Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Marcowe mamy 2016

Polecane posty

Gość vikicore
Cześć dziewczyny wcześniej nie pisałam jestem w 2ciazy ,termin mam na 26 ale okazuje się że dzidzia ma wymiary o prawie 2tygodnie za duże,strasznie boję się porodu bo pierwsi miałam ciężki po 10h zakończony cesarką. Zazdroszczę wam że możecie odpocząć bo mnie to dane nie jest przy 2letnim brzdącu. Wsumie czuje się ok ciąża przebiega bez żadnych komplikacji tyle że ostatnio boli mnie krocze, pachwiny i kręgosłup. Mam rozejście kresy białej -mam nadzieje że się zejdzie trochę. Nie powinnam w 36/37 tygodniu nosić malej ale kurczę to się tak nie da., więc rozejście się powiększa i kręgosłup cierpi n tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vikicore
Aga głowa do góry to minie już niedługo. Ja tez mam dość,marze o lampce wina z moim mężem. A tu remont pokoju w toku i cały czas z córą przez ból tych pachwin ledwo chodzę więc spacer z mala tez odpada bo wieczorem ruszać się nie mogę nawet po mieszkaniu. We wtorek mam ktg ciekawe jak ja się podniosę z tej leżanki po tym czasie tego badania ;) dodam że dzidzia w 32 tyg ważyła ponad 2kg i miała ponad 40cm więc kawal człowieka mi się wydaję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Vikicore to duze jak 2 kg :) a chłopak czy dziewczynka? Ja bylam u lekarza dzisiaj, poczatek 31 tyg i moja mala ma nie cale 1,5 kg. aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vikicore
Dziewucha wiem ze duża pewnie poród szybciej będzie o te dwa tygodnie. Jestem ciekawa jak to będzie z dwójką dziec***ewnie hardcore na początku. Teraz ciężko mi z tym brzuchem jak każdej pod koniec. Mam duszności po jedzeniu i ani ja ani lekarz nie mamy pojęcia od czego. Po porodzie minie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Vikicore może na początku będzie ciężko, ale dasz rade :) bynajmniej wiesz czego mozesz sie spodziewac, u mnie to pierwsze dziecko i wszystko jest dla mnie nowe. A dusznosci w 3 trymestrze to norma, dziecko juz uciska. Mi sie przez to slabo czesto robi :( Tylko dziwne ze tylko po jedzeniu odczuwasz. Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linka82
Dopadła mnie infekcja gardło,katar,zatoki i teraz kaszel,nie mogę sobie poradzić z dolegliwościami od środy,zaczelam 38 tydzień,mala wazy ok2800 gr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety teraz sezon grypowy. A w ciazy to nie za bardzo mozna przyjmowac leki, chyba ze lekarz ci cos zapisal. Mnie jakis czas temu tez zlapal katar i kaszel, ale kupilam sobie amol i po kilku dniach mi przeszlo. Robilam sobie taka inhalacje dwa razy dziennie i na noc smarowalam klatkę piersiowa. Polecam. fajna wage twoja mala ma :) ja jestem drobniutka i sie boje ze jak moje malenstwo bedzie mialo duzo ponad 3 kg to nie dam rady urodzic. A ty to w kazdej chwili mozesz sie juz spodziewać porodu, super! :) aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Linka 82 jak objawiaja sie u ciebie skurcze i od ktorego tygodnia je masz? Czujesz przy tym jakiś bol?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linka82
Brzuch twardnieje mi od dawna od ok 25 t.c.ale ostatnio bardzo często nawet jak leżę spokojnie to czuje,że brzuch mi stwardniał,a od 2 tygodni czuje przy twardnieniu ból taki jak podczas miesiączki.I jeszcze takie uczucie"ciągnięcia" w kroczu...w sobotę zacznę 39 t.c.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny, jak tam sie trzymacie? Ja juz mam brak sil na lezenie, ale czego sie nie robi dla maluszka. Dodatkowo w nocy za bardzo spac nie moge :( martwia mnie troche bole w nocy pochwy, mam uczucie takiego klucia. A wizyta u lekarza dopiero 4-go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linka82
Jutro idę na wywołanie porodu,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego Ci będą wywoływac linka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochane przyszłe mamusie :) zapraszam do obejrzenia oraz oceny galerii moich łapaczy snów dla dzieci i nie tylko. Facebook https://m.facebook.com/%C5%81apacz-sn%C3%B3w-by-marzena-830632103731256/ lub instagram @lapacz_snow_dreamcatcher Pozdrawiam serdecznie wszystkie brzuszki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vikicore
Niby wiem co mnie czeka ale nie chce zaniedbać pierwszej córeczki. Mam ostatnio przy *****ch straszne bóle we wtorek wizyta juz prawdopodobnie ostatnia wam tez raz w tygodniu robią ktg? Ja chodzę do centrum zdrowia matki polki na ktg. Boje się strasznie porodu bo drugi a w pierwszym podjęłam decyzje o braku znieczulenia i tak po 12godz zakończyli mi poród cesarką. A teraz nie wiem czy dzidzia taka duża że przy *****ch poprostu boli czy coś sie dzieje z łożyskiem może za pępowinę ciągnie albo blizna po cesarce daje o sobie znać w końcu to prawie 39tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rasalgul
Kochaj (2016) dostępny już do pobrania oraz online >>>http://d8x.pl/r/y6gkochaj-2016 >>>http://d8x.pl/r/y6gkochaj-2016 >>>http://d8x.pl/r/y6gkochaj-2016 Sawa (Olga Bołądź) wkrótce wychodzi za mąż za Jurka (Mikołaj Roznerski), o którym jej przyjaciółki mówią: „facet marzeń z wmontowanym genem idealnego męża i ojca”. Jednak Sawę zaczynają ogarniać coraz większe wątpliwości, czy to właśnie Jurek jest tym jednym, jedynym… Zwłaszcza, że na horyzoncie pojawił się przystojny aktor – Krzysztof (Michał Czernecki). Do ceremonii zostało kilka godzin. W umówionym miejscu zbiórki, przed wieczorem panieńskim, stawiają się najlepsze przyjaciółki Sawy – lubiąca adrenalinę Anka (Roma Gąsiorowska-Żurawska), miłośniczka Orientu Weronika (Magda Lamparska) i perfekcyjnie zorganizowana gwiazda telewizji Oliwia (Aleksandra Popławska). Nie ma jedynie przyszłej panny młodej…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rasalgul
Kochaj (2016) dostępny już do pobrania oraz online >>>http://d8x.pl/r/y6gkochaj-2016 >>>http://d8x.pl/r/y6gkochaj-2016 >>>http://d8x.pl/r/y6gkochaj-2016 Sawa (Olga Bołądź) wkrótce wychodzi za mąż za Jurka (Mikołaj Roznerski), o którym jej przyjaciółki mówią: „facet marzeń z wmontowanym genem idealnego męża i ojca”. Jednak Sawę zaczynają ogarniać coraz większe wątpliwości, czy to właśnie Jurek jest tym jednym, jedynym… Zwłaszcza, że na horyzoncie pojawił się przystojny aktor – Krzysztof (Michał Czernecki). Do ceremonii zostało kilka godzin. W umówionym miejscu zbiórki, przed wieczorem panieńskim, stawiają się najlepsze przyjaciółki Sawy – lubiąca adrenalinę Anka (Roma Gąsiorowska-Żurawska), miłośniczka Orientu Weronika (Magda Lamparska) i perfekcyjnie zorganizowana gwiazda telewizji Oliwia (Aleksandra Popławska). Nie ma jedynie przyszłej panny młodej…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×