Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy myślicie, że różnica 6 lat w związku to dużo, jeżeli kobeita jest starsza?

Polecane posty

Lepiej jak facet jest starszy, nie będę zbyt miły, ale kobieta jak ma załóżmy 36 lat a facet 30 to jest gitara, ale jak już kobieta ma 60 lat a facet 54, oj to wtedy mogą zaczynać się schody, ponieważ taki 54 latek to często jeszcze jurny ogier, trzymający się całkiem dobrze, a z kobietami w wieku 60 to już różnie to bywa najdelikatniej rzecz ujmując. Stety lub niestety często tak to wygląda i taka jest po prostu praktyka. No ale miłość ponoć potrafi pokonać wszystko. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żaden normalny, niezdesperowany facet nie zwiąże się ze starszą kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie podobaja mi sie starsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wygraj konkurs przemiana miesiąca i zgarnij nawet 10.000 złotych nawww.igortreneronline.pl ! Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce:www.igortreneronline.pl Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Podejście, które o lata świetlne wyprzedza konkurencje! Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko! Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce:www.igortreneronline.pl który w ciągu tygodnia odmieni Twoje życie! Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Wygraj konkurs przemiana miesiąca i zgarnij nawet 10.000 złotych nawww.igortreneronline.pl !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To mężczyźni często mają problemy z seksem po 50ce a nie kobiety. Kobiety mogą uprawiać seks do późnej starości jedynie dzieci z tego nie bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc 19.54 takie teorie niczym bajki o wiecznych wdziekach i walorach urody starych kobiet oraz tych mozliwosci w seksie to opowiadaj naiwnym sluchaczom. Najpierw ich sobie znajdz!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1:06 Myślę, że masz problemy ze zrozumieniem tekstu pisanego. Nie wychwalam walorów urody ani możliwości seksualnych starszych kobiet. Jak komuś coś odpowiada to nie moja sprawa, nie będę jechać po wybrankach moich znajomych tylko dlatego, że jakaś starsza pani z internetu jest oburzona i widzi wszędzie seks. Idź lepiej czytać bajki wnukom a nie marnujesz czas na dyskusje do której i tak nic nie wnosisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Samozachwyt twoj jest tylko szkodliwy dla ciebie? Racja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, 6 lat to niewielka roznica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliot84
6 lat starsza kobieta to jest dużo według mnie, ale co kto lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj samozachwyt? Ciekawe gdzie go wyczytałaś skoro nic o sobie nie napisałam ? Dla Twojej satysfakcji nie będę pisać o kobietach moich znajomych, że są szkaradne bo nie są. O ich łóżkowych sprawach nie rozmawiam z nimi bo to nie moja sprawa i nie interesuje mnie czyjś seks ale Ciebie widze interesuje i to aż za bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie twoj samozachwyt. Nie zachwycaja sie toba inni to sobie rownowazysz tym,ze sama soba zachwycasz sie . nie trzeba nikomu wlazic ani do lozka ani sypialni, zeby zobaczyc jak czlowiek dziala z czlowiekiem. Nie pouczaj innych jak maja myslec bo tu nie ma smarkaczy. I bajek o receptach na zycie tez nikomu nie wciskaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak zadbane, i mają pozytywne nastawienie, to i kształt rysów twarzy jest inny, te smutne nawet młode już tak im zostaje są brzydsze nieraz zachowaniem czuja się starymi babciami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no, takie zadbane aktoreczki, celebrytki czy dziennikareczki to i 50-siątki by szło dymać że hej. ;) No ale powiedzmy sobie szczerze że raczej mówimy tu o 95% kobiet w tym wieku a tu już tak wesoło, jak wszyscy zresztą wiemy, nie jest. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie muszę się sama sobą zachwycać bo robią to inni a Ty możesz tylko o tym pomarzyć bo jestem w wieku tych moich znajomych a Ty pewnie jesteś starsza nawet od ich kobiet a na dodatek bardzo nieatrakcyjna a zatem zazdrosna o ich urodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej nie, zależy od wieku obu osób, ale z tego o czytałem na menshealth.pl to stosunkowo dużo par dzieli 5 lat i więcej i nie ma w tym niczego dziwnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość81
Ja mysle ze 6 lat to nie taka duza różnica oby wam bylo dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość81
Ja mysle ze 6 lat to nie taka duza różnica oby wam bylo dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość81
Ja mysle ze 6 lat to nie taka duza różnica oby wam bylo dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chore wiązać się ze starszą panią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma znaczenia metryka, tylko serce, przyjaźń, uczciwość, szacunek i miłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawa jestem co to niby dolega tym mężczyznom wiążącym się ze starszymi od siebie kobietami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 66, on 47 lat. Jesteśmy szczęśliwym małżeństwem od 19 lat. I żeby było jasne, to on ma pieniądze, ja fantazję, urodę średnią według mnie i to, co się nazywa pogodą ducha. Ale to myśmy się pobierali, a nie nasze metryki. A znajomi i sąsiedzi? No cóż, w dalszym ciągu nam wróżą rozejście się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przestańcie w kólko pieprzyć o tej atrakcyjności fizycznej ludzie nie ztego powodu są ze sobą !!!!!!! gdyby tak bylo to 80% malżeństw by sie musialo rozstać, bo ona po urodzeniu 2 dzieci nie ma już figury , ma rozstepy itd a facet pare lat po ślubie też robi sie gruby i wyglada tatusiowato jak sie ludzie kochają i są szczęśliwi to cholera z metryką i nie ma co wybiegać w przyszlość , co bedzie, bo za rok już wielu z nas może nie być ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 32l a żona 47 i jesteśmy ze sobą od 8 lat i nic nie wskazuje na to, by miało się coś zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja mama ma znajomą, która wyszła 3 razy za mąż. Jej trzeci mąż jest od niej 18 lat młodszy i są ze sobą już 18 lat i ona przez te 18 lat jest cały czas tak samo zadowolona z tego związku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja żona jest starsza ode mnie o sześć lat. Ile było krzyku w rodzinie z tego powodu, to tylko ja wiem, matka się buntowała, ojciec nie umiał się sprzeciwić matce. Wszyscy tylko kiwali głowami i pukali się w czoło. Ze względów, że miałem ich zdanie w głębokim poważaniu, nie zostali również zaproszeni na ślub, który był cichą i tylko naszą ceremonią. I co? Jesteśmy małżeństwem 22 lata. Były chwile trudne, wzloty i upadki, ale jesteśmy razem i potrafimy pokonać obecnie wszystko dokoła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×