Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy myślicie, że różnica 6 lat w związku to dużo, jeżeli kobeita jest starsza?

Polecane posty

Gość gość
Są po prostu wyrachowane. X Wyrachowane to może są te żony bogatych ale jest wiele takich małżeństw gdzie mąż choć stary to bogaty nie jest. Ja znam taka pare ona 26 on 45 . Mieszkają w wynajętym mieszkaniu w zwykłym blokowisku , jeżdżą starym samochodem i nie są bogaci a jednak są ze sobą. Maja już dwoje dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to jest 6 lat??????!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś się z taką spotykałem pół roku. Chodziło tylko o seks, ale pamiętam że podeszła mnie kiedyś i zapytał. Powiedziałem, że za duża różnica. Do dzisiaj ma młodą urodę a ma już 40 lat. Nic się nie zmieniła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też kiedyś się spotykalem z taką, wciąż mi się podoba a kontakt nam się urwał :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj gerontofile...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomiędzy moją babcią i dziadkiem było 10 lat różnicy. Sama mam szczęście do trafiania na młodszych mężczyzn, którzy są o niebo bardziej dojrzali emocjonalnie niż tych z mojego rocznika, ALBO NAWET STARSZYCH. Przepraszam, że jeżeli ktoś z różnicą +5 lat mówi mi, że lubi humor "memowy" albo, że coś jest "niezłym szosem" to czuję barierę językową a tutaj trafiają mi się takie perełki - 4 lata, które nie dość, że potrafią wypowiadać się pełnymi zdaniami to jeszcze są w stanie rozwinąć temat. Wszystko zależy od społecznych standardów. Czy ważne jest dla ciebie aby panował układ patrialchalny, tradycyjny w którym to TY będziesz musiał zarobić więcej pieniędzy, podjąć inicjatywę i zacząć myśleć o wspólnym mieszkaniu , czy jesteś otwarty na pomoc ze strony partnerki, która na pewno już jakiś dorobek posiada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie lubię facetów po 40 wyglądają gorzej od kobiet w tym wieku, lysi grubi, obleśni, klamczuchy fuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci po czterdziestce w większości wyglądają bardzo dobrze i seksownie, o wiele lepiej od starych, czterdziestoletnich pomarszczonych bab ze zwiędłymi ciałami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem Bellą Tina po imieniu. Pozdrowienia dla każdego, kto czyta to świadectwo. Zostałem odrzucony przez mojego męża po trzech (3) latach małżeństwa tylko dlatego, że inna kobieta rzuciła na niego urok i zostawił mnie i dziecko, by cierpiał. Pewnego dnia, kiedy czytałem w Internecie, zobaczyłem post, w jaki sposób rzuca czar na ten adres, pomogłem kobiecie odzyskać jej męża i dałem mu odpowiedź na jego adres, a on powiedział mi, że kobieta miała zaklęcie na mojego męża i powiedział mi, że mi pomoże i po 2 dniach, że będę miał mojego męża z powrotem. Uwierzyłem mu i dziś cieszę się, że wszyscy wiecie, że rzucający czar ma moc przywracania kochanków. ponieważ jestem teraz szczęśliwy z moim mężem. Dzięki za jeśli masz problemy z następującym: (1) Jeśli chcesz być członkiem konfraterni naiwnej (2) jeśli zawsze masz złe sny. (3) Chcesz awansować w swoim biurze. (4) Chcesz, żeby kobiety / mężczyźni biegały za tobą. (5) Jeśli chcesz dziecko (6) Chcesz być bogaty bez ludzkiej ofiary (7) Chcesz związać swojego męża / żonę, aby była twoja na zawsze. (8) Jeśli potrzebujesz mocy i uroku, aby wygrać dowolną sprawę sądową (9) Duchowa pomoc dla ludzi Bożych (10) Jeśli potrzebujesz zrobić, co mówię, zaklęcie (11) Jeśli potrzebujesz dźwięku dowodzenia (12) Jeśli potrzebujesz pomocy finansowej. (13) Ziołowa opieka (14) Jeśli możesz być w stanie zaspokoić swoją adoleskę seksualną swojej żony do niskiej erekcji. (15) Jeśli masz HIV AIDS i jakiekolwiek rodzaje choroby (16) Przywróć skradzione własności * Ochrona własności i biznesu (17) Cukrzyca * Pecha * Udar * Rozwój biznesu (18) uprawianie seksu we śnie * Duchowy mąż / żona (19) problemy z ciążą * Kobiety z problemami menstruacyjnymi (20) uroki za dostarczanie narkotyków, takich jak kokaina, itp. (21) jeśli chcesz, aby Twój ex powrotem ...... zadzwoń do nas na ten numer ..... + 2348076821983. ... lub jaka jest nasza aplikacja +2348076821983 .... E-mail: chiefprist@priest.com ........ Lokalizacja: nr 20 ijar ogbogbo area Ijebu od, Ogun State, Nigeria Dr.Mako. +2348076821983 .... Albo jaka jest aplikacja +2348076821983

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Różnica 6lat jednocześnie jest i nie jest duża. Zależy co komu w głowie siedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co maja cyfry w dowodzie do uczucia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ano to, że po paru latach z uczucia zostaną nici.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha.a ka znam pary w tym samym wieku gdzie po latach z uczuć nici

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uważam, że wystarczy młodziej się ubrać, jeśli masz kompleksy z powodu wieku. Zobacz np panią Nikitinę https://nikitina.pl wygląda bardzo młodo. Jest męskim stylistą w Warszawie, więc pewnie coś jest trochę na rzeczy z ubraniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Młody jak poćwiczy na starej piczy to się zwinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile lat bedzie cwiczyl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pocwiczy wogóle jeśli będzie zwodzony póki innych będzie miała w głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poćwiczy rok-dwa i rzuci starą babę dla młodej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj cwiczy juz 5 rok i jakos nie chce rzucic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taa, a świstak siedzi i zawija te sreberka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To sobie zawijaj we sreberka a moj facet poćwiczy na mnie jeszcze jakieś 10-15 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ha ha, nie zmyślaj już dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawijaj, zawijaj .... nie każdy człowiek może wiele ogarnąć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stare baby mnie brzydzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brzydzą mnie ludzie ograniczeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam 48 lat poznała pana starszego ma około 68, 69 lat jak on wam sie podoba , mogę zaryzykować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak dużo za dużo. ja urodzona optymistka wierząca w miłość zakochałam się w chłopcu młodszym o 6 lat, miałam 30, on 24. po 4 latach związku szukam mężczyzny starszego. uciekaj!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×