Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Marcowe mamy 2016

Polecane posty

Gość Ania282828
Jak mozna sie dostac do grupy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAniaAnia282827
Znowu to zrobili zablokowali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc zanim mnie skrytykujecie dlaczego o to nie moge spytac swojego lekarza ginekologa odpowiem wam ze jestem za granica a mooj giekolog ma urlop wiec nawet nie moge sie do niego dodzwonic. a wiec moj problem polega na tym ze 2 dni przed owulacja moj partner nie zdarzyl wyjac swojego czlonka i troche jego spermy dostalo sie do mnie do srodka nie cala ale troche moje pytanie jest takie czy jest mozliwosc abym zaszla w ciaze?? Od 3 dni mam mdlosci bola mnie piersi i jajniki a do tego strasznie jestem zmeczona i bola mnie plecy. Owulacje mialam w niedziele. DZiekuje za odpowiedzi wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAniaAnia282827
Znowu to zrobili zablokowali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikam26
Witam marcowe mamusie. Ja mam termin na 8.03.2016 maluszek rośnie. A ja muszę odpoczywać i sie oszczędzać,praktycznie muszę cale dnie leżeć,ale zrobię wszystko by maleństwo urodziło się zdrowe :). Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina_r22
U MNIE TEŻ NAPISAŁO ZŻE NA FB TAKA STRONA NIE ISTNIEJE :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania282828
w koncu odblokowane ale na tej stronie z fejsa wyskakuje> Zawartość chwilowo niedostępna Nie można wyświetlić żądanej strony. Może ona być chwilowo niedostępna, wybrany link może nie działać lub możesz nie mieć uprawnień do wyświetlania tej strony. Wróć do strony głównej jest moze zalozycielka grupy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margonia35
monikam26 witam cię serdecznie . ja przez te upały już mam dość dzisiejszego dnia - czuje się podlega, glowa mnie boli strasznie , ogólnie marnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kora1987
witaj monika! ja tez dzis fatalnie , szczegolnie popoludnie i wieczor:/ zgaga i bol glowy! mam nadzieje, ze jakos to minie, bo zwariowac idzie. Mnie nigdy glowa nie bolala, to teraz musi:/ u mnie upaly straszne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem, ze masz ciaze zagrozona i musisz lezec?szczerze wspolczuje! mam nadzieje, ze z kazdym dniem bedzie lepiej! w temacie zebow, mam fiola na tym punkcie i czekam az mi sie skonczy 1trymestr i ide na przeglad, nie chcialabym,zeby mi sie cos z nimi podzialo! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina_r22
Kora ja tez mam fiola na punkcie zebow. Strasznie nie lubie dentysty ale chodze na przeglad 2 razy w roku i strasznie o nie dbam. Ostatnio zblokowala mi sie szczeka nie moglam otworzyc buzi na wiecej niz 2 cm. Poszlam do dentysty pryw. Wyslal mnie na rtg nastepnie stwierdzil ze osemki do usuniecia dolne a ze staralismy sie caly czas o dzidzie to nie umowilam sie na usuwanie. A szczeka sama sie odblokowala. Co prawda z rana sie blokuje pozniej jest ok ale mysle ze to nie od osemek tylko staw zuchwowy bo czasem boli mnie ten staw i pyka. Chyba odpuszcze na czas ciazy. I tak nie wiem do jakiego lekarza isc z tym stawem. Moze do reumatologa? Nue wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania282828
Uwazajcie na rtg ja mialam ostatnie czasy sporo robionych bo mialam operacje na palca, pozniej zobaczylam 2 kreseczki i mialam wizyte powiedzialam w rtg ze w ciazy jestem, odeslali mnie z powrotem myslalam ze poloza cos na brzuchu, a palca przeswietla , ale lekarz powiedzial ze te promieniowanie to nie bedzie szlo na palca tylko przenika przez caly organizm i woli nie ryzykowac. I tak pozniej sie zastanawialam ile w organizmie to jest i czy to jakos sie wydala , ale wole o tym nie myslec nawet . Tylko nie zdawalam sobie z tego sprawy w ciagu pol roku mialam 4 razy przeswietlenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
karaolina22 - to ja "marcówka", ale znowu się nie mogę zalogować. Ja sobie usunęłam 2 ósemki po ciąży..., bo mnie uszy zaczynały boleć, ale dopiero po 9 miesiącach od porodu, bo tak to bym nie mogła karmić. Przez ten antybiotyk po usunięciu musiałam dziecko odstawić od piersi na 1,5 tygodnia i przerzucić na mm... i już całkiem zrezygnowałam z karmienia. Miałam jednak zęby zatrzymane, zupełnie pod dziąsłami i rosły mi w poprzek w stronę ucha... także musieli mi wykonywać zabieg dłutowania. Podczas wyrywania nie bolało, ale jak puściło to bez ketonalu się nie obeszło. Najbardziej unerwione są te dolne, górna tak nie bolała, ale znowu mi się zatoka otworzyła i miałam dziurę :P nie mogłam kichać, smarkać, żeby szwów nie zerwać, bo miałam otwarte połączenie z przegrodą nosową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mazia3
Dziewczynki znajdzicie mnie na fejsie, to Was dodam do grupy na fb. Marzena Cichecka ( Maliszewska)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania282828
