Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Cała prawda o porządnych

Wielu porządnych facetów nie ma dziewczyny, bo czeka na piekność

Polecane posty

Gość gość
Autorka zapomniala dodac ze kobiety w tej kwestii sa duzo gorsze od nas ludzi. Mezczyzna zaspokoi sie przecietna kobieta z wygladu a kobieta czeka na ksiecia z bajki albo kogos kto wyglada jak ksiaze z bajki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam na to wyje....ne. Zawsze unikałem przypadkowego seksu, chociaż koledzy rębali co popadnie. Nie spałem z każdą dziewczyną z którą chodziłem, a odkąd poznałem moją żonę sypiam tylko z nią. Miałem mniej seksu niż moja żona, ale stwierdziła że z nikim nie robiła takich rzeczy jak ze mną.... Na powodzenie też nigdy nie narzekałem, ale są ciekawsze rzeczy w życiu niż seks i kobiety..... Wniosek końcowy - niw wolno nigdy generalizować !!! ludzie są różni i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten wątek to jedna z bardziej żenujących dyskusji na tym forum. Być może najbardziej. Dyskutanci reprezentują podobny poziom chamstwa, agresji,braku taktu, empatii. Brzydale/prawiki/ofermy/frustraci/onaniści zgrywający ludzi o "złotym sercu" których nikt jakoś nie chce odkryć(ciekawe dlaczego) oraz atrakcyjne(rzekomo) paniusie uważające się za 7-my cud świata/księżniczki/latawice dające na lewo i prawo facetom z kasą i pozycją społeczną(właściwie to prostytutki można by powiedzieć)/niezdolne do wyższych uczuć sex traktują jak sport. Obie strony to ludzkie szambo właściwie marnujące chleb i powietrze. Im mniej takich ludzi na świecie tym lepiej. Dobrze byłoby ich spędzić gdzieś razem żeby mogli się wyzagryzać nawzajem. Gdyby choć jedna osoba pisząca tu(poza mną oczywiście) użyła mózgu wiedziała by że atrakcyjność człowieka to kombinacja wielu czynników a szufladkowanie ludzi ze względu na ilość posiadanej kasy czy wygląd i na tej podstawie wybieranie partnera nikomu na dłuższą metę szczęścia nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O matulu, ja z tych i porządnych i całkiem przystojnych, na dodatek z niewielkimi wymaganiami. Moze byc nawet brzydka starczy że będzie posiadać kobiece biodra i nie będzie zbyt szczupła. Chyba połowa kobiet tak wygląda. I co? Dupa a nie moge sobie żadnej serca zaskarbić. Kobiety naprawde strasznie dziś wybrzydzają. Ale jestem dobrej myśli. Najważniejsze to być realistą Do głowy by mi nie przyszło że mogą istnieć brzydale szukający takiej 10/10. Nie znam takich przynajmniej. Moze jakas rozwódka z 3 dzieci takiego by takiego wzięła o ile ten będzie przynosić 15k na miesiąc w zębach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×