Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy myślicie, że różnica 6 lat w związku to dużo, jeżeli kobeita jest starsza?

Polecane posty

Gość gość
Ja byłem z 6 lat starszą... teraz mam żone o 6 lat młodszą...Czyli między moją obecną a byłą jest 12 lat różnicy. Po latach korzystniej wygląda moja żona. Ma 38 lat, mamy 2 dzieci (jedno malutkie). Moja była ma 50 lat, to mógłbym pomarzyć o 2 dziecku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKKuuu
ja mam 35 lat, mój narzeczony 29. Poznalismy się jak on miał 26, ja 31. Kiedy zaczepił mnie na dyskotece, myślał, ze mam ok 25 i chwilę zył w tej niewiedzy, jadnak po paru spotkaniach przyznałam mu się, ze jestem 6 lat starsza. Hmmm powiem tak mi osobiście wydaje się to dużo, ale nam jest dobrze to przecież nie będę z nim zrywała :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od 3 lat jestem z kobietą ode mnie starszą o 6 lat i uważam że nie jest to duża różnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobita ma 32 a ja 26 :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To żaden problem taka różnica wiekowa. Sama lubię młodszych są tacy pociągający. A teraz znalazłam tą stronę https://goo.gl/QHLEPu. I wiecie co czuję jak tam wchodzę? Wy też tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Emilko co jest dla ponad trzydziestoletniej kobiety pociągające w dwudziestolatku? Jak już pracuje to wieczorkiem skacze na piwko do pubu z kumplami albo szaliczek i zasuwa na meczyk. jak juz obleci te okazje i nie czuje potrzeby wyjścia to komputer : gry i czaty do ciemnej nocy. I wiesz co ci powiem- póki co im wolno to robić bo to dla nich czas na takie "obowiązki" młodej duszy. A u ciebie czas na nabranie oleju w głowie.Bajek o "księżniczkach" już chłopaki nie czytają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Emilko co jest dla ponad trzydziestoletniej kobiety pociągające w dwudziestolatku? x Akurat w przypadku Emilki to jest to młode ciało ;) i nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty szmato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mieszkam w Canadzie. z doswiadczenia moich kolezanek z pracy widze ze kobieta powinna byc duzo mlodsza,mezczyzna starszy juz sie wyszumi I jest bardzo dobrym mezem I ojcem. mowilam to moim corkom ,ale nie sluchaly I teraz maja problem malzenskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
według mnie liczy się tylko miłość;/ nie ważny jest wiek czy bogactwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak kobieta ma prawie 40 lat a facet 25 ? I kobieta jest po rozwodzie z dwoje dzieci ? Co kieruje takim facetem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może po części tak , w sferze seksualne nie ma ale myślę ze psychologicznej ma , u mężczyzny młodszego to uwidacznia się w jego zachowaniu (dziecinnym)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xena
Mysle, ze to nie gra zadnej roli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mama była starsza od mojego taty o 14 lat. Przeżyli ze sobą 33 lata, do Jej śmierci. Jeśli uczucie jest prawdziwe, to nawet taka różnica wieku nie jest przeszkodą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sam mam teraz 20lat a moja partnerka 36.Jesteśmy 2 lata razem. We Wrzesień bierzemy ślub.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli Wam jest tak dobrze to jaki problem,jak nie spróbujesz to się nie dowiesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2017.07.09 Sam mam teraz 20lat a moja partnerka 36.Jesteśmy 2 lata razem. We Wrzesień bierzemy ślub. x A dlaczego nie chciałeś młodszej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do goscia z 9.07. 22.21 moze i chlopaku jestes pelnoletni ale na pewno nie w pelni rozumu. Zastanow sie najpierw co chcesz zrobic bo do wrzesnia chwile jeszcze masz. Na rozumek twojej partnerki nie ma co liczyc. Moze ty jeszcze zdazysz przemyslec i zrobisz jak nalezy. Chyba ze idziesz na uklad "sponsorowany" i chcesz zeby ci inni zazdroscili wygodnego gniazdka. Wtedy mozna krotko podsumawac "brawo Ty"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak bardzo współczujecie chłopakowi, który bierze ślub ze straszą? No tak, kobieta zawsze jest tą złą, podłą, nic nie wartą i niech ją diabli wezmą... A mnie jest żal tej dziewczyny. 36 lat to jeszcze dobry czas. Jak wytrzymają 10 lat, to on będzie miał swój złoty czas, a ona będzie już po zawodach. Za młoda na samotność, za stara na nowy związek. Dlatego według mnie wiązanie się z młodszym facetem to dramat dla kobiety. Nie znam związku z różnicą wieku, który skończyłby się źle dla niego, dobrze dla niej. Dlatego radzę dobrze się zastanowić przed dłuższym wiązaniem się z młodszym. I ostrzegam przed myśleniem: my jesteśmy wyjątkowi, nas to nie dotyczy. Też tak kiedyś myślałam. To ja odeszłam od niego, ale to on sprawił, że bycie z nim stało się dramatem. No i on jest w kwiecie wieku, a ja już po zawodach i sama. Nie chodzi o to czy żałuję. Po prostu nie warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia Glass
Gdyby ja była tobą to nie kłopot tym bardziej że wygląda na więcej niż 22 lata !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roza85
Nie ma reguly... moj facet mial 22 lata a ja 28 jak sie poznalismy. jednak nie jest to do konca udany zwiazek. Przedewszystkim...jesli ma jakies nalogi to AUT z nim. Zadnych popijawek, zadnego jaranka skuna czy co gorzej twardych narkotykow. Jesli cie nie szanuje czy ubliza TO TEZ AUT. I jest jeszcze jeden bardzo wazny aspekt. Jesli jest maminsynkiem to tez AUT. A poza tym. Wiek nie gra zadnej roli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roza85
i jeszcze faceci chorobliwie zazdrosni lub lezacy na kanapie nalogowo tez AUT...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×