Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy myślicie, że różnica 6 lat w związku to dużo, jeżeli kobeita jest starsza?

Polecane posty

Gość gość
Czytam ten temat i nie wierzę - naprawdę są tu naiwne, które myślą, że młodszy będzie je chciał? Przecież to śmieszne. Wiadomo, że są tacy, którzy szukają drugiej mamusi, ale to margines.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ojoj nie jęczcie jeden woli starsze inny dużo młodsze jedni szczupłe lub grube o gustach sie nie dyskutuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam z facetem starszym o 5 lat i nie czułam różnicy wieku. Myślę, że w drugą stronę jest podobnie. To wszystko zależy od ludzi. W rodzinie mam przypadek kobiety starszej od męża o 10 lat. Są razem od 30 lat z tym, że on miał 30 jak się żenił więc już miał jakoś tam w głowie poukładane. Gdy facet ma 20-23 lata to jest to jeszcze dzieciak więc marne szanse na jego dojrzałość emocjonalną. No ale nie chcę rzucać osądów bo to sprawa raczej indywidualna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziecko Ciemności
Ale problemy. Znajoma ma młodszego o 11 lat i jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Czytam ten temat i nie wierzę - naprawdę są tu naiwne, które myślą, że młodszy będzie je chciał? Przecież to śmieszne. Wiadomo, że są tacy, którzy szukają drugiej mamusi, ale to margines. X Co cię tak boli istnienie takich par? Takie związki istnieją i maja sie dobrze bez twojego pozwolenia, a kobiety w nich gdyby słuchały takich p*****l o naiwności nie byłyby teraz szczęśliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam na moją stronę http://antypis.beepworld.pl/index.htm tylko tu. Dowiesz się jakie zagrożenie może cię spotkać ze strony Facebooka. To nie jest żart sprawdzaj regularnie bądź na bieżąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj mitomanki mitomanki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Młodsi przynajmniej dbają o siebie a nie tacy co mają bebech jakby byli w 9 miesiącu ciąży haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stare baby wyglądają okropnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Stare baby wyglądają okropnie. X Ciebie to tez nie ominie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytam ten temat i zastanawiam sie po co wchodzą tu osoby niezainteresowane tematem? Jak nie chce mieć faceta 20 lat starszego to nie wchodzę na takie tematy bo mnie to nie interesuje. Jak nie chce być w związku z murzynem czy arabem to tez na takie tematy nie wchodzę a tu włazi pełno ludzi tylko aby sie wyżyć i nic to tematu nie wnieść. Chyba bardzo nudne życie maja albo zazdroszczą bo innego wytłumaczenia nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lala, temat brzmi: czy myślicie, że różnica 6 lat w związku to dużo, jeżeli kobieta jest starsza. Ludzie więc wchodzą i piszą szczerze, że taka różnica wieku jest według nich bez sensu. A ty się złościsz. Uważaj, bo kolejnych zmarszczek ci przybędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od zawsze mam szczęście do młodszych, no taka moja uroda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sześć lat to żadna różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakochałem się w starszej. Dla mnie to tylko kilka lat a dla niej jestem małolatem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A duża ta różnica? Ja kocham faceta 7 lat młodszego i nie wiem czy to ma szansę na dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie to duzo. Moja kolezanka wychodzi wlasnie za maz za chlopaka mlodszego o 9 lat. Ona ma 34 a on 25. Życzę im naprawde szczescia, bo widze, ze sie kochają ale boje sie, ze rzeczywistosc moze okazać sie surowa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś I codziennie musisz wyrazić swoje zdanie? Normalni ludzie nie musza powtarzać sie aby zostali zrozumieni tylko miernoty powtarzają sie bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znam taką co ma 22 lata a on 37, ona studentka,on po rozwodzie ,wlasna firma, boi sie powiedziec ona rodzinie ze ma o tyle starszego, poleciala na kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18.00 - no to niezła miernota z ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiecie co...to chyba dosc duzo... wezcie takiego 25latka - przeciez on chce sie bawic, chlac z kolegami, zaliczac laski, pracy stabilnej nie ma , dorobku nie ma i dajcie mu 31-32latke... ktora jest od niego starsza o cale studia, wybawila sie, chce spokoju. i musialaby sie jeszcze stresowac kiedy ja romeo zostawi dla innej bo sie nie wyszalal. raczej porazka... moze byc taki zwiazek na rok w ramach zabawy. chyba ze ona ma 46 a on 40 no to mozna uznac ze facet juz wie w co sie pakuje, moze mu odpowiadac jej charakter itd itd i juz nie musi latac z wackiem po wsi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale mój dziadek często mawiał: na starej picy to sie mlody ćwicy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wiesz moja babcia zawsze miała młodszego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
01.21 100% racji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2017.12.30 Jak 25 latek ożeni sie z 25 łatką to jakoś nie musi balować z kumplami i wtedy jego stała praca nie jest taka ważna, na nawet ojcem zostaje i jakoś za młody na to nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej jak wiążą się ze sobą równolatkowie, a jak już kobieta jest starsza, to w ogóle jakąś desperacją od faceta wieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety, duża. Z autopsji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest bardzo duzo tak jakbys byl z babcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak na prawdę nie chodzi o wiek , tylko o dojrzałość emocjonalną. Ktoś może mieć 40 lat i zachowywać się jak Piotruś Pan, a z kolei 25 latek może być fajnym, odpowiedzialnym facetem. Sama musisz wyczuć czy dobrze się dogadujecie, czy możesz na niego liczyć , czy jest odpowiedzialny itp. Uważam, że do poważnego i trwałego związku te cechy są bardzo ważne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×