Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość uczuciowy trup

daleko, coraz dalej SKARBIE

Polecane posty

Gość gośćut
pytasz mnie, dlaczego dziś tak jest?... odpowiem Ci... że ja do końca nie wiem sam... choć już widziałem wiele... i uwierz, trudno mi... tyle mogę odpowiedzieć... jest jak jest... po prostu... dobrze o tym wiesz... chcę wierzyć że przyjdzie czas... że to zmieni się... że Ty i ja... obudzimy nowy dzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćut
po kątach cisza gra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćskarbek
Sacrum,jedna z moich piosenek.Kolejna The power of love-słucham jej i widzę Ciebie tam..uśmiechniętego..pogodnego w vzarnej kurteczce w ktorej tak Ci do twarzy.Ty ja wpatrzeni w swoje pogodne twarze ,jak dwa odbicia w lustrze.Nie rańmy się. Płyną łzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasemmm
Będzisz bardziej szczęśliwy gdy mnie nie będzie....nie będziesz musiał się nad niczym zastanawiać....pożegnania nadszedł czass... a ja.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgośćA
bez Ciebie umieraM......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wg mnie ut to d**ek, kanciarz i manipulant. dziwne, ze koleś pisz na kafeterii o miłości do kobiety, a na innym temacie, wypisuje idiotyzmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość a5
Potrzeba tylko jednej minuty, żeby kogoś zauważyć,jednej godziny,żeby go ocenić i jednego dnia, żeby polubić, a całego życia , by go później zapomnieć......czy to nie Twoje do mnie słowa.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czasemm podróżujesz jeszcze tyle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chwyciłam cierpienie goniąc za szczęściem... Tylko do siebie mogę mieć pretensje..... mój wybór , mój ból, ponoszę konsekwencje ..... teraz sama stoję pośrodku niczego....kim jestem....jestem nikim.... straciłam wszystko....jestem nikim....nikim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za dużo wpisów i się blokuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćut
nienawidzę pożegnań... za dużo ich już było... nie decyduj za nikogo o tym co go uszczęśliwi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćut
nigdy już Cię nie odgadnę... kiedyś zapytam... wiem, że nie wytrzymam... kiedyś gdy będę pewny, że już nic nie ma z Twojej strony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćut
od początku nie wierzyłem, że mogłabyś choć przez chwilę pomyśleć o mnie... a jednak... mimo to... to było silniejsze ode mnie... uczucie?... coś sobie uroiłem... nie umiałem tego rozegrać... wyjaśnić... a czas mijał... tygodnie... miesiące... teraz już lata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćut
jeżeli ten świat jest okrągły... a podobno jest... to jeśli pójdziemy odpowiednio daleko... to... kiedyś znowu się odnajdziemy.... wpadniemy na siebie... niespodziewanie... zdziwieni... i zaskoczeni... jak kiedyś... przecież żadne z nas się tego nie spodziewało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"gdy będę pewny, że już nic nie ma z Twojej strony... " taki czas nigdy nie nastapi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćut
jeśli to przetrwa... jeżeli pokona czas... i to nie minie... nie będę musiał już wtedy o nic pytać... SKARBIE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"czas mijał... tygodnie... miesiące... teraz już lata..." i nadal nic nie robisz, a czas dalej płynie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×