Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy myślicie, że różnica 6 lat w związku to dużo, jeżeli kobeita jest starsza?

Polecane posty

Gość gość
Ja wiem po co tu wchodzi nasza Gwiazda kafererii;) Jej życie to jedna wielka porażka więc musi wylać swoje frustracje na forum publicznym w temacie, w którym zazdrości innym kobietem ;) Jest nieatrakcyjna, niewidzialna dla mężczyzn w każdym wieku, nie ma już dawno seksu choć głośno mówi, że seks w jej wieku to strata czasu to w środku spala się z zazdrości ;) To taka szara Mariolka co w życiu realnym musi być miła a w internecie anonimowo wylewa żółć i daje popis chamskim zachowaniem;) Jednym słowem Gwiazda kafe hahahaha Gwiazdo jak denerwuje Cię opinia o Tobie to idz pobawić się w piaskownicy a nie na forum publicznym;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jest to duża różnica, warto spróbować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Towarzystwo Wzajemnej Adoracji wydaje opinie o innych ludziach (kobietach). Wami sie ktos zachwyca? Zdecydowanie nie dlatego glosno robicie to same. Oprocz samozachwytu jeszcze dziala u was nawyk pouczania innych. A jaki poziom intelektualny u was widac po przyklejanych do tekstow buzkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Towarzystwo Wzajemnej Adoracji wydaje opinie o innych ludziach (kobietach). X Mariolko Gwiazdo ty nasza nie bądź do tego hipokrytką:) Sama wydajesz opinie o innych ludziach wylewając jad zwłaszcza na kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość dziś Myślałaś , że będą Cię głaskać po główce za hejt i wszczynanie pyskówek ? Żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość T7
Dajcie spokój. To tylko kafe. Dobrym wyjściem jest nie reagować na agresorów, i ich zaczepki. Tu i poza kafe. Tu na pewno nie trzeba ich tłumaczyć, ani tłumaczyć się przed kimś, kto za takim czy innym nikiem jątrzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam taka parę, ale ona miała 34 a on 29. "Dzieciakiem" trochę jest do tej pory, ma już 35 ;-) ale są zgodnym małżeństwem, mają dwójkę dzieci. Ona przy nim wygląda bardzo dobrze. Późna ciąża odmładza. Nie patrz na wiek, patrz na to, jak się przy nim czujesz - czy "opiekuje" się Tobą, czy jest odpowiedzialny, jednym słowem: dojrzały. Czy utrzyma rodzinę (razem z Tobą...). Jak dzieciak, to szkoda czasu. Poza tym - pewnie jeszcze uczy się, rzeczywiście rodzina może mieć coś przeciwko takiej "starej" ;-) dziewczynie. Jeśli planujecie małżeństwo, to jak najbardziej kontynuujcie :) Mój mąż jest starszy ode mnie o 8,5 roku, jestem bardzo szczęśliwa. On chyba też ;-) Dziecko urodziłam jak miałam 35,5, On 43. I jest super. Ale taka różnica ponoć uchodzi bezkarnie, gorzej w drugą stronę. Ja sama nie chciałam chłopaka młodszego ode mnie o rok czy 2 lata, ale ja sama miałam wtedy 18 lat - inna historia. A potem, po latach, myślałam - głupia byłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapomnialyscie Laski o metrykach? Pelna radosc dla matek chlopakow ktorzy przyprowadza ze soba taka "piekna i mloda inaczej" ktora wszystkich obok traktuje jak gamoni i wykazuje ze pomimo cyfr w numerze pesel jest mloda i wlasciwa dla mlodego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli ktos ma 14 a druga osoba 20 to tak. Bo to jest niesmaczne tym bardziej , że widać gołym okiem. Natomiast w starszym wieku to raczej normalna róznica. Ludzie na wiek nie patrza jeżeli się kochaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość dziś Dziecko nie musi zadowalać rodzicielki. Co mają zrobić dzieci, które okazują się homoseksualne? One tez mają stworzyć heteroseksualne związki aby zadowolić matki? A ich partnerzy/ki maja mieć wyrzuty sumienia bo nie są wymarzonym przez mamę partnerem/ką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlaluna
Zgadzam sie z tym droga Julitko,dwoje doroslych ludzi jako para,badz malzenstwo to naturalna sprawa bez wzgledu na metryke,sa rozne zwiazki,jednakże moim zdaniem dotyczy to pelnoletnich ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Moja synowa jest 8 lat starsza od syna i skoro mu to nie przeszkadza, to mi tym bardziej. Jest dobra i miła, dobrze się dogadują, nic do niej nie mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćesmeralda
Ja natomiast mam pieklo bo rodzina mojego meza,rodzenstwo,wszyscy odwrocili sie od nas calkowicie,bo ja jestem starsza o 4lata i z dzieckiem,przed slubem bylismy piec lat,wtracali sie dokuczali buntowali meza,jeszcze wtedy narzeczonego,na zareczyny nie przyszli,nie dali mi zadnej szansy mimo ze koscielny wzielismy,tylko zal przez czekanie,stres ja nie zaszlam do tej pory w ciaze,mamy39i43lata wiec brak szans,a jego rodzina jest nam wroga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do goscia 18.48. Tu nie ma tematu tolerancji przez rodzica homoseksualnego dziecka tylko normalnego mezczyzny i kobiety. Na to lekarstwa nie ma i zmienic potrzeby partnerow seksualnych na inna plec poprostu sie nie da. A wracajac do tematu rodzic-dziecko -jesli twoje potomstwo ma ciebie gdzies bo nie musi wypelniac planow zyciowych i wizji rodzicow to ci gratuluje nauki wpojonej dzieciom . Zwlaszcza podejscia do zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie kolo wzajemnej adoracji a zupelnie normalne i pelne szacunku podejscie do innych ludzi. Jak dorosli ludzie kochaja sie, to tylko ich sprawa i nikt nie prawa wtracac sie czy zagladac do lozka. Ty jestes widac brzydka i strasznie sfrustrowana kobieta, zapewne zazdrosna o powodzenie innych kobiet. Takich par w moim towarystkie jest b. wiele - kilka lat to zadna roznica i to samo pokolenie, super dobranie. Nawet pewnie nie wiesz, ze w przypadku wielu par jest kilka lat roznc, poniewac roznicy nie widac. Pary o ktorych przynajmniej pewnie slyszala a gdzie kobiety jest mlodsza, to np. niedawny slub milionera prezesa Snapchata MMirranda Kerr, Malgorzata Korzuchowska z mezem, Katarzyna Bujakiewicz z mezem, Shakira, Tina Turner, nawet Anja Przybylska byl starsza od meza itp. itd. Swoja droga wszystkie kobiety Einsteina byly od niego starsze:p a ty musisz byc bardzo malostkowa i sfrustrowana, ze Cie to tak kluje. Nic Ci do tego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Teraz to juz odjechalas calkowcie:D Bralas/pilas cos? Dorosle dzieci nie sa od tego aby wypelniac wizje zycia stworzone dla nich przez nadgorliwych rodzicow:D Rodzice wychowuja dzieci dla swiata a nie dla siebie (chyba, ze sa egoistami i chca zrobic z DOROSLEGO dziecka sluzaca wypelniajaca chore pomysly rodzicow). DAJ ZYC SWOIM DZIECIOM I ZAJMIJ SIE SOBA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Filozofki -mordeczki sie odezwaly! Co tak was boli kiedy ludzie wyrazaja negatywne opinie o takich zwiazkach? Ja kilka takich zwiazkow znam i wiem co mowie. Zachwyty i opiewanie zalet takich ukladow zostawcie na wlasny uzytek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Prawda w oczy kole! Znam wiele takich zwiazkow i sa bardzo udane:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zajmij sie soba stara dewotko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a znasz pewnie z widzenia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a znasz pewnie z widzenia:D stara baba a glupia i jeszcze ewidentnie mocno srustrowana. proponuje dlugotrwala psychoterapie , inaczej nikt z toba nie wytrzyma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś To ty od "mondrego" wychowania dzieci aby wykonwaly twoje rozkazy w zyciu doroslym:D:D:D lecz sie stara babo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Filozofki -mordeczki sie odezwaly! Co tak was boli kiedy ludzie wyrazaja negatywne opinie o takich zwiazkach? Ja kilka takich zwiazkow znam i wiem co mowie. Zachwyty i opiewanie zalet takich ukladow zostawcie na wlasny uzytek. X A co Ciebie tak boli, że nie mamy nic przeciwko takim związkom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam w związku z 3 lata młodszym . Ja zaczynaliśmy on miał 19 ja 22 . Śmieszne jak jak miał te 19 , 20 to był taki dojrzały , plany na przyszłość itp szkoda że jak już miał 25 to mu przeszło bo on biedaczek nie jest gotów na tak poważny związek , że nie wie kiedy będzie chciał założyć rodzinę i mi podziękował. Mieszkaliśmy razem , remont domu i wszystko zaczynam na nowo. Dodam jeszcze że po roku chciał wrócić bo jak twierdzi dojrzał nawet do ślubu i dzieci ale ja dziękuję . Dodam jeszcze że już tak raz mnie zostawił ale wróciłam. Jednak reguły nie ma . Młodzi są niedojrzali a starsi rzucają żonę dla młodszej często także nie ma się co zbytnio angażować bo zawsze może odbić . Czy facetowi czy kobiecie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie szanowne Filozofki- nie boli mnie . Za to was bardzo boli ze jestem innego zdania. Nikomu pod kiecki i do rozporkow nie zagladam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy człowiek, to coś w ogóle nieporównywalnego! Standardów nie ma. Żyję z kobietą 5 lat starszą. Podobno kobiety żyją dłużej, więc cieszę się z tego. Mam 57 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wszystkim, którzy myślą inaczej, współczuję. Znaleźliście się w nieodpowiednim miejscu, w nieodpowiednim czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2017.05.28 Wyrinka i T7 - dwudziestolatkowie to chlopcy..... X Jak taki dwudziestopatoletni chłopiec zbalamuci Twoją 14 letnią córkę to nie pójdziesz do sądu bo przecież dziecko kopulowało z dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie szanowne Filozofki- nie boli mnie . Za to was bardzo boli ze jestem innego zdania. Nikomu pod kiecki i do rozporkow nie zagladam. X Swoimi wpisami dajesz świadectwo, że właśnie zaglądasz ludziom do łóżka. Nie musisz popierać takich związków ale przynajmiej toleruj i nie wtrącaj się w cudze życie, bo nikt w Twoje z butami nie wchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×