Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy myślicie, że różnica 6 lat w związku to dużo, jeżeli kobeita jest starsza?

Polecane posty

Gość gość
ze mna chca sie umawiac duzo mlodsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościówa 15.14. Bez wątpienia 80% na ciebie leci bo mniemam że i ty jak dosiadasz miotły to bez dopalaczy łapiesz wysoki poziom przelotu! Dropsy i turlanie! Od razu na miotle 15 lat mniej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co to za roznica, 6 lat roznicy to nie jest duzo, moja siostra ma faceta od 8 lat, poznali sie jak on mial 20, ona 26, maja rodzine, kochaja sie, wiec tu nie ma reguly, patrzac na nich wcale nie widac ze on jest mlodszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam dużo młodszego męża i jestem szczęśliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fuuuj, starsze kobiety to tylko dla desperatów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrozka77
www.wrozkabonita.wizytowka.pl - Tarot, wróżby, progoza na przyszłośc, rozkłady partnerskie, biznesowe, zdrowotne, finansowe, trudne wybory, zakręty życiowe, długi i rozprawy sądowe.Rytuały miłosne,powrót partnera,blokada na kochanke, oczyszczanie aury, odnajdywanie zaginionych rzeczy i zwierząt. Zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj a takie 48latki jak Jennifer Lopez albo Jennifer Aniston tez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te mają mnóstwo kasy na operacje plastyczne i na wydawanie jej też na utrzymanków. Co ty się porównujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś akurat te dwie nie maja operacji plastycznych a ich faceci maja wiecej kasy od nich,jak kobieta dba o siebie,cwiczy to bedzie dlugo wygladac dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzis 14.21. Troche moze wygladac lepiej ale nie szalej. Stare jest zawsze stare ze wskazaniem na starzenie sie. Nie podniecaj sie istoto i bajek nie opowiadaj innym o wyjatkowosci tych co wlasnie zlapaly mlodych samcow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś mloda tez bedzie stara gadasz tak jakby facet musial zamieniac ciagle na mlodsze,jak kocham wiem nie jest przeszkoda,ja mam mlodszego partnera i sie bardzo kochamy,planujemy dziecko a nawet dwojke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeden mlodszy facet chce sie ze mna umowic.ale ja sie boje.on mowi ze go bardziej pociagaja starsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzis 18.08. I to twoj kolejny zyciowy sukces ze planujecie, poza pierwszym sukcesem zawracania glowy i d...y mlodemu męźczyźnie? Jak taka twoja miara to zostan w tych rachunkach na wlasny uzytek. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś to on mnie poderwaj zakochany byl we mnie dwa lata zanim wyznal mi milosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba kazdy bedzie stary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś dziś to on mnie poderwaj zakochany byl we mnie dwa lata zanim wyznal mi milosc X Nie tłumacz się tej starej babie, ona i tak nie zrozumie. Według niej wszystkie kobiety wyglądają tak samo jak ona, czyli koszmarnie a do tego są puste jak bęben.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tam lubie mlodszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz sie czym chwalic stary babofonie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 lat to żadna różnica, powyżej 10ciu to dopiero jest różnica a przecież bywają związki gdzie różnica jest nawet powyżej 20tu lat. Jak ludzie odbiorą się charakterami, jest im razem dobrze, szanują się i kochają to żadna różnica wieku nie jest istotna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niektorzy mlodsi lubia starsze.20 latek spotykal sie z 55latka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naturalnagabka
Jak już ktoś napisał - dla dwudziestolatka dużo, dla czterdziestolatka niewiele. Jeśli nie zaryzykujesz to się nie dowiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość 2017.10.08 Jak to? Przeciez dla wiekszosci kobiet jedyny sukces to złapać chłopa, narodzic dzieci i udawac szczęście. Z tym jelopem co lezy przed telewizorem w starych gaciach i pije albo zdradza. Ciebie to też dotyczy, no chyba, że nadal w wieku 50 lat jesteś singielką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam serdecznie Jeśli chcesz sobie dorobić do wypłaty, to zapraszam Cię do panelu internautów Opinie Jest to ogólnopolska społeczność badawcza, w której uczestnicy wypełniają ankiety on-line i dzielą się swoimi opiniami na temat produktów, usług, kwestii społecznych. Za każdą wypełnioną ankietę przyznawane są punkty (z reguły po kilkaset pkt), które można wymienić na wynagrodzenie pieniężne (10 000 pkt to 50zł). Dlatego myślę, że może Ci się spodobać! Jeśli chcesz zostać członkiem panelu Opinie kliknij na poniższy link: http://rejestracja.opinie.pl/zapros.htm?u=76215207 i wypełnij ankietę rejestracyjną (zajmie to nie więcej niż 5 min.). Ankiety wysyłane są na adres e-mail, którego uzyłeś/aś podczas rejestracji do serwisu, tak więc sprawdzaj regularnie swoją skrzynkę mailową! Pojedyncza ankieta warta jest od 100-1400 pkt (0.50-7zł). Program nie pobiera żadnych opłat rejestracyjnych, tak więc nic Cię to nie kosztuje - możesz jedynie zyskać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żeby uzbierac 100 zl w opinie potrzeba 18 miesiecy , wiem bo mam tez konto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×