Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy myślicie, że różnica 6 lat w związku to dużo, jeżeli kobeita jest starsza?

Polecane posty

Gość gość
Do Gosciowy o 20.15. Moze zdradzac nie masz zamiaru ale obrazac innych umiesz rzucajac medyczne okreslenia z czapy. Zadbaj zeby twoj impotentem nie zostal bo na impotencji sie "znasz". A zalecenia puszczania sie cudzych mezow lepiej przemilcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reguł nie ma, ale moim zdaniem młodszy mężczyzna i tak zawsze pokaże swoją niedojrzałość, chodzi głównie o psychikę i wnętrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli kobieta jest starsza o 6 lat ,to różnica jest duża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość dziś Poczułaś się urażona i bardzo dobrze, przynajmniej poczułaś to samo co ludzie, których tu obrażasz. Odpisuję na Twoje posty w takim samym tonie złośliwości jaki bije od Ciebie. Nawet staram się używać dokładnie takich samych zwrotów aby nie dodawać nic od siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Glupota cie przerosla kobieto. Nikogo nie obrazam przeciwnie niz ty, bo charakterek masz wyjatkowo obrzydliwy. I daj spokoj pozostalym ludziom tu zagladajacym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość dziś Poczytaj sobie co to znaczy hipokryzja bo "glupota cie przerosla kobieto". Nikogo nie obrazam przeciwnie niz ty, bo "charakterek masz wyjatkowo obrzydliwy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie na osiedlu jest małżeństwo, którego historię znam z opowieści mamy - kiedy on miał lat 20 zakochał sie w swojej nauczycielce, która wówczas miała lat 30. Mają dwie córki, które też mają swoje rodziny i są szczęśliwą parą do dziś :). Ba - nawet nie widać różnicy. Byłam w szoku jak mama opowiedziała mi ich historię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prezydent Francji ma starsza żonę i wygrał wybory bo francozow nie obchodzi kto z kim żyję i z kim śpi to tylko polska patologia hejtuje jak kobieta starsza czy grubsza. Na A.Komorowska tez hejtowali a co to kogo obchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja ciotka jest starsza 8 lato od wujka a syn ich niedługo ma 18. Różnica nie duża jeżeli w głowie poukładane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiek nie jest przeszkodą dla miłości. Współczesna kobieta jest zupełnie bezuczuciowa w stosunku do mężczyzny – potrafi kochać niektóra jedynie swoje dziecko, ponieważ widzi w nim część siebie. Jeśli kobieta bierze ślub to ze względów finansowych, lub, gdy czuje mężczyznę pod sobą i cieszy się, że jest to piękne mieć pod sobą mężczyznę by móc go krytykować i poniżać wśród koleżanek. Niektóra starsza kobieta dla szpanu lub by wyglądać w społeczeństwie nie jako stara panna, bierze ślub, że niby ma powodzenie. Jeśli mężczyźnie zależy zrobi z niego ciotę, śmiecia. Jeśli mężczyźnie nie zależy to jej też. Kobiety upatrują sobie też mężczyzn, których trzeba spychać na bok bez względu na to czy jesteś piękny, bogaty i dobry. Bo kobieta jako wujek samo zło lubi statystyki i satysfakcje z tego, że jeśli mężczyzna jest uczuciowy i pragnie miłości i od dłuższego czasu tego nie ma i popełni samobójstwo, to tylko kobieta cieszy się nad wyższością kobiety. W mężczyźnie kobieta doszukuje się raz tego raz czegoś innego by móc być współczesną kobietą, czyli agentką SS. Więc jeśli jesteś normalnym mężczyzną, kobieta jest znudzona. Współczesnemu mężczyźnie pozostaje podniecić się chyba raz w miesiącu u prostytutki za 200 zł, lecz według mnie strasznie to podniecające i szkoda na te zdziry pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ci się baba trafiła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam koleżankę która jest 8 lat starsza od swojego faceta, nie mają z tym problemu, obydwoje są szczęśliwi, więc to chyba kwestia tego jak Ty się z tym czujesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9:54 Książę Karol tez ożenił się z Kamila mimo sprzeciwu matki i nic go nie powstrzymało. Ona też starsza od niego i spotkał się z dużą krytyka ale Brytyjczycy musieli to zaakceptować. Miłość nie patrzy na wiek. Tylko w Polsce to jest sensacja kiedy kobieta jest starsza. Są pary gdzie kobieta jest starsza ale tego się nie rozglasza i jak nie widać to nikt nie wie i ludzie żyją w spokoju. Najlepiej niech każdy żyję swoim życiem a życiem innych. Po drugie to nie każda kobieta zechce młodszego do związku wiec to tez jest dla facet wywyzszenie, że ona go chciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, często nie widać różnicy wieku bo facet z broda i wygląda starzej a ona szczuplutka, bez zmarszczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobieranie wg wieku miało sens w średniowieczu gdzie 16 latek był głową rodziny, a średnia wieku wynosiła 35 lat.. Dzisiaj kompletnie nie ma to znaczenia, wiek nie świadczy o dojrzałości, są kraje np. Francja, w których różnica nawet 15 letnia w związku jest rzeczą normalną ( kobieta ) co potwierdza nawet obecna para prezydencka. https://pozyczka-bez-zaswiadczen.pl/post/chwilowki-w-niemczech-online

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie takie 6 lat nie ma znaczenia, jeśli oboje sie kochają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie, zobaczcie kiedy ten wątek był rozpoczęty. Ponad dwa lata temu :). Pewnie ta kobieta już dawno się zdecydowała i nawet nie czyta tego co piszecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On zapewne już nie czyta ale czytają inni co mają podobnie wątpliwości. Wątek nadal żyje bo ludzie nadal tu pytają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JacekW
co wy piepszycie? Jak macie 20 lat to może różnica jest niewielka. Ja mam 54 lata jestem po rozwodzie i nie wyobrażam sobie związku z sześćdziesięciolatką. Każdy facet będzie dążył do młodszej, w ostateczności rówieśniczki. Stanie się to wcześniej, czy później... nooo chyba, że ma jakieś odchyłki ekshibicjonistyczne.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JacekW po części masz rację, ja jako kobieta mając 45 lat nie wyobrażam sobie być z mężczyzną parę lat starszym, w ostateczności mógłby być rówieśnik ale i tak wolę trochę młodszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JacekW
gość dziś ewidentnie zaprzeczasz naturze :) Wcześniej dojrzewacie, wcześnie wasza uroda przemija. Zaczniesz piaty krzyżyk, to oczka Ci się otworzą :P Co Ty wolisz, to facetów zupełnie nie interesuje :). Nooo... chyba, że gustujesz w żigolakach, w tym przypadku jestem gotów przyznać ci rację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JacekW mam męża dużo młodszego i jego wolę niż sfrustrowanych mężczyzn po 50ce. Mylisz pan ,że wieku po Tobie nie widać? Ciekawa jestem jaką to sobie młodą piękność przygarniesz? no chyba, że JackuW jesteś bardzo bogaty lub nieprzeciętnie inteligentny ale w jedno i drugie śmiem wątpić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość primjack
6 lat to chyba w sam raz u nas jest 18 lat różnicy ja mam 48 żona 30 i jest dobrze , mało tego jesteśmy z tego samego znaku zodiaku (jeśli ktoś w to wierzy to warto poczytać jak znaki zodiaku pasują do siebie ) i zaoszczędzamy na imprezach urodzinowych bo żona ma 1 ja 3 :) . Wg mnie nie ma znaczenia jaka jest różnica ważne jest jak wy siebie traktujecie i jak się ze sobą czujecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takiego starego sobie wzięła to musiała być nieźle nieszczęśliwa w życiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JacekW
gość dziś JacekW mam męża dużo młodszego i jego wolę niż sfrustrowanych mężczyzn po 50ce. Mylisz pan ,że wieku po Tobie nie widać? Ciekawa jestem jaką to sobie młodą piękność przygarniesz? no chyba, że JackuW jesteś bardzo bogaty lub nieprzeciętnie inteligentny ale w jedno i drugie śmiem wątpić x Widzę, że abstrakcyjne myślenie Cię nie opuszcza, co zresztą jest bardzo charakterystyczne dla kobiet w Twoim wieku. Nie znasz mnie, więc skąd te wnioski? Łudzisz się, że Twój wybranek nigdy pięćdziesiątki nie osiągnie.., hmmm, a może faktycznie na to liczysz, by mieć okazję do wymiany na młodszy model... Piękność to ja już miałem i to grubo ponad 20 lat, o 20 za długo. W pewnym wieku zmienia się tok myślenia, kończy się pogoń za wszystkim, jest czas na życie. To właśnie po 50-ce nic nie musisz, a wszystko możesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JacekW to nie ja jestem po rozwodzie ale pan . Ja nie zamierzam zmieniać męża na nowy model bo on i tak jest młodszy ode mnie, za to pan rozwiódł się z żoną już nie młodą a teraz szuka młodszej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×