Karolina jak umiesz wytrzymac z tym, to zostaw to. Ja mam wszystkie osemki jedna na dole cala nie wyszla mecze sie juz 2 rok u gory wyszly bez problemu a na dole masakra nie ma miejsca ropieje co jakis czas raz rosnie, raz staje wykrzywiaja juz sie zeby taki scisk. a czasami osemki sie przydaja u gory mialam wyrwana 6 i tak osemka przesynela mi zeby ze zostalo po przerwie mala szparka tylko to trwalo jakies 10 lat. Mi pomaga plukanka z wodki na zeba odkazi i odrazu ulga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania282828
Zamknieta ta grupa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małami83
Hej dziewczyny, wczorajsza wizyta u lekarza przyniosła pozytywne emocje i dobre wieści - dzidziuś ma 16,1 mm, jestem w 8 tygodniu, termin na 19.03.2016 r. Eh, chce się żyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kora1987
Z ta rzuchwa to może do chirurga szczekowego. Na wstępie musisz zrobić panoramiczne prześwietlenie ,on zobaczy i pokieruje Cię. Lepiej jednak żebyś odstawilam to na czas po porodzie. Mojemu mężowi, raz się takie coś stało. Lekarz mu powiedział, że to potem na wraca i trzeba uważać. JA mam spokój bo mi 8 nie wyrosły.. a czekałam na nie, żeby uzupełnić lukę;) Mała mi super wieści;) ja dziś mam 12 tydz 1 dzień (czyli 13 tydz) ale to leci... dziś się lepiej czuje, wiec i samopoczucie lepsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W temacie fb ja się na tym nie znam kompletnie ale na pewno nigdzie nie będzie widać, że jestem w tej grupie? Cenie sobie prywatność bardzo i dlatego nie chciałam się dołączać, bo nie chce żeby ktoś mnie męczył pytaniami;) to w końcu moja sprawa!;) jeżeli wszystkie pójdzie cie to ja pójdę za Wami;) bo juz byłoby mi lyso bez Was! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mazia3, a skąd bo mi sie sporo wyświetla takich osób :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mazia3, ok juz znalazlam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mazia3, wysylam Ci zaproszenie, kora1987, na zamknietej grupie jest lepiej niz na kafeterii.... nikt nie widzi postów prócz dziewczyn z grupy, ja mam taką grupe z poprzedniej ciąży, ale tam 2 dziewczyny zostały wyrzucone, bo zmyślone historie pisały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malami super. Ja juz nie moge doczekac sie wizyty. Co do zebow to mam rtg pantomograficzne robilam w polowie czerwca jak mialam klopot z ta szczeka. Poczekam z tymi wszystkimi wizytami i usuwaniem do czasu po porodzie. Ja gornych osemek nie bede miala bo lekarz stwierdzil ze nie mam wogole zalazkow zebowych i sie na pewno nie pojawia. Mam 27 lat. A dolne to lewa do polowy wyszla a prawa tylko lekko widac wiec na pewno tez bedzie musiala byc dlutowana i jedna i druga. Boje sie tego strasznie. Tylko zadtanawia mnie to blokowanie co ma wspolnego z osemkami bo moje osemki rosna prosto. Ale lekarzrm nie jestem. Zabiore sie za to po ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mazia3, musialabyś mnie jakos dodac do grupy, bo ja Ci wyslalam zaproszenie do profilu :) to ja Monika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość March Mother
witajcie :) mało się udzielałam w tym tygodniu, bo albo miałam sajgon w pracy, a jak już była chwila to kafe wywalało :P Małami - masz termin dokładnie tak jak ja - na 19.03 - ale po ostatnim USG wyszło, że może urodzić się 2 dni później. U mnie nadal nudności wszelkich brak. Śpię po 10h , a tak to wszystko jak zwykle. Dentystę tez muszę kontrolnie odwiedzić. Podczas ostatniej wizyty gin założyła mi kartę ciąży. Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
March mothet jak czytam twoje posty to wierze ze u mnie tez wszystko ok bo nue mam zadnych dolegliwosci. Wiem pisE o tym juz setny raz i wiem ze kazda ciaza jest inna ale sie stresuje. Byle do 18.08. W niedziele przyjezdza moja mama z niemiec ale sie ciesze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mazia3
Ja juz od jakiegoś czasu jestem w tej grupie na fb i nikt nic nie widzi;) Malami ale super ze juz jesteś pewna:) a co do zębów to moja mama pracowała 10 lat z dentysta i na szczęście mam wszystko porobione od dziecka i teraz zero problemów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie brzucha nie widać :) Natomiast zauwazyłam, że jak siedzę w jeansach - tak, jakby mnie bardziej opinały i rozpinam sobie górny guzik (mam z reguły dłuższą bluzkę). Ale z drugiej strony może bardziej psychologicznie reaguję? Bo wiem, że jest ciąża i nie chcę, aby cisnęło. Jesli chodzi o przemianę materii to mam nawet lepszą niż przed ciążą - fakt faktem jem dużo owoców i warzyw - więc moze przez to :P Po 20 września myślę o wylocie na krótki urlop (warunkiem jest, że z ciążą będzie wszystko OK, będe już wówczas po pierwszych prenatalnych - 12 tydzień wypada u mnie w pierwszej dekadzie września). W ogóle to marze, aby ten pierwszy trymestr się już skończył. W tym drugim będę się pewniej czuła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×