Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Marcowe mamy 2016

Polecane posty

Gość gość
pomysl ze tak jak ja za 10 lat bedziesz miala dziecko idace do 4 klasy, juz ogarniete, samodzielne...pielegnujcie ten czas. tak szybko leic. i przepraszam. juz nie zasmiecam wam watku....tylko mi sie lezka w oku zakrecila ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam dziecko które ma już 11 lat i skończyło 4 klasę :p fakt pamiętam jak był malutki miał 45cm długości i 2450 g a teraz taki chłop .....i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mazia3
Co do pęcherza to mi też moja lekarz polecila żurawine;) i przeszło! Tylko, że ta jadlam w tabletkach i suszoną a do tego piłam herbatkę zurawinową i rozpuszczałam sok 100% z woda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie. Ja nie mialam zadnych doleglieosci. Nie bolalo nie pieklo. Tylko wyniki wdkazywaly bakterie. U mnie dzis w mocy masakra nie szlo spac. Chyba w sypialni tez kupie rolete zewnetrzna bo mam sypialnie od wschodu i juz od 6 rana daje slonce... Albo klimatyzator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, mnie też dołączcie do grupy na fb - Marta Mielec, na zdjęciu jestem w sesji ślubnej z mężem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga_850
Dlaczego nie mogę tego znaleźć na fb ? Jakie masz zdjęcie albo skąd jesteś żebym mogła Cię znaleźć? Co do wakacji to ja bez dziecka nie potrafiłabym wyjechać. Nie były by to dla mnie wakacje. Jak bym widziała inne dzieci bawiące się nad morzem to by mi serce pękło. Mój synek miał 3 miesiące jak pierwszy raz wyjechał. Nie ograniczam się w podróżach chociaż nie należał do tych spokojnych dzieci :) Na drugi rok już wykupuję wczasy na sierpień do Włoch. Z wszystkich krajów w których byłam ten wydaje mi sie najbardziej przyjazny dzieciom. Zachwyca mnie to że o 22 w restauracji rodzice z dziećmi siedzą , dzieci krzyczą nikogo to nie razi, nikt nie komentuje, wszędzie są place zabaw, krzesełka do karmienia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga_850
Marzena znalazłam Cię!!!! wysłałam zaproszenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja napisałam do Mazi na fb i zero odzewu:p kurcze mam nadzieje ze napisałam do właściwej osoby ;) u ciąg dalszy patelni:) ale siedzę siedze w domu i jest mi przyjemnie:) nawet posprzątalam co nieco. Dzięki Dzięki a info a pro po pęcherza; ) zrobię w poniedziałek jeszcze raz, może wyjdzie lepszy wynik;) do Pani z 2006 roku nie zaśmieca Pani, milo poczytać takie info! A czas niestety faktycznie szybko leci! Nie mogę się doczekać kolejnej wizyty, tj w czwartek;) juz będzie coś więcej widać, bo będzie to ostatni dzień 12 tyg. Kurcze za chwilę skończę 1 trymestr! W drugim chce wybrać się gdzieś w gorki słowackie, bo potem będę mieć przerwę konkretna a kochamy góry z mężem! W ogóle to zrezygnowalam z rowera. Tak mi brakuje jazdy. . Ale chucham żeby nic nie wywojowac.. co tam jeszcze się dość najezdze;) jak Wasze samopoczucie dzisiaj? Ja to nie czuje ze w ciąży jestem, nawet głowa odpuscila; ) aż chce się zyc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj też lepiej ale jak siedze w domu bo jest chłodno , na dworze koszmarnie gorąco jak w piekle ,ale to każdy dziś wie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość March Mother
Ja też siedzę w domu - jest całkiem chłodno i przyjemnie :) Byłam godzine temu na spacerze z psami i myślałam, że umrę z ciepła :( Pani z 2006 oczywiście, że Pani nie zaśmieca :) 2006 jest też dla mnie niezwykłym rokiem, bo to rok naszego ślubu (dziecię jak wszystko pójdzie dobrze urodzi się 10 lat po :P) Jeśli chodzi o ruch, to ja byłam bardzo aktywna - bieganie, pływanie, treningi Chodakowskiej, joga etc. Moja gin powiedziała abym na czas I trymestru przystopowała, a po 12 tyg będę mogła wrócić do tych lżejszych dyscyplin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez ćwiczyłam z chodakowska sporo, swego czasu schudłam z nią 10 kg a potem ćwiczyłam bo Lubie... czlowiek sie wkreca i potem czegos brakuje. Niestety odkąd przestałam się aktywnie ruszać cellulit się pokazał ;/ na czas ciąży zrezygnowalam z ćwiczeń i tylko stawiam na spacery. Po ciąży zaraz będę chciała walczyć z kg. Mężowi juz zastrzeglam ze godzinę dziennie musze mieć dla siebie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mazia3
Kora nic nie dostałam od Ciebie;) a wszystkie dziewczyny, które się odezwały to przyłączyłam do grupy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kora1987
hmm dZiwne... a na profilowym, masz okulary, skorzana (brazowa kurteczke)plus szalik?? dobre, jak napisalam do kogos obcego;) moze musze Cie zaprosic? zebys dostala zaproszenie... tak wlasnie widac, ze nie znam sie na fb;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry za malo zrozumialy jezyk-anaalbabetyzm wtorny:O bylam na spacerze, jak cudownie jest teraz na zewnatrz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My niedawno tez wrocilismy z nadworza. Bylismy podlac ogorki w ogrodku. Wczesniej bylismy u mojego taty na kawie. A wczesniej troche nad jeziorem a po obiedzie u tesciowej. Na dworze malo bo bylo goraco. Chcielismy nalac wody do basenu okazalo sie ze dziurawy a kupilismy go 2 mce temu i uzywalismy tylko przez 2 tyg... Trudno. Moj m szedl zamknac psa do kojca i idziemy spac. Mnie tez prosze dodac na fb karolina richert zdjecie w kostiumie. Komp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mazia3
Tak to ja ;) to wyślij zaproszenie Kora:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radosnakuleczka
Tez wyslalam ci zaproszenie na fb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej pozdrawiam z nad morza :) kurcze wszystkie się przenosicie na fb ja nie mam konta ale chyba coś zorganizuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, jak jest z tą grupa na fb? widac jej przynależność? O mojej ciąży nikt nic nie wie, wiec nie chciałabym, aby się dowiedzieli przez fejsa ;) Minus grupy jest taki, że będzie ona miała ograniczoną liczbę forumowiczek, a tutaj zawsze ktoś jeszcze może się dołączyć :) miłego dnia (chłodnego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź se wytarmos psioche :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pożyczka na Dowód bez Zaświadczeń http://www.kredytyt.pl od 100zł do 200.000zł Odbierz pieniądze! - Kredyty na Wakacje 2015 - kredyty przez internet, dla Firm - Kredyt na mieszkanie/hipotekę - Pożyczka na Samochód bez BIK, Chwilówki Wypełnij krótki wniosek a my do Ciebie bezpłatnie oddzwonimy i przestawimy najlepszą ofertę Kredytu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mazia3
Naprawdę nikt nic nie widzi tylko te osoby, które są dołączone :) Karolina, spróbuj mnie znaleźć jak dziewczyny to Cię dodam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mazia3
Na stronie 21 są moje dane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mazia3 ja też wysłałam Ci zaproszenie:) (Z.Sz.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×