o zapaleniu ucha raz prawego raz lewego i antybiotyku który przyjmowałam:( swoja droga jejku jak ten czas u ciebie zapitala:P niedawno pisałas jak sie udało a tu niedługo bedziesz tulic malenstwo:) justyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiśkaD
Nel- :) w takim razien jeden dzien wolnego po punkcji wezme :) a co! Nalezy mi sie ;) Co do prania to zazwycAj robi to moj M, ale ostatnio caly czas jesst w pracy, ja dobrze sie czulam wiec chwila i po sprawie :) Przyznam szczerze, ze nie oszczedzam sie jakos bardzo, ale dopiero teraz po Twoim wpisie dotarlo cos do mnie :) Z kazdym dniem coraz bardziej sie mecze, po wejsciu na drugie pietro mam zadyszke :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×