Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość uczuciowy trup

daleko, coraz dalej SKARBIE

Polecane posty

Gość gość
.......nie wiem, naprawdę nie wiem....jak nazwać to uczucie.....lekkość chwili....może to najwłaściwsze określenie....czujesz się jak wiatr między liśćmi spadającymi z drzewa.....dmuchasz...dmuchasz chcesz nadać jakiś kierunek, a one i tak lecą w swoją stronę....jesteś jak pył, który spada na parapety.....a może nieproszony" gość" w progu swojego domostwa.Odrzucenie....czy można spokojnie zasypiać.....nie prosząc istot niewidzialnych o spokojny sen....kim jest ten ktoś co decyduje.....kto z kim i jak ma spać....jakie ma mieć sny....dlaczego serce ściska i boli w klatce gdy jesteś spokojny....kto decyduje by bolało....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
......czy zastanawiałeś się dlaczego tak bardzo boli ciało.....dlaczego po amputacji nogi ludzie odczuwają nadal ból.....tak samo jest z niechcianą miłością .......tniesz a to ciągle boli....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odrzucenie jest częścią życia – z tym faktem musimy się pogodzić. W życiu osobistym czy zawodowym nie zawsze wszystko idzie po naszej myśli i zgodnie z wcześniej wytyczonym planem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćut
czasemm... tak do końca nie wiemy czego chcemy... to znaczy nie jesteśmy pewni... dlatego nie robimy nic... nie wiemy, nie potrafimy się zdecydować... walka serca z rozumem trwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chwila niemocy forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćut
czasemm... lubię pobyć sam... coraz częściej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedno Coś się kończy a drugie Coś się rodzi....i oto chyba w życiu chodzi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćut
... w swoim świecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Kto wkleił Strachy na lachy??? A kto pyta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćut
czy to jesienna depresja... brak słońca... czasemm myślę że to brak czegoś innego... czego wciąż mi brak?... przecież wszystko mam... obcy ludzie mówią że... tak zazdroszczą mi... co tak piękne jest... rysa na...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaka depresja, jesteś silny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćut
nigdy nie czułem się tak słaby... bezradny... jak obecnie... powierzchowność... ona oszukuje stan faktyczny... coś widać... i COŚ jest ukryte...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe, co widać i co jest ukryte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćut
co widać... pozory normalności... obojętność... ale na pewno dystans... który stworzyłem... choć nie myślałem że będzie aż tak duży... może dlatego że powstał z obu stron... to COŚ... to próba zamiany tego COŚ w nic... nic już nie będzie jak dawniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość cichutko w kąciku
kiedy piszesz od serca, znajome słowa ehh to niemozliwe! uciekam w sen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość A ona
Ja pytałam o Strachy na lachy. A co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośća a5
To ja wkleiłam;) fajna piosenka na rozkręcenie dnia...no nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby tak cofnąć czas... Wspomnienia wspólnych chwil... Dziś Tęsknię ... Wiem jeszcze kilka dni... To wciąż za mało... Pragnę przy Tobie być... Co Mi pozostało... Zapach twego ciała... Dotyk który rozkosz daje Mi... Bliskość twego ciała... Sprawia że... Pragnę Cię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćut
są takie dni... i każdy tak ma... że czasemm jest źle, że jakoś nie tak... potem jest noc... i znowu jest dzień... uwierz mi że, uśmichniesz znów się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćut
... od życia masz za mało... jest Ci smutno, źle... nie wiesz dokąd iść... masz dosyć nawet mnie... patrzę gdzieś w dal... jestem nieobecny... w swoim świecie śnię... nie bój się... wszystko ma swój czas... raz jest dobrze, a raz nie... mówisz głośno "nie"... a cichuteńko szepczesz "tak"... czasemm... tak jest... że jakoś nie tak... i znowu jest dzień... uwierz mi... uśmiechniesz znów się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćut
wiem... kiedyś w końcu znajdę Cię... dotknę Cię, odpowiesz mi... zamknę oczy... to będziesz Ty... bez ciebie nie ma nic... jeśli tylko chcesz... kiedyś w końcu znajdę cię... będziesz obok mnie... będziesz mówić mi... że beze mnie nie ma nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×