Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy moja zona mogla uprawiac anal z innym?

Polecane posty

Gość A czemu bez napletka
Jesteś muslimem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnusLover
Nie jestem. Poddałem się zabiegowi ze względów higienicznych i jednocześnie teraz czerpię więcej przyjemności z seksu , więcej potrafię jej dać. Mi tak wygodniej. Z przyjemnością poznam spragnioną kobietę w wieku 35-60 lat.. miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli zaśmierdło ci pod napletem i musieli go obciąć? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Często zdarza się tak,że to co dostanie przypadkowy koleś ,mąż może tylko pomarzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poznam kobiete której mąż nie lubi anala a ona ma na to ochote.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W plenerze seks jest bardzo przyjemny. Polecam spróbować każdemu chociaż bo naprawdę warto dla tych nowych miłych doznań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jami80
Poznam parę 35-65 lat do 3kąta. Wy na pieska, ja pod spodem :) Tego między innymi szukam. jacekmi80@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość gość
Skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poznam panią która chce spróbować seksu analnego, zrobimy to delikatnie, czule, powolutku. Pozam też panią która ma doświadczenie i lubi taki seks a nie ma z kim, nie może z partnerem. Ja miły, kulturalny men 44 lata. Poznan, Leszno, okolice. Tel 690451992. Zapewniam dyskrecje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja Pani dlugo miala opory jesli chodzi o zabawy analne. Jak wieoszosc kobiet bała sie bólu. Takie wyobrażenie też popierala opiniami lobiet chociazby z tego forum. Dzis wiemy że to tylko blokada psychiczna i....brak umiejętnośc***artnera. Moge stwierdzic z całą stanowczoscia ze odpowiednie przegotowanie i wiedza czynią cuda. Napaleńcy co chcą od razu rozdziewiczyc analnie kobiete robia jej krzywde. Zrobilem to z kilkoma kobietami i kazda na 100% uznala ze pelna profeska bez bolu i mega przyjemnie. Po pierwsze. Oswojenie sie z dotykiem w tym miejscu. Najpierw robie masaz. Ciepla oliwka zachaczanie o okolice intymne podniecenie i przezwyczqjenie dotyku. Po drugie. Mocne nawilzenie i delikatna penetracja. Opuszek palca, jeden palec znow dotyk. Po trzecie nawilzanie wewnatrz i ruchy posuwiste, dwa paluszki. Bardzo pomocny jest maly wibrator, trzeba wiedziec jaka pozycja powoduje najwieksze rozluznienie miesni. Panowie nie pchajcie sie tam od razu swoim interesem. Moze dopiero za 2 lub 3 spotkaniem dojdzie do stosunku. Kazda kobieta jest inna sluchajcie co mowia i jak reaguja. Czesto jednoczesny masaz lechtaczki sprawia frajde kobiecie i pozwala jej na kojarzenie takiej zabawy od poczatku jako przyjemnosc. Chyba orgazm przy podwojnej penetracji jest najsilniejszy. Alko na rozluznienie jest ok ale nie zawsze jest mozliwosc. Wspolna gorąca kąpiel tez pomoze. Praktyka czynni mistrza ale obserwacja kobiety i odpowiednia reakcja na jej potrzeby to wlasciwy kierunek. To tak bardzo ogolnie jak ktos zyczy sobie szczegoly chetnie podpowiem. Masuje kobiety bo lubie a nie musze. Potem musze bo one to lubia;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpowiednie przygotowanie i nie ma obaw o ból.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zadowalam się analnie często wibratorem bo mąż nie chce tam wkładać bo mówiąc wprost to się brzydzi , zdarza się że w trakcie sexu włoży mi w tyłek korek analny i to wszystko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja narzeczona uprawiala sex analny z bylym przyznala mi sie , ja nie lubie tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kiedyś raz uprawiałem ten rodzaj seksu. Było przyjemnie i dla niej i dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odwieczny problem wolisz jeść głannno samemu czy tort z kolegami? Albo masz kobietę niechętną na nowości i przeciętny sex i wiesz że tylko z tobą albo masz sexy kobietę która pozwala na wszystko i lubi się bzykać a ty wiesz (częściej nie wiesz) że robi to też z innymi. Chyba nie sądzisz że taki wulkan zadowoli się tylko tobą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariobroi
Gdyby czytała to jakaś entuzjasta analu z lubelskiego Mój rozmiar to 20 dl 16 ob czekam na propozycję ze zdjęciem mariusz90d@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak jesteś dobry w te klocki i masz odpowoedniego dla niej zganiacza to jej wystarczy...do czasu jak zachce w grupie...wtedy bedziesz mial jeszcze wiecej atrakcji. A do autora...może zwyczajnie robiła sobie dobrze w te dziurke i ma wprawe...a ty sie doszukujesz jakiegos drugiego dna. 99% ludzi robi sobie dobrze...ten 1% nie może z różnych powodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomorze.

Dalej któraś chętna na anal na pomorzu? Niech poda maila. Mały ale szybki i zwinny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bolo

Ja kilka razy byłem kochankiem mężatek, dziwi mnie ich podejście ale tak jest i już, i nie chodzi tylko o anal ale o wszystkie fetysze i urozmaicenia. Nie wiem czemu ale dla meżow chcą być nieskazitelne, takie cnotki niewydymki, niech mąż myśli że ma porządną kobietę za to z kochankiem wszystko, wyuzdane eksperymenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luk

Poznam panią chętna która jest zaniedbywana przez faceta Krotoszyn Rawicz Ostrów Wielkopolski Kalisz Jarocin meil xxx2918@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zxxx1

Chętnie spotkam i poznam panią która jest chętna na anal.Wprowadze ją w inny świat Dolny śląsk Lubin i  okolice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hehe

Zdradza Cię pewnie z listonoszem .

Oni lubią w anal ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Też po 10 latach z żoną spróbowałem w dupkę.  Wchodził dość łatwo. Skakała na jeźdźca przodem i tyłem. Było super. Powtórzyliśmy to jeszcze kilka razy i potem długo, długo nic. Po roku zacząłem naciskać, że chciałbym jeszcze lecz ona powiedziała, że już nigdy tak nie będzie bo ją zwyczajnie ... boli. Zastanawiam się dlaczego za pierwszym razem tak łatwo poszło, no i jej też było dobrze bo widziałem jaka była nakręcona.  Czyżby ktoś wiercił ten otworek bez mojej wiedzy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×