Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia83

IUI IVF komu się udało? Kontynuacja.

Polecane posty

test sie nie pomylil :( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( 0,1 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lezka mi poleciala.Teraz juz mi troche przeszlo ale dalej smutas jest:(.Zapisalam do lekarza i zobaczymy co mi powie,pewnie bedzie kazal robic kariotypy.Dziekuje wszystkim za trzymaniue kciukow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Dziś powtórzyłam betę w 16 dpo iui wynik 271,5☺ to chyba dobrze tylko zastanawiam się czy nie za dużo. Trochę martwi mnie polak tylna 8,5?... czekam na telefon od swojego doktora. Dziewczyny czuje się jak w bajce pomału do mnie dochodzie ze się udało po zabiegu w ciemno. Wszystkim wam życzę takich dobrych wiadomości żeby się udało każdej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szmacioszka
Golf przykro mi :'( Ola855 super wynik:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Golf przytulam bardzo mocno, cały czas myślałam, że może zrobiłaś test o niskiej czułości. Aż nie wiem, co powiedzieć.... Tak mi przykro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szmacioszka
Nel31 dzięki, a jak ty się czujesz? Nadzieja78 mnie też na menopurze bolała głowa, a stymulacja trwała 9 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MH1
```małamii89 trzymam kciuki. musi być dobrze. wypoczywasz i przygotowujesz się na wasz wielki dzień ;) ```Ania1602 zrozumiały jest Twój smutek, popłacz sobie i znastanów się czy stawać do dalszej walki. wiesz ile Cie to kosztuje ale czasem wato przejść przez piekło by się udało. niezależnie od decyzji jestem z Tobą ```julia83 jakby wiadomości z forum przychodziły tak jak na messengerze to ja bym oszalała! nic innego bym nei robiła. zero wydajności, zero pracy. fakt cieżko nadrobić kilka godzin wpisów a co dopiero kilka dni ale zdecydowanie wolę opcję nadrabiania niż ciąglego "wiszenia" w telefonie. ```justyna ja przez kilka tyg na początku ciąży tak strasznie się pociłam, obawiałam się że tak już zostanie ale na szczęście wszystko minęło :) ```Lilianka31 moi znajomi też byli na przetykaniu kanalików. pielęhgniaka wzięła małą i oddała po wszystkim. powiedziała, że nie robią tego przy rodzicach. ```demorela78 trzymam kciuki! ```OnlyDreams witamy! nie odpowiadaj na zaczepki gości. nie ma sensu. ```Demorela, Nadzieja teraz sezon alergiczny rusza pełną parą. mój m wygląda jak z krzyża zdjęty i ciągle boli go glowa, więc może Wam też to dokuczas? ```Basik30 ivf komercyjne ok 14 tys (leki, wizyty, dojazdy) ```MiśkaD zdecydowanie warto wziąć wolny dzień po punkcji! ```golf przytulam. przykro mi strasznie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_Ola - gratuluję!!! Aż niewiarygodne, ale po becie widać, że bardzo prawdziwe, super, super, super!!!! A lekarz Ci doradzi, co zrobić z prolaktyną! _MiśkaD - generalnie wszystko wolno, hulaj dusza, ale kiedy już stymulacja trwa w najlepsze to moja Pani ginekolog własnie mówiła żeby się nadmiernie nie przemęczać i jakoś nie schylać szczególnie! Ja dostałam już zwolnienie dzień przed punkcją, bo miałam mieć bardzo stresujący dzień w pracy i musiałam tego uniknąć. Tak więc z dystansem, ale oszczędzaj się! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ola855 na wyniku powinnaś miec normy prolaktyny. nie napisze jaka jst norma bo nie wiem w jakich jednostkach masz wynik. zazwyczaj jest to ng/ml i wtedy norma jest od 5 do 25.