Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy myślicie, że różnica 6 lat w związku to dużo, jeżeli kobeita jest starsza?

Polecane posty

Gość gość
Gość 13.21. Wcale nie znaczy ze ciebie przemądrzala kobieto nie pusci w trąbe ten sporo mlodszy mąż! Poprzestawiał ci się porzadek natury ale życze ci dlugiego trwania w takim blogim myśleniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość Proszę lepiej pilnować swojego męża bo możliwe, że wyląduje pani tak jak żona JackaW, nawet młodość i uroda małżonki oraz 20 lat stażu nie zatrzymało go przy żonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spokojnie kobietko! Nie ekscytuj sie sytuacjami w cudzych gniazdach domowych. Pilnujemy siebie bez potrzeby pilnowania przez innych. Zgubilas watek nowoczesnosci i 21 wieku. Jestes nowoczesna jak tobie pasuje ale jak rozlozy sie innym zwiazek to winny jest chlop. Patrz tutaj JacekW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spokojnie kobietko! Nie ekscytuj sie sytuacjami w cudzych gniazdach domowych. Pilnujemy siebie bez potrzeby pilnowania przez innych. x "Wcale nie znaczy ze ciebie przemądrzala kobieto nie pusci w trąbe ten sporo mlodszy mąż!" xx Proszę najpierw dostosować się do własnych mądrości a później pouczać innych. xxx Zgubilas watek nowoczesnosci i 21 wieku. Jestes nowoczesna jak tobie pasuje ale jak rozlozy sie innym zwiazek to winny jest chlop. Patrz tutaj JacekW. x Pan JacekW sam napisał (używając Twoich zwrotów) ,ze" puścił żonę w trąbę" po 20 latach i o 20 za późno, choć była pięknością. "Piękność to ja już miałem i to grubo ponad 20 lat, o 20 za długo" Mnie nie obchodzi z jakich powodów i kto był winny, fakt jest faktem, JacekW rozwiódł się z żoną i jej uroda, młodość oraz staż małżeński nie powstrzymały go przed tym krokiem. Próbuje pani za każdym razem zbić mnie z tropu strasząc odejściem mojego męża, myśląc, ze mam na nosie różowe okulary i żyje w jakimś matrixsie. Nie, nie za starszy mnie pani bo właśnie żyjąc w 21 wieku jestem świadoma tego ,ze małżeństwa nie trwają wiecznie i ani uroda , ani wiek nie maja tu znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie strasze cie kobieto za to ty robisz szmate z kazdego kto inne zdanie ma na zycie i wcale sie nie zachwyca toba i twoim zwiazkiem. Nie intetesuje mnie jaka jestes "piekna i madra" wiec nie wlaz nikomu do alkowy. Zyj sobie jak uwazasz i jak chcesz. A z jakich powodow ludzie sie lacza lub rozchodza to ich sprawy. Pouczaj swoje dzieci jesli je masz. Jak beda chcieli ludzie zrobic rachunki sumienia to ksiadz i konfesjonal. Ty sie tak rozpedzilas ze zapomniałas o nie posiadaniu takich uprawnien a wyliczasz ludziom grzechy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weź kobieto najpierw jakieś tabletki na uspokojenie a później pisz komentarze na kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JacekW
gość dziś Gość Proszę lepiej pilnować swojego męża bo możliwe, że wyląduje pani tak jak żona JackaW, nawet młodość i uroda małżonki oraz 20 lat stażu nie zatrzymało go przy żonie. x gość dziś Pan JacekW sam napisał (używając Twoich zwrotów) ,ze" puścił żonę w trąbę" po 20 latach i o 20 za późno, choć była pięknością. "Piękność to ja już miałem i to grubo ponad 20 lat, o 20 za długo" Mnie nie obchodzi z jakich powodów i kto był winny, fakt jest faktem, JacekW rozwiódł się z żoną i jej uroda, młodość oraz staż małżeński nie powstrzymały go przed tym krokiem. xxxxxxxxxxxxxxxxx Ludzie czy wy umiecie czytać ze zrozumieniem? Jaką trąbę? Czy mówi Wam coś to, że sąd orzekł wyłączną winę pozwanej? Napisałem, że byłą pięknością- modelką..., która przyprawiała i cały czas rogi, dla mnie dom i rodzina była najważniejsza. Dla niej ciągle było za mało, miała wszystko... ehhh szkoda słów... Staż małżeński nie ma tu nic do rzeczy... Aha, jeżeli to jesteś Ty anonimowa 45-latko adwersarko moich konwersacji, to wierzę, że Twój młodociany ukochany, po pięćdziesiątce będzie Ci tak uwielbiał jak teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Ja uważam że gdy kobieta jest starsza to porażka gdy zaczniecie się starzeć to te zmarszczki kobiety są przerażające dla jeszcze w miarę młodego mężczyzny, razem gdzieś później iść to zawsze trochę głupio dla faceta a i życie intymne robi się kiepskie. Moja pani miała 4 lata więcej i jestem szczęśliwy że niedawno z nią zerwałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JacekW Przepraszam pana za insynuacje. Nie miałam zamiaru pana szkalować czy obrażać. Jest pan zapewne fajnym mężczyzną i życzę panu znalezienia dobrej kochającej kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 23 lata ona miała 35 byliśmy naprawdę szczęśliwi przez dwa lata nikt mi się tak nie podobał i nie kręcił w życiu jsk ona. Rozmowy trwały godzinami ciaglr o czym gadaliśmy nigdy mi się tak związek cudownie nie układał.zycie łóżkowe też cudowne. Nigdy tak nie byłem szcxesliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie zwiazki nie maja przyszlosci. Mezczyzna musi byc starszy dla dobra kobiety!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość T7
