Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Marcowe mamy 2016

Polecane posty

Gość margo 123
Mazia3 ja też poproszę o przyjęcie wysłałam Ci zaproszenie Małgorzata Książek ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uważam, że fajnie by było żeby w jednym miejscu. Ten fb jest niewidoczny. Sprawdziłam z innego konta;) tez się obawiałam. Jeżeli ktoś dodatkowo będzie chciał dołączyć odezwie się do którejś z dziewczyn, co dały ma siebie namiary;) z innej beczki niech się te upały skończą!idzie się wykończyć:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka _ Wrocław
Hej. Czy można się jeszcze podłączyć? Termin mam na około 16-17 marca 2016. 2 i pół roku temu miałam termin na początek marca ale synek się pospieszyl i urodziłam pod koniec lutego 2013 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba na 21 masz namiar na marzene z fb, znajdz i zapros na fb.ona Cie dolaczy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linka82
Szkoda że tak pusto zrobiło się na naszym forum,dziewczyny pouciekaly na facebooka, został ktoś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mazia3
Linka ja tu jeszcze zaglądam :) a nie chcesz do nas dołączyć na fb? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linka82
Hmmm szczerze,to kompletnie nie wiem jak do was dołączyć,czytałam posty z poprzednich stron ale dalej nie wiem co z tym facebookiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linka82
Niestety nie mogę znalezc waszej grumpy na fb w ogóle nie orientuje sie za bardzo w tych grupach,szulalam Mazi ale niestety nie mogę znalezc,szkoda ze pouciekalyscie.....:( powodzenia wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margonia35
linka znajdź : Marzena Cichecka ,Słupsk . blondynka w okularach ,na zdjęciu w tle jej mąż w niebieskiej koszuli w kratę i wyslij jej zaproszenie a ona cię dołaczy do grupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak nie potrafisz to napisz tutaj swoje dane , imie ,nazwisko , miejsce zamieszkania i ona cię zaprosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam :) Termin na 3.03.2016 r , a ostatnią miesiączkę miałam 28.05 Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia292
Jestem w 11 tygodniu a brzuch mam wielki jakbym była w 5 msc czy wy też tak macie? Nie przytyłam kilogramowo ale brzuch mam wielki. .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka _ Wrocław
Kasia292 mam ten sam problem. Biorę na wieczór espumisan i on trochę pomaga. Miałam tak w każdej ciąży i niestety mimo że jestem szczupła bardzo szybko po mnie widać że coś jest na rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linka82
Też szczególnie wieczorem brzuch mam mocno zaokrąglony,w środę zaczynam 13 tydzień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kora1987
LINKA I inne chętne dziewczyny do grupy na fb na 9 stronie forum kamila podała swojego maila. Możesz do niej prywatnie napisać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze powinno się angażować męża do badań by był przy nas gdy bada cipke i potem wspierał poród.Izolacja powoduje że faceci zdradzają w tym czasie i nie pomagają w domu nie rozumieją jak wygląda badanie cipki i poród.Polki sa w wiekszosci zacofane krępujac sie męża w takich chwilach.A mąż powinian nas wspierać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia292
Aśka Wrocław Ja też tak miałam w 1 ciąży ale teraz to wydaje mi się ze jest mega duży. Przed ciążą trochę biegałam chodziłam na zumbe a teraz się trochę boje bo ta fasolke. I usiadłam na tyłku to brzuch rośnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linka82
Akurat mój lekarz do którego chodziłam nie lubił jak w początku ciąży mąż był obecny podczas badania, więc mój mąż był ze mną dopiero przy badaniu polowkowym,co innego kwestia porodu -był cały czas obecny,nie wydaje mi sie żeby obecność męża była konieczna przy każdym badaniu lekarskim w trakcie ciąży,do kora -szczerze to rzadko korzystam z fb i mediów społecznościowym,osobiście wolę pisać na kafeterii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana2504
Trochę mnie nie było jeśli możecie dodajcie mnie do grupy na fb moje dane Anna Graszka Koluszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny, napisałam do Marzeny Cicheckiej na FB. Proszę rzuć okiem na folder inne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mazia3
Nic nie dostałam, wyślij najpierw zaproszenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linka82
Zagląda tu jeszcze ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martula89
Cześć Wam ja też jestem marcowa mama. Termin na 8 marca dzień kobiet☺ Byliśmy z mężem wczoraj u lekarza ale niestety nasz maluszek nie chciał pokazać co ma między nogami. 14 pazdziernika kolejna wizyta i juz musimy się dowiedziec☺ A Wy już znacie płeć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcowa_mama
Witajcie:) ja mam termin na 12 marca, przy ostatnim badaniu nic nie było widać między nóżkami więc najprawdopodobniej dziewczynka- przy następnej wizycie ( 12 październik) będę potwierdzać, bo wiadomo że z dziewczynkami różnie bywa:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulu22
Hej dziewczyny. Dolacznie do nas na fb kilka postów wyżej podane dane dziewczyny. Jak napiszecie to was doda :). Tez mam termin na 12 marca . Najprawdopodobniej chłopak . Idę we wtorek do lekarza mam nadzieje ze juz na 100% potwoerdziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny też mam termin na 12 marca jeszcze nie wiem czy będzie to chłopiec czy dziewczynka ;-) może dowiem się w przyszłą środę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie tu autorka tematu :-) życzę wam wszystkiego najlepszego ja przeszłam na.luty bo termin mi wyszedl na 29 lutego :-) liczyłam ze na 1.03 ale zapomnialam ze w 2016 luty ma 29 dni. Powodzenia !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×