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny zadzwoniłam do invicta w warszawie i powiedzieli, że w ogóle już nie kwalifikują do programu rządowego i to samo w novum... wiecie coś na ten temat? zdecydowaliśmy się z mężem na in vitro, a tu taki zonk. i jeszcze mam pytanie lepiej badania robić w tej klinice, w której chce się mieć in vitro czy część u siebie w mieście?bo jak się nie uda z rządowym to się zdecydujemy prywatnie i mam dylemat: mam pakiet w lux med. Lublin i mogę część badań zrobić za darmo. zastanawiam się tylko jak lekarze podchodzą do tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szmacioszka - czuję się elegancko, dużo śpię, szczególnie, kiedy mam wolne i mogę sobie na to pozwolić, ale to chyba efekt gigantycznej dawki progesteronu ;-/ Staram się wcinać same smakołyki i tyle, dwa motyle :-) Dziś pękł nam wężyk od wc, zalało nam cały papier toaletowy i mój M postanowił go wysuszyć na balkonie, jakieś 24 rolki! dobrze, że dla szybszego efektu nie postanowił rozwinąć wszystkiego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
>Basik, Miska dobrze pisze, żeby wirusowek nie robić w Gamecie - drogo wychodzi. my robilismy w laboratorium Alab. >Miska, poznanianko:) nie wiedziałam, że z tego samego miasta jestesmy:) Doremido też? >Golf, bardzo mi przykro. bardzo chciałabym, by Ci sie udało.. >Nel, dzieki:) jestem bardzo ciekawa, jaki pomysł bedzie miała na mnie lekarka - ale pewnie tak, jak piszecie - długi protokól...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiśkaD
Golf- bardzo mi przykro :( przytulam! X Ola-gratulacje! Jestes w prawdziwej ciazy! :) X Nel, MH1- dziekuje za odp. W takim razie na pewno wezme wolny dzien po punkcji. Co do wczorajszych prac to czulam sie naprawde bardzo dobrze, wiec dzialalam. Bylam tak szczesliwa, ze glowa mnie nie boli, ze chcialam robic wszystko :D Dzisiaj juz tak nie szaleje, bo jajniki dokuczaja. Sluchajac Waszych rad- od teraz bede sie bardziej oszczedzac fizycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ananasowa
To wyżej, to ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny, mam nadzieję, że mnie jeszcze pamiętacie :) Musiałam trochę odpocząć od tematu, ale cały czas Was podczytywałam, cieszyłam się i płakałam z Wami w milczeniu. Nie dam rady odnieść się do każdej z Was, ale postaram się coś naskrobać. *Darkness77 trzymam kciuki, aby Twój mąż szybko wrócił do zdrowia. Mam nadzieję, że uda mu się wyluzować i zwolni tępo. czytając Waszą historię zaczęłam uczulać mojego męża pracoholika, ale jeszcze nie dociera. *golf bardzo mi przykro... mam nadzieję, że kolejna procedura tak jak w przypadku ZosiD będzie szczęśliwa. *Toosia żadna z nas za nic nie płaciła w trakcie rządowej procedury, chyba, że wybrałaś opcje mrożenia nadliczbowej liczby komórek jajowych. Daj znać jak się dowiesz co i jak. Ja tym czasem zaczynam przygotowania do rozpoczęcia drugiej procedury, jutro mam wizytę w tej sprawie, pewnie dostanę antki i dołączę do sierpniowych transferów :) Dziewczyny swoją drogą bardzo dziwne jest to, że niektóre kliniki robią badania wirusologiczne na koszt rządówki, a inne każą płacić. Ja płaciłam tylko za amh i badanie nasienia przed kwalifikacją, a potem już wszystkie badania były za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szmacioszka
