Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy myślicie, że różnica 6 lat w związku to dużo, jeżeli kobeita jest starsza?

Polecane posty

Gość gość
Gosc 16.28 ty kobieto to jestes glupia od urodzenia czy z czasem to nabylas? Nie interesuje mnie przed kim rozkladasz nogi i ile twoj ogier ma lat. Pasuje mu "stara torba" to niech sie nia bawi. Zyjcie sobie na wlasny rachunek . Mnie ten rachunek nie interesuje. Odpieprz sie od mojej osoby dopoki jeszcze mam cierpliwosc znosic twoje denne opinie i nie uzywam dosadnych okreslen wobec twojej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Gosc 16.28 ty kobieto to jestes glupia od urodzenia czy z czasem to nabylas? Nie interesuje mnie przed kim rozkladasz nogi i ile twoj ogier ma lat. Pasuje mu "stara torba" to niech sie nia bawi. Zyjcie sobie na wlasny rachunek . Mnie ten rachunek nie interesuje. Odpieprz sie od mojej osoby dopoki jeszcze mam cierpliwosc znosic twoje denne opinie i nie uzywam dosadnych okreslen wobec twojej osoby. X Stara chamko idz banany prostować, z butów słoma Ci wychodzi a zazdrość wykrzywiła Ci mózg. Tak bardzo nie obchodzi Cię moje życie erotyczne a co post czepiasz się go jak rzep psiego ogona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Niestety twoje wypowiedzi swiadcza jednoznacznie o twoim ograniczeniu umyslowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Stara to ty tu jestes, ty masz dorosle dziecko, ktore wedle twojego mniemana ma ci uslugiwac i robic to co ty wymyslisy:D Twoje obrazliwe zachowanie wskazuje na projekcje wlasnych zachowan na rozmowce - jest to jeden z mechanizow obronnych - polecam gleboka i dlugotrwala psychoterapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 lat róznicy to mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj .....Odpieprz sie od mojej osoby dopoki jeszcze mam cierpliwosc znosic twoje denne opinie i nie uzywam dosadnych okreslen wobec twojej osoby. X Myśli pani, że strasząc ludzi swoim chamskim zachowaniem wystraszy ich pani? Zrobi pani z siebie tylko jeszcze większą kretynkę niż zrobiła do teraz. Żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość T7
"A pan przecież zna prawo kultury – że dwie cywilizacje nie potrafią się dobrze poznać i zrozumieć.", Cesarz, R. Kapuściński Niechże sobie kobieta myśli co chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc 23.46. Twoja inteligencja jest jak mowia mlodzi "powalajaca". Twoje komentarze na moj temat i temat " mojego dziecka" to strzelanie kula w plot. Ale ty nawet za cwierc wieku nie polapiesz sie jak sie wyglupilas .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość wczoraj Za to pani inteligencja jest górnych lotów ale tych z pod budki z piwem. Nie ma pani ani klasy ani inteligencji, jedynie co pani potrafi to wszczynanie pyskówek i obrzucanie błotem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc 9.11. Nie pije piwa i pod budkami nie stoje. Obrazily sie DAMY za prawde? Trudno. Nikt nie mowil ze w zyciu bedzie latwo. Nawet ja musze znosic wasze obrazliwe komentarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość dziś Nie trzeba pić piwa pod budką żeby być podobnym do tych co tam burdy urządzają. Nikt tu pani wchodzić nie każe ale widocznie lubi pani awanturniczy styl życia i czytanie o sobie niepochlebnych wpisów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Gosc 9.11. Nie pije piwa i pod budkami nie stoje. Obrazily sie DAMY za prawde? Trudno. Nikt nie mowil ze w zyciu bedzie latwo. Nawet ja musze znosic wasze obrazliwe komentarze. X Cytując ciebie "ty kobieto to jestes glupia od urodzenia czy z czasem to nabylas?" Damo,ty też zaraz obrazisz się za prawdę bo jako kobieta również rozkladasz nogi przed jakimś ogierem, któremu odpowiada "stara torba".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyprostuje ci Pustaku ostatni raz myslenie. Nie hoduje w domu "ogiera" tylko normalnego mezczyzne . normalny jest bo mysli i dziala jak nalezy i nie musi robic za samca innego gatunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zawsze miałem słabość do nieco starszych dziewczyn. Mam 28 lat i od roku spotykam się prawie sześć lat starszą kobitką. Znajomi się trochę krzywo patrzą ale ja jestem zachwycony i to jest najważniejsze. Nie tylko jest piękna, inteligentna, zabawna ale niezmiernie pociągająca. Jestem w niej zakochany i cały czas nie przestaje mnie zachwycać, a w sferze intymnej, moje rówieśniczki nie dorastają jej do pięt, miałem okazje uprawiać seks z wieloma dziewczynami w wieku podobnym do mojego ale to zupełnie inna jakość. Więc uważam, że jeśli komuś podoba się starsza dziewczyna, czy kobietka, to nie ma się co zastanawiać tylko dać się prowadzić uczuciom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Wyprostuje ci Pustaku ostatni raz myslenie. Nie hoduje w domu "ogiera" tylko normalnego mezczyzne . normalny jest bo mysli i dziala jak nalezy i nie musi robic za samca innego gatunku X Ale dama się zbulwersowała, znowu słoma z butów wyszła. A hoduj sobie kogo tam chcesz i rozkładaj nogi przed kim tam chcesz. Ciesz się, że jeszcze ktoś chce taką "starą chamską torbę "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość dziś Naprawdę nie masz się czym chwalić, wychodowałaś sobie pantoflarza impotenta, a czy on jest normalny będąc z Tobą to śmiem w to wątpić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czepiasz sie innych Pustaku bo cie ogier przedmuchal i puscil w trabe? Zmien miejsce swoich sprawozdan. Frustracje wylewaj w unnym miejscu. Juz zchamilas tu innych wystarczajaco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sluchaj damo z wystającą słomą z butów, mój mąż jest ze mną i póki co na rozwód się nie zapowiada. Ja nie czepiam się normalnych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 34 moja partnerka 46 Jest między nami 12 lat różnicy. Od ponad 5 lat jesteśmy razem. Bariery są tylko w głowach ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc 19.38. Nie rozpedzaj sie z rzucaniem takiej diagnozy o impotentach. To choroba jest. A u ciebie jakas sexterapia jest ? Zapisujesz czy wystarczy tu zgloszenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość dziś Oddaj swojego impotenta na seksterapię jakiejś ładnej, młodszej koleżance, od razu go wyleczy. Ja nie mam zamiaru zdradzać męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W żadnym wypadku :) Liczy się miłość, a nie to, co powiedzą sąsiedzi :) Dajcie sobie szanse i zobaczcie jak to wyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety szybciej przechodzą menopauzę i wtedy sexu nie pragną.Stad róznica wieku jest niekorzystna dla mężczyzny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety po menopauzie z mojego otoczenia nadal mają seks. Kobieta zawsze może, nawet do późnej starości, mężczyzna chce ale zazwyczaj już nie może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od kiedy to seks jest najważniejszy w związku? Jak ludzie maja takie same zainteresowania, hobby, takie samo spojrzenie na świat to chyba bardziej jest wiążące niż sam seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9:20 Wprost przeciwnie. Wraz z menopauzą dopiero się kobiecie chce... Ach te hormony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×