Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy myślicie, że różnica 6 lat w związku to dużo, jeżeli kobeita jest starsza?

Polecane posty

Gość gość
ale nie za duża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość T7
w sam raz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem że nie duża różnica. Jestem młodszy i czekam... Czasami bywa ciężko, moja wybranka potrzebuje czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyrinka i T7 - dwudziestolatkowie to chlopcy ktorych malo interesuje urzadzanie mieszkania,koncepcje zagospodarowania ogrodow przydomowych czy tez zaplanowanie kiedy czas na dziecko i co mu zabezpieczyc w zyciu. Taki mlodzieniec to co najwyzej moze z kumplami obejrzec meczyk w telewizorze zapijajac piwkiem, skoczy na potancowe do pubu albo nierozerwalne wieczorki z komputerem ma. I moge powiedziec -to jest dla nich czas na takie sprawy. Odczepcie sie od nich, chyba ze istota tych "zwiazkow" jak sobie takie ryczace 30 i 40 -tki wyobrazaja to zwyczajnie runda w sypialni albo w krzakach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Proszę pani dwudziestolatkowie to są młodzi mężczyźni a nie dzieci no chyba, że pani takie ułomne dziecko w domu choduje. Znam wieku dwudziestoparolatków co mają już rodziny, poważnie myślą o życiu i nie chodzą z kumplami na piwo. Takich z pani opisu też jest dużo i oni nie nadają się do związku nawet z dużo młodszą kobietą a co tu mówić o starszej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ups chyba ktoś komuś na odcisk nadepnął.... : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do goscia o 22.00. Nie rzucaj slowami ktorych znaczenia nie pojmujesz do konca. I najwyrazniej na ulomnosc umyslowa cierpisz ty, bo mlodzi mezczyzni nie chcacy rzucac sie na "stare baby" ulomni nie sa ani troche. Nie zauwazylam kolejek w usc ani wielu zapowiedzi kosciele . Do zwiazku trzeba dojrzec i kazdy ma na to swoj czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszę o ułomnych chłopcach po 20ce co pozostają dziećmi nawet przekroczywszy 40kę. Założenie rodziny po 20 ce uważa pani za ułomne? Znam takich mężczyzn, mają już dzieci, żony niekoniecznie starsze, pracują, myślą o rodzinie, są dorośli. Znam też takich co są dobrze po 30ce, ich dziewczyny dużo młodsze a oni nadal za młodzi na założenie rodziny i piją piwo z kumplami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgodze sie z tym. Znajomi, bracia ok.30. Okolo 25 roku zycia wymienili partnerki na młodsze. Z tymi byli od czasu gimnazjum. Mineło kilka lat z 20 zrobiły sie dziewczyny, które chcą zobowiązań i bach niespodzianka już jedna z nich została wymieniona na młodszy model. Ciekawe czy jak bedą mieli 40 lat to tez sobie 20 wezmą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość wczoraj Tacy chłopcy po 20ce nie wiążą się ze starszymi od siebie kobietami. W związki ze starszymi mają mężczyźni po 20ce dla których ich rówieśniczki są jeszcze mentalnymi dziewczynkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Pewnie jestes stara baba, ktora zazdrosci kobietom, ktore wiaza sie z mlodszymi mezczyznami:D Jeszcze niedawno w wieku 20 lat wiekszosc kobiet i mezczyzn miala meza i byla w ciazy/miala dzieci, wiec Pani dziwaczne poglady nie pokrywaja sie ani z biologia ani rzeczywistoscia (nawet nie sa archaiczne a zwyczajnie glupawe). Niby dlaczego za dorosla uwaza sie osobe po ukonczniu 18/21 r.z.? Jak wedle pani 25 czy 29-letni mezczyzna to ograniczone dziecko co bawi sie tylko w gierki, to gratulacje. Ludzie w tym wieku pracuja, prowadza zycie, wiekszosc bierze slub, ma dzieci itp. Poza tym kilka lat to zadna roznica i super fajna na zwiazki, nawet lepiej jak dziewczyna jest w tym samym wieku lub troche starsza:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość T7