Nel31 :-D A_gusia powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Golf - aż nie wiem co napisać... naprawdę :( tak strasznie mi przykro, zwłaszcza że tak bardzo Ci kibicowałam.. Mam nadzieję, że ochłoniesz i szybko dojdziesz do siebie, by stawić czoła kolejnym starciom. x ola855 - gratuluję :) x MiśkaD - no nie mogę, no!!! Może jeszcze na drugi dzień po punkcji zapisz się na maraton! ;) Ja sobie nie wyobrażam iść do pracy po punkcji.. Owszem trzeba na mnie wziąć poprawkę, bo miałam dość specyficzną sytuację, ale mimo wszystko. Ja mam strasznie wrażliwe jajniki i czułam je nawet przy gonapeptylu... I tak jak wy, beczałam na zawołanie, głowa pękała w szwach, jajniki burczały, a brzuch jak balon ;) same uroki i wszystko do przejścia ;) Tak strasznie Wam dziewczyny kibicuję :* Tobie Miśka, Darkness i Nadziejce.. Potem czas na sierpniowe transfery ;) A M. czuje się już dobrze.. Skoro się kłócić chce to znaczy, że wrócił do pełni sił ;) x A_gusia, Demorelka - :* x MH1 - jak się mają Twoje płacze nad pękniętą parówką ;) ?? x Griszanka - wracaj Kochana do zdrówka.. x Biedrona1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nel uwielbiam Cie czytac !! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez "skromność" zapytam: Gość (21:02) któż Ty? Co bym mogła elegancko podziękować, jak na kulturalną "pannę" przystało :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiśkaD
Ananasowa- zatem jestes trzecia gametowka z poznania :) X Wlasnie Doremido- jak Ty sie czujesz? X Biedrona- ok, ok, juz wyzej napisalam, ze wezme wolne:) Ja musze miec bardzo napiety grafik, zeby za duzo nie myslec :) Ale ten dzien wolny wezme od razu, a pozniej mam nadzieje, ze bede mogla wrocic do pracy, a jesli nie to po prostu przedluze wolne. Ciesze sie, ze z M juz lepiej :) W takiej sytuacji klotnia moze wywolac radosc :) X Czy jajniki w czasie stymulacji z dnia na dzien bolaly Was coraz mocniej czy moze roznie to bywalo? Pytam, bo dzisiaj dosc mocno dokuczaja a to dopiero poczatek :D i zastanawiam sie czy moze byc gorzej? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Golf przytulam .. Domyślam się jak bardzo teraz Tobie smutno i źle. Zawiedzione nadzieje bolą, popłacz sobie ale później Zbieraj siły i działamy dalej :-) daj znac co powiedzial lekarz. Miśka moje jajniki też wrażliwce :-) za chwilę na pewno dadzą znać o sobie . Nel fajna historia toaletowa :-P :-) Biedronka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość Szmacioszka 9 dni to niezbyt długo, też na to liczę :-) Agusia witaj ponownie i powodzenia jutro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julia83 - scretching robi się między 20-24dc. Miałam 4 razy i nigdy nie miałam znieczulenia. Czułam jakby delikatne mrowienie,żadnego bólu. x Malena5 - mi zawsze profesor powtarzał,że za nic nie płaci się przy IVF rządowym ( nie wiem jak z niektórymi badaniami, ale na pewno nie płaci się za punkcję, wizyty, transfer, mrożenie ). x Toosiaa - płaciłaś na pewno za leki, które od nich "kupiłaś". Wcale nie musisz u nich kupować. Najlepiej zapytaj za co masz zapłacić tyle pieniędzy. x griszankaanka - życzę zdrówka. x golf - przykro mi. Przytulam Cię mocno. x ola855 - piękna beta. Prolaktynę masz w normie ( zakres 5-25 ng/ml ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja78: w całej toaletowej historii jest jeden pozytyw - tanim kosztem mamy papier nawilżany! Negatyw: M naprawia z sąsiadem to pewnie kilka razy usłyszę dźwięk otwieranego piwka. To już jednak taniej byłoby kupić chusteczki nawilżane! :-) _MiśkaD - raz bolały, raz cisza przed burzą, zgłupieć można, bo od razu człowiek sobie wkręca, że coś przestało rosnąć! Nie ma reguły, niczym się nie stresuj, jajniki są nader kapryśne! I na pewne rośnie (rosną: po malutku - po cichutku, potem coraz szybciej, szybciej, szybciej, pędzą ku nadchodzącemu szczęściu!) i nim się obejrzysz będziesz po transferze!!! Ale fajnie! to już tuż tuż!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkiniaa84
*golf przykro mi * ola super jestes w ciazy!! *gosc 20;32 troszke mnie zmartwilas tym brakiem kwalifikacji w warszawie, niby 3 proba IUI jeszcze przede mną ale ostatnio zaczelam wybiegac w przyszlosc bardzo do przodu i na celowniku mam NOVUM ;-/ * asia858 kiedy masz IUI ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkiniaa84
*golf przykro mi * ola super jestes w ciazy!! *gosc 20;32 troszke mnie zmartwilas tym brakiem kwalifikacji w warszawie, niby 3 proba IUI jeszcze przede mną ale ostatnio zaczelam wybiegac w przyszlosc bardzo do przodu i na celowniku mam NOVUM ;-/ * asia858 kiedy masz IUI ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MiśkaD moje jajniki też naprzemiennie raz dokuczały a raz zupełna cisza, do tego stopnia, że bałam się że nic się nie dzieje. Nie ma co za dużo o tym myśleć, po podglądzie na pewno będziesz spokojniejsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedronko w niedziele mialam taki płaczliwy dzień. Na szczęście to nie zdarza sie często i jak mi przejdzie to smieje sie z tego. Golf caly czas mysle o Tobie. Strasznie dużo juz przeszlas i znowu sie nie udało. Kurcze brak mi juz na to słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DoremiDo
Golf :( nie wiem co powiedzieć.....bardzo mi przykro :( dobrze ze jest możliwość jeszcze procedury....wiem ze teraz to nie jest pocieszające, ale Gameta ma pieniądze i tak jak u Zosi mam nadzieje ze kolejna procedura przyniesie upragniony efekt....przytulam x MiśkaD znamy się już przecież z poprzedniego forum i taka droga nam się podobna układa :) Tak mówiłam o RCKIK w Poznaniu bo przeryłam labo i wybrałam najtańsze i szybkie (wyniki 7 dni robocze wszystkie :) Także nie ma co przepłacać. No w Gamecie bylo tak ze za 1 wizyte placilam za następna juz nie, bo to była kwalifikacja, ale kolezanka tez mówiła ze miała 2 płatne wizyty (nawet ta na której podpisywała papiery - a to przecież jest kwalifikacja, wiec trzeba ich pilnować!) Mi kazali zrobic wirusologie we własnym zakresie bo bez tego ponoć nie mogą zakwalifikować....na pewno patrzą na FSH I TSH i prolaktynę i AMH. Trzeba to mieć oprócz wirusologii. I badanie nasienia nie starsze niż 6 msc x ale bedzie sie dzialo w lipcu i sierpniu :) trzymam kciuki x ja czuje sie dobrze mdlosci troche mniejsze, piersi tez troche mniej bola, za to z wrazenia wczoraj mialam cala nocke z glowy :( nie wiem czy wam sie zdarzylo ale do 6 nie przespalam ani minuty!!!! oczy mialam jak 5 zlotych! wstawalam do WC potem glod, juz o 5 cieple mleko gotowalam....masakra.....to chyba stress przed jutrzejsza wizyta....mam na 17 i boje sie....staram sie myslec pozytywnie, poszukalam lozeczko i lampke z kulek ktora chce do kacika w sypialni.....ehhh obiecalam sobie ze jak jutro beda dobre wiesci to chocby nie wiem co bede spokojna! x Ola - gratulacje! x Nel odpisałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tosia - nie powinnas za nic placic! dowiedz sie za co to bylo moze to nieporozumienie!!! Przeciez leki nie moga byc tak drogie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×