a wydawałoby się, że dla dobra kobiety wystarczyłoby, żeby mężczyzna był inteligentny, szanował siebie i ją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli mężczyzna jest dojrzały jak na swój wiek, to różnica jak najbardziej nie ma żadnego znaczenia. Co doskonale udowadnia prezydent Francji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również sądzę że jak facet wie czego szuka i kogo kocham to wiek nie jest przeszkodą :) Moja ukochana jest właśnie starsza ode mnie jak w temacie i wiem że chcę tylko Ją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem w związku gdzie jest pomiędzy nami 8 lat różnicy.. ja mam 37 a mój narzeczony 29 jesteśmy bardzo szczęśliwi, nie czujemy tego absolutnie. On jest dojrzały a ja na swój wiek nie wyglądam ani się nie czuje . Myślę że jeśli naprawdę trafi się na swoją drugą połówkę to różnica wieku nie stoi na przeszkodzie.. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety jestescie w takim wieku ze juz dawno bajki powinny wywietrzec wam z głowek a jednak nie. Moze troszke pohamujecie swoje zachwyty zwlaszcza nad swoimi walorami i wdziekami wciskajac historie ze w wieku czterdziestu paru lat trzydziestoletni kochanek czy juz nawet mąż jest zachwycony bo jego kobieta mu wmawia jaka to wciaz piękna mloda i swierzutka. Do duzego lustra podejsc prosze szanowne panie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie tak jak pisze gość dziś , takie związki skazane są na porażkę, choć nie przeczę, że od tej reguły bywają wyjątki, ale to bardzo sporadyczne. Wszystko jest OK, gdy ciała jeszcze jędrne, po 50ce kobieta jaka piękną za młodu by nie była, ulega zębowi czasu, zmarszczki są nie ubłagane i naprawdę facet musi być herosem, żeby w wieku 50 lat dalej być zafascynowanym 60cio latką. Zawsze będzie szukał młodszej, bo sex dla dzisiejszego 50latka to bułka z masłem. Te wszystkie ahy, ohy, w postach to panie w wieku 30-40 lat, które na seksik wyhaczyły 25 letniego małolata i myślą, że złapały pana boga za sutannę :) Poczekajcie na moment gdy wasi faceci zbliżą się do 50tki... Prezydentowa Francji jest po dziesiątkach operacji z toną tapety i w TV wygląda super sexi, nie chociażbyście jej zobaczyć rano :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...swierzutka.... hahahahaha, to jakiś nowy język polski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prezydentowa Francji jest po dziesiątkach operacji z toną tapety i w TV wygląda super sexi, nie chociażbyście jej zobaczyć rano x Ciekawe skąd te informacje? Francuzi podziwiają ją za dobry styl i zdrowy tryb życia oraz za to ,że nie robi sobie operacji plastycznych. Prezydent Francji widzi ją codziennie rano i jakoś nad tym nie ubolewa tak jak Ty a wręcz przeciwnie nadal widać ,że jest w niej bardzo zakochany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tak i nie. Zleży jaki on jest. Jeśli to facet z jajami-bez kompleksów wiedzący czego chce od życia. To ani ta, ani żadna inna różnica, nie zrobi mu różnicy :) Pytanie po co on zwraca uwagę na starszą? Bardzo często bywa tak, że w ten sposób pragnie uleczyć swoje nadszarpnięte ego i może dowiedzieć czegoś nowego o sobie? Sprawdziany i testy a on dalej nic nie wie, niczego nie jest pewien. Rzadziej bywa tak że ona zauroczyła go sobą na dobre i złe-czego jest pewien i dałby się za to pokroić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w ogóle to w tym wieku jeszcze niewiele się o sobie wie. Wie się więcej mając już jakieś doświadczenie i staż z kobietami. Dopiero po latach, robiąc bilans można ocenić, jakie one były i która z nich zasługiwała na więcej. Ja np. miałam wielu dużo młodszych mężczyzn i zawsze po wielu latach szukali ze mną kontaktu-co świadczy chyba dobrze o mnie . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja np. miałam wielu dużo młodszych mężczyzn i zawsze po wielu latach szukali ze mną kontaktu-co świadczy chyba dobrze o mnie . x widocznie mało brałaś, za tanią kase też bym szukał :classic_cool:Na pewno świadczy dobrze o tobie :P Szczególnie rozwalona szpara :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bilans, która była większa kurwą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem po co sie nad tym zastanawiac... skoro sa takie pary ze kobieta jest starsza, to znaczy ze c****ekni wiecznie mlodzi mezczyzni nie mieli opcji na 10 lat mlodsze modelki.... bo skoro mlodzi mezczyzni sa tacy fantastyczni jak z brazylijskiej telenoweli to nie rozumiem po co patrzyli na te starsze (paskudne, obwisle itd itd) kobiety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakoś nie mogę znaleźć postu, w którym jakaś kafeterianka opisuję swojego partnera jako brazylijskiego amanta. Jest wiele o cechach charakteru a nic o wyglądzie ale co ja tam wiem, pewnie czytać nie umiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polacy to pisza o sobie tak, jakby po 30stce z kazdego sie robil bóg grecki :D a prawda wyglada inaczej - dziedziejecie, siwiejecie albo lysiejecie, brzuchy macie i tyle z bogów seksu. Taka 20sta sie czuje z wami jak z ojcem wlasnym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×