dajmy spokój gościowi z wczoraj z 22:00 :) grunt, że bywają związki, w których ludzie darzą się Miłością i to jest super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do goscia 13.33. W szkole polonistka mawiala czasem "maslo maslane" tak jak twoja opinia. Dwudziestolatkowie sie nie wiaza ale sie wiaza. Niech sobie wybieraja sami. Z odliczania metryki sa dorosli ludzie. Nie zmieni sie pojecia o zwiazkach dam po przejsciach bo jak dopadna mlodego to piac beda o walorach takich ukladow (sa one wedlug ich mniemania nadzwyczajne), a szczegolnie dlatego ze one same sa nadzwyczajne. I to nic ze maja lat 40 z przechodem bo wygladaja co najmniej na 15 lat mniej. I niech tak sobie mysla. Dorosli takie bajki pisane czytaja z przymruzeniem oczu obydwoch nawet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do goscia o 22.21. Nie jestem ani stara ani nie zazdroszcze zwiazkow takim "nadzwyczajnym sztuka" jak ty szczegolnie z mlodymi mezczyznami. Zachwycam sie mezczyznami wedlug wlasnej miary. I mam nadzieje ze mi tak zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zachwycam sie mezczyznami wedlug wlasnej miary. I mam nadzieje ze mi tak zostanie. X Jesteś właśnie zazdrosna o to, że kobietami w Twoim wieku zachwycają się dużo młodsi mężczyźni a Tobą nie. Jak kogoś nie stać na towar w górnej półki to zadowala się tą najniższą bo nie ma innego wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sloneczko zwiazki z mlodymi mezczyznami nie interesuja mnie wogole wiec twoje nadymanie sie i pouczanie mnie nic ci nie da. A o moje polki niech cie glowka nie boli. Sa dostatecznie wysoko. Cierpisz na brak zachwytu twoja osoba? Ja ci w tej sprawie nie pomoge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 lat to nie tak dużo pod warunkiem, że on ma 20 lat +, bo jeśli ma 16 no to sorry, ale.... smarkaczy związek by to był :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sloneczko zwiazki z mlodymi mezczyznami nie interesuja mnie wogole .... X To po co tu odpisujesz skoro temat Cię nie interesuje? Po co wylewasz morze jadu i złośliwości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc 9.33. Odpiernicz sie od mojej osoby. To ze nie przyjmuje takich zwiazkow nie oznacza ze nie moge sie na forum wypowiedziec zwlaszcza kiedy temat tego dotyczy. Nie pasuja ci zdania innych to zabieraj zabawki i do innej piaskownicy pomaszeruj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość dziś Zazdrosna babo jad wylewa się z Ciebie wiadrami, pokazałaś swoją górną półkę;) Pisz swoje denne uwagi ale już bez mojego odzewu;) Twoje życie musi być żałosne jak musisz tu koniecznie odreagować stres;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj znamy twoja niska miare i brak argumentow jestes hipokrytka i pewnie brzydula wiec nie masz wyboru ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ups! Obrazily sie "gwiazdy salonow i sypialni " rwane przez mlodych facetow. Same mowicie ze takie uklady sa na kazdym kroku a ja nawet jak lornete wezme to nie widze was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Ups! Obrazily sie "gwiazdy salonow i sypialni " rwane przez mlodych facetow. Same mowicie ze takie uklady sa na kazdym kroku a ja nawet jak lornete wezme to nie widze was. X Jak na razie to Ty gwiazdo kafeterii dajesz nam popis fochów i złośliwości w temacie, który całkowicie Ciebie nie dotyczy bo nie jesteś rwana przez nikogo. W Twoim otoczeniu Mariolek i Januszy takich małżeństw czy związków nie zobaczysz więc się nie wysilaj bo popsujesz sobie i tak już zaawansowaną ślepotę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zagotowala sie Gwiazda! Swoje frustracje trenuj na innych bo mnie twoje zdanie obchodzi tyle co temat prętkosci topnienia sniegu z ostatniej zimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Zagotowala sie Gwiazda! Swoje frustracje trenuj na innych bo mnie twoje zdanie obchodzi tyle co temat prętkosci topnienia sniegu z ostatniej zimy. X To po co tu wchodzisz Gwiazdo, czytasz i odpisujesz?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×