Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Marcowe mamy 2016

Polecane posty

Gość kama_ku91
Dziewczyny, piszcie na Facebooku Kamila Kustra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 27Iwona27
Hej...to beznadziejne, ze aby do Was dołączyc trzeba dolączyc na FB..nie rozumiem dlaczego mam zupełnie obcym osobom przedstawiac odrazu na tacy kontakt do siebie, pokazac swoje zdjecia, meza, pozostałe dzieci. Bardzo chetnie dołączyłabym tutaj i na razie pozostała anonimowa..ale widzę, że temat został założony na kafeterii po to, by zaraz przenieść go na FB.. No cóż w tej ciąży najwyraźniej sobie nie poklikam, nie mam ochoty podawać obcym ludziom dostęp do siebie...i jeszcze pisac na publicznym forum jak sie nazywam i skąd jestem a każdy głupi może mnie odnaleźć..głupota.. A bardzo szkoda, bo dołączenie do jakiejś grupy i wspieranie się wzajemnie pomaga przetrwac milej okres ciąży, porodu a potem miło gawędzi się o dzieciach..no cóż może jestem starej daty..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina111999
Cześć dziewczyny :) Za mną już 18 tygodni- mam termin na 1 marca, od paru dni zaczęłam czuć jak mały mnie kopie ale to cudowne uczucie! Z wykształcenia jestem dietetykiem klinicznym i założyłam właśnie bloga na temat żywienia i sportu w ciąży (i po niej). Zapraszam serdecznie do odwiedzin na blogspocie: (adres : dietetykwciazy a końcówka znana :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linka82
Hej,fajnie ze znów ktoś.tu zaglada,osobiście wolę pisać na kafeterii ale nikt tu ostatnio nie zagladal,ja mam termin na 5 marca,lekarz co do płci powiedział ze na dwoj***abka wróżyla więc czekam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dietetykwciazy
Ja też trochę się obawiam, bo mi powiedziano podczas usg w 13 tygodniu że będzie chłopiec, nastawiliśmy się już na chłopca, następna wizyta z usg za 2 tygodnie - ciekawe, czy się nic nie zmieni (ja też miałam być chłopcem) :D ale wiadomo, sprzęt diagnostyczny lepszy niż kilkanaście lat temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga_850
27Iwona27- zapewniam Cię że oprócz naszej dwudziestki są też inne ciężarne w Polsce i możesz założyć własne forum albo zwerbować tutaj kolejne dziewczyny. Ja zraziłam się do publicznych wypowiedzi, bo zbyt dużo tutaj trolli i osób kłamiących i siejących zamęt. Nasza grupa na fb jest nadal otwarta dla nowych, nie ma wśród nas żadnej obłudy, wyśmiewania czy podszywania się więc kto co lubi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Obecnie piszę pracę dyplomową (studia na kierunku logopedia) dotyczącą wiedzy młodych rodziców na temat rozwoju mowy dziecka w ciągu pierwszego roku życia W związku z tym zwracam się do Was, jako do przyszłych Mam z prośbą o uzupełnienie ankiety (poprzez zaznaczenie kolorem w wersji elektronicznej formularza wybranej odpowiedzi). Sama też jestem mamą 8 miesięcznej Igi:) Ankiete wysyłam po wyrażeniu chęci wzięcia w niej udział mój email: e.zawilo@gmail.com Po otrzymaniu wypełnionych przez Was ankiet, prześlę materiały pomocnicze o tematyce prawidłowego rozwoju mowy malucha, jej uwarunkowań oraz zestaw ćwiczeń stymulujących. Czas wypełnienia ok 10 min - ankieta kierowana jest zarówno do mam jaki tatusiów (każdy wypełnia oddzielnie). Pozdrawiam i zachęcam do udziały w badaniach Ewelina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karina 1207
Witam:)jestem tu całkiem nowa:) termin na 9 marca,czekamy na dziewczynkę.niestety jestem leżąca mamą i mam nadzieję że doczekam się szczęśliwego rozwiązania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejka jestem tu nowa termin z om mam na. 2 marca a z usg wykonanego w 10 ryg i w 8 na 11 marca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszamy na Facebooku - Kamila Kustra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej . Ja mam termin na 2 marca:) Nie wiem czy chłopiec czy dziewczynka bo w 24 tyg. wyszedł chłopak a w 28 dziewczynka więc jestem w 32 i nie chciałam wiedzieć płci urodzi się to zobaczymy:) Tylko przeraża mnie położenie miednicowe maleństwa i skróconą szyjkę;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Jestem w 27 tygodniu i tez skrocila mi sie szyjka. I jestem przerażona ze nie dotrwam do końca. Agnieszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Będzie mi bardzo miło jeśli zechcecie Panie zajrzeć w link, który wkleję na dole. Znajdziecie tam coś miłego dla Waszych pociech, a konkretnie chodzi o kocyki i komplet (kołderka z poduszką niemowlęcą) do wózka. Być może jeszcze nie wszystkie macie skompletowaną wyprawkę :) Jako mama dwójki dzieci, która zmaga się z trudnościami związanymi z powrotem na rynek pracy, postanowiłam spróbować zrobić coś samodzielnie. Z góry dziękuję za zainteresowanie. W razie pytań, kontakt podany jest na aukcji. Pozdrawiam http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=4008315

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej marcowki jak się czujecie??Ja mam termin na 4marca,niby wszystko ok,tylko zelazo troche spadło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam termin na koniec marca, w święta. Marzę tylko o tym żeby nie przechodzić tej ciąży. Czy są jakieś sposoby na urodzenie. Czytałam, że jak się dużo chodzi, seks to można urodzić. Boję się, bo wszyscy w mojej rodzinie rodzą 1-2 tyg po terminie duże dzieci, a mnie już to męczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linka82
Hej dziewczyny,co tam u was?ja jeszcze 5 tygodni i będę miała drugą córkę,mąż ma trochę focha ze znowu córka ale co zrobić,ja sama się bardzo cieszę.niestety mam ogromny problem z bojącymi stawami.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jeszcze cztery tygodnie i będę tulic moja kochana córeczkę,a tak to mam mega zgage co rano i plecy mnie bola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tez macie uczucie twardego brzucha? I jest tu jakas mama której maleństwo caly dzien szaleje w brzuchu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurczakowaaa
Hej. Ja mam termin na koniec marca. Kończę 30 tydzień a mam silne skurcze. Szyjka 2,92mm a w 20tyg byla 4,08mm. Boje się przedwczesnego porodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnóstwo ślicznych, tanich, używanych angielskich ubranek w świetnym stanie! sklep internetowy http://e-rafix.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linka82
Twardy brzuch to mnie norma od dłuższego czasu ,zaczęłam 36 tydzień wiec tragedii nie będzie jak się wcześniej zacznie.Bierzecie żelazo,jak się po nim czujecie,mnie strasznie boli żołądek nie mogę wręcz wytrzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bralam żelazo tylko przez ok 2 tyg później juz odstawilam, bo wyniki byly duzo lepsze. Jedyne co mi dokucza to klucie u dole brzucha i ostatnio pojawily sie lekkie bole tak jakby miesiączkowe. Za dwa dni ide do lekarza, mam nadzieje ze szyjka się juz nie skraca. Boje sie ze moge urodzic wczesniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurczakowaa jak sie czujesz? Mi tez dokuczaja skurcze mimo iz przyjmuje magnez 4 razy dziennie i luteine 2x a do terminu jeszcze troche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurczakowaaa
Sa lepsze I gorsze dni. Dzis mialam sporo skurczy. W poniedzialek IDE do lekarza. Zaczelam 32 tydzien. Na dodatek mam niedoczynnosc tarczycy. Ostatnie objawy to bol jak na miesiaczke oraz takie jakby lekkie smyranie drapanie w pocheie jakkolwiek to brzmi. Szczegolnie wtedy gdy mala intensywnie sie rusza. A Ty hak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marcówki jak się czujecie?? Puchną wam dłonie i stopy?, Jak wyszedł wam wynik gbs ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurczakowaaa pierwszy i drugi wpis jako gosc z wczoraj to moj. Wiec objawy podobne do twoich. Bierzesz cos na te skurcze Agnieszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linka82
U mnie GBS niestety pozytywnie,więc czeka mnie antybiotyk podczas porodu.Ręce puchną tzn. palce bardzo,skurcze B-H dość często,w sobotę zacznę 38 tydzień....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Linka zazdroszcze ci ze to juz koncowka mi jeszcze sporo czasu zostalo, zaczynam dopiero 31 tydz. A czasami tak zle sie czuje ze mam dosc